коронавірус в Україні (хасиди)

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24969
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

коронавірус в Україні (хасиди)

Повідомлення Sintez » 18 серпня 2020, 11:44

А от зараз і проявицця, для кого заборони й намордники.
СУСПІЛЬСТВО
Мер Умані готовий блокувати в’їзд хасидів до міста. Збирається пояснити це Зеленському
Вікторія Коломієць
17 серпня, 2020 13:23
Міський голова Умані Олександр Цебрій заявив, що у разі масового приїзду прочан-хасидів на святкування юдейського Нового року — Рош ха-Шана — готовий заблокувати в'їзди до міста.
Про це йдеться у його відеозверненні у Facebook.

Цебрій наголосив, що до останнього в Умані сподівалися, що рішення про заборону традиційних святкувань Рош ха-Шана, на які з'їжджаються тисячі прочан з усього світу, ухвалять на загальнодержавному рівні.

Але цього не сталося, а Державна комісія з ТЕБ та НС, за його словами, вважає можливим у вересні приїзд тисячі хасидів
Саме тому він заявив, що готовий до найбільш радикальних заходів, але в межах чинного законодавства. Цебрій нагадав, як перекривали блок-постами в'їзди на територію Умані.

«Це рішення може прийняти міська комісія ТЕБ та НС. Я хочу почути... як ви поставитеся, якщо на період Рош ха-Шана ми вдамося до таких запобіжних заходів», — звернувся він до мешканців міста.

Крім того, уманський мер зазначив, що збирається вже сьогодні, 17 серпня, їхати до Києва, щоб чекати під Офісом президента Володимира Зеленського. Цебрій хоче пояснити гаранту небезпеку від приїзду хасидів цього року.

Цебрій ще на початку липня підіймав питання приїзду паломників до міста на юдейський Новий рік. Мер боїться спалаху коронавірусної хвороби, тому чекав, щоб на рівні держави їм заборонили приїжджати, однак цього не сталося
.
https://hromadske.ua/amp/posts/mer-uman ... zelenskomu

Мер Черкас закликав Зеленського не допустити приїзду хасидів в Умань
Цього року очікується паломництво до Умані від 5 до 10 тис. хасидів для святкування Рош га-Шана
15 серпня
Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко закликав владу не допустити приїзду хасидів в Умань для святкування релігійного свята Рош га-Шана восени, оскільки це може погіршити епідситуацію в Україні. Про це Бондаренко написав у Facebook.

«Нас обурює історія з ухваленням рішення по хасидах. Виходить, українці зараз не мають права вільно відвідати Ізраїль і США, де рівень епідемічної загрози значно вищий від українського. А от місцеві громадяни мають право приїхати в українське місто і вільно святкувати тут релігійне свято», – написав мер.

Бондаренко вважає, що приїзд хасидів в Умань може нести загрозу не лише для Черкащини, але й для всієї України.

«Десятки тисяч людей, які можуть бути носіями COVID-19, вони несуть загрозу населенню не тільки Умані Черкаської області, але і всієї України. Це порушує права українських громадян, ставить нас в несправедливе становище перед іноземцями», – заявив міський голова.

Мер закликав втрутитися в ситуацію президента Володимира Зеленського.

10 липня в МЗС було вирішено, що цього року прибуття десятків тисяч паломників-хасидів до Умані Черкаської області для святкування Рош га-Шана є неможливим через пандемію коронавірусу.

Незважаючи на це, міністр Кабінету міністрів України Олег Немчінов зазначив, що цього року очікується паломництво до Умані від 5 до 10 тисяч хасидів для святкування Рош га-Шана.

А Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій доручила:

Міністерству закордонних справ підсилити комунікацію по інформуванню іноземних громадян щодо обмежень, що діють в Україні;
Міністерству внутрішніх справ забезпечити безпеку під час святкування Рош га-Шана;
Державній прикордонній службі розробити пам'ятку перебування в Україні та роздавати при перетині українського кордону;
також інформувати про можливу заборону на в’їзд до України на декілька років у разі порушення карантинних обмежень.
Окрім цього, за інформацією Німчинова, на засіданні комісії було наголошено, що у 2020 році українські християни та мусульмани утримались від масових заходів під час відзначення своїх найбільших релігійних свят.
https://zaxid.net/mer_cherkas_zaklikav_ ... 506413/amp


Воооот... Зараз побачимо, хто в домі хазяїн.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24969
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення Sintez » 19 серпня 2020, 21:55

Хасидів ніхто й не думає зупиняти. Хто б сумнівався.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13687
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення M_M » 19 серпня 2020, 22:00

Sintez писав: Хасидів ніхто й не думає зупиняти.
Як мінімум один збирається. Александр Цебрий. Підозрюю, що він не один.


Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24969
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення Sintez » 19 серпня 2020, 22:29

🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24969
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення Sintez » 21 серпня 2020, 19:42

M_M писав:
В Україні зафіксовано антирекорд за кількістю госпіталізованих за день - 407 чоловік.
Сьогодні, 20 серпня, в Україні змінили зони карантину в залежності від епідеміологічної ситуації.

Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій значно розширила Червону зону.

Сьогоднішнє рішення комісії вступить в силу 24 серпня.

Червона зона: забороняється робота громадського транспорту, відвідування закладів освіти, діяльність закладів громадського харчування, ТРЦ, фітнес-центрів, магазинів:

місто Коломия, Городенківський, Косівський і Тисменицький райони Івано-Франківської області;
місто Самбір Львівської області;
місто Біляївка Одеської області;
міста Дубно та Острог, Костопільський, Радивилівський та Рівненський район Рівненської області;
місто Чернівці, Заставнівський та Кіцманський район Чернівецької області.

Помаранчева зона: забороняється проведення масових заходів за участю більш ніж 100 осіб і більше однієї особи на 20 кв. метрів, діяльність установ, що надають послуги з розміщення, діяльність спортивних залів, фітнес-центрів, прийом дітей до дитячих таборів, обмеження роботи розважальних закладів:

місто Ужгород;
місто Івано-Франківськ;
місто Львів;
місто Тернопіль;
місто Харків.

Жовта зона: забороняється відвідування сторонніми особами установ і закладів соціального захисту:
місто Київ;
місто Луцьк;
місто Житомир;
місто Бориспіль;
місто Одеса;
місто Рівне;
місто Суми;
місто Хмельницький.
А як там щодо хасидів?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13687
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення M_M » 21 серпня 2020, 20:04

Sintez писав: А як там щодо хасидів?
оверквотинг

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24969
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення Sintez » 23 серпня 2020, 08:04

главспец писав:
Sintez писав: Читав що уже да, чимало їх там.
ну и я почитал:
Позже Министерство здравоохранения Израиля призвало Киев не позволять текущем году паломничество хасидов в г.Умань Черкасской области на праздник Рош ха-Шана.
В связи с этим Госкомиссия поручила Министерству иностранных дел усилить коммуникацию по информированию иностранных граждан об ограничениях, действующих в Украине, Министерству внутренних дел усилить и обеспечить безопасность во время празднования Рош-ха-Шана, Государственной пограничной службе разработать памятку пребывания в Украине и раздавать при пересечении украинской границы, а также информировать о возможном запрете на въезд в Украину на несколько лет в случае неарушения карантина.
Ну і?.. Ти ж, тіпа юризд, не бачиш, що це порожнє сотрясєніє воздуха ніяким чином нікого не зупиняє?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення главспец » 23 серпня 2020, 08:18

Sintez писав:
главспец писав:

ну и я почитал:
Позже Министерство здравоохранения Израиля призвало Киев не позволять текущем году паломничество хасидов в г.Умань Черкасской области на праздник Рош ха-Шана.
В связи с этим Госкомиссия поручила Министерству иностранных дел усилить коммуникацию по информированию иностранных граждан об ограничениях, действующих в Украине, Министерству внутренних дел усилить и обеспечить безопасность во время празднования Рош-ха-Шана, Государственной пограничной службе разработать памятку пребывания в Украине и раздавать при пересечении украинской границы, а также информировать о возможном запрете на въезд в Украину на несколько лет в случае неарушения карантина.
Ну і?.. Ти ж, тіпа юризд, не бачиш, що це порожнє сотрясєніє воздуха ніяким чином нікого не зупиняє?
я не юрист, но я понимаю, что есть огромная проблема: допустим, закрыть Умань, а как? Типа, гетто? Отлавливать пейсатых в Борисполе, так он скажет - а вовсе я не в Умань, я в Киев. И шо?

