Сказочник Бутусов.

Аватар користувача
Mack Mack
Повідомлень: 3488
З нами з: 27 березня 2018, 16:27

Re: Сказочник Бутусов.

Повідомлення Mack Mack » 01 травня 2024, 22:39

Що в твоєму розумінні Перемога? Я таку навіть тему зробив. У нашому варіанті - перемога це вступ у НАТО. А у якому вигляді - то вже інше питання. З таким крапельним постачанням зброї, років черз п'ять в Україні залишаться тільки жінки. Чи ти віриш у те, що у нас загиблих по одному на населений пункт?

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59742
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Сказочник Бутусов.

Повідомлення Фрося » 02 травня 2024, 00:38

Mack Mack писав:
Що в твоєму розумінні Перемога? Я таку навіть тему зробив. У нашому варіанті - перемога це вступ у НАТО. А у якому вигляді - то вже інше питання. З таким крапельним постачанням зброї, років черз п'ять в Україні залишаться тільки жінки. Чи ти віриш у те, що у нас загиблих по одному на населений пункт?
немає відповіді по пропозиціям порошенко Ти почав задавати питання по іншої теме.
Добре, відповім на твої питання.
1.Перемога для мене це кордони 1991 року.
2.В НАТО я розчарована.Це не той альянс яким він був задуманий.
Почитай
Фрося писав: Що до військової могутності США
https://x.com/Play_Hard_Fun/status/1785250763574222860
цікавий тред,варто почитати
Зараз допомога треба і її можливо отримати там,але є Трамп і є Байден,і вони не хочуть щоб рашка развалилась бо не знают що з нею робить,тому що лідерів там не нема,а та що є то не опозиція,а імітація.
Трамп каже щоб допомагала Европа і коли вона проснеться,то може Перемога буде швидко.Тоді треба створювати новий Европейский альянс,поки там немає
Європейського халифата.
3.Нас і після Перемоги не візьмуть в Нато,бо сусід нам не дасть спокійного життя,а вони "занепокоюваться" довго не могут.
4,скільки погибло я в курсі,в мене два захисника і втрати я знаю.
Це мої думки . :pardon:

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59742
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Сказочник Бутусов.

Повідомлення Фрося » 02 травня 2024, 00:54

Mack Mack писав:
У нашому варіанті - перемога це вступ у НАТО. А у якому вигляді - то вже інше питання.
тобто ти згоден на любой варіант аби в НАТО взяли?
порошенко ротом соколовой пропонує варіант і ти згоден ?

rad
Повідомлень: 1821
З нами з: 17 квітня 2018, 20:17
Звідки: Київ

Re: Сказочник Бутусов.

Повідомлення rad » 02 травня 2024, 07:34

Фрося, ти постійно пхаєш пороха в кожну дірку затичкою, навіть де його близько нема, особисто для мене він вже давно зник як політичний діяч, але таке враження, якшо його прибрати - то вже завтра ми будемо на кордонах 91-го...

моя особиста думка: ні кордони 91-го, ні вступ до нати в любому вигляді перемогою для України не буде,
у 1945-у перемога була чітко визначена - розгром Німеччини, окупація союзниками з поділом на зони окупації,
те ж саме з Японією,
у нас в обидвих випадках розгром московії на заході не передбачуваний, там швидше підуть на кромсання України, ніж на розпад мордору,
основна задача - звільнити наші території, далі тісна співпраця з тим же заходом по післявоєнному відновленню,
і одночасно, налаштувати країну на протистояння з орками на багато десятиліть, за прикладом Ізраїлю
тут мені ближче позиція Портникова
нєдолго мучаться старушкам...

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59742
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Сказочник Бутусов.

Повідомлення Фрося » 02 травня 2024, 09:42

я пхаю пороха?війна це наслідки його керування!
багато хотіла написати,а щойно пост в твіттері про те,о чем я .

Clara Zetkin
@ClaraZetkin20
Пєтя-матня - лицемірна, цинічна, брехлива, жадібна до нестями істота Тому вся його каденція була спрямована не на захист України, а на перетворення країни на слабку та безпомічну де він би був призначений своїм кремлівським куратором хутіним верховним гауляйтером
Найбільш руйнівним для країни було підписання мінських угод за якими пішло одностороннє припинення вогню після успішного наступу ЗСУ штучні котли Іловайськ Дебальцево і ДАПзнищення 5 військових складів Можна ще продовжувати перелік цих дивних подій які руйнували військову міць

https://x.com/ClaraZetkin20/status/1785749539384610865
він просив Захід не давати нам летальну зброю.
після таких заяв хто би нам шо дав? і не давали,тому що ВСІ чекали що ми здамося за три дні.
Я би забула про нього,але він лізе всюди і робе все,щоб Україна програла.
Ти що не бачиш цього?

Аватар користувача
Mack Mack
Повідомлень: 3488
З нами з: 27 березня 2018, 16:27

Re: Сказочник Бутусов.

Повідомлення Mack Mack » 03 травня 2024, 00:15

Фрося писав: немає відповіді по пропозиціям порошенко Ти почав задавати питання по іншої теме.
Які пропозиції порошенка? З того відео з Соколовою? Я ніяких пропозицій, окрім переговорів не зрозумів. Сама можеш в двух словах про ті пропозиції?

Відповісти