Отпишусь за этого чувака. Он сегодня умер.

шарманщег
Повідомлень: 124
З нами з: 17 жовтня 2020, 17:40

Отпишусь за этого чувака. Он сегодня умер.

Повідомлення шарманщег » 06 листопада 2020, 19:36

Ни разу не стратил. Был умён отточенным лезвием.

Доброго пути тебе, учитель Жванецкий

Аватар користувача
Амосенко Олег
Повідомлень: 808
З нами з: 26 березня 2018, 20:00

Re: Отпишусь за этого чувака. Он сегодня умер.

Повідомлення Амосенко Олег » 06 листопада 2020, 23:46

Дата и место смерти: 6 ноября 2020 г., Москва, Россия
Все що мені достатньо знати про Жванецького.
В топку як і Висоцького, як і сотні інших яких породив СРСР.

І не треба говорити що це геній який "мыслит афоризмами, фразами, которыми обычно не говорят люди. Но, услышав эти его фразы, они думают, что это их язык. Он обладает редким афористическим мышлением."
Є факти - факт в тому де вирішив закінчити свій шлях.
Напочатку Війни він намагався критикувати Пуйла, щось там навіть намагався сатирити на виступах на Росії
А його - чік, і прибрали з кацапських телеканалів. Тихенько, без критики і зайвого шуму. Аби не спровокувати його фанів, яких на Росії таки багато. В Ютубі є той досить гострий його сатиричний виступ
Плюс, мабуть, натякнули, щоб тухіс свій збирав з Москви, якщо вже каже, що Росія напала на Україну.
Харчуватися, поки живеш в Москві, стало нема де, а жив він в бєлокамєнной звичайно з середини осені до весни - довгенько.
І шо дєлать? Подихать там з голоду чи переселяться в Окраіну?
І йому тє хто нада запропонували все забути і почати з чистої сторінки.
- Дядь Міша, оно тєбє надо? Ти вже в годах, сбавь обороти, жизнь хороша, якщо не вийожуватися, давай всьо забудєм - і живі как прєдждє. На тєбя пока что зуб нікто нє імєєт. Нє вєріш? Ну, тогда смотрі. Помнішь, ми тєбя уже 2 раза награждалі? А знаєш за что? Потому что ти особо нашу політіку нє освєщал. А тут вдруг намьокі,,, люді могут повєріть... ти ж вєлічіна! Забудь...

І нагородили його великою нагородою, яку він знову з задоволенням прийняв
Лютий 2019
Путин наградил Жванецкого орденом «За заслуги перед Отечеством»
Отмечается, что это Жванецкому присвоена награда «за большой вклад в развитие отечественной культуры и искусства, многолетнюю плодотворную деятельность».

Ну і все.Після цього ніяких гострих сатиричних виступів в бік Пуйла не було
Я знаю цю історію навіть ще більш детальніше, бо знайомий з домочадцями його хати в Одесі.
Сдувся Міхалич.
Як і майже вся елітна виступаюча "українська" бл*&#дота, що їздить туди за нагородами
Жванецький завжди підлаштовувався під ДІЮЧУ владу і своїм вмінням просто заробляв гроші. Не ліпіть з нього дисидента чи патріота. А тим більше якогось святого.

Я не говорю що це добре чи погано. Він жив своїм життям. І непогано жив. При всіх владах.

В мене є спільні з ним знайомі, тому я трохи знаю «закулісу».

При совєтах він легенько тролив... ні, не владу, а те сіре совкове життя. Часом бюрократів самого низового рівня. Ну, тіпа, «вскривал нєдостаткі». Владі це подобалось. Його запрошували на приватні концерти бонзи найвищого гатунку і він охоче відгукувався на ці запрошення. І активно КОРИСТУВАВСЯ подібними знайомствами - то тєлєфончик встановити (молодь може не зрозуміти що це значить), то квартирку ОТРИМАТИ, то ділянку під дачку в козирному місці придбати, то ВИБИТИ будівельні матеріали (також для молоді незрозуміло).

Він дійсно був суперпопулярний в народі в кінці совка. Але виключно тому, що йому ДОЗВОЛЯЛИ цей легенький незлобивий тролінг.

