Чорна смуга Михайла Єфремова.

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Чорна смуга Михайла Єфремова.

Повідомлення главспец » 23 серпня 2020, 08:55

Віра писав: Чекала, коли ж Главспець зазирне і обов'язково скопіює моє повідомлення. Не забарився :lol:
у Вас трудности со смысловым значением слов? Я не «скопиював», а процитировал и откоментил, не?

Аватар користувача
Віра
Тимчасово переміщена в нікуди
Повідомлень: 3317
З нами з: 22 березня 2018, 14:14
Звідки: де мене вже не буде

Re: Чорна смуга Михайла Єфремова.

Повідомлення Віра » 23 серпня 2020, 09:58

Та як завгодно це назвіть, а смисл залишиться тим самим

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13677
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Чорна смуга Михайла Єфремова.

Повідомлення M_M » 23 серпня 2020, 10:01

Віра писав: Якщо Рєзнік або Падва погодяться
Обидва відмовились. Друзі, ага.

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13677
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Чорна смуга Михайла Єфремова.

Повідомлення M_M » 23 серпня 2020, 10:23

На прошедшем сегодня заседании Ефремов заявил, что «на 90% уверен», что находился на пассажирском сиденье автомобиля в момент ДТП на Смоленской площади.
Амнезія потроху відступає. Наступна версія - Єфремов випадково був поруч у кав'ярні, і першим прибіг на допомогу.

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Чорна смуга Михайла Єфремова.

Повідомлення главспец » 23 серпня 2020, 10:27

Віра писав: Та як завгодно це назвіть, а смисл залишиться тим самим
Считайте, что это я «лайкаю»!
п.с.
а слова - учите.

Аватар користувача
Віра
Тимчасово переміщена в нікуди
Повідомлень: 3317
З нами з: 22 березня 2018, 14:14
Звідки: де мене вже не буде

Re: Чорна смуга Михайла Єфремова.

Повідомлення Віра » 23 серпня 2020, 12:22

главспец писав:
Віра писав: Та як завгодно це назвіть, а смисл залишиться тим самим
Считайте, что это я «лайкаю»!
п.с.
а слова - учите.
так, я не знайшла перекладу слова "смысл", як в даному випадку. Ні "сенс" ні "зміст" не підходять. Підкажіть, щоб я знала, яке слово тут потрібно вжити замість "смисл".

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Чорна смуга Михайла Єфремова.

Повідомлення главспец » 23 серпня 2020, 12:28

Віра писав: так, я не знайшла перекладу слова "смысл", як в даному випадку. Ні "сенс" ні "зміст" не підходять. Підкажіть, щоб я знала, яке слово тут потрібно вжити замість "смисл".
какое хотите! Не все слова имеют однозначный перевод. А смешивать - это суржик.

п.с.
и не следует перэсмикувати, вернёмся к исходнику:
главспец писав:
Віра писав: Чекала, коли ж Главспець зазирне і обов'язково скопіює моє повідомлення. Не забарився :lol:
у Вас трудности со смысловым значением слов? Я не «скопиював», а процитировал и откоментил, не?

Аватар користувача
Noex
Повідомлень: 2414
З нами з: 23 березня 2018, 15:24

Re: Чорна смуга Михайла Єфремова.

Повідомлення Noex » 24 серпня 2020, 11:51

Смисл є питомо слов'янським словом (навіть позначає букву в слов'янській кириличній азбуці), і має в українській мові численні однокорінні слова: осмислити, мислений, осмислений, мисленно тощо. Тобто в своїй основі поняття смислу співвідноситься з розумним витлумаченням явищ — чи то в плані їх пізнання, чи то в плані їхньої доцільності.

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13677
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Чорна смуга Михайла Єфремова.

Повідомлення M_M » 24 серпня 2020, 18:36

Noex писав: Смисл є питомо слов'янським словом
+1

https://uk.worldwidedictionary.org/%D1% ... 0%BD%D1%81


Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13677
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Чорна смуга Михайла Єфремова.

Повідомлення M_M » 08 вересня 2020, 15:52

8 лет. На очереди апелляция.

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13677
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Чорна смуга Михайла Єфремова.

Повідомлення M_M » 08 вересня 2020, 16:23

Свидетелям, давшим в суде показания в пользу актера Михаила Ефремова по делу о смертельном ДТП, грозит уголовная ответственность за лжесвидетельство.

Cуд выделил материалы по ложным показаниям свидетелей защиты и планирует отправить их в следственные органы для возбуждения уголовного дела по статье 307 УК РФ («Заведомо ложные показания»).

