Розкол "еліт" в Україні...

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24903
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Розкол "еліт" в Україні...

Повідомлення Sintez » 18 січня 2021, 15:21

Pestilence писав:
Sintez писав: "Старого" форуму, нагадаю, вже немає, й закрили його аж ніяк не ми. Щодо "нетерпимості" - не буду розписуватися за всіх, але із моєї осоюистої точки зору певна група товаріщєй, до якої належали й Шрайк, і той же Річчі, вимагали терпимості однобокої. Що мене особисто абсолютно не влаштовувало.

Щодо зустрічей у реалі й взагалі минулих подій - це було давно, часи сильно змінилися, й протиріччя загострилися, зокрема через кричущу політично/управлінську безграмотність як "еліти", про яку каже Портніков, так і толпи.
Но ты же согласен, что другое мнение должно выражаться хоть чуть более объемно, чем "сцуко зебилы" или "бубачка сцуко"? Или для аргументации этого достаточно?
Я ніколи не розумів фанатів, футбольних чи будь-яких інших, а ваші "дискусії" знаходяцця саме на такому рівні, що й треба організаторам гри під назвою "вибори". Вас поділили на дві команди, на чолі котрих стоять пархаті козли-провокатори - гризіцця до упаду. Яка тут взагалі може бути "аргументація", доки ви цього не зрозуміли? Буде лише стара заїжжена пластинка, обрАзи, гризня етк. Бо так і задумано, щоб не заважали грабувати й закабаляти країну.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24903
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Розкол "еліт" в Україні...

Повідомлення Sintez » 18 січня 2021, 15:26

Pestilence писав:
Sintez писав: Мушу тебе розчарувати. Так звані "тести IQ" реально не відображують інтелектуальних здібностей. Ці тести - просто іграшки. Та й ніхто чітко й внятно не може пояснити до кінця, що воно таке - той "інтелект".
Принаймні мої знайомі психологи такими тестами у роботі не користуюцця..

Чому звідси не йдемо? Тому що дурь твоя й квадриги ще не перейшла межу, яку свого часу "успішно" переступив Шрайк..А поки можна долати дурь політичними способами - воювати нікому не охота.
Огласите весь список ваших знакомых психологов :rofl:
А то что тебе кажется дурью...ну в СССР и кибернетика в свое время считалась дурью. У каждого свои понимания что есть дурь, в зависимости от интеллектуального уровня. :sarcastic:
Та я нікому не нав'язую. Хочеш влаштувати "інтелектуальну" сегрегацію? Ну впірьод. Але для початку ознайомся, що з того може вийти, хоча б на прикладі тих же тутсі й бхуту.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Розкол "еліт" в Україні...

Повідомлення главспец » 18 січня 2021, 15:36

M_M писав: Навіть якщо припустити, що у більшості шкіл уроків української було стільки ж як російсьаої, або навіть бвльше, та навіть припустити, що українських шкіл було в рази більше ніж російських, нещодавно російськомовна столиця України (не кажучи про деякі інші міста) - факт, який спростувати неможливо. Можна хіба що посперечатись у співвідношенні між усілякими маніпуляціями. Результат - українська вижила тільки завдяки чуду. І досі деяким українцям незручно користуватись українською.
открою Вам страшную тайну: в 80-е, райкомам партии была установка - обеспечить комплектацию укр.школ школярами, чтобы не перепрофилировать и не портить статистику.
Ну, не хотели понаехавшие с села родители суржикомовнить своих детей, потому как дальше ВУЗ, работа по распределению, может где-то в чуркостане. Да и в Киеве, если на лит.укр.яз реагировали с некоторым уважением и удивлением, то на суржик - пренебрежительно!

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Розкол "еліт" в Україні...

Повідомлення главспец » 18 січня 2021, 15:38

Sintez писав: Хочеш влаштувати "інтелектуальну" сегрегацію?
так она есть! Кста, а кто будет первый требовать «считать всех равными по уму», дурак или умный?!

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13671
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Розкол "еліт" в Україні...

Повідомлення M_M » 18 січня 2021, 17:04

Sintez писав: А шо ж "порохоботів" забули?
Рубрика "і таке інше" Список великий. Головне - поділ на шматки, ворожнеча.

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13671
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Розкол "еліт" в Україні...

