Чорна смуга Михайла Єфремова.

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13696
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Чорна смуга Михайла Єфремова.

Повідомлення M_M » 10 червня 2020, 13:47

Віра писав: От скажіть, будь ласка, а ви після рюмки ніколи не сідали за кермо?
Мухи окремо від котлет. Або відповідає за скоєне, або нічим не відрізняється від тих, кого критикував. Це іспит.

Аватар користувача
stan700
Повідомлень: 5520
З нами з: 25 березня 2018, 13:05

Re: Чорна смуга Михайла Єфремова.

Повідомлення stan700 » 10 червня 2020, 13:53

Віра писав: Навіть після келиха пива чи ковтка горілки?
уточнюю - після глечика

Аватар користувача
Віра
Тимчасово переміщена в нікуди
Повідомлень: 3321
З нами з: 22 березня 2018, 14:14
Звідки: де мене вже не буде

Re: Чорна смуга Михайла Єфремова.

Повідомлення Віра » 10 червня 2020, 14:06

M_M писав:
Віра писав: От скажіть, будь ласка, а ви після рюмки ніколи не сідали за кермо?
Мухи окремо від котлет. Або відповідає за скоєне, або нічим не відрізняється від тих, кого критикував. Це іспит.
от і я кажу: давайте відділимо мух від котлет

я також боюсь, що мій чоловік, який взагалі не вживає спиртного (хіба що пиво під час футболу вдома перед телевізором) може постраждати від таких биків

але коли я слухала Єфремова, то завжди дивувалась, як це їхня влада терпить і проти нього до сих під не знайдено протиотруту?
То може знайшли, враховуючи, що це досить легко зробити щодо нього?

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25025
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Чорна смуга Михайла Єфремова.

Повідомлення Sintez » 10 червня 2020, 14:10

Фрося писав:
:umnik2: пьяные понты..жаль,но закатают на полную катушку.

Полиция задержала Ефремова
https://inforesist.org/policziya-zaderzhala-efremova/
Кого "жаль"? Вбивцю чи вбитого?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

singel
Повідомлень: 739
З нами з: 14 травня 2018, 16:11

Re: Чорна смуга Михайла Єфремова.

Повідомлення singel » 10 червня 2020, 14:15

Віра писав: Таких зараз в РФ одиниці, хто так жорстко та креативно критикує владу.
АГа чувачек в ТеМЕ "критикує владу" такая его роль, а потом бухает и ржет вместе с этой ОТкритикованой владой :friends:
НиХуа ему не будет :lol: УЖЕ домашний арест- ну побухает месяцоК дома :smoke: канабис с коксом тоже доп :lol: снимет стресс
Зображення
Востаннє редагувалось 10 червня 2020, 21:12 користувачем singel, всього редагувалось 2 разів.

Аватар користувача
Віра
Тимчасово переміщена в нікуди
Повідомлень: 3321
З нами з: 22 березня 2018, 14:14
Звідки: де мене вже не буде

Re: Чорна смуга Михайла Єфремова.

Повідомлення Віра » 10 червня 2020, 15:21

Щодо грошей до.уя - не треба перекручувати. Він сказав що для вилікувати у нього грошей багато

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25025
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Чорна смуга Михайла Єфремова.

Повідомлення Sintez » 10 червня 2020, 15:23

singel писав:
Віра писав: Таких зараз в РФ одиниці, хто так жорстко та креативно критикує владу.
АГа чувачек в ТеМЕ "критикує владу" такая его роль, а потом бухает и ржет вместе с этой ОТкритикованой владой :friends:
НиХуа ему не будет :lol: УЖЕ домашний арест- ну побухает месяцоК :smoke: канабис с коксом тоже доп :lol: снимет стресс
А от і побачимо, до речі.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Віра
Тимчасово переміщена в нікуди
Повідомлень: 3321
З нами з: 22 березня 2018, 14:14
Звідки: де мене вже не буде

Re: Чорна смуга Михайла Єфремова.

Повідомлення Віра » 10 червня 2020, 15:37

Не викрутиться, однозначно.




Аватар користувача
Віра
Тимчасово переміщена в нікуди
Повідомлень: 3321
З нами з: 22 березня 2018, 14:14
Звідки: де мене вже не буде

Re: Чорна смуга Михайла Єфремова.

