5 вопросов от Зе.

а баба галамага
Повідомлень: 1108
З нами з: 27 вересня 2019, 09:25

Re: 5 вопросов от Зе.

Повідомлення а баба галамага » 16 жовтня 2020, 15:48

M_M писав: Одні й ті самі люди схвалюють або навпаки, нещадно критикують аналогічні вчинки в залежності від того, хто саме це робить.

не „аналогічні вчинки“ і не „хто саме робить“, а - „з якою метою“ і „в чиїх інтересах“?

якщо слідкувати уважно за руками, звичайно.

а баба галамага
Повідомлень: 1108
З нами з: 27 вересня 2019, 09:25

Re: 5 вопросов от Зе.

Повідомлення а баба галамага » 16 жовтня 2020, 16:00

ті тупі „запитання“ це спроба план остаточно підвісити Зє за яйця, хоча він і так підвішений,

в будь-який момент за порушення Конституції і виборчого законодавства йому буде „залізно“ оголошений імпічмент і влада перейде до в.о. Турчинова Разумкова хто там буде на той момент, кого запхають на президію ВР.

І буде „легітимний“ повністю вже не клоун, а хтось зовсім інший, кого не обирали.....

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25080
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: 5 вопросов от Зе.

Повідомлення Sintez » 16 жовтня 2020, 16:44

главспец писав:
Sintez писав: Але, може ти хочеш сказати, що "лідери" найрозумніші? Цікава тема.
конечно нет. Но в части доступа к новейшим технологиям лечения, в т.ч. и рака, им доступны любые существующие способы. Значит, доступны и их врачам. Соответственно и детям врачей и т.д.
Но мрут регулярно, в мучениях. Ради сохранения тайны лечения простой серой...

Ученый Эрих фон Хольст провёл опыт — удалил у гольяна (это рыбка такая) передний мозг, отвечающий за все реакции стайного объединения. Гольян и без этой штуки в голове чувствовал себя нормально. Просто ему стало плевать на других. Он плыл, куда плыл, и его не волновало, куда движутся остальные рыбы. Он не сомневался в выборе пути. Он не оглядывался на собратьев. Он выглядел таким решительным и уверенным в себе, что стая приняла его безоговорочным лидером. Все устремились за ним, доверив безмозглому созданию свою жизнь. Какие сомнения: такой бойкий гольян ведёт их, куда надо, и защитит в случае опасности.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25080
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: 5 вопросов от Зе.

Повідомлення Sintez » 16 жовтня 2020, 16:51

Лікарі - по суті сєкта свідєтєлєй таблеток.

Все, не хочу цю тему продовжувати.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Noex
Повідомлень: 2414
З нами з: 23 березня 2018, 15:24

Re: 5 вопросов от Зе.

Повідомлення Noex » 16 жовтня 2020, 17:34

главспец писав: Далее в тексте? Что является «гарантийным случаем» и что должен сделать гарант?
Порушення територіальної цілісності і є тим «гарантийным случаем». Що винні були робити гаранти? Те саме, що і германія у 1941 році - не порушувати Пакт про ненапад.
Коли підписуються такі міжнародні документи не розраховують на те, що один з підписантів - "гопник", який чхати хтів на будь-які гарантії, хоч прописані, хоч ні.

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: 5 вопросов от Зе.

Повідомлення главспец » 16 жовтня 2020, 18:00

Noex писав:
главспец писав: Далее в тексте? Что является «гарантийным случаем» и что должен сделать гарант?
Порушення територіальної цілісності і є тим «гарантийным случаем». Що винні були робити гаранти? Те саме, що і германія у 1941 році - не порушувати Пакт про ненапад.
Коли підписуються такі міжнародні документи не розраховують на те, що один з підписантів - "гопник", який чхати хтів на будь-які гарантії, хоч прописані, хоч ні.
бинго! Так остальные подписанты точно подписывались мочить урода? Конкретно? А как именно?
п.с.
так разводят лохов. Рекомендую зайти в ближайший салон быт.техники. Прикинуться покупателем, спросить про «гарантии». Манагер гордо предъявит типовый «Гарантийный талон».
А затем вдумчиво и со вкусом читать ему вслух мелкий текст, описывающий на что НЕ распространяется даная гарантия.
Занавес.

singel
Повідомлень: 739
З нами з: 14 травня 2018, 16:11

Re: 5 вопросов от Зе.

Повідомлення singel » 16 жовтня 2020, 18:43


...і медичний Кокаи́н :good: — алкалоид тропанового ряда, Ісчо легалайз :secret:
Востаннє редагувалось 17 жовтня 2020, 09:37 користувачем singel, всього редагувалось 2 разів.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25080
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: 5 вопросов от Зе.