Суд, оглашая приговор Ефремову, указал на недостоверные показания троих человек: Александра Кобеца (на фото), Андрея Гаева и Тевана Бадасяна, выступивших со стороны защиты, уточняет агентство «Москва» в своем Telegram-канале. Они заявляли, что видели в машине актера до и после аварии неизвестного молодого человека. А Ефремов после ДТП якобы выходил с пассажирского места.

singel
Повідомлень: 739
З нами з: 14 травня 2018, 16:11

Re: Чорна смуга Михайла Єфремова.

Повідомлення singel » 08 вересня 2020, 20:32

Пуйлу смачно вылизал и резко появились "неизвестные молодые челАвеки". :1: и пассажирские сидения

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Чорна смуга Михайла Єфремова.

Повідомлення главспец » 08 вересня 2020, 20:43

M_M писав: Они заявляли, что видели в машине актера до и после аварии неизвестного молодого человека. А Ефремов после ДТП якобы выходил с пассажирского места.
дык, так достаточно трёх свидетелей, которые «видели», некого чела за рулём? А страдальца - пассажиром?
Мля... тупые. Могу предложить более рабочую и убедительную версию: я был пьян, вызвал водителя, он сел-поехали, дальше я не помню...

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24932
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Чорна смуга Михайла Єфремова.

Повідомлення Sintez » 09 вересня 2020, 05:47

главспец писав: более рабочую и убедительную версию: я был пьян, вызвал водителя, он сел-поехали, дальше я не помню...
Не работаєт. Після першого ж питання - ЗВІДКИ "визвав"?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Чорна смуга Михайла Єфремова.

Повідомлення главспец » 09 вересня 2020, 09:12

Sintez писав:
главспец писав: более рабочую и убедительную версию: я был пьян, вызвал водителя, он сел-поехали, дальше я не помню...
Не работаєт. Після першого ж питання - ЗВІДКИ "визвав"?
по мобиле, есть такая услуга! Вроде такси.

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13677
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Чорна смуга Михайла Єфремова.

Повідомлення M_M » 09 вересня 2020, 10:26

главспец писав: Могу предложить более рабочую и убедительную версию: я был пьян, вызвал водителя, он сел-поехали, дальше я не помню...
Є декілька відео з реєстраторів та смартфонів, де Єфремов за кермом. Сам. Один. А "рабочая вєрсія" спростується одним запитанням: куди зник інший водій (з усіх тих відео)?І

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Чорна смуга Михайла Єфремова.

Повідомлення главспец » 09 вересня 2020, 10:30

M_M писав:
главспец писав: Могу предложить более рабочую и убедительную версию: я был пьян, вызвал водителя, он сел-поехали, дальше я не помню...
Є декілька відео з реєстраторів та смартфонів, де Єфремов за кермом. Сам. Один. А "рабочая вєрсія" спростується одним запитанням: куди зник інший водій (з усіх тих відео)?І
а каков процессуальный статус тех видео? Даже видосик с Вашего личного видеорегистратора, в случае ДТП, не есть доказательство. На усмотрение судьи.

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13677
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Чорна смуга Михайла Єфремова.

Повідомлення M_M » 09 вересня 2020, 10:56

главспец писав: На усмотрение судьи.
Хоча цього вже достатньо, але є ще один аргумент. Такий досвідчений адвокат як Пашаєв не намагався використати жодне з тих відео на користь підзахисного, а зовсім навпаки.

Версія з "підпоїли" звучить більш вірогідно. Але... Якби людина ніколи не вживала наркотики і вони раптово опинились в аналізах - це було б головною версією. Але поведінка адвоката з його протеже була типовою для спроб відмазати. Декілька версій. Підставні свідки. Зміна свідчень потерпілого. Затягування слідства (бо день за два). А спроба підпоїти майже не розглядалась. Тому навіть без тих відео для кожного, хто хоч раз бачив подібні процеси власними очима, провина Єфремова є очевидною.

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Чорна смуга Михайла Єфремова.

Повідомлення главспец » 09 вересня 2020, 10:59

M_M писав:
главспец писав: На усмотрение судьи.
Хоча цього вже достатньо, але є ще один аргумент. Такий досвідчений адвокат як Пашаєв не намагався використати жодне з тих відео на користь підзахисного, а зовсім навпаки.

Версія з "підпоїли" звучить більш вірогідно. Але... Якби людина ніколи не вживала наркотики і вони раптово опинились в аналізах - це було б головною версією. Але поведінка адвоката з його протеже була типовою для спроб відмазати. Декілька версій. Підставні свідки. Зміна свідчень потерпілого. Затягування слідства (бо день за два). А спроба підпоїти майже не розглядалась. Тому навіть без тих відео для кожного, хто хоч раз бачив подібні процеси власними очима, провина Єфремова є очевидною.
в самом деле?! Т.е., если меня «подпоили», я ну очень не хотел, но таки набухался и сел за руль, то мне положена скидка? Однака...

Відповісти