Повідомлення Віра » 10 червня 2020, 15:44

.
Востаннє редагувалось 12 серпня 2020, 19:21 користувачем Віра, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
Віра
Тимчасово переміщена в нікуди
Повідомлень: 3321
З нами з: 22 березня 2018, 14:14
Звідки: де мене вже не буде

Re: Чорна смуга Михайла Єфремова.

Повідомлення Віра » 10 червня 2020, 16:00

Хіба ТАКЕ можна пробачити?
Востаннє редагувалось 12 серпня 2020, 19:22 користувачем Віра, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25025
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Чорна смуга Михайла Єфремова.

Повідомлення Sintez » 10 червня 2020, 16:27

Як від клоуна Зелєнского, так і від клоуна Єфремова системі шкода нульова. Якби не був алкаш, пальцем його б ніхто не зачепив. Корисний паровипускатєль.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Чорна смуга Михайла Єфремова.

Повідомлення главспец » 10 червня 2020, 18:03

Віра писав:
Soldier Of Fortune писав: ЛЮДИ !!!!!!!

Що Ви пишите !!!?????
От скажіть, будь ласка, а ви після рюмки ніколи не сідали за кермо? Ніколи-николи? Навіть після келиха пива чи ковтка горілки?
была абсолютно безвыходная ситуация. Но я крался вдоль обочины, со скоростью не более 30-ти. И полностью осознавал возможные последствия.
п.с.
моё мнение - карать нещадно!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25025
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Чорна смуга Михайла Єфремова.

Повідомлення Sintez » 10 червня 2020, 18:18

Thor Egidijus писав:
DSMechanic писав: Жаль що у непоганої людини не вистачило мозку не сідати за руль і не було рядом нікого щоб ключі відібрати.
Тому часто більш-менш відомим людям рекомендується особистий шофер. Це не пошесть, а необхідність.
Цим вибавається море можливостей потрапити у халепу. Від реально дебільної ситуації коли сам п'яний сів за руль, до нещасних вибадків коли може і не винен - а жертви є.

ЛЮДИ !!!!!!!

Що Ви пишите !!!?????

не можливо бути "непоганою" людиною і МОЗОК !!!

Ми, в "минулому" житті жили "в НОРЕЗЬКОМУ" лісі - гадюки це - було казочки

я собі, при САМІЙ ТЯЖКІЙ СІТУАЦІЇ " - НЕ ДОЗВОЛЯВ СОБІ, навіть 50 !!!!!!!! грамів - тому що контролював себе !!!!!!!!!
Нажаль, мало що можна зробити. У мене на очах гине від горілки близький жінчин родич. Ні, він не алкаш/тунєядєц, але спільно із невеликим бізнесом регулярно споживає спиртне. У людини міцно прошито, що спиртне - це "відпочинок" і "розслабон", а працює він багато. Результат - здоров'я у 40+ років дає серйозні збої, сім'я у напруженому, м'яко кажучи, стані, і ще дещо, про що краще не писати. При тому всьому, як це типово для п'яниць, ні про що він і слухати не хоче, окрім алкогольної отрути приймає й медичну, "лікуєцця", тіпа.

Нічого зробити не можу, хіба що використати його примєр як другим науку.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25025
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Чорна смуга Михайла Єфремова.

Повідомлення Sintez » 10 червня 2020, 18:22

главспец писав:
Віра писав: От скажіть, будь ласка, а ви після рюмки ніколи не сідали за кермо? Ніколи-николи? Навіть після келиха пива чи ковтка горілки?
была абсолютно безвыходная ситуация. Но я крался вдоль обочины, со скоростью не более 30-ти. И полностью осознавал возможные последствия.
п.с.
моё мнение - карать нещадно!
Тобто, якщо ніззя, але дуже хочецця, то можна? Ти ж начебто такий весь правильний, шокапєц, а тут?.. Чи через лійку залили, силоміць?

А шо ж так, у Києві не можна замовити таксі із двома шоферами?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Чорна смуга Михайла Єфремова.