Із зміною епох він залишився тим самим шустроватим «одеситом» із дулею в кишені. Зовсім невеликою дулею, яка б не заважала нормально жити. Коли його трохи заносило, «таваріщі подправлялі» і він охоче підправлявся сам. Будучи в статусі патріарха сатири він не хотів втрачати цих надбань, а також і заробітків.

Ніхто не відніме його вміння писати і самому озвучувати написане. Як на мене, його монологи найкраще звучали саме в авторському виконанні, а не устами Райкіна чи Карцева.

З початком війни він філігранно балансував між Україною і московією. Зумів поставити себе так, що в жодної з ворожих сторін до нього не було претензій. Власне, він цим займався все життя.

Аватар користувача
Olga
Повідомлень: 1782
З нами з: 26 березня 2018, 04:45

Re: Отпишусь за этого чувака. Он сегодня умер.

Повідомлення Olga » 07 листопада 2020, 01:13

Амосенко Олег писав: Я знаю цю історію навіть ще більш детальніше, бо знайомий з домочадцями його хати в Одесі.

В мене є спільні з ним знайомі, тому я трохи знаю «закулісу».
А я знала (по телебаченню і радіо) Кузьму, що колись, в 2003-му промовив - так, я співаю в підтримку Кучми, бо в мене сім'я, дитина, прошу зрозуміти.

Чого братися судити, та ще й знаючи, що сам навіть і не будеш судимим...

Аватар користувача
Амосенко Олег
Повідомлень: 808
З нами з: 26 березня 2018, 20:00

Re: Отпишусь за этого чувака. Он сегодня умер.

Повідомлення Амосенко Олег » 07 листопада 2020, 08:33

Olga писав: Чого братися судити, та ще й знаючи, що сам навіть і не будеш судимим...
Я пишу це не для Жванецього(йому уже все одно) і не для його прихильників(які забудуть про нього через иждень), а для
всіх тих совєтських митців які не визначились чий Крим і яка зараз війна.
Нехай пам'ятають що коли скопитяться - про них теж таке саме напишуть.

І про Пугачову, і про Ротару, і про багатьох інших я напишу те саме.

І це не цинізм - це питання нашого виживання.

Аватар користувача
Olga
Повідомлень: 1782
З нами з: 26 березня 2018, 04:45

Re: Отпишусь за этого чувака. Он сегодня умер.

Повідомлення Olga » 07 листопада 2020, 08:57

Амосенко Олег писав: для всіх тих совєтських митців
Дивно. Країни вже нема, а її стара акторсько-співацька гвардія все ще виступає якимсь поєднувальним авторитетом певним.
Дивно.

Аватар користувача
Амосенко Олег
Повідомлень: 808
З нами з: 26 березня 2018, 20:00

Re: Отпишусь за этого чувака. Он сегодня умер.

Повідомлення Амосенко Олег » 07 листопада 2020, 09:05

За цих точно нічого хорошого не скажу:
(тут і нові, і старі - це не важливо)

Алфьорова Ірина Іванівна
Незаконний перетин державного кордону України, підтримка дій російської влади.

Бабкіна Надія Георгіївна
Підписала колективне звернення «Діячі культури Росії — на підтримку позиції Президента по Україні та Криму» (початковий список). 19 березня 2014 року в Кірові заявила:
«Хочу всіх сердечно привітати зі вчорашньою грандіозною подією для нашої країни — територія Криму законно повернулася до Росії. Вчора я сама брала участь і була присутня на підписанні документів за участю Президента РФ.»

Безруков Сергій Віталійович
Підписав колективне звернення «Діячі культури Росії — на підтримку позиції Президента по Україні та Криму» (початковий список). В березні 2014 року сказав про російську окупацію Криму:
ні про яку війну на півострові не йдеться, є «елементарне наведення порядку, допомога, про яку просять кримчани».
А в серпні 2015 заявив:
«Я вважаю, що дійсно Крим наш. … Просто страшно собі уявити, що б творилося в Севастополі, особливо після подій в Одесі.»

Бондарчук Федір Сергійович
Відмічений в українофобії. Підписав листа на підтримку політики президента Росії Володимира Путіна щодо військової інтервенції в Україну. Незаконно перебував на території Окупованого Криму.


