ковід-дисиденти атакують

Аватар користувача
DSMechanic
Повідомлень: 3355
З нами з: 22 березня 2018, 13:58

Re: ковід-дисиденти атакують

Повідомлення DSMechanic » 03 листопада 2020, 10:29

Sintez писав: Очевидна річ - що маска вірусів не затримує. Це річ очевидна для всіх, хто нормально вчився у совєцькій школі.
Так маска і не віруси фільтрує, це якраз відомо, а краплі рідини на яких віруси переміщюються.
Там і відросток скільки затримує для масок стоїть, 15%, 75% - в залежності від типу масок. 100% це хіба протигази.

А от постійне носіня однієї маски, одноразової поки не зітреться - це факт і проблема. Так само і постіне находження в масці годинами, навіть якщо міняти - теж не прибавить здоров'я. Тому на вулиці і нема змісту носити, а на десять хвилин зайти в магазин в і так душне приміщення і в толпу - вже краще надіти.

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13688
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: ковід-дисиденти атакують

Повідомлення M_M » 03 листопада 2020, 10:29

Sintez писав: Очевидна річ - що маска вірусів не затримує.
Каска кулю не затримує.
Знання ідіоту зайве.
Очевидні речі.

Аватар користувача
DSMechanic
Повідомлень: 3355
З нами з: 22 березня 2018, 13:58

Re: ковід-дисиденти атакують

Повідомлення DSMechanic » 03 листопада 2020, 10:32

M_M писав: Якби ж то був десяток - мені було б начхати, їх смерть була б у межах статистичної похибки.
Не пересмикуйте. У мене серед знайомих є перехворівші, всі притримувались правил.
Антимасочники як п'яні на трасі - дють пару відсотків від жертв, але воні як наче тільки вони воні в усьому.

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13688
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: ковід-дисиденти атакують

Повідомлення M_M » 03 листопада 2020, 10:40

главспец писав: Ты не допускаешь, что можешь быть бессимптомным носителем-распространителем? Принципиально безмасочным!
А йому принципово пофіг. І смерті він теж не боїться. Над чужою бідою насміхається. Тому надії на можливість достукатись до тривіальної людяності нема. Зовсім. Він і помре від ковіду чи від сусілських вил з повним та беззаперечним відчуттям власної правоти. Чи можливо взагалі вилікувати соціопата? Приклади відомі?

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13688
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: ковід-дисиденти атакують

Повідомлення M_M » 03 листопада 2020, 10:54

DSMechanic писав: У мене серед знайомих є перехворівші, всі притримувались правил.
У мене серед знайомих теж є багато прикладів. Як додержувались правил - так і хворіли.
Епічне захворювання продавчині з кіоску через два тижні після того, як припинила носіння маски.
У процеса захворювання є два суб'єкти. Приймач та передавач. Якщо маска зменшує вірогідність захворювання на 50%, то якщо маску носять обидва вищезгадані, вірогідість вже становить 25%. Мультиплікація вірогідностей. А мова про зменшення вірогідності передачі у середньому по країні чи у межах адміністративної одиниці. Треба перетворити умовний коефіцєнт розповсюджуваності 1.1 на 0.9 (одиниці відповідає кількість захворівших дорівнює кількості одужавших). Але завдяки "десятку дисидентів" коефіцієнт 1.1 перетворився на 1.3. :pardon: Ото й усе пересмикування.

Аватар користувача
Noex
Повідомлень: 2414
З нами з: 23 березня 2018, 15:24

Re: ковід-дисиденти атакують

Повідомлення Noex » 03 листопада 2020, 11:01

Сінтез, просто цікаво, а за часів Чорнобиля, таке саме відношення до наслідків радіації?