Повідомлення главспец » 10 червня 2020, 18:34

Sintez писав:
главспец писав:
была абсолютно безвыходная ситуация. Но я крался вдоль обочины, со скоростью не более 30-ти. И полностью осознавал возможные последствия.
п.с.
моё мнение - карать нещадно!
Тобто, якщо ніззя, але дуже хочецця, то можна? Ти ж начебто такий весь правильний, шокапєц, а тут?.. Чи через лійку залили, силоміць?

А шо ж так, у Києві не можна замовити таксі із двома шоферами?
не умничай, я написал: не было другого выхода, а «вызвать такси», вообще! Тогда даже мобилок не было! А вот риск положить партбилет на стол - был.
Кста, по чл.партии, задержанными пьянными, менты мгновенно сообщали дежурному по ГК. В любое время суток. А партфункционер вылетал с работы, с волчьим билетом. Без вариантов.

Аватар користувача
Нечай
Повідомлень: 3234
З нами з: 06 квітня 2018, 23:30

Re: Чорна смуга Михайла Єфремова.

Повідомлення Нечай » 10 червня 2020, 18:48


Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25025
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Чорна смуга Михайла Єфремова.

Повідомлення Sintez » 10 червня 2020, 18:53

главспец писав:
Sintez писав:

Тобто, якщо ніззя, але дуже хочецця, то можна? Ти ж начебто такий весь правильний, шокапєц, а тут?.. Чи через лійку залили, силоміць?

А шо ж так, у Києві не можна замовити таксі із двома шоферами?
не умничай, я написал: не было другого выхода, а «вызвать такси», вообще! Тогда даже мобилок не было! А вот риск положить партбилет на стол - был.
Кста, по чл.партии, задержанными пьянными, менты мгновенно сообщали дежурному по ГК. В любое время суток. А партфункционер вылетал с работы, с волчьим билетом. Без вариантов.
Все одно не розумію, як це "не було вихода". Бухати чи їхати? Чи ти не знав, бухаючи, що потім доведецця їхати?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Нечай
Повідомлень: 3234
З нами з: 06 квітня 2018, 23:30

Re: Чорна смуга Михайла Єфремова.

Повідомлення Нечай » 10 червня 2020, 19:00

главспец писав: не умничай, я написал: не было другого выхода, а «вызвать такси», вообще! Тогда даже мобилок не было! А вот риск положить партбилет на стол - был.
Кста, по чл.партии, задержанными пьянными, менты мгновенно сообщали дежурному по ГК. В любое время суток. А партфункционер вылетал с работы, с волчьим билетом. Без вариантов.
Это было. Никогда не думал, что на фоне нынешних жлобов буду вспоминать КПСС с ностальгией.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25025
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Чорна смуга Михайла Єфремова.

Повідомлення Sintez » 10 червня 2020, 20:22

Нечай писав:
Тому вони й живуть дещо інакше. У нас же Мішу/Вову/Пєтю жалько. Він же харрший мальчік із пристойної сім'ї, а не бидло якесь, як Гєна.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Нечай
Повідомлень: 3234
З нами з: 06 квітня 2018, 23:30

Re: Чорна смуга Михайла Єфремова.

Повідомлення Нечай » 10 червня 2020, 20:40

Sintez писав:
Нечай писав:
Тому вони й живуть дещо інакше. У нас же Мішу/Вову/Пєтю жалько. Він же харрший мальчік із пристойної сім'ї, а не бидло якесь, як Гєна.
Я не прихильник американського способу життя. але деякі хороші речі в них можна було б перейняти. Хоча б відносно покарання тих же п'яних за кермом. Уявіть собі стан того бідолашного батька, у якого загинув десятилітній син на відео з цього ролика. Він же все життя буде дорікати собі, що погубив сина, намагаючись звернути вправо і підставивши тому алкашу лівий борт. Хоча, як видно на ролику, у нього просто не було іншого вибору, він все робив правильно, йому просто не вистачило часу, бо у зустрічної машини була надто велика швидкість. Але все одно до кінця життя йому тепер з цим жити, тисячі разів прокручуючи в голові момент аварії в пошуках відповіді, що треба було зробити, щоб врятувати сина. Це страшно.
Востаннє редагувалось 10 червня 2020, 21:56 користувачем Нечай, всього редагувалось 1 раз.

Відповісти