Тимошенко

Аватар користувача
Mack Mack
Повідомлень: 3478
З нами з: 27 березня 2018, 16:27

Re: Тимошенко

Повідомлення Mack Mack » 21 січня 2020, 16:31

Мля, маразм. До чого Конституція України до гетеро чи гомо шлюбів? Вони там завсім з глузду з'їхали?

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24948
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Тимошенко

Повідомлення Sintez » 21 січня 2020, 16:40

Mack Mack писав: Мля, маразм. До чого Конституція України до гетеро чи гомо шлюбів? Вони там завсім з глузду з'їхали?
Не згоден... Підорази наступають, тихо але вірно, й виступити проти їхньої мафії, навіть словесно - для політика вчинок неабиякий. Схоже Юлька розуміє серйозність питання, і це добре, нмд.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Mack Mack
Повідомлень: 3478
З нами з: 27 березня 2018, 16:27

Re: Тимошенко

Повідомлення Mack Mack » 21 січня 2020, 16:49

Содіваюсь, що вона це навела як приклад свого відношення без реальних намірів.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24948
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Тимошенко

Повідомлення Sintez » 21 січня 2020, 16:59

Проблема куди серйозніша, аніж більшість звикла сприймати. Підерастія не існує сама по собі, її культивують, організовують і направляють. Це теж війна. Кінцева мета - підрив і знищення сім'ї. Якщо знищать сім'ю - основу суспільства - суспільству хана.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24948
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Тимошенко

Повідомлення Sintez » 21 січня 2020, 17:01

Mack Mack писав: Содіваюсь, що вона це навела як приклад свого відношення без реальних намірів.
А я якраз сподіваюся, що її слова супроводжуватимуцця ділом.

Але це одразу зробить її ворогом Заходу, автоматично, це їй слід розуміти.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Mack Mack
Повідомлень: 3478
З нами з: 27 березня 2018, 16:27

Re: Тимошенко

Повідомлення Mack Mack » 21 січня 2020, 17:04

Мля, Конституція не те де такі речі фіксуються. Вона регулює відношення громодян та держави, а не громодян і підарасів.

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Тимошенко

Повідомлення главспец » 21 січня 2020, 17:05

Sintez писав:
Глава партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко вважає, що в Конституції України потрібно закріпити традиційну сім'ю.


Свою думку щодо одностатевих шлюбів Тимошенко висловила в ефірі програми "Свобода слова". Під "традиційною" політикиня має на увазі таку, яку створюють чоловік і жінка.

"Я до одностатевих шлюбів ставлюся приблизно так: треба закріпити в Конституції традиційну сім'ю, де чоловік і жінка повинні створювати сім'ю і жити. Якщо у людей є інше бачення на це, то це їхня особиста справа. Але робити це (легалізувати одностатеві шлюби – ред .) частиною Конституції і навпаки це підштовхувати... Я вважаю, що це просто якась дивна історія", – зазначила Тимошенко.

За її словами, українське суспільство "на 90% християни та віряни". Водночас вона вважає, що кожна особа має свою свободу, яку ніхто не може обмежити.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше стало відомо, що у президентській партії "Слуга народу" поки немає єдиної позиції щодо легалізації марихуани та одностатевих шлюбів.
https://www.obozrevatel.com/ukr/politic ... hlyubi.htm

Підорази апаснастє!

мля, капец! Она, чего? КОНСТИТУЦИЮ не читала, там это уже давно есть:

Стаття 51. Шлюб ґрунтується на вільній згоді жінки і чоловіка.

п.с., судя по обсуждению, местные тоже не читали...

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24948
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Тимошенко

Повідомлення Sintez » 21 січня 2020, 17:10

Mack Mack писав: Мля, Конституція не те де такі речі фіксуються. Вона регулює відношення громодян та держави, а не громодян і підарасів.
"Конституція" означає "усталення", "основа" і т.п. Так що такі речі якраз там можуть бути. А от "держава" з розвитком обігу інформації може й нафік відімре за непотрібністю.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Тимошенко

Повідомлення главспец » 21 січня 2020, 17:13

Sintez писав:
Mack Mack писав: Мля, Конституція не те де такі речі фіксуються. Вона регулює відношення громодян та держави, а не громодян і підарасів.
"Конституція" означає "усталення", "основа" і т.п. Так що такі речі якраз там можуть бути. А от "держава" з розвитком обігу інформації може й нафік відімре за непотрібністю.
ну, для тех, кто читал - они уже есть! И были всегда...