лично я бы ничего не запрещал, а ввёл бы драконовские правила карантина, решением местной общины, делающие невозможным "празднование" и ещё более драконовские штрафы, нагнал бы полицаев для исполнения. И всё. Хочешь помолиться на могиле, в очередь - дистанция 10 метров, пока один не отойдёт, другого не пускать, а время инд.молитвы НЕ ограничено. Да заснять для новостей.
Много чего можно придумать, была бы мотивация.

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення главспец » 23 серпня 2020, 08:18

Sintez писав:
главспец писав:

ну и я почитал:
Позже Министерство здравоохранения Израиля призвало Киев не позволять текущем году паломничество хасидов в г.Умань Черкасской области на праздник Рош ха-Шана.
В связи с этим Госкомиссия поручила Министерству иностранных дел усилить коммуникацию по информированию иностранных граждан об ограничениях, действующих в Украине, Министерству внутренних дел усилить и обеспечить безопасность во время празднования Рош-ха-Шана, Государственной пограничной службе разработать памятку пребывания в Украине и раздавать при пересечении украинской границы, а также информировать о возможном запрете на въезд в Украину на несколько лет в случае неарушения карантина.
Ну і?.. Ти ж, тіпа юризд, не бачиш, що це порожнє сотрясєніє воздуха ніяким чином нікого не зупиняє?
я не юрист, но я понимаю, что есть огромная проблема: допустим, закрыть Умань, а как? Типа, гетто? Отлавливать пейсатых в Борисполе, так он скажет - а вовсе я не в Умань, я в Киев. И шо?

лично я бы ничего не запрещал, а ввёл бы драконовские правила карантина, решением местной общины, делающие невозможным "празднование" и ещё более драконовские штрафы, нагнал бы полицаев для исполнения. И всё. Хочешь помолиться на могиле, в очередь - дистанция 10 метров, пока один не отойдёт, другого не пускать, а время инд.молитвы НЕ ограничено. Да заснять для новостей.
Много чего можно придумать, была бы мотивация.


Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24969
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення Sintez » 23 серпня 2020, 11:57

главспец писав:
Sintez писав: Ну і?.. Ти ж, тіпа юризд, не бачиш, що це порожнє сотрясєніє воздуха ніяким чином нікого не зупиняє?
я не юрист, но я понимаю, что есть огромная проблема: допустим, закрыть Умань, а как? Типа, гетто? Отлавливать пейсатых в Борисполе, так он скажет - а вовсе я не в Умань, я в Киев. И шо?

лично я бы ничего не запрещал, а ввёл бы драконовские правила карантина, решением местной общины, делающие невозможным "празднование" и ещё более драконовские штрафы, нагнал бы полицаев для исполнения. И всё. Хочешь помолиться на могиле, в очередь - дистанция 10 метров, пока один не отойдёт, другого не пускать, а время инд.молитвы НЕ ограничено. Да заснять для новостей.
Много чего можно придумать, была бы мотивация.
Та ну! Ніщо не завадило недоурядовцям, плюючи на Конституцію й законодавство, ввести у дію пресловуту "постанову" й зпустити з ланцюга мусорів на місцевих, українціа, аж ті шиї декому позвертали, щоб намордники понадівати, я вже не кажу, що ЛЬОГКО перекривали рух де хотіли й кому хотіли. Виходить, була "мотівацыя"? А тут раптом імпотенція, моя твоя не панімай? А може причина зовсім у іншому?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення главспец » 23 серпня 2020, 12:09

Sintez писав:
главспец писав: я не юрист, но я понимаю, что есть огромная проблема: допустим, закрыть Умань, а как? Типа, гетто? Отлавливать пейсатых в Борисполе, так он скажет - а вовсе я не в Умань, я в Киев. И шо?