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24972
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: ковід-дисиденти атакують

Повідомлення Sintez » 03 листопада 2020, 12:39

главспец писав:
Sintez писав: Очевидна річ - що маска вірусів не затримує. Це річ очевидна для всіх, хто нормально вчився у совєцькій школі.
совершенно верно! Она всего лишь укорачивает полёт капель слюней и соплей вероятного носителя вируса, плюс соц.дистанция и возможность передачи вероятностно снижается.
Ты не допускаешь, что можешь быть бессимптомным носителем-распространителем? Принципиально безмасочным!
Я ВПЕВНЕНИЙ що на сьогодні вже абсолютно ВСІ є носіями. І були носіями задовго до. І що намордник лише збільшує шанси самого намордничного придурка розмножити бактерії, такі потрібні йому для такої очікуваної ним пневмонії.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24972
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: ковід-дисиденти атакують

Повідомлення Sintez » 03 листопада 2020, 12:49

Noex писав: Сінтез, просто цікаво, а за часів Чорнобиля, таке саме відношення до наслідків радіації?
Радіація реально існує, й не було тоді такої масовнаної терористично-інформаційної кампанії, навпаки намагалися замовчувати.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Noex
Повідомлень: 2414
З нами з: 23 березня 2018, 15:24

Re: ковід-дисиденти атакують

Повідомлення Noex » 03 листопада 2020, 12:56

Sintez писав: Я ВПЕВНЕНИЙ що на сьогодні вже абсолютно ВСІ є носіями. І були носіями задовго до.
Скоріше за все. Те, що були носіями до - до чого? Утворення світу?Дивні припущення, не знаючи природи самого вірусу.
І геть дивні висновки. Якщо віруси є у тебе і у мене, то чому той у кого їх меньше має хапати віруси того у кого їх більше?! Без маски саме так і відбувається. Я вже не кажу про різний імунітет та загальний стан здоров'я. Чи, згорів сарай гори і хата?!

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13688
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: ковід-дисиденти атакують

Повідомлення M_M » 03 листопада 2020, 12:59

Sintez писав: Я ВПЕВНЕНИЙ
З вуст дисидента - єретика звучить як надійний, заслуговучий уваги аргумент. Дослухатися до конкретних досліджень спеціалістів (з різних країн, різного кольору шкіри, різної віри) не варто, вони всі брешуть на замовлення жидів.

Аватар користувача
Noex
Повідомлень: 2414
З нами з: 23 березня 2018, 15:24

Re: ковід-дисиденти атакують

Повідомлення Noex » 03 листопада 2020, 12:59

Sintez писав: навпаки намагалися замовчувати.
Саме це породило ОБС - яке і стало істиною та джерелом паніки, та я про інше - ти якісь заходи "антирадіційні "приймав, чи теж пофіг, як і зара?!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24972
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: ковід-дисиденти атакують

Повідомлення Sintez » 03 листопада 2020, 13:47

Noex писав:
Sintez писав: Я ВПЕВНЕНИЙ що на сьогодні вже абсолютно ВСІ є носіями. І були носіями задовго до.
Скоріше за все. Те, що були носіями до - до чого? Утворення світу?Дивні припущення, не знаючи природи самого вірусу.
І геть дивні висновки. Якщо віруси є у тебе і у мене, то чому той у кого їх меньше має хапати віруси того у кого їх більше?! Без маски саме так і відбувається. Я вже не кажу про різний імунітет та загальний стан здоров'я. Чи, згорів сарай гори і хата?!
До початку роздування поточної, вже далеко не першої, "вірусної" істерії, до чого ж іще? Чому ж не знаючи природи? Цей різновид вірусів відкрили ще хз коли, і стопудово що він тусувався у "букеті" ГРВІ задовго до свого відкриття.

Ви впевнені? Ви рахували віруси поштучно?

А чому ж Ви так скромнічяєте, й не кажете? Чому МОЗи/ВОи напримєр не озабочєні забороною куріння й повною забороною тютюну, котрий стопудово гробить народу в рази більше, сотнями років? Чому не пропагують здоровий спосіб життя, а намагаюцця всіх позбавити свіжого повітря, залякуючи, у чому отой придурок, забув ім'я, відверто признався?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24972
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: ковід-дисиденти атакують

Повідомлення Sintez » 03 листопада 2020, 13:50

M_M писав:
Sintez писав: Я ВПЕВНЕНИЙ
З вуст дисидента - єретика звучить як надійний, заслуговучий уваги аргумент. Дослухатися до конкретних досліджень спеціалістів (з різних країн, різного кольору шкіри, різної віри) не варто, вони всі брешуть на замовлення жидів.
Яких "спеціалістів"? Видатного вірусолога/імунолога/інфекціоніста Бєні Гейтса, напримєр? Чи отого урода, що заборонив відвідувати парки із метою залякати толпу, а потім, безмозглий, ще й проболтався? Нє, я вже якось обійдуся без їхніх безцінних порад.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13688
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: ковід-дисиденти атакують