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24948
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Тимошенко

Повідомлення Sintez » 21 січня 2020, 17:15

главспец писав:
Sintez писав:

https://www.obozrevatel.com/ukr/politic ... hlyubi.htm

Підорази апаснастє!

мля, капец! Она, чего? КОНСТИТУЦИЮ не читала, там это уже давно есть:

Стаття 51. Шлюб ґрунтується на вільній згоді жінки і чоловіка.

п.с., судя по обсуждению, местные тоже не читали...
Звичайно ж не читали! Не всі такі грамотні, як ти. Я й "сімейний кодекс" не читав жодного разу, ужоснах, як женився й живу - не знаю. Сам в шокє.

Можу лише здогадуватися, що якщо нічого не робити, то з часом замість "чоловіка й жінки" запишуть "активного й пасивного", напримєр.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Тимошенко

Повідомлення главспец » 21 січня 2020, 17:20

Sintez писав:
главспец писав:


мля, капец! Она, чего? КОНСТИТУЦИЮ не читала, там это уже давно есть:

Стаття 51. Шлюб ґрунтується на вільній згоді жінки і чоловіка.

п.с., судя по обсуждению, местные тоже не читали...
Звичайно ж не читали! Не всі такі грамотні, як ти. Я й "сімейний кодекс" не читав жодного разу, ужоснах, як женився й живу - не знаю. Сам в шокє.

Можу лише здогадуватися, що якщо нічого не робити, то з часом замість "чоловіка й жінки" запишуть "активного й пасивного", напримєр.
ну ты-то ладно, мог и не читать! Но для ЮВТ брякнуть такую глупость публично, с ТВ, показав, что понятия не имешь как этот предмет прописан в Конституции.. Даже слов нет!

п.с.
да, а что ты тогда обсуждаешь, если не знаешь как оно по факту?!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24948
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Тимошенко

Повідомлення Sintez » 21 січня 2020, 17:29

главспец писав:
Sintez писав: Звичайно ж не читали! Не всі такі грамотні, як ти. Я й "сімейний кодекс" не читав жодного разу, ужоснах, як женився й живу - не знаю. Сам в шокє.

Можу лише здогадуватися, що якщо нічого не робити, то з часом замість "чоловіка й жінки" запишуть "активного й пасивного", напримєр.
ну ты-то ладно, мог и не читать! Но для ЮВТ брякнуть такую глупость публично, с ТВ, показав, что понятия не имешь как этот предмет прописан в Конституции.. Даже слов нет!

п.с.
да, а что ты тогда обсуждаешь, если не знаешь как оно по факту?!
А коли аж цілий прем'єр заявляє, що він баран у економіці, й спокійно залишаєцця на табуретці, у тебе слова єсть? Я обсуждаю ту новину, котру вичитав в Інтернеті. Вичитувати Конституцію у мене немає ні часу, ні бажання, як не було його, думаю, і у Юльки на тому ток-шоу. Вона (і я) мусить пам'ятати Конституцію назубок? Можливо. Може я пару років тому разом з тобою просто в шоці був би від її незнання. Але не сьогодні, коли дніща пробиті куди глибше й ширше.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Тимошенко

Повідомлення главспец » 21 січня 2020, 17:36

Sintez писав: А коли аж цілий прем'єр заявляє, що він баран у економіці, й спокійно залишаєцця на табуретці, у тебе слова єсть? Я обсуждаю ту новину, котру вичитав в Інтернеті. Вичитувати Конституцію у мене немає ні часу, ні бажання, як не було його, думаю, і у Юльки на тому ток-шоу. Вона (і я) мусить пам'ятати Конституцію назубок?
видишь ли, так после премьера-барана можно любую глупость выдать? Типа, а ничего, прокатит!
О тебе речи нет. Речь о «выдающемся политике» из первого эшелона, которому основы не только Конституции, а и законодательства и нормативки надо бы знать. Хотя бы на уровне: а о чём там уже прописано, пусть без подробностей, не?
И если не уверена, просто промолчать, а не лепить горбатого к стене.
Не, ну ляп просто эпический!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24948
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Тимошенко