Боярський Михайло Сергійович
Підписав колективне звернення «Діячі культури Росії — на підтримку позиції Президента по Україні та Криму» (початковий список).

Буйнов Олександр Миколайович
Відвідував окупований терористами Донецьк.

Варлей Наталія Володимирівна
Відвідувала окупований терористами Донецьк у складі делегації російських акторів.

Газманов Олег Михайлович
Підписав колективне звернення «Діячі культури Росії — на підтримку позиції Президента по Україні та Криму» (початковий список).

Гафт Валентин Йосипович
14 вересня 2015 року Валентин Гафт в інтерв'ю інтернет-виданню «ГОРДОН» заявив: «Кому потрібна Україна? Крим віддано вам несправедливо, це російська територія, за неї ті до біса скільки боролися, пролили кров.

Добронравов Федір Вікторович
Неодноразово незаконно відвідував окупований Крим.
Неодноразово робив антиукраїнські публічні заяви, в яких, зокрема, підтримував анексію Криму Росією Також причетний до побиття двох українців.

Доліна Лариса Олександрівна
Незаконно виступала у окупованому Криму.

Лепсверідзе Григорій Вікторович
У лютому 2015 року Григорій Лепс висловився щодо подій в Україні та заявив, що він виступає проти Майдану в усіх його проявах. Незаконно відвідував і давав концерти в окупованому Криму.

Меньшов Володимир Валентинович
Підтримав анексію Криму, передав гроші терористам «ДНР».

Михалков Микита Сергійович
Михалков називав Україну «фашистською державою».

Охлобистін Іван Іванович
Одним із перших підписав скандального листа на підтримку дій президента Росії Володимира Путіна в Криму та Україні, неодноразово публікував в соціальних мережах повідомлення україноненависницького та шовіністичного характеру. 30 листопада 2014 року незаконно перетнув український кордон і відвідав самопроголошену Донецьку народну республіку, привізши подарунки для ватажка терористів Мотороли та його дружини.

Панін Олексій Вячеславович
Підтримував дії російської влади у Криму та на сході України. Закликав до анексії Одеси російськими військами.

Панкратов Олександр Васильович
Підписав колективне звернення «Діячі культури Росії — на підтримку позиції Президента по Україні та Криму» (розширений список).

Пєвцов Дмитро Анатолійович
Публічно заявив, що є «абсолютно затятим путінцем» і цілком підтримує політику Путіна. Незаконно перетнув державний кордон України, відвідуючи окупований Росією Крим.

Порєченков Михайло Євгенович
11 березня 2014 року підписав колективне звернення «Діячі культури Росії — на підтримку позиції Президента по Україні та Криму» (початковий список). У жовтні 2014 року, незаконно перетнувши кордон, в захопленому терористами Донецьку в захисному шоломі з написом «PRESS» разом з бойовиками «ДНР» стріляв з великокаліберного кулемета по позиціях української армії.

Рєзнік Ілля Рахмієльович
У липні 2017 року Резник відвідав з концертами Ялту. У своїх інтерв'ю він не раз заявляв, що Крим — російський.

Розенбаум Олександр Якович
Незаконно перетинав державний кордон України та відкрито виправдовував російську агресію проти України.

Фрейндліх Аліса Брунівна
Підтримала анексію Криму, мотивувавши цей російськими псевдоісторичними міфами (зокрема про міфом про «незаконну передачу Криму Хрущовим»).

Харатьян Дмитро Вадимович
Підписав листа на підтримку політики президента Росії Володимира Путіна щодо військової інтервенції в Україну. Починаючи з березня 2014 року неодноразово незаконно перетинав державний кордон України, відвідував окупований Росією Крим; починаючи з 7 квітня 2014 року Дмитро Харатьян ведучий телепрограми «Острів Крим» на російському Першому каналі.


Церетелі Зураб Костянтинович
Підписав колективне звернення «Діячі культури Росії — на підтримку позиції Президента по Україні та Криму» (початковий список).

Щербаков Борис Васильович
Незаконно відвідував окупований Крим. Робив пропагандистські антиукраїнські заяви; у 2015 році підтримав агресивну політику Росії по окупації частини України.