Повідомлення M_M » 03 листопада 2020, 14:02

Sintez писав: Чому МОЗи/ВОи напримєр не озабочєні забороною куріння й повною забороною тютюну, котрий стопудово гробить народу в рази більше, сотнями років?
Це нахабна брехня. Курити, пити чи ще якось себе отруювати не в стані ніхто. І це є особистим вибором кожної людини. Завдяки ВОЗ у багатьох країнах є заборона реклами куріння, є заборона курити у публічних місцях. Тобто це є захист тих, хто не курить. Так само і с ковід. Ви можете запросити до себе будь-якого ковідника та хворіти з ним разом хоч увесь залишок життя. Це Ваше право. Але Ви не маєте право вільно розповсюджувати хворобу. Тому у публічних місцях - тільки у масці. Хоча... яке таке право людини для сталініста... у цих розстріли та депортації без суду, ніякий ковід не потрібен.

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13688
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: ковід-дисиденти атакують

Повідомлення M_M » 03 листопада 2020, 14:06

Sintez писав: Бєні Гейтса, напримєр?
А він,мабуть, таки сильний, багатий та розумний, бо зміг залякати чи купити майже усіх лікарів з усіх країн світу. І навіть муслімів з буддистами :lol:

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24972
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: ковід-дисиденти атакують

Повідомлення Sintez » 03 листопада 2020, 14:52

M_M писав: Курити, пити чи ще якось себе отруювати не в стані ніхто.
Чьо?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24972
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: ковід-дисиденти атакують

Повідомлення Sintez » 03 листопада 2020, 14:55

M_M писав: І це є особистим вибором кожної людини. Завдяки ВОЗ у багатьох країнах є заборона реклами куріння, є заборона курити у публічних місцях. Тобто це є захист тих, хто не курить.
Це обертаєцця якраз посиленою рекламою пороків, як і "секспросвєт" із раннього дитинства. Обернулася ця "боротьба" майже повальним зкурюванням народу, а що найстрашніше - його жіночої половини.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24972
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: ковід-дисиденти атакують

Повідомлення Sintez » 03 листопада 2020, 14:56

M_M писав: Так само і с ковід. Ви можете запросити до себе будь-якого ковідника та хворіти з ним разом хоч увесь залишок життя. Це Ваше право. Але Ви не маєте право вільно розповсюджувати хворобу. Тому у публічних місцях - тільки у масці. Хоча... яке таке право людини для сталініста... у цих розстріли та депортації без суду, ніякий ковід не потрібен.

ЯКУ "заразу"? ХТО посмів мене за умовчанням записати у ""хворі"/"розповсюджувачі"? Втім, про що я, у лібералофашистів це звична практика. Про "права людини" ж щоб говорити, слід зпершу нею стати.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24972
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: ковід-дисиденти атакують

Повідомлення Sintez » 03 листопада 2020, 15:03

M_M писав:
Sintez писав: Бєні Гейтса, напримєр?
А він,мабуть, таки сильний, багатий та розумний, бо зміг залякати чи купити майже усіх лікарів з усіх країн світу. І навіть муслімів з буддистами :lol:
Ні, він тупуватий, як і весь жидівський кагал. Але завдяки підтримці таких як Ви ці мерзотники мають можливість реалізовувати чимало своїх людиноненависницьких планів. До речі, вони й не дуже приховують, що з їхньої точки зору людішок розплодилося дофіга, слід зменшити поголів'я. А що із муслімами й будистами? Ви вважаєте що у них у головах більш якісне псевдорелігійне лайно, аніж у іудохристиян?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24972
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: ковід-дисиденти атакують

Повідомлення Sintez » 03 листопада 2020, 15:20

Шо ж такоє, все троцкістам "дисиденти" зправіків заважають побудувати "свєтлоє будущєє"...
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Відповісти