Тимошенко

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Тимошенко

Повідомлення Vollmer » 28 березня 2020, 22:12

Sintez писав: Опозиція має грунтуватися на якихось ідеях, при чому реально виконуваних, а не повітряних замках Їх, по суті, нема.

Ні, не згоден, так не буває, свободнолітаючі ідеї, канєшно, бувають, трапляються, але, переважно, гарна ідея - визріває у розумній голові, можливо, навіть, така ідея - то добрячий шматок роботи.
Наразі, очевидна ідея - наведення порядку в державі, і перебудова її, із постколоніальної, постсовдепівської - у сучасну, раціональну, конкурентоспроможну, т.д.
Проблема така, що багато хто - не хоче будувати державу, а тільки власне подвір'я, за рахунок суспільства.
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Тимошенко

Повідомлення Vollmer » 30 березня 2020, 00:30

Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Тимошенко

Повідомлення Vollmer » 30 березня 2020, 00:59


Короткий варіант.

Довгий варіант
Обдолбиш, для порівняння.

Довгий варіант вставлено 20.57 - 30.03.20
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7589
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: Тимошенко

Повідомлення Pestilence » 30 березня 2020, 01:23

Vollmer писав:
Ну значит он выводов не сделал. По неразумению или сознательно. Печаль

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Тимошенко

Повідомлення Vollmer » 30 березня 2020, 01:48

Pestilence писав:
Vollmer писав: ....................................................................................................................
Ну значит он выводов не сделал. По неразумению или сознательно. Печаль

НМСД, справа, навіть, не у зробленні висновків, а у тому, що в бубочькі, станом на зараз, - вже відсутній простір для маневру. Той же Єрмак, у Парижі і Мінську - відпрацьовував програму і обіцянки бубочькі. Також, у парламенті, всі христопродавські закони - то результати домовленостей і обіцянок бубочькі, хоча, формально, законопроекти подані сторонніми людьми, а приймаються - збірною солянкою депутатів.
Чим із ним розплатилися, чи пообіцяли розплатитися - узнаємо тільки пізніше, коли відіграє роль.
Вся інфраструктура, для приймання "винагороди" - у нього вже є, офшори, фірмочки, тут і там.
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24980
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Тимошенко

Повідомлення Sintez » 30 березня 2020, 07:14

Vollmer писав:
Ну прийом описаний Ноамом Хомським. Рішення прийняти сьогодні, але із 2022 року, напримєр.

Ще раз повторюю - спроби іноземців зкупляти українські землі кваліфікуватимуцця як зкупка краденого. Земля буде повернута народові, винні покарані. Не кажіть, що вас не попереджали.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24980
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Тимошенко

Повідомлення Sintez » 30 березня 2020, 07:16

Ну вже козі повинно бути ясно, навіщо шухєр із "карантином".

Ну що, Зєля на "вишку", кажись, уже "напрацював".
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
stan700
Повідомлень: 5520
З нами з: 25 березня 2018, 13:05

Re: Тимошенко

Повідомлення stan700 » 30 березня 2020, 07:58

Sintez писав: Земля буде повернута народові,
винні покарані. Не кажіть, що вас не попереджали.
це хто такі. і хто це отдасть алкашам-каратєлям на халяву щось.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24980
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Тимошенко

Повідомлення Sintez » 30 березня 2020, 08:31

stan700 писав:
Sintez писав: Земля буде повернута народові,
винні покарані. Не кажіть, що вас не попереджали.
це хто такі. і хто це отдасть алкашам-каратєлям на халяву щось.
Яким алкашам?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7589
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: Тимошенко

Повідомлення Pestilence » 30 березня 2020, 10:30

Vollmer писав:
Обдолбиш, для порівняння.
И кто ты после этого, когда постишь монтажные видео?
https://zik.ua/tv/video/236160
Для поривняння...Vollmer не позорься

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Тимошенко

Повідомлення Vollmer » 30 березня 2020, 10:55

Pestilence писав: ........................................................................................................................................
И кто ты после этого, когда постишь монтажные видео?
........................................................................................................................................
Для поривняння...Vollmer не позорься

Якщо продивитися обидва ролики, то наведений Вами, довгий ролик - нічим не кращий.
Ганьба - більша, і довша, і детальніше розписана.
Кокетування із журналістами більше.
Фюрерських планів, що він примусить парламент приймати.
Вологих мєчьтаній, скільки мільярдів зараз можна взяти у борг, додатково, із закатуванням очей під лоба.
Мєчьтаній про "мільйони масок", вже після того, як продані з Держрезерву 10.000.000. штук, і знову - із закатуванням очей під лоба, і без згадки про відповідальність.
І - жодної іншої різниці.
Короткий я навів, виключно, з міркувань економії часу.
Дегустаційна процедура, не щоб наїстися. :lol:
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7589
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: Тимошенко

