Вбивство Джорджа Флойда. Протести в США.

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Вбивство Джорджа Флойда. Протести в США.

Повідомлення главспец » 21 липня 2020, 13:39

M_M писав: 100% відмова від української - демонстрація бажаного середовища. Може той, у Пензі краще?
лично мне укр.мовне середовище не заважае. Никак. А если кому в быту режет слух мой русский, это его проблема, не моя.
Когда мне захочется постебаться, я могу легко перейти на украинский и буду в разговоре, как бы невзначай поправлять суржиконосца. Типа: мабуть, Ви мали на увази ...., и переводить его на лит.укр.яз.

Аватар користувача
stan700
Повідомлень: 5520
З нами з: 25 березня 2018, 13:05

Re: Вбивство Джорджа Флойда. Протести в США.

Повідомлення stan700 » 21 липня 2020, 13:52


Аватар користувача
Нечай
Повідомлень: 3234
З нами з: 06 квітня 2018, 23:30

Re: Вбивство Джорджа Флойда. Протести в США.

Повідомлення Нечай » 21 липня 2020, 13:58

В принципе, у негров есть основания упрекать белых в расизме. К примеру, самым молодым из казнённых на электрическом стуле за всю историю США был чернокожий мальчик Джордж Стинни. Это произошло 16 июня 1944-го года. Казнили его якобы за изнасилование и убийство двух белых девочек-11-летней Бетти Бенникер и 8-летней Мери Темз, которые были найдены в канаве чёрного района города Алколу, штат Южная Каролина. Единственной уликой против него было то, что в этот день он с ними разговаривал. У Джорджа даже было алиби, он свою вину так и не признал, но судья не принял это во внимание. Достаточно взглянуть на фото Джинни, чтобы понять, что вряд ли у такого худого подростка хватило бы сил справиться с двумя девочками, которые были не намного младше его. Именно этот случай послужил сюжетом для написания Стивеном Кингом его знаменитого романа "Зелёная миля". Даже в тоталитарном сталинском СССР подростков не расстреливали. Мне один из тех, кто занимался раскопками массовых захоронений ВОВ, рассказывал, что если они находили хотя бы один детский скелет, сразу было понятно, что этих людей убили немцы.
Востаннє редагувалось 21 липня 2020, 14:02 користувачем Нечай, всього редагувалось 2 разів.

Аватар користувача
Нечай
Повідомлень: 3234
З нами з: 06 квітня 2018, 23:30

Re: Вбивство Джорджа Флойда. Протести в США.

Повідомлення Нечай » 21 липня 2020, 14:01

stan700 писав:
Это не реклама, это предвидение! :lol:

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13687
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Вбивство Джорджа Флойда. Протести в США.

Повідомлення M_M » 21 липня 2020, 14:55

главспец писав: «Бриллиантовая рука», спаплюжена убогими укр.титрами
Де таке побачити можна?

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13687
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Вбивство Джорджа Флойда. Протести в США.

Повідомлення M_M » 21 липня 2020, 14:57

главспец писав: , и переводить его на лит.укр.яз.
Починайте, буде весело.

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Вбивство Джорджа Флойда. Протести в США.

Повідомлення главспец » 21 липня 2020, 15:00

M_M писав:
главспец писав: «Бриллиантовая рука», спаплюжена убогими укр.титрами
Де таке побачити можна?
по ТВ, вот и возник у меня вопрос: а для каких же «одномовних»(с), там недолуги укр.титры?!

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13687
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Вбивство Джорджа Флойда. Протести в США.

Повідомлення M_M » 21 липня 2020, 15:03

главспец писав: недолуги укр.титры
Недолугі тому що українські? В мене жінка за допомогою субтитрів вчила мову.

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Вбивство Джорджа Флойда. Протести в США.

Повідомлення главспец » 21 липня 2020, 15:16

M_M писав:
главспец писав: недолуги укр.титры
Недолугі тому що українські? В мене жінка за допомогою субтитрів вчила мову.
Недолугі тому що перевод убогий, видимо, компьютерный. На лит.редактора поскупились. Я понимаю, что таким образом тупо выполняется квота по контенту вещания.
п.с.
и не стоит намекать на мою «украинофобию», я с должным уважением отношусь к укр.культуре, языку и пр.
Но, естественно, без благоговения и фанатизма.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24952
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Вбивство Джорджа Флойда. Протести в США.

Повідомлення Sintez » 22 липня 2020, 07:14

главспец писав:
M_M писав: 100% відмова від української - демонстрація бажаного середовища. Може той, у Пензі краще?
лично мне укр.мовне середовище не заважае. Никак. А если кому в быту режет слух мой русский, это его проблема, не моя.
...
Але, зверну увагу, "мовні непорозуміння" в зародку є. А тепер уяви, що "на підмогу" тобі хтось висуне умовного Гіркіна, а "на підмогу" М_М - умовну Фаріон чи ще якогось безбашенного ідіота-троцкіста. І понесецця... Хоча вам, здавалося б, і "не заважало"...
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Вбивство Джорджа Флойда. Протести в США.

Повідомлення главспец » 22 липня 2020, 08:10

Sintez писав:
главспец писав:

лично мне укр.мовне середовище не заважае. Никак. А если кому в быту режет слух мой русский, это его проблема, не моя.
...
Але, зверну увагу, "мовні непорозуміння" в зародку є. А тепер уяви, що "на підмогу" тобі хтось висуне умовного Гіркіна, а "на підмогу" М_М - умовну Фаріон чи ще якогось безбашенного ідіота-троцкіста. І понесецця... Хоча вам, здавалося б, і "не заважало"...
запросто! И как мне быть, подыгрывать «патриотам»? Лично я не вижу проблемы, точнее - проблема есть, но она надуманная. Её можно снивелировать почти в ноль, а можно раздувать.
Кста, а почему бы не найтись «террористу», который взяв заложников, потребует запретить «руську», напрочь?! Из лучших т.с., побуждений!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24952
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Вбивство Джорджа Флойда. Протести в США.

