Порохоботи у житті

Аватар користувача
Noex
Повідомлень: 2414
З нами з: 23 березня 2018, 15:24

Re: Порохоботи у житті

Повідомлення Noex » 09 липня 2021, 09:45

Мабуть до його дупи претензії є :lol:

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7589
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: Порохоботи у житті

Повідомлення Pestilence » 09 липня 2021, 11:08

главспец писав: ок, прашиваю: а есть вопросы к соц.политическим умозаключениям вышеупомянутого педика, не по сути, а в связи с его сексориентацией? А почему тогда мы ето обсуждаем? С Вашей подачи.
Я привел пример Портникова, как чувака, поймавшего свой джекпот - по ориентации гей, по жизни педераст. Зачем здесь присутствующие начали далее углубляться в гей-тему, для меня загадка...может это интересно?

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7589
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: Порохоботи у житті

Повідомлення Pestilence » 09 липня 2021, 11:17

Mack Mack писав: По суті соціально-політичних питань які висловлює Портніков є зауваження?
Когда он ведет бенефис о себе любимом, на канале Эспресо, меня не оставляет чувство гадливости. Этот чувак преуспел в демагогии, как и все порошенковские кадры...еще бы, пеця подбирал себе подобных. Вроде все правильно говорит, но потом ощущение что тебе насрали в голову и вывернули карманы. Поэтому я стал переключать на другой канал при его появлении. Вы видимо смотрите его передачи чаще, иначе чем объяснить симпатии. Либо совсем не смотрите, а потому не понимаете, о чем я говорю. Тогда советую повтыкать в ящик минут 40, полюбоваться на нарцисса-педераста, он вам насрет в голову. Я даже оставляю в стороне его национальность, хотя она каг-бэ намекает на врожденные генетические способности этого политолуха засирать мозги незаметно для слушателя. К счастью я имею иммунитет к подобному...может потому что бабушка была еврейкой.

Если для вас Портников умный и авторитетный чувак, советую проверить свой уровень IQ...

Аватар користувача
Mack Mack
Повідомлень: 3470
З нами з: 27 березня 2018, 16:27

Re: Порохоботи у житті

Повідомлення Mack Mack » 09 липня 2021, 11:47

Pestilence писав: Если для вас Портников умный и авторитетный чувак, советую проверить свой уровень IQ...
З моїм рівнем IQ завжди все було ОК.
Навіть у не адаптованих тестах я набирав від 128,5 до 131,2 :lol:

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7589
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: Порохоботи у житті

Повідомлення Pestilence » 09 липня 2021, 15:28

Mack Mack писав: З моїм рівнем IQ завжди все було ОК.
Навіть у не адаптованих тестах я набирав від 128,5 до 131,2 :lol:
Тогда к психиатру :drag:
Можно сначала к психологу, тот поможет разобраться в глубинных причинах любви к порошенко :lol:

Аватар користувача
Mack Mack
Повідомлень: 3470
З нами з: 27 березня 2018, 16:27

Re: Порохоботи у житті

Повідомлення Mack Mack » 09 липня 2021, 16:04

Pestilence писав: Можно сначала к психологу, тот поможет разобраться в глубинных причинах любви к порошенко :lol:
Що за маячня? Мені він ніколи не подобався. Як і Юля. Але у 2010-му у другому турі я вимушений був за неї голосувати. То й що?

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7589
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: Порохоботи у житті

Повідомлення Pestilence » 09 липня 2021, 16:22

Mack Mack писав: Мені він ніколи не подобався
Любовь зла :rofl:

а баба галамага
Повідомлень: 1108
З нами з: 27 вересня 2019, 09:25

Re: Порохоботи у житті

Повідомлення а баба галамага » 10 липня 2021, 09:23

Mack Mack писав:
Pestilence писав: Можно сначала к психологу, тот поможет разобраться в глубинных причинах любви к порошенко :lol:
Що за маячня? Мені він ніколи не подобався. Як і Юля. Але у 2010-му у другому турі я вимушений був за неї голосувати. То й що?

Вам порекомєндовалі обратіцца к „псіхологу“, а вже він сам вирішить хто вам подобається, а хто ні,
потім, після „псіхолога“, вже будете мати „справку“ і стане легше. Йому. Пєстіку. Сємьону Еммануіловічю:



Аватар користувача
Mack Mack
Повідомлень: 3470
З нами з: 27 березня 2018, 16:27

Re: Порохоботи у житті

Повідомлення Mack Mack » 10 липня 2021, 20:31

а баба галамага писав: Вам порекомєндовалі обратіцца к „псіхологу“, а вже він сам вирішить хто вам подобається, а хто ні,
А ви у другому турі у 2010-м голосували за Вітю? :lol:

а баба галамага
Повідомлень: 1108
З нами з: 27 вересня 2019, 09:25

Re: Порохоботи у житті

Повідомлення а баба галамага » 10 липня 2021, 21:55

Mack Mack писав: А ви у другому турі у 2010-м голосували за Вітю? :lol:

Я навіть не пам’ятаю коли голосував за прєзіків востаннє, здається - в 2004 за бухгалтера,
а потім на всіх виборах не голосував вопше, на кожних виборах був в дорозі... так виходило...
гіпотетично, за Якунєвічя навіть з переляку би не проголосував, як і за Жулію. :pardon:

Аватар користувача
Mack Mack
Повідомлень: 3470
З нами з: 27 березня 2018, 16:27

Re: Порохоботи у житті

Повідомлення Mack Mack » 10 липня 2021, 23:09

а баба галамага писав: гіпотетично, за Якунєвічя навіть з переляку би не проголосував, як і за Жулію. :pardon:
Так якщо б у 2010-му у вас була б можливість голосувати - ви б за кого з цих двох віддали свій голос?