Повідомлення Sintez » 16 жовтня 2020, 18:52

Медицина - лише зачіпка й відмазка. Їх (вірніше їхніх хазяїв) цікввить саме легалізація наркоманії серед здорових "пацієнтів".
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Віра
Тимчасово переміщена в нікуди
Повідомлень: 3322
З нами з: 22 березня 2018, 14:14
Звідки: де мене вже не буде

Re: 5 вопросов от Зе.

Повідомлення Віра » 17 жовтня 2020, 12:32

Не хочу переглядати усі 5 сторінок, хто за чи агресивно проти,
але другим я скажу таке: чому ви так скажено ополчилися проти цього опитування?
що ви від цього втратите?
і чи не казав вовка перед виборами президента, що по усіх важливих питаннях буде ініціювати референдуми?

а я вважаю, що агресивно проти ті, хто накоїв біди та боїться провести залишки життя за гратами
То ви, панове, боїтеся за свою шкіру, чи за шкіру вашого політичного спонсора срібляників?

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25080
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: 5 вопросов от Зе.

Повідомлення Sintez » 17 жовтня 2020, 12:36

Віро, Ви можете мені пояснити, напримєр, ЯК відрізнити "корупціонера" від "некорупціонера", а "великі розміри корупції" від "невеликих"?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: 5 вопросов от Зе.

Повідомлення главспец » 17 жовтня 2020, 12:36

Віра писав: Не хочу переглядати усі 5 сторінок, хто за чи агресивно проти,
але другим я скажу таке: чому ви так скажено ополчилися проти цього опитування?
що ви від цього втратите?
і чи не казав вовка перед виборами президента, що по усіх важливих питаннях буде ініціювати референдуми?

а я вважаю, що агресивно проти ті, хто накоїв біди та боїться провести залишки життя за гратами
То ви, панове, боїтеся за свою шкіру, чи за шкіру вашого політичного спонсора срібляників?
т.е., а без этого опроса никак нельзя посадить злодеев ну. хотя бы на 15 лет, или сколько там по максимуму им прописано в УК?
Что мешает?

Аватар користувача
Noex
Повідомлень: 2414
З нами з: 23 березня 2018, 15:24

Re: 5 вопросов от Зе.

Повідомлення Noex » 17 жовтня 2020, 12:39

Віра писав: а я вважаю, що агресивно проти ті, хто накоїв біди та боїться провести залишки життя за гратами
То ви, панове, боїтеся за свою шкіру, чи за шкіру вашого політичного спонсора срібляників?
Це опитування не має жодних юридичних наслідків. Не думаю, що хтось проти самих опитувань, але є питання:
- чому, маючи всі можливості, не прийнятий Закон про референдум, це єдина форма легітимних опитувань?
- хто буде підраховувати результати опитувань і яким чином?
І таких чому багато. :smoke:

а баба галамага
Повідомлень: 1108
З нами з: 27 вересня 2019, 09:25

Re: 5 вопросов от Зе.

Повідомлення а баба галамага » 17 жовтня 2020, 12:48

Віра писав: Не хочу переглядати усі 5 сторінок, хто за чи агресивно проти,
але другим я скажу таке: чому ви так скажено ополчилися проти цього опитування?
що ви від цього втратите?

нічого не втратите, бо все вже втрачене, в першу чергу - розум.

Аватар користувача
Віра
Тимчасово переміщена в нікуди
Повідомлень: 3322
З нами з: 22 березня 2018, 14:14
Звідки: де мене вже не буде

Re: 5 вопросов от Зе.

Повідомлення Віра » 17 жовтня 2020, 13:03

а баба галамага писав:
Віра писав: Не хочу переглядати усі 5 сторінок, хто за чи агресивно проти,
але другим я скажу таке: чому ви так скажено ополчилися проти цього опитування?
що ви від цього втратите?

нічого не втратите, бо все вже втрачене, в першу чергу - розум.
аби не честь і совість за 30 срібляників

Аватар користувача
Віра
Тимчасово переміщена в нікуди
Повідомлень: 3322
З нами з: 22 березня 2018, 14:14
Звідки: де мене вже не буде

Re: 5 вопросов от Зе.

Повідомлення Віра » 17 жовтня 2020, 13:09

главспец писав:
Віра писав: Не хочу переглядати усі 5 сторінок, хто за чи агресивно проти,
але другим я скажу таке: чому ви так скажено ополчилися проти цього опитування?
що ви від цього втратите?
і чи не казав вовка перед виборами президента, що по усіх важливих питаннях буде ініціювати референдуми?