Ярмольник Леонід Ісаакович
Після подій березня 2014 року підтримав дії російської влади і заявив про те, що вони виправили помилку Хрущова і повернули землю «на батьківщину». Крім того, Ярмольник відзначив, що Східна Україна також готова бути у складі Росії. 19 квітня 2018 року виступав у окупованому Криму.

Аватар користувача
Амосенко Олег
Повідомлень: 808
З нами з: 26 березня 2018, 20:00

Re: Отпишусь за этого чувака. Он сегодня умер.

Повідомлення Амосенко Олег » 07 листопада 2020, 09:09

Olga писав: поєднувальним авторитетом певним
Взагалі не авторитети, і точно нічого не поєднують.
Просто для покоління 30+ їх імена досить відомі через шалену розкрутку в часи союзу та в 90-х.
Сучасне покоління в білих тапках їх бачило.

Аватар користувача
Амосенко Олег
Повідомлень: 808
З нами з: 26 березня 2018, 20:00

Re: Отпишусь за этого чувака. Он сегодня умер.

Повідомлення Амосенко Олег » 07 листопада 2020, 09:15

Я в 90-х іноді слухав Задорнова про "ну тупих", і так як не вистачало клепки в голові - вірив, що дійсно радянська освіта краща, що на Заході всі тупі, а от ми на всі руки майстри.
Потім зрозумів - що це нісенітниці та просто промивання мізків. А дупа у нас в країні - через таке мислення.

Аватар користувача
Babasha
Штучний інтелект
Повідомлень: 3572
З нами з: 25 березня 2018, 16:41
Звідки: Донецк, гостиница "Цирк", бар "Арена"

Re: Отпишусь за этого чувака. Он сегодня умер.

Повідомлення Babasha » 07 листопада 2020, 10:24

Форумный боец с именами в интернете)))
Как говорится - «Когда меня нет на месте, меня могут даже бить»))))
Ну и да, если ты скопытишься это не заметят даже тут на форуме оставшиеся две калеки и три чумы :rofl:
Устоявшаяся форма государственности — политический кризис.

Аватар користувача
Амосенко Олег
Повідомлень: 808
З нами з: 26 березня 2018, 20:00

Re: Отпишусь за этого чувака. Он сегодня умер.

Повідомлення Амосенко Олег » 07 листопада 2020, 10:50

Babasha писав: Форумный боец с именами в интернете)))
Я так і думав що у ватників пригорить від мого списку. :good:
Бо як тільки доходить до імен - зразу стає зрозуміло що це не якісь невідомі васі та пєті, а конкретні люди, яким доведеться рано чи пізно відповідати за свої слова та дії.
Так само як рано чи пізно будуть відповідати ті божевільні тітки з Криму які кричали "Путнін ввєді", і та донецька "інтелігенція" яка хотіла русссського міра.

Аватар користувача
ingvar
5-я колонна
Повідомлень: 1646
З нами з: 25 березня 2018, 12:02
Звідки: Киев

Re: Отпишусь за этого чувака. Он сегодня умер.

Повідомлення ingvar » 07 листопада 2020, 10:53

Olga писав:
Амосенко Олег писав: для всіх тих совєтських митців
Дивно. Країни вже нема, а її стара акторсько-співацька гвардія все ще виступає якимсь поєднувальним авторитетом певним.
Дивно.
что здесь удивительного?
Это наши корни. И они общие для жителей всего того бывшего громадного пространства. А наследие Жванецкого это часть золотого культурного фонда.

Аватар користувача
Babasha
Штучний інтелект
Повідомлень: 3572
З нами з: 25 березня 2018, 16:41
Звідки: Донецк, гостиница "Цирк", бар "Арена"

Re: Отпишусь за этого чувака. Он сегодня умер.

Повідомлення Babasha » 07 листопада 2020, 11:21

Амосенко Олег писав:
Babasha писав: Форумный боец с именами в интернете)))
Я так і думав що у ватників пригорить від мого списку. :good:
Бо як тільки доходить до імен - зразу стає зрозуміло що це не якісь невідомі васі та пєті, а конкретні люди, яким доведеться рано чи пізно відповідати за свої слова та дії.
Так само як рано чи пізно будуть відповідати ті божевільні тітки з Криму які кричали "Путнін ввєді", і та донецька "інтелігенція" яка хотіла русссського міра.
:bye:


PS.Особенно доставляет "доведеться рано чи пізно відповідати за свої слова та дії" - догоняй Жванецкого, заставь отвечать! Будь мужиком, блдж!
Востаннє редагувалось 07 листопада 2020, 11:22 користувачем Babasha, всього редагувалось 1 раз.
Устоявшаяся форма государственности — политический кризис.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25415
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Отпишусь за этого чувака. Он сегодня умер.