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7589
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: Порохоботи у житті

Повідомлення Pestilence » 11 липня 2021, 00:19

Mack Mack писав: Так якщо б у 2010-му у вас була б можливість голосувати - ви б за кого з цих двох віддали свій голос?
Зображення
:ut:

а баба галамага
Повідомлень: 1108
З нами з: 27 вересня 2019, 09:25

Re: Порохоботи у житті

Повідомлення а баба галамага » 11 липня 2021, 05:08

Mack Mack писав:
а баба галамага писав: гіпотетично, за Якунєвічя навіть з переляку би не проголосував, як і за Жулію. :pardon:
Так якщо б у 2010-му у вас була б можливість голосувати - ви б за кого з цих двох віддали свій голос?

Я ж сказав - в другому турі за жодного з цих двох шизо-клоунів я б не голосував,
за імпотента бухгалтера я проголосував в 1 турі, хоча й розумів, що шансів той не має,
Україна мала б шанс в 1991, а потім - в 1999, якби не зрадники маразматики Лук’яненко і Юхновський, які не підтримали Чорновола.
Тоді був шанс і був шанс на вибір, після 1991 вибору виборів вже не було, а було вбивство Чорновола і був „розвід лохів“.
В 1991 Україна (61% рабочє-крєстьян) „вибрали“ УССР, вчорашній день замість завтрашнього. :facepalm2:
Потім вже не було про що говорити.
Тепер - клоун Зє як логічне завершення баригі По.
А після клоуна Зє може вже не бути нічого, хіба що буде якесь чудо.
А помилкою Чорновола була гра в „реальну“ політику замість гри „ва-банк“, „співпраця“ з мафією замість її знищення...

а баба галамага
Повідомлень: 1108
З нами з: 27 вересня 2019, 09:25

Re: Порохоботи у житті

Повідомлення а баба галамага » 11 липня 2021, 05:55

rad писав: у селі повно сусідів - усі клянуть клятого пороха,
при якому (в час війни) по 2-3 машини купили, діти по юропам швендяють

Найбільшим другом українців був „українець“ Льоня Брєжнєв, жили пріпєваючі, автомобілі прикупляли, бензина була за копійки, та й вкрасти багато чого в колгоспах можна було. :blush2:

Аватар користувача
Mack Mack
Повідомлень: 3470
З нами з: 27 березня 2018, 16:27

Re: Порохоботи у житті

Повідомлення Mack Mack » 11 липня 2021, 10:41

а баба галамага писав: Я ж сказав - в другому турі за жодного з цих двох шизо-клоунів я б не голосував,
Так от, якщо б Київ вийшов весь та проголосував за Йулю (як я) Овоч не переміг би. Але отакі як ви, без клепки у голові, теж вирішили відсидітися вдома. І країна отримала по повній. (Нє хвакт, що Йуля б не зробила аналогічний фінт вухами, але це було менш ймовірним).

а баба галамага
Повідомлень: 1108
З нами з: 27 вересня 2019, 09:25

Re: Порохоботи у житті

Повідомлення а баба галамага » 11 липня 2021, 10:47

Mack Mack писав: Так от, якщо б Київ вийшов весь та проголосував за Йулю (як я)

... то був би цирк шапіто зєбілів ще 10 років тому :facepalm2:

а баба галамага
Повідомлень: 1108
З нами з: 27 вересня 2019, 09:25

Re: Порохоботи у житті

Повідомлення а баба галамага » 11 липня 2021, 10:53

Mack Mack писав: отакі як ви, без клепки у голові, теж вирішили відсидітися вдома...
... а не йти мовчазними ягнятами на ніж.

Аватар користувача
Babasha
Штучний інтелект
Повідомлень: 3556
З нами з: 25 березня 2018, 16:41
Звідки: Донецк, гостиница "Цирк", бар "Арена"

Re: Порохоботи у житті

Повідомлення Babasha » 11 липня 2021, 11:41

а баба галамага писав:
Mack Mack писав: отакі як ви, без клепки у голові, теж вирішили відсидітися вдома...
... а не йти мовчазними ягнятами на ніж.
Что еще раздоказывает. Любой протывсих - куколка порохоботы. Или любой порохобот - разжиревший до безобразия протывсих.
Петюнчик, этой говна в рот набравшей публике, принес целую идею… что это и есть настоящий патриотизм, когда ничего делать не нужно (можно даже денежек немножко получать) - главное петь сумных писень и читать мантру про какой-то армовир :rofl:
Устоявшаяся форма государственности — политический кризис.

а баба галамага
Повідомлень: 1108
З нами з: 27 вересня 2019, 09:25

Re: Порохоботи у житті

Повідомлення а баба галамага » 11 липня 2021, 13:23

Babasha писав:
а баба галамага писав: ... а не йти мовчазними ягнятами на ніж.
Что еще раздоказывает. Любой протывсих - куколка порохоботы. Или любой порохобот - разжиревший до безобразия протывсих.
Петюнчик, этой говна в рот набравшей публике, принес целую идею… что это и есть настоящий патриотизм, когда ничего делать не нужно (можно даже денежек немножко получать) - главное петь сумных писень и читать мантру про какой-то армовир :rofl:

Щось неймовірне - замість тупих картінок Барабашкін розродився подобієм політ-онолітєкі,
правда онолітєка гівна варта, ну то таке... :rofl:

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7589
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: Порохоботи у житті

Повідомлення Pestilence » 11 липня 2021, 13:53

а баба галамага писав: онолітєка гівна варта, ну то таке... :rofl:
Эксперт по говну нашелся :good:

Відповісти