Небутербродне отруєння

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24747
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Небутербродне отруєння

Повідомлення Sintez » 02 вересня 2020, 19:39

M_M писав:
Olegik писав: В организме Навального обнаружили следы яда из группы "Новичок"
Курс валют уже отреагировал.
На шо?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Небутербродне отруєння

Повідомлення главспец » 02 вересня 2020, 19:57

DSMechanic писав:
главспец писав: Как же так?
Як ви любите - що спитали? Ще хорошо чи погано? Ви то самі якої думки?
не, не понимаю! Если всемогущему пу, так мешает убогий навальный, ну, и прибить его. Тупо. Без междугородней суеты. Мало способов, или не способны?
п.с.
я бы избрал схему - исчез! Пропал без вести. Ищем. Но нет тела - нет дела(с).

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24747
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Небутербродне отруєння

Повідомлення Sintez » 02 вересня 2020, 20:01

главспец писав:
DSMechanic писав: Як ви любите - що спитали? Ще хорошо чи погано? Ви то самі якої думки?
не, не понимаю! Если всемогущему пу, так мешает убогий навальный, ну, и прибить его. Тупо. Без междугородней суеты. Мало способов, или не способны?
п.с.
я бы избрал схему - исчез! Пропал без вести. Ищем. Но нет тела - нет дела(с).
Цілком може бути, що травонули ті, хто хоче хуйла зковирнути. У тому числі й закордонні покровителі Наваллєра. Там така каша, що фіг поймеш.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Небутербродне отруєння

Повідомлення главспец » 02 вересня 2020, 20:04

Sintez писав:
главспец писав: не, не понимаю! Если всемогущему пу, так мешает убогий навальный, ну, и прибить его. Тупо. Без междугородней суеты. Мало способов, или не способны?
п.с.
я бы избрал схему - исчез! Пропал без вести. Ищем. Но нет тела - нет дела(с).
Цілком може бути, що травонули ті, хто хоче хуйла зковирнути. У тому числі й закордонні покровителі Наваллєра. Там така каша, що фіг поймеш.
поджог Рейхстага и отравление Сталина инсультом?!

во шкварит «свитова закулиска»...

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24747
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Небутербродне отруєння

Повідомлення Sintez » 02 вересня 2020, 20:18

главспец писав:
Sintez писав: Цілком може бути, що травонули ті, хто хоче хуйла зковирнути. У тому числі й закордонні покровителі Наваллєра. Там така каша, що фіг поймеш.
поджог Рейхстага и отравление Сталина инсультом?!

во шкварит «свитова закулиска»...
Звичайно шкварить. Років через 50 з'ясуєцця. А може й ні.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
DSMechanic
Повідомлень: 3355
З нами з: 22 березня 2018, 13:58

Re: Небутербродне отруєння

Повідомлення DSMechanic » 02 вересня 2020, 20:24

Sintez писав: Цілком може бути, що травонули ті, хто хоче хуйла зковирнути. У тому числі й закордонні покровителі Наваллєра. Там така каша, що фіг поймеш.
Є і така версія - Навальний вліз в розборки місцевих князьків, які плювати хотіли на центральну владу.
Але - як розжились бойовим ядом? І яка реакція самого Путіна? Його підставляють, а він морозиться? Ну тоді нема значення він сам, чи його оточення - по факту він, бо покриває.

Аватар користувача
DSMechanic
Повідомлень: 3355
З нами з: 22 березня 2018, 13:58

Re: Небутербродне отруєння

Повідомлення DSMechanic » 02 вересня 2020, 20:28

главспец писав: не, не понимаю! Если всемогущему пу, так мешает убогий навальный, ну, и прибить его. Тупо. Без междугородней суеты. Мало способов, или не способны?
п.с.
я бы избрал схему - исчез! Пропал без вести. Ищем. Но нет тела - нет дела(с).
Травити - це кгб-шна фішка. скільки таких випадків? то полоніем, то тим же Новічком. Можливо не розрахували загальну реакцію і взагалі він мав вже прилетіти мертвим і фіг би віддали тіло.
Для чого - як варіант - глянте на сябрів - купа людей і все без толку, сотні тисяч на вуличах. Але нема вожака щоб організувати і процес вироджується. У нас цих важаків була толпа, а от в Росії зараз - тільки Льоша-бутерброд. От, на всякий випадок і прибрали.
Чим не варіант?

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24747
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Небутербродне отруєння

Повідомлення Sintez » 02 вересня 2020, 21:45

DSMechanic писав:
Sintez писав: Цілком може бути, що травонули ті, хто хоче хуйла зковирнути. У тому числі й закордонні покровителі Наваллєра. Там така каша, що фіг поймеш.
Є і така версія - Навальний вліз в розборки місцевих князьків, які плювати хотіли на центральну владу.
Але - як розжились бойовим ядом? І яка реакція самого Путіна? Його підставляють, а він морозиться? Ну тоді нема значення він сам, чи його оточення - по факту він, бо покриває.
А що він може? Заявити "эт не я"? Насмішити всіх? Це недопустимо, це буде кінець, визнання, що не контролює сттуацію. Тому ковтає мовчки.

