У Разумкова свої плани

Відповісти
Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59151
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

У Разумкова свої плани

Повідомлення Фрося » 12 вересня 2020, 11:43

tayna
@taynatayna13
·
18 ч
#Cлухи
Источник сообщает, что Председатель Верховной Рады Разумков собирает свою команду внутри СН, а также наращивает «связи» по регионам.
Сейчас каждый в СН понимает, что, уйдя под крыло Разумкова ты автоматически попадешь в следующий созыв Верховной Рады от его партии

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59151
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: У Разумкова свої плани

Повідомлення Фрося » 17 листопада 2020, 19:48


Разумков озвучив свої політичні амбіції — Певною мірою я вже президент
17 лис 2020, 19:01
2467
Дмитро Разумков, спікер Верховної Ради, зазначив, що нині перед Україною постали значні виклики, а тому необхідно зосередитися на вирішенні конкретних проблем, а не на політичних амбіціях.
Про це він заявив в інтерв’ю німецькому виданню Welt, в якому озвучив позицію Києва щодо будівництва «Північного потоку-2», співпраці з Берліном і Вашингтоном, а також розповів про свої політичні амбіції.
Мене кілька разів запитували, чи не мрію я про вищі посади. Але моя робота — не мріяти, а виконувати актуальні завдання. До наступних виборів ще довгий шлях. Перед Україною стоять значні виклики. Тепер нам потрібно зосередитися на вирішенні цих проблем, а не на політичних амбіціях. Українською, моя посада — голова парламенту, німецькою — президент парламенту. Отже, принаймні деякою мірою, я вже президент, — так Разумков відповів на питання, чи є в нього амбіції очолити державу, пише видання Welt.
Нагадаємо, раніше екс-очільник Офісу президента України Андрій Богдан назвав Разумкова одним з кількох політиків, які, на його думку, могли б стати наступним президентом України.
https://racurs.ua/ua/n146630-razumkov-o ... ydent.html

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: У Разумкова свої плани

Повідомлення главспец » 18 листопада 2020, 08:40

Фрося писав:
Разумков озвучив свої політичні амбіції — Певною мірою я вже президент
17 лис 2020, 19:01
2467
Дмитро Разумков, спікер Верховної Ради, зазначив, що нині перед Україною постали значні виклики, а тому необхідно зосередитися на вирішенні конкретних проблем, а не на політичних амбіціях.
Про це він заявив в інтерв’ю німецькому виданню Welt, в якому озвучив позицію Києва щодо будівництва «Північного потоку-2», співпраці з Берліном і Вашингтоном, а також розповів про свої політичні амбіції.
Мене кілька разів запитували, чи не мрію я про вищі посади. Але моя робота — не мріяти, а виконувати актуальні завдання. До наступних виборів ще довгий шлях. Перед Україною стоять значні виклики. Тепер нам потрібно зосередитися на вирішенні цих проблем, а не на політичних амбіціях. Українською, моя посада — голова парламенту, німецькою — президент парламенту. Отже, принаймні деякою мірою, я вже президент, — так Разумков відповів на питання, чи є в нього амбіції очолити державу, пише видання Welt.
Нагадаємо, раніше екс-очільник Офісу президента України Андрій Богдан назвав Разумкова одним з кількох політиків, які, на його думку, могли б стати наступним президентом України.
https://racurs.ua/ua/n146630-razumkov-o ... ydent.html
Фрося, а ето хорошо или плохо? У тебя своё мнение есть?

rad
Повідомлень: 1746
З нами з: 17 квітня 2018, 20:17
Звідки: Київ

Re: У Разумкова свої плани

Повідомлення rad » 18 листопада 2020, 09:05

разумков ще той українофоб
кулю в потилицю йому, а не партію
нєдолго мучаться старушкам...

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: У Разумкова свої плани

Повідомлення главспец » 18 листопада 2020, 09:14

rad писав: разумков ще той українофоб
кулю в потилицю йому, а не партію
а где можно ознакомиться со списком истинных и непорочных украинофилов?

rad
Повідомлень: 1746
З нами з: 17 квітня 2018, 20:17
Звідки: Київ

Re: У Разумкова свої плани

Повідомлення rad » 18 листопада 2020, 10:33

главспец писав: а где можно ознакомиться со списком истинных и непорочных украинофилов?
классический вопрос сексота из конторы глубокого бурения
нєдолго мучаться старушкам...

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: У Разумкова свої плани

Повідомлення главспец » 18 листопада 2020, 10:38

rad писав:
главспец писав: а где можно ознакомиться со списком истинных и непорочных украинофилов?
классический вопрос сексота из конторы глубокого бурения
классический ответ полудурка-конспиролога!

Аватар користувача
Noex
Повідомлень: 2414
З нами з: 23 березня 2018, 15:24

Re: У Разумкова свої плани

Повідомлення Noex » 18 листопада 2020, 11:09

главспец писав: а где можно ознакомиться со списком истинных и непорочных украинофилов?
Непорочним буває запліднення, а українофіли можуть бути або природніми, або не філами, а просто громадянами, або славних прадідів великих правнуками поганими :smoke:

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: У Разумкова свої плани

Повідомлення главспец » 18 листопада 2020, 11:17

Noex писав:
главспец писав: а где можно ознакомиться со списком истинных и непорочных украинофилов?
Непорочним буває запліднення, а українофіли можуть бути або природніми, або не філами, а просто громадянами, або славних прадідів великих правнуками поганими :smoke:
ок. Определение принимается. Так как конкретную особь проверить на соответствие оному?
п.с.
партак в виде тризуба считается характерным признаком?

