Вірусно-параноїдально-шизофренічна війна.

Відповісти
Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25354
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Вірусно-параноїдально-шизофренічна війна.

Повідомлення Sintez » 13 жовтня 2020, 22:41

Вважаю потрібним відкрити окрему гілку, присвячену виключно аспектам масової "вірусної" істерії. Ні, ну воно кагбе осінь, і загострення полюбому, але сьогодні був шокований - "зкосило" парочку знайомих, котрих я десятки років вважав мало не взірцем адекватності. Симпоми класичні - вирячені очі, бризкання слюнями, мало не з кулаками кидалися. Одразу згадалися виборці Януковича... Методи промивки мізків подібні? Я в шоці.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13754
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Вірусно-параноїдально-шизофренічна війна.

Повідомлення M_M » 13 жовтня 2020, 22:47

Пане Sintez, як гадаєте, додаткова смертність 0.05% від поточного населення на місяць це багато, чи мізер та можна не приділяти уваги?

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25354
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Вірусно-параноїдально-шизофренічна війна.

Повідомлення Sintez » 13 жовтня 2020, 22:53

M_M писав: Пане Sintez, як гадаєте, додаткова смертність 0.05% від поточного населення на місяць це багато, чи мізер та можна не приділяти уваги?
Саме додаткова смертність, викликана масовою штучно роздутою істерією, мене й турбує. Зокрема, той спосіб, у котрий начебто адекватних людей перетворюють на зомбі, котрі стають систематичними ретрансляторами паніки.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13754
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Вірусно-параноїдально-шизофренічна війна.

Повідомлення M_M » 13 жовтня 2020, 22:56

Sintez писав:
M_M писав: Пане Sintez, як гадаєте, додаткова смертність 0.05% від поточного населення на місяць це багато, чи мізер та можна не приділяти уваги?
Саме додаткова смертність, викликана масовою штучно роздутою істерією, мене й турбує. Зокрема, той спосіб, у котрий начебто адекватних людей перетворюють на зомбі, котрі стають систематичними ретрансляторами паніки.
Ви вдруге не відповіли на конкретне питання.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25354
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Вірусно-параноїдально-шизофренічна війна.

Повідомлення Sintez » 13 жовтня 2020, 22:57

Прикол в тому, що тепер кожен, при недостатньо стійкій психіці, підхопивши застуду, має всі шанси зіштовхнутися із панікою, подібною тій, з котрою зіштовхуюцця люди, отримавші онкологічний діагноз. А це не канхветка, знаю по собі.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25354
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Вірусно-параноїдально-шизофренічна війна.

Повідомлення Sintez » 13 жовтня 2020, 22:58

M_M писав:
Sintez писав: Саме додаткова смертність, викликана масовою штучно роздутою істерією, мене й турбує. Зокрема, той спосіб, у котрий начебто адекватних людей перетворюють на зомбі, котрі стають систематичними ретрансляторами паніки.
Ви вдруге не відповіли на конкретне питання.
А Ви мені хто? Показати, де двері?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25354
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Вірусно-параноїдально-шизофренічна війна.

Повідомлення Sintez » 13 жовтня 2020, 23:02

М_М, я багато разів читав "катехізис", тому мені, як писав Пестиленс, "посрать" на жидівські викрутаси, у будь-чиєму виконанні. Придумайте щось інше, теж мені знайшовся "суд честі" задрипаний.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Віра
Тимчасово переміщена в нікуди
Повідомлень: 3327
З нами з: 22 березня 2018, 14:14
Звідки: де мене вже не буде

Re: Вірусно-параноїдально-шизофренічна війна.

Повідомлення Віра » 13 жовтня 2020, 23:14

сьогодні вперше стикнулася з проблемою коронавірусу

подзвонила подрузі, з якою вже не спілкувалася майже місяць
виявилось, що вона лежить в лікарні, днів десять хворіла вдома, а вчора її напівпритомну забрала швидка
двостороння пневмонія
їй настільки погано, що вона змогла сказати мені тільки пару фраз

мої близькі люди всі виїхали звідти, залишалися тільки сестра, яка не може нікуди їхати, і ця подруга
дуже переживаю, вона мені як рідна
а по-друге, боюсь, що ця передостання ниточка, яка пов'язує мене з минулим життям, порветься :(

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13754
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Вірусно-параноїдально-шизофренічна війна.