Повідомлення Sintez » 07 листопада 2020, 11:21

Це не їхні проблеми, а проблеми толпи, що вона обожнює (рос "обожествляєт") різноманітних баксьорів руками, пєвцов і юмористів ротом, танцорів ногами етк і очікує від них якихось геніальних дороговказів. А вони просто клоуни, лицежії, артисти, а не герої чи філософи. Як можуть, так і живуть, і вмирають. На скільки ума й совісті вистачає.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25415
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Отпишусь за этого чувака. Он сегодня умер.

Повідомлення Sintez » 07 листопада 2020, 11:28

Babasha писав: тут на форуме оставшиеся две калеки и три чумы
А ти перше чи друге?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25415
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Отпишусь за этого чувака. Он сегодня умер.

Повідомлення Sintez » 07 листопада 2020, 11:31

Babasha писав: PS.Особенно доставляет "доведеться рано чи пізно відповідати за свої слова та дії" - догоняй Жванецкого, заставь отвечать! Будь мужиком, блдж!
Догонимо, не сци. Ти краще подумай про своє портфоліо.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Babasha
Штучний інтелект
Повідомлень: 3572
З нами з: 25 березня 2018, 16:41
Звідки: Донецк, гостиница "Цирк", бар "Арена"

Re: Отпишусь за этого чувака. Он сегодня умер.

Повідомлення Babasha » 07 листопада 2020, 11:33

Sintez писав:
Babasha писав: тут на форуме оставшиеся две калеки и три чумы
А ти перше чи друге?
Я - скромная душа и сердце форума ДД! :) Пережил всех модераторофф, некторомы даже локальный форумоМАЙДАН устроил... А ты - старая развалина, опущенец с должностей и твое все в прошлом! :sarcastic:
Устоявшаяся форма государственности — политический кризис.

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Отпишусь за этого чувака. Он сегодня умер.

Повідомлення главспец » 07 листопада 2020, 11:34

Sintez писав:
Babasha писав: PS.Особенно доставляет "доведеться рано чи пізно відповідати за свої слова та дії" - догоняй Жванецкого, заставь отвечать! Будь мужиком, блдж!
Догонимо, не сци. Ти краще подумай про своє портфоліо.
погоди, так ты считаешь, что Жванецкий должен «ответить»?! За что? И кому...

Аватар користувача
Babasha
Штучний інтелект
Повідомлень: 3572
З нами з: 25 березня 2018, 16:41
Звідки: Донецк, гостиница "Цирк", бар "Арена"

Re: Отпишусь за этого чувака. Он сегодня умер.

Повідомлення Babasha » 07 листопада 2020, 11:36

Sintez писав: Догонимо, не сци.
"Двумя руками, говорю, ГРЕБИ!" :bye:
Устоявшаяся форма государственности — политический кризис.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25415
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Отпишусь за этого чувака. Он сегодня умер.

Повідомлення Sintez » 07 листопада 2020, 11:50

главспец писав:
Sintez писав: Догонимо, не сци. Ти краще подумай про своє портфоліо.
погоди, так ты считаешь, что Жванецкий должен «ответить»?! За что? И кому...
Звичайно, як і всі.
Кому? Тому, до Кого пішов... А за що - це вони там самі розбирацця будуть.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Отпишусь за этого чувака. Он сегодня умер.

Повідомлення главспец » 07 листопада 2020, 11:55

Sintez писав:
главспец писав: погоди, так ты считаешь, что Жванецкий должен «ответить»?! За что? И кому...
Звичайно, як і всі.
Кому? Тому, до Кого пішов... А за що - це вони там самі розбирацця будуть.
ну! Так чего ты от себя пишешь «догонимо»?! Ты собрался «догонять» и ответа требовать?

Відповісти