лично я бы ничего не запрещал, а ввёл бы драконовские правила карантина, решением местной общины, делающие невозможным "празднование" и ещё более драконовские штрафы, нагнал бы полицаев для исполнения. И всё. Хочешь помолиться на могиле, в очередь - дистанция 10 метров, пока один не отойдёт, другого не пускать, а время инд.молитвы НЕ ограничено. Да заснять для новостей.
Много чего можно придумать, была бы мотивация.
Та ну! Ніщо не завадило недоурядовцям, плюючи на Конституцію й законодавство, ввести у дію пресловуту "постанову" й зпустити з ланцюга мусорів на місцевих, українціа, аж ті шиї декому позвертали, щоб намордники понадівати, я вже не кажу, що ЛЬОГКО перекривали рух де хотіли й кому хотіли. Виходить, була "мотівацыя"? А тут раптом імпотенція, моя твоя не панімай? А може причина зовсім у іншому?
ты не понял... Можно ввести ограничения, любые. Но для всех особей одинаковые. Можно по территориям. Но нельзя отдельно-особые, конкретно для пейсато-обрезанных, нерезидентов, да ещё на конкр.время, в конкр.городе!
Рассизм-с!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24969
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення Sintez » 23 серпня 2020, 12:14

Пррррикольно!
Хасидів під час святкувань завжди охороняла поліція - і українська, і ізраїльська.
Це на яких таких підставах?!
Повністю заборонити в'їзд на територію України хасидам не можуть, адже це буде дискримінація за релігійною ознакою. Хасиди є громаданями різних країн і прибувають до України зазвичай чартерними літаками.
Тобто, коли християнам заборонили поминати(!) покійних предків, це ніразу не була "дискримінація за релігійною ознакою"? Забрехалися, поцани!
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24969
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення Sintez » 23 серпня 2020, 12:17

главспец писав:
Sintez писав: Та ну! Ніщо не завадило недоурядовцям, плюючи на Конституцію й законодавство, ввести у дію пресловуту "постанову" й зпустити з ланцюга мусорів на місцевих, українціа, аж ті шиї декому позвертали, щоб намордники понадівати, я вже не кажу, що ЛЬОГКО перекривали рух де хотіли й кому хотіли. Виходить, була "мотівацыя"? А тут раптом імпотенція, моя твоя не панімай? А може причина зовсім у іншому?
ты не понял... Можно ввести ограничения, любые. Но для всех особей одинаковые. Можно по территориям. Но нельзя отдельно-особые, конкретно для пейсато-обрезанных, нерезидентов, да ещё на конкр.время, в конкр.городе!
Рассизм-с!
Я у попередньому пості написав уже. Дуже у жидів удобні "віруси", "дискримінації" й "расізми". Діють вибірково, лише коли жидам вигідно.

Але тут от палєво, конкретне, й легенда трищіть по швах.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24969
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення Sintez » 23 серпня 2020, 12:18

А скільки українських мусорів охороняють укротуристів у Ізраїлі?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24969
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення Sintez » 23 серпня 2020, 12:20

главспец писав: Но для всех особей одинаковые.
Особі НЕодинакові, от у чому фішка.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення главспец » 23 серпня 2020, 12:23

Sintez писав:
главспец писав: ты не понял... Можно ввести ограничения, любые. Но для всех особей одинаковые. Можно по территориям. Но нельзя отдельно-особые, конкретно для пейсато-обрезанных, нерезидентов, да ещё на конкр.время, в конкр.городе!
Рассизм-с!
Я у попередньому пості написав уже. Дуже у жидів удобні "віруси", "дискримінації" й "расізми". Діють вибірково, лише коли жидам вигідно.

Але тут от палєво, конкретне, й легенда трищіть по швах.
ты непоследоателен! Ведь «никакой пандемии нет», по-твоему? Так какие могут быть ограничения, хоть для кого!

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення главспец » 23 серпня 2020, 12:24

Sintez писав:
главспец писав: Но для всех особей одинаковые.
Особі НЕодинакові, от у чому фішка.
погоди, так «все люди априори равны в своих гражданских правах» - ложный посыл?!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24969
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення Sintez » 23 серпня 2020, 13:07

главспец писав:
Sintez писав: Я у попередньому пості написав уже. Дуже у жидів удобні "віруси", "дискримінації" й "расізми". Діють вибірково, лише коли жидам вигідно.

Але тут от палєво, конкретне, й легенда трищіть по швах.
ты непоследоателен! Ведь «никакой пандемии нет», по-твоему? Так какие могут быть ограничения, хоть для кого!
Ти теж із них? Чи вєрний падаван?
Яка непослідовність? Так, звичайно ж ніякої "пандемії" не було й немає, є стандартний букет ГРВІ. Огранічєній звичайно не повинно бути, але для "бидла" вони єсть, чи тобі повилазило? Для "обраних" же як і раніше відкриті ресторани, кордони, могили цадиків етк.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Відповісти