Повідомлення Sintez » 22 липня 2020, 08:15

При потребі знайдуть. А скажуть, що винні саме ви з М_М і ваші "разногласія". Так воно й працює.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24952
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Вбивство Джорджа Флойда. Протести в США.

Повідомлення Sintez » 22 липня 2020, 08:16

Як тобі бути? Не знаю. Це тільки тобі вирішувати.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13687
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Вбивство Джорджа Флойда. Протести в США.

Повідомлення M_M » 22 липня 2020, 09:03

Sintez писав: "на підмогу" М_М - умовну Фаріон
Містере "Ніколинебрешу", Фаріон - прихильниця одномовності, тільки української. Тому ніяких спі.льних інтересів не може бути.
Востаннє редагувалось 22 липня 2020, 09:21 користувачем M_M, всього редагувалось 1 раз.

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Вбивство Джорджа Флойда. Протести в США.

Повідомлення главспец » 22 липня 2020, 09:10

M_M писав:
главспец писав: "на підмогу" М_М - умовну Фаріон
Містере "Ніколинебрешу", Фаріон - прихильниця одномовності, тільки української. Тому ніяких спі.льних інтересів не може бути.
будьте любезны, цитируйте корректно!
Я этого не писал.

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13687
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Вбивство Джорджа Флойда. Протести в США.

Повідомлення M_M » 22 липня 2020, 09:21

главспец писав: . А если кому в быту режет слух мой русский, это его проблема, не моя.
Оскільки пропагую багатомовність, російська не може дратувати. Це просто мова. Проблема не в мові, а в її використанні. Мова - це один з найефективніших видів зброї.
У Вашому випадку страшна зовсім не мова, а демонстрація зневаги до мови співрозмовників. Ви ідентифікуєте себе певним чином і використовуєте (може несвідомо) свою мову проти інших. Якщо Ви це досі не зрозуміли, обговорювати марно. Якийсь невеликий відсоток повідомлень українською аж ніяк не нашкодив Вашому комфорту, але радикально б змінив ситуацію. Але нізащо. Принципово. Чи з егоїстичних міркувань. Чи ще з якоїсь причини. Можете, але не будете.

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13687
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Вбивство Джорджа Флойда. Протести в США.

Повідомлення M_M » 22 липня 2020, 09:23

главспец писав: будьте любезны, цитируйте корректно!
Я этого не писал.
Виправив. Вибачаюсь.

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Вбивство Джорджа Флойда. Протести в США.

Повідомлення главспец » 22 липня 2020, 09:31

M_M писав:
главспец писав: . А если кому в быту режет слух мой русский, это его проблема, не моя.
Оскільки пропагую багатомовність, російська не може дратувати. Це просто мова. Проблема не в мові, а в її використанні. Мова - це один з найефективніших видів зброї.
У Вашому випадку страшна зовсім не мова, а демонстрація зневаги до мови співрозмовників. Ви ідентифікуєте себе певним чином і використовуєте (може несвідомо) свою мову проти інших. Якщо Ви це досі не зрозуміли, обговорювати марно. Якийсь невеликий відсоток повідомлень українською аж ніяк не нашкодив Вашому комфорту, але радикально б змінив ситуацію. Але нізащо. Принципово. Чи з егоїстичних міркувань. Чи ще з якоїсь причини. Можете, але не будете.
а зачем? Просто подыграть? Если в быту, подчёркиваю - в быту, мне захочется перейти на украинский, ну например, сделать приятное собесседнице, в виде комплимента, я перейду. Без проблем.
Или если увижу, что одноязычному существу реально трудно понять - тоже, не вопрос!
Ещё варианты... Ну, не знаю, допустим мне очень нужна услуга эксклюзивного мастера, а он завёрнут на мови, перейду, уважу. С меркантильной мотивацией.

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13687
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Вбивство Джорджа Флойда. Протести в США.

Повідомлення M_M » 22 липня 2020, 10:38

главспец писав: допустим мне очень нужна услуга эксклюзивного мастера, а он завёрнут на мови, перейду, уважу. С меркантильной мотивацией.
То вже й так ясно, що співрозмовників не поважаєте. Бо нема меркантильної мотивації.

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Вбивство Джорджа Флойда. Протести в США.

Повідомлення главспец » 22 липня 2020, 10:52

M_M писав:
главспец писав: допустим мне очень нужна услуга эксклюзивного мастера, а он завёрнут на мови, перейду, уважу. С меркантильной мотивацией.
То вже й так ясно, що співрозмовників не поважаєте. Бо нема меркантильної мотивації.
переходим на обсуждение особенностей моей личности? Не возражаю.
Должен ли я уважать абсолютно незнакомого мне человека и как-то авансом выказывать ему это уважение? Ну как общительная собачка машет хвостом так, на всякий случай. Нет.
К тем, кого я не знаю, я отношусь нейтрально. Уважаю я конкретных людей, за конкретные поступки, знания, взгляды, убеждения и пр. И вовсе не обязательно, чтобы убеждения совпадали с моими.
Ещё я уважаю ПРАВА каждого человека. Соответственно, хочу взаимного отношения.

Відповісти