а я вважаю, що агресивно проти ті, хто накоїв біди та боїться провести залишки життя за гратами
То ви, панове, боїтеся за свою шкіру, чи за шкіру вашого політичного спонсора срібляників?
т.е., а без этого опроса никак нельзя посадить злодеев ну. хотя бы на 15 лет, или сколько там по максимуму им прописано в УК?
Что мешает?
я думаю, що уже давно б педруччьо був там, де йому місце, але, на жаль, у зе немає таких повноважень, а на суддів-прокурворів він немає важелів впливу
і взагалі - кадрова політика ні к чорту
коротше, виявився нікчемой

а баба галамага
Повідомлень: 1108
З нами з: 27 вересня 2019, 09:25

Re: 5 вопросов от Зе.

Повідомлення а баба галамага » 17 жовтня 2020, 13:13

Віра писав:
а баба галамага писав:
нічого не втратите, бо все вже втрачене, в першу чергу - розум.
аби не честь і совість за 30 срібляників

якщо не маєте розуму, то ці поняття вам будуть недоступними, не зможете відрізнити честь від безчестя, совість від безсовісності, марна надія.

Аватар користувача
DSMechanic
Повідомлень: 3355
З нами з: 22 березня 2018, 13:58

Re: 5 вопросов от Зе.

Повідомлення DSMechanic » 17 жовтня 2020, 13:30

Віра писав: я думаю, що уже давно б педруччьо був там, де йому місце, але, на жаль, у зе немає таких повноважень, а на суддів-прокурворів він немає важелів впливу
і взагалі - кадрова політика ні к чорту
коротше, виявився нікчемой
А серйозно?
От допустимо "суді" всі під баригою. Але Зеленський вже другого прокурора назначив, у нього СБУ. Де розслідування корупції чи державної зради? Ладно, у Зеленського і його призначенців не вистачає мізків розслідувати, буває - але він хоча б аудіт дій і законів попередньої влади об'явив?
Що заважає?
Як вже казали - він давно міг прийняти закон про референдум. Він навіть не намагався. Він не питав про землю, коли по соц-опитуванням 70-80% проти.
А дане опитування, навіть без аналізу питань - втручання у вибори і корупція. Що дозволить опротестовувати результати виборів, а отже направлені на зрив виборів.
Чи ви дійсно думаєте що йому цікаво що люди думають?

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: 5 вопросов от Зе.

Повідомлення главспец » 17 жовтня 2020, 13:52

Віра писав:
главспец писав:

т.е., а без этого опроса никак нельзя посадить злодеев ну. хотя бы на 15 лет, или сколько там по максимуму им прописано в УК?
Что мешает?
я думаю, що уже давно б педруччьо був там, де йому місце, але, на жаль, у зе немає таких повноважень, а на суддів-прокурворів він немає важелів впливу
і взагалі - кадрова політика ні к чорту
коротше, виявився нікчемой
ну?! Так опрос про довичне ему добавит повноважень или это просто очередная бессмысленная дурь никчемы?

Аватар користувача
Віра
Тимчасово переміщена в нікуди
Повідомлень: 3322
З нами з: 22 березня 2018, 14:14
Звідки: де мене вже не буде

Re: 5 вопросов от Зе.

Повідомлення Віра » 17 жовтня 2020, 14:01

а баба галамага писав:
Віра писав:

аби не честь і совість за 30 срібляників

якщо не маєте розуму, то ці поняття вам будуть недоступними, не зможете відрізнити честь від безчестя, совість від безсовісності, марна надія.
та геть!
буде мене усілякий непотріб повчати! згинь і не коментуй мене

(виправила помилку)
Востаннє редагувалось 17 жовтня 2020, 14:13 користувачем Віра, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
Віра
Тимчасово переміщена в нікуди
Повідомлень: 3322
З нами з: 22 березня 2018, 14:14
Звідки: де мене вже не буде

Re: 5 вопросов от Зе.

Повідомлення Віра » 17 жовтня 2020, 14:10

главспец писав:
Віра писав: я думаю, що уже давно б педруччьо був там, де йому місце, але, на жаль, у зе немає таких повноважень, а на суддів-прокурворів він немає важелів впливу
і взагалі - кадрова політика ні к чорту
коротше, виявився нікчемой
ну?! Так опрос про довичне ему добавит повноважень или это просто очередная бессмысленная дурь никчемы?
ну вот почему дурь? безобидный опрос, никому от него вреда никакого нет, просто заодно с выборами узнать мнение народа

или вам и остальным надо кого-то ругать, на ком-то зубки оттачивать? Если бы вы так цеплялись к каждому слову, высказыванию, действию педро

короче, опрос не стоит и выеденного яйца, чтобы так копья ломать
а может зе что-то замыслил и ему нужна эта моральная поддержка?

Відповісти