Повідомлення M_M » 13 жовтня 2020, 23:18

Пане Сінтез, суд честі тут ні до чого. Проста арифметика з початкових класів.
А про паніку та навпаки ігнор попереджень мені дещо відомо ще з 1986 року. Ага, Чорнобильські події. На власні очі.

І так, зробіть запаси води, про всяк випадок... бо жиди.... ага...

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25354
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Вірусно-параноїдально-шизофренічна війна.

Повідомлення Sintez » 13 жовтня 2020, 23:20

Це війна. Колись, ще у році 18-му, хтось із ютуба (може Катасонов, хз), сказав, що світова економіка входить у рецесію, вузол котрої може розрубати лише війна. Але, мовляв, війна неможлива, бо ядерна зброя знищить всіх. Але як видно можлива й неядерна, але цілком неілюзорна світова війна, котра теж несе розруху офігєнну.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25354
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Вірусно-параноїдально-шизофренічна війна.

Повідомлення Sintez » 13 жовтня 2020, 23:26

M_M писав: Пане Сінтез, суд честі тут ні до чого. Проста арифметика з початкових класів.
А про паніку та навпаки ігнор попереджень мені дещо відомо ще з 1986 року. Ага, Чорнобильські події. На власні очі.

І так, зробіть запаси води, про всяк випадок... бо жиди.... ага...
Ну так закопайтеся у погріб, і сидіть там, щоб прожити на пару років більше! У Чорнобилі було замовчування реальності, тут - роздування фейку. Різницю уловлюєте? Про арифметику - це Сковороді розкажіть.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25354
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Вірусно-параноїдально-шизофренічна війна.

Повідомлення Sintez » 13 жовтня 2020, 23:27

Іще раз, для слабозрячих. Гілка про ІСТЕРІЮ, в першу чергу.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13754
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Вірусно-параноїдально-шизофренічна війна.

Повідомлення M_M » 13 жовтня 2020, 23:32

Віра писав: сьогодні вперше стикнулася з проблемою коронавірусу
В мене є друг, лікар. Спочатку був впевнений, що ковід - вигадка. Бо жодного пацієнта з ковідом. І у його друга, в сусідній клініці теж жодного. Маску насив виключно на роботі та у магазинах, ото як пан Сінтез.

Згодом пацієнти з'явились. Усі легкі, нічого страшного. Ага, маска все ще зайва.

Зараз маску носить, техніку безпеки виконує параноїдально. Здогадайтесь з трьох разів, що трапилось.

У нас в колективі минулого тижня "спіймали" перший випадок. Середньої важкості. Десяток контактних осіб - на карантині.

Маска не панацея. Так само як і каска під час війни.

Бережіть себе. Від вірусів та єретиків.

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13754
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Вірусно-параноїдально-шизофренічна війна.

Повідомлення M_M » 13 жовтня 2020, 23:35

Sintez писав: Гілка про ІСТЕРІЮ
А Ви ще себе не впізнали? Ви ж від початку демонструєте істерію щодо шкідливих для здоров'я масок та вигадавших ковід жидів.

Аватар користувача
Babasha
Штучний інтелект
Повідомлень: 3569
З нами з: 25 березня 2018, 16:41
Звідки: Донецк, гостиница "Цирк", бар "Арена"

Re: Вірусно-параноїдально-шизофренічна війна.

Повідомлення Babasha » 13 жовтня 2020, 23:39

Sintez писав: Іще раз, для слабозрячих. Гілка про ІСТЕРІЮ, в першу чергу.
Не буду о многом и личном... но неделю назад двухстороннюю пневмонию в семье ковидников подхватил дедушка который в силу Альцгеймера, Паркинсона и тыщи причин восприятие реальности потерял лет семь назад... Видишь как истерика даже по растениям бъет)))
Устоявшаяся форма государственности — политический кризис.