Це лише у воспальоних мізках лібералів існують "абсолютні диктатори", у реалі ж їх як правило топлять/прибивають найближчі, здавалося б, поплічники...
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24747
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Небутербродне отруєння

Повідомлення Sintez » 02 вересня 2020, 22:00

DSMechanic писав: ...Льоша-бутерброд. От, на всякий випадок і прибрали.
Чим не варіант?
Моє особисте враження - Наваллєр ніякої загрози хуйлу не становив, інакше його давно б урили. Він "пластмасовий", лялька. Але це лише моє особисте.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
DSMechanic
Повідомлень: 3355
З нами з: 22 березня 2018, 13:58

Re: Небутербродне отруєння

Повідомлення DSMechanic » 02 вересня 2020, 22:05

Але і покривати теж не в його інтересах. розказувати що "людина і сама по собі може впасти в кому" чи "прзслідування почнемо коли стане все ясно". Це не менш смішно ніж опозиція-вороги на яких він не має ніякого впливу.
Звісно - внутрішні розборки - майже единий варіант поміняти владу в Росії, це у них майже завжди. Але ж виходить він їх покриває.

Аватар користувача
DSMechanic
Повідомлень: 3355
З нами з: 22 березня 2018, 13:58

Re: Небутербродне отруєння

Повідомлення DSMechanic » 02 вересня 2020, 22:09

Sintez писав: Моє особисте враження - Наваллєр ніякої загрози хуйлу не становив, інакше його давно б урили. Він "пластмасовий", лялька. Але це лише моє особисте.
Візуально - ніякої загрози, просто такий собі чувак який не вмішується в політику і розказує виключно про дачки. понти.
Але - маємоо отруєня, і маємо відморажування на вищому рівні. Якби травонули самі німці, чи місцеві бандити, чи ще хтось без дозволу на вищому рівні - не було б стільки брехні. Як від влади, так і від медиків.
Німці весь час підтримували і домомагали московитам - а тут Меркель навіть говорити не захотіла, про вивезення Навального фін домовлявся.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24747
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Небутербродне отруєння

Повідомлення Sintez » 02 вересня 2020, 22:20

🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Небутербродне отруєння

Повідомлення главспец » 03 вересня 2020, 00:53

Sintez писав: А що він може? Заявити "эт не я"? Насмішити всіх? Це недопустимо, це буде кінець, визнання, що не контролює сттуацію. Тому ковтає мовчки.

ок.
А допустим, это реально - не он. Ну, и как ему вести себя, что бы тебя не «насмишити»? Чего заявлять-то надо?!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24747
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Небутербродне отруєння

Повідомлення Sintez » 03 вересня 2020, 05:04

главспец писав:
Sintez писав: А що він може? Заявити "эт не я"? Насмішити всіх? Це недопустимо, це буде кінець, визнання, що не контролює сттуацію. Тому ковтає мовчки.

ок.
А допустим, это реально - не он. Ну, и как ему вести себя, что бы тебя не «насмишити»? Чего заявлять-то надо?!
Ніяк. Це цугцванг, такий же як і у білорусів. Всі ходи погані. Не він грає, а ним. Там у темі про Білорусію я запостив інтерв'ю Укрлайфу американсько-українського дєдушки-професора, й він аналізує серед іншого помилки хуйла, такі як захоплення Криму. Мене це потішило, адже я ще у 2014 написав щр це захоплення - рідкісний ідіотизм.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13663
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Небутербродне отруєння

Повідомлення M_M » 03 вересня 2020, 07:38

Sintez писав: помилки хуйла
Потроху відмиваєте чергового тирана? Тобто захоплення Криму це не злочин, це просто помилка? З ким не буває...

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24747
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Небутербродне отруєння

Повідомлення Sintez » 03 вересня 2020, 07:42

M_M писав:
Sintez писав: помилки хуйла
Потроху відмиваєте чергового тирана? Тобто захоплення Криму це не злочин, це просто помилка? З ким не буває...
Ви там щойно писали в сусідній гілці про вигадки. Приміряйте на себе для разнообразія.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13663
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Небутербродне отруєння

Повідомлення M_M » 03 вересня 2020, 07:47

Sintez писав:
M_M писав: Потроху відмиваєте чергового тирана? Тобто захоплення Криму це не злочин, це просто помилка? З ким не буває...
Ви там щойно писали в сусідній гілці про вигадки. Приміряйте на себе для разнообразія.
,
Тобто, про помилку хуйла Ви не писали?

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24747
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Небутербродне отруєння

Повідомлення Sintez » 03 вересня 2020, 08:29

M_M писав:
Sintez писав: Ви там щойно писали в сусідній гілці про вигадки. Приміряйте на себе для разнообразія.
,
Тобто, про помилку хуйла Ви не писали?
Писав. І шо?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13663
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Небутербродне отруєння

Повідомлення M_M » 03 вересня 2020, 08:46

Sintez писав: Писав. І шо?
Тобто по Вашому - це ж не злочин, це помилка, правильно?

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24747
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Небутербродне отруєння

Повідомлення Sintez » 03 вересня 2020, 08:57

M_M писав:
Sintez писав: Писав. І шо?
Тобто по Вашому - це ж не злочин, це помилка, правильно?
Да?!!



Тобто, якщо я напишу, що напад на СРСР був фатальною помилкою Гітлера, це значитиме, що я Гітлера виправдовую? Але пардон, тут якраз Ви у відповідній гілці системно намагаєтеся відмазувати Гітлера, знімаючи з нього частину провини й перекладаючи провину на тих, на котрих Гітлер напав.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Відповісти