Повідомлення Sintez » 21 січня 2020, 17:55

главспец писав:
Sintez писав: А коли аж цілий прем'єр заявляє, що він баран у економіці, й спокійно залишаєцця на табуретці, у тебе слова єсть? Я обсуждаю ту новину, котру вичитав в Інтернеті. Вичитувати Конституцію у мене немає ні часу, ні бажання, як не було його, думаю, і у Юльки на тому ток-шоу. Вона (і я) мусить пам'ятати Конституцію назубок?
видишь ли, так после премьера-барана можно любую глупость выдать? Типа, а ничего, прокатит!
О тебе речи нет. Речь о «выдающемся политике» из первого эшелона, которому основы не только Конституции, а и законодательства и нормативки надо бы знать. Хотя бы на уровне: а о чём там уже прописано, пусть без подробностей, не?
И если не уверена, просто промолчать, а не лепить горбатого к стене.
Не, ну ляп просто эпический!
Мєчьтать не вредно.

Вона непогано розбираєцця у енергетиці, факт - має досвід. У решті - більше благих намірів. Якби це було не так, і вона справді була б геніальним управлінцем, то з 2005 вона була б незмінним презом, як Лука у бульбашів, при повній народній підтримці. Але вона - не Лука й не Лі, тому її викинули із прем'єрів, як кошеня з корзинки, а потім і посадили, і якби Янучару не ви3,14здили нафік, сиділа б вона досі у тюрмі, а Янук - на табуретці...

Але кращих ТАМ нема. Пєчялька? Можливо. Маємо те
... що маємо.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Тимошенко

Повідомлення главспец » 21 січня 2020, 18:01

Sintez писав: Вона непогано розбираєцця у енергетиці, факт - має досвід. У решті - більше благих намірів.
дык, на знание Конституции сдают экзамен даже претенденты на госслужбу, на самые низшие должности! Не надо знать на память, но основные положения-то?! И предлагать внести изменения, не зная как оно уже по факту прописано - это даже не популизм, это - бытовая глупость, не?

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Тимошенко

Повідомлення Vollmer » 21 січня 2020, 19:24

Суперечка некоректна.
НМСД, Юля висловилася, прознавши про намір шкреків змінити запис у Конституції на означену тему, і - заперечила. І слід виходити з цього.

Розвал сім'ї - вигідний олігархату.
Одиноким людям можна платити менше, an masse, вони більш залежні від обставин, більш керовані.
Пряма вигода, від розмноження педиків.
І тому - це активно робиться, і в це вкидаються немалі гроші, які потім, - сподіваються відбити.
Участь в голосуванні - є формою колаборації

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Тимошенко

Повідомлення главспец » 21 січня 2020, 19:31

Vollmer писав: Суперечка некоректна.
НМСД, Юля висловилася, прознавши про намір шкреків змінити запис у Конституції на означену тему, і - заперечила. І слід виходити з цього.
в самом деле?!
Прямая речь:
«"Я до одностатевих шлюбів ставлюся приблизно так: треба закріпити в Конституції традиційну сім'ю, де чоловік і жінка повинні створювати сім'ю і жити.»

дык уже есть:
Стаття 51. Шлюб ґрунтується на вільній згоді жінки і чоловіка.

п.с.
не, ну может вона хотела покрепче закрепить закреплённое?
Бывает...

Аватар користувача
DSMechanic
Повідомлень: 3355
З нами з: 22 березня 2018, 13:58

Re: Тимошенко

Повідомлення DSMechanic » 21 січня 2020, 20:05

Хтось занадто сильно займається буквоїдством.

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Тимошенко

Повідомлення Vollmer » 21 січня 2020, 21:00

Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
Тамила
Повідомлень: 593
З нами з: 16 травня 2019, 16:06

Re: Тимошенко

Повідомлення Тамила » 21 січня 2020, 21:57

Vollmer писав:
Тамила писав: дякую! цікаве інтерв"ю. занесла на квадратний.
І шо, воно їм поможе ???
якщо прослухають то у них є шанс розібратися.
хоча.. якщо до цього часу моляться святому петру то вони безнадійні.

Відповісти