Повідомлення M_M » 18 січня 2021, 17:12

главспец писав: открою Вам страшную тайну: в 80-е, райкомам партии была установка
То Ви ще молодий, якщо були школярем у 80-х. Я закінчив школу у 70-х. "Установка РКП" у 80-х вже малоцікава, "універсальну" вже втюхали, на радість одномовним. Миколаїв, Одеса були теж "універсальномовні". Це - там, де я часто бував.

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Розкол "еліт" в Україні...

Повідомлення главспец » 18 січня 2021, 17:35

M_M писав:
главспец писав: открою Вам страшную тайну: в 80-е, райкомам партии была установка
То Ви ще молодий, якщо були школярем у 80-х. Я закінчив школу у 70-х. "Установка РКП" у 80-х вже малоцікава, "універсальну" вже втюхали, на радість одномовним. Миколаїв, Одеса були теж "універсальномовні". Це - там, де я часто бував.
в конце 80-х я был партфункционером, номенклатуры ЦККПУ!

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13671
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Розкол "еліт" в Україні...

Повідомлення M_M » 18 січня 2021, 18:05

главспец писав:
18 січня 2021, 17:35
в конце 80-х я был партфункционером, номенклатуры ЦККПУ!
О! Все стало на свої місця. Презирство, зневага, пихатість саме звідти. "Еліта суспільства". Співчуваю.

А мова була про 70-ті
главспец писав: но помню, что в 70-х, в Киеве в русской школе было одинаковое количество часов(уроков) укр.яз.лит. и рус., не?

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Розкол "еліт" в Україні...

Повідомлення главспец » 18 січня 2021, 18:16

M_M писав:
главспец писав:
18 січня 2021, 17:35
в конце 80-х я был партфункционером, номенклатуры ЦККПУ!
О! Все стало на свої місця. Презирство, зневага, пихатість саме звідти. "Еліта суспільства". Співчуваю.

А мова була про 70-ті
главспец писав: но помню, что в 70-х, в Киеве в русской школе было одинаковое количество часов(уроков) укр.яз.лит. и рус., не?
ну, и что не так? Учился я в русской школе. Именно так и было в старших классах.


п.с.
а с пренебрежением я действительно, отношусь к людям, мягко говоря, неумным...

Аватар користувача
Babasha
Штучний інтелект
Повідомлень: 3556
З нами з: 25 березня 2018, 16:41
Звідки: Донецк, гостиница "Цирк", бар "Арена"

Re: Розкол "еліт" в Україні...

Повідомлення Babasha » 18 січня 2021, 21:35

Ну шо тут этот, из донских (сорокинских) кизячков - Радик обиженно сдрыснул?! :rofl:
Устоявшаяся форма государственности — политический кризис.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24903
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Розкол "еліт" в Україні...

Повідомлення Sintez » 18 січня 2021, 22:13

Найзачотніший тест "інтелекту" ось уже скоро як рік триває, дякувати "турботі" ВОЗу й інших сволочєй. Тест конкретний, результати буквально "наліцо". Чи, точніше, "на ліце"...
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

rad
Повідомлень: 1775
З нами з: 17 квітня 2018, 20:17
Звідки: Київ

Re: Розкол "еліт" в Україні...

Повідомлення rad » 19 січня 2021, 07:35

еще раз для даунбасян как даунов при рождении и по жизни: в отличие от тебя НИКТО из моей родни НИКОГДА не имел никакого отношения к донским и прочим ряженым,
продолжай читать самого себя
нєдолго мучаться старушкам...

Аватар користувача
Babasha
Штучний інтелект
Повідомлень: 3556
З нами з: 25 березня 2018, 16:41
Звідки: Донецк, гостиница "Цирк", бар "Арена"

Re: Розкол "еліт" в Україні...

Повідомлення Babasha » 19 січня 2021, 08:06

rad писав: еще раз для даунбасян как даунов при рождении и по жизни: в отличие от тебя НИКТО из моей родни НИКОГДА не имел никакого отношения к донским и прочим ряженым,
продолжай читать самого себя
А ну да, у тебя ж и Сорокино (Краснодон) исконно украинске мисто ;) Кстати... ради общего развития загляни в справочник индексов Украины на предмет сколько «Сорокино» в Украине и потом загляни в такой же справочник рассеи-матушки - вот уж где раздолье от Ярославля и до Тюмени... Ну и призадумайся - ни в чем ли не приврал твой батюшка? :rofl:
Устоявшаяся форма государственности — политический кризис.

Відповісти