Аватар користувача
Noex
Повідомлень: 2414
З нами з: 23 березня 2018, 15:24

Re: У Разумкова свої плани

Повідомлення Noex » 18 листопада 2020, 11:23

главспец писав: Так как конкретную особь проверить на соответствие оному?
А навіщо?! Поліція поглядів? :lol:

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: У Разумкова свої плани

Повідомлення главспец » 18 листопада 2020, 11:26

Noex писав:
главспец писав: Так как конкретную особь проверить на соответствие оному?
А навіщо?! Поліція поглядів? :lol:
не, ну хотелось бы понять, есть такие, а если есть, то как выглядят!
Более того, а не прикидываются ли?

Аватар користувача
Noex
Повідомлень: 2414
З нами з: 23 березня 2018, 15:24

Re: У Разумкова свої плани

Повідомлення Noex » 18 листопада 2020, 11:29

главспец писав: Более того, а не прикидываются ли?
По справах їх, мабуть так. :drag:

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: У Разумкова свої плани

Повідомлення главспец » 18 листопада 2020, 11:49

Noex писав:
главспец писав: Более того, а не прикидываются ли?
По справах їх, мабуть так. :drag:
допустим. Но возникает следующий вопрос: а именно эта справа, действительно она патриотическая или дутая? Ну вот одно время была тема красить заборы в нац.цвета.
Недолго. Краска закончилась или. патриоты?

Аватар користувача
Noex
Повідомлень: 2414
З нами з: 23 березня 2018, 15:24

Re: У Разумкова свої плани

Повідомлення Noex » 18 листопада 2020, 12:15

Бути патріотом – це значить бажати всіма силами своєї душі створення людського, державного і політичного співжиття людей, що житимуть на Українській землі, а не мріяти про втоплення в Дніпрі більшості своїх же власних земляків. Бути патріотом – це значить шукати задоволення не в тім, ’’щоб бути українцем’’, а в тім, щоб було честю носити ім’я українця. Бути патріотом – це значить перш за все вимагати гарних і добрих учинків від себе, як від українця, а не перш за все ненавидіти інших тому, що вони ’’не українці’’. Врешті, бути патріотом, це значить, будучи українцем, виховувати в собі перш за все громадські, політичні, державнотворчі прикмети: віру в Бога й послух його законам, тобто духовні вартості; далі вірність, твердість, сильновольність, дисципліну, пошану для своєї традиційної влади (монархізм), загалом кажучи, лицарськість – тобто політичні вартості. (с)

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: У Разумкова свої плани

Повідомлення главспец » 18 листопада 2020, 12:18

Noex писав: Бути патріотом – це значить бажати всіма силами своєї душі створення людського, державного і політичного співжиття людей, що житимуть на Українській землі, а не мріяти про втоплення в Дніпрі більшості своїх же власних земляків. Бути патріотом – це значить шукати задоволення не в тім, ’’щоб бути українцем’’, а в тім, щоб було честю носити ім’я українця. Бути патріотом – це значить перш за все вимагати гарних і добрих учинків від себе, як від українця, а не перш за все ненавидіти інших тому, що вони ’’не українці’’. Врешті, бути патріотом, це значить, будучи українцем, виховувати в собі перш за все громадські, політичні, державнотворчі прикмети: віру в Бога й послух його законам, тобто духовні вартості; далі вірність, твердість, сильновольність, дисципліну, пошану для своєї традиційної влади (монархізм), загалом кажучи, лицарськість – тобто політичні вартості. (с)
пафосно! И про монархизм - зачотно.

Аватар користувача
Noex
Повідомлень: 2414
З нами з: 23 березня 2018, 15:24

Re: У Разумкова свої плани

Повідомлення Noex » 18 листопада 2020, 12:28

главспец писав: пафосно! И про монархизм - зачотно.
Лист В.Липинського до Богдана Шемета, писаний у Райхенау 12 грудня 1925 р.

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: У Разумкова свої плани

Повідомлення главспец » 18 листопада 2020, 12:31

Noex писав:
главспец писав: пафосно! И про монархизм - зачотно.
Лист В.Липинського до Богдана Шемета, писаний у Райхенау 12 грудня 1925 р.
ну? А теперь по какой кальке опознавать патриота?

Аватар користувача
Noex
Повідомлень: 2414
З нами з: 23 березня 2018, 15:24

Re: У Разумкова свої плани

Повідомлення Noex » 18 листопада 2020, 13:29

главспец писав: ну? А теперь по какой кальке опознавать патриота?
Калька та сама, що змінилося? Хіба Гетьман на Президент. :smoke:

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: У Разумкова свої плани

Повідомлення главспец » 18 листопада 2020, 14:07

Noex писав:
главспец писав: ну? А теперь по какой кальке опознавать патриота?
Калька та сама, що змінилося? Хіба Гетьман на Президент. :smoke:
ок, как применить? Вот я хочу понять, Вы - патриот или притворяетесь оным с целью получения некой выгоды? Ну, хотя бы «патр.имиджа».

Аватар користувача
Noex
Повідомлень: 2414
З нами з: 23 березня 2018, 15:24

Re: У Разумкова свої плани

Повідомлення Noex » 18 листопада 2020, 14:13

Дивитися по ділах іх, іншого не дано. Через помилки та розчарування - через тернії
Та важливіше самому бути патріотом-громадянином-націоналістом - людиною. Колись критична маса перейде в якість :smoke:

Відповісти