Аватар користувача
Babasha
Штучний інтелект
Повідомлень: 3569
З нами з: 25 березня 2018, 16:41
Звідки: Донецк, гостиница "Цирк", бар "Арена"

Re: Вірусно-параноїдально-шизофренічна війна.

Повідомлення Babasha » 13 жовтня 2020, 23:40

M_M писав:
Sintez писав: Гілка про ІСТЕРІЮ
А Ви ще себе не впізнали? Ви ж від початку демонструєте істерію щодо шкідливих для здоров'я масок та вигадавших ковід жидів.
Как я люблю говорить «по модулю» такой же быдло-борцун)))
Устоявшаяся форма государственности — политический кризис.

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7661
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: Вірусно-параноїдально-шизофренічна війна.

Повідомлення Pestilence » 13 жовтня 2020, 23:41

Sintez писав: Іще раз, для слабозрячих. Гілка про ІСТЕРІЮ, в першу чергу.
Истерия отрицания это тоже истерия. Почему вы считаете что обычные меры безопасности при эпидемии, от которой еще не придумано лекарств, это истерия? Вот если у меня в огороде появятся странные жуки с колючками на спине, от которых уже кто-то умер...мне и дальше порекомендуете босиком по травке побегать? У нас есть конкретно знакомые в поселке, переболела вся семья. Вроде тяжко, но как-то оклигались, но одному было вообще очень плохо, несравнимо с каким-то гриппом. В магазине продавцы стали на всех входящих гавкать как собаки, если без маски. А еще 2 недели назад сами бегали без них. Отрицали же! Оказалось у нас уже человек 15, и в соседнем селе 2 трупа не из глубоких стариков.

Я так понимаю, что вы еще и на сопутствующие болезни съезжаете, что смерти не от вируса. От вируса! Если чувак с хроникой мог бы прожить еще 10 лет, а вирус ему их скостил...вы и дальше будете писать, что он умер от своей хроники?

Настоящая истерия как раз от вас, а я в маске лишь прошелся по сельпо, после четырехчасовой прогулки без маски в парке. В своем авто приехал и уехал, руки протер антисептиком, рассчитался бесконтактно картой. В чем истерия? Истерия будет когда я буду валяться в постели с температурой, а жена будет искать тыщу баксов, если сама не свалится раньше. А виноват будет истеричный отрицатель вируса, который его разносил своими слюнями, пока сам не свалился.

Это полный преступный и агрессивный идиотизм, отрицать тот факт, что ношение маски может помочь не заразить какого-то хроника, которого смерть посрать отпустила, а его вирусом обчихали. А хроники...после 50 это очень большая часть населения с теми или иными болячками.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25354
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Вірусно-параноїдально-шизофренічна війна.

Повідомлення Sintez » 13 жовтня 2020, 23:42

Я не заважаю комусь носити маску. Чи памперс. Якщо люди досі вірять телевізору та руководящєй лінії КПСС ВОЗ - флаг їм у руки. І шлангу в горло... А також красний галстук намордник, канєшно. Гілка аналітична, яка (а раптом!) може когось утримати від необдуманих дій.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25354
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Вірусно-параноїдально-шизофренічна війна.

Повідомлення Sintez » 13 жовтня 2020, 23:43

M_M писав:
Sintez писав: Гілка про ІСТЕРІЮ
А Ви ще себе не впізнали? Ви ж від початку демонструєте істерію щодо шкідливих для здоров'я масок та вигадавших ковід жидів.
Іще раз - я читав "Катехізис".
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Саня
Повідомлень: 2722
З нами з: 26 березня 2018, 22:50

Re: Вірусно-параноїдально-шизофренічна війна.

Повідомлення Саня » 13 жовтня 2020, 23:48

Sintez писав: Гілка аналітична, яка (а раптом!) може когось утримати від необдуманих дій.
Sintez писав: Іще раз - я читав "Катехізис".
…самая неистребимая наша иллюзия заключается в том, что мы действуем, воображая, что свободны от всяких иллюзий.
Ролло Мэй

Відповісти