Повідомлення Pestilence » 30 березня 2020, 10:59

Vollmer писав: Якщо продивитися обидва ролики, то наведений Вами, довгий ролик - нічим не кращий.
Короткий я навів, виключно, з міркувань економії часу.
Дегустаційна процедура, не щоб наїстися. :lol:
Я считаю что критикующий должен быть лучше объекта критики. Пока я вижу что ты хуже. Найти ролик, в котором техническими способами человека выставляют нариком, и постить это на полном серьезе...какое дно ты лично готов пробить еще? Я такого на форуме терпеть долго не буду. Одно дело юмор и жабы, другое дело вранье и брехня.

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59215
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Тимошенко

Повідомлення Фрося » 30 березня 2020, 11:00

Vollmer писав:
Pestilence писав: ........................................................................................................................................
И кто ты после этого, когда постишь монтажные видео?
........................................................................................................................................
Для поривняння...Vollmer не позорься

Якщо продивитися обидва ролики, то наведений Вами, довгий ролик - нічим не кращий.
Ганьба - більша, і довша, і детальніше розписана.
Кокетування із журналістами більше.
Фюрерських планів, що він примусить парламент приймати.
Вологих мєчьтаній, скільки мільярдів зараз можна взяти у борг, додатково, із закатуванням очей під лоба.
Мєчьтаній про "мільйони масок", вже після того, як продані з Держрезерву 10.000.000. штук, і знову - із закатуванням очей під лоба, і без згадки про відповідальність.
І - жодної іншої різниці.
Короткий я навів, виключно, з міркувань економії часу.
Дегустаційна процедура, не щоб наїстися. :lol:
Изучайте порохоботов - помогите украинской психиатрии
https://facebook.com/groups/432988813798783/

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Тимошенко

Повідомлення главспец » 30 березня 2020, 11:06

а если ето патриотизм такой?!

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Тимошенко

Повідомлення Vollmer » 30 березня 2020, 11:11

Pestilence писав:
Vollmer писав: Якщо продивитися обидва ролики, то наведений Вами, довгий ролик - нічим не кращий.
Короткий я навів, виключно, з міркувань економії часу.
Дегустаційна процедура, не щоб наїстися. :lol:
Я считаю что критикующий должен быть лучше объекта критики. Пока я вижу что ты хуже. Найти ролик, в котором техническими способами человека выставляют нариком, и постить это на полном серьезе...какое дно ты лично готов пробить еще? Я такого на форуме терпеть долго не буду. Одно дело юмор и жабы, другое дело вранье и брехня.

Ви можете не терпіти, взагалі нічого, як доросла людина, яка має свободу волі.
Непогано було би, також, якісь підтвердження, щодо "технічних способів", і - "юмора і брехні".
Хоча, це - можливо, буде дещо складніше, якщо справа, знов же, у свободній волі.
І - да, кожен є такий, який він є, відомий трюізм.
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7589
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: Тимошенко

Повідомлення Pestilence » 30 березня 2020, 11:29

Vollmer писав: Ви можете не терпіти, взагалі нічого, як доросла людина, яка має свободу волі.
Непогано було би, також, якісь підтвердження, щодо "технічних способів", і - "юмора і брехні".
Хоча, це - можливо, буде дещо складніше, якщо справа, знов же, у свободній волі.
І - да, кожен є такий, який він є, відомий трюізм.
Меня демагогия не зацепляет никак. Можете засунуть ее себе откуда высунули. Ролик специально замедлен, точно так же можно это сделать с видео любого человека, даже милого вам. Поэтому держите себя в рамках, не выдавайте желаемое за действительное.

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Тимошенко

Повідомлення главспец » 30 березня 2020, 11:49

Pestilence писав: Ролик специально замедлен
а если это исключительно из лучших побуждений? Ну вот дети передразнивают сверстников-заик. И косоглазых. Видимо, с целью указать на недостатки и стимулировать устранение оных!

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Тимошенко

Повідомлення Vollmer » 30 березня 2020, 11:56

Pestilence писав:
Vollmer писав: Ви можете не терпіти, взагалі нічого, як доросла людина, яка має свободу волі.
Непогано було би, також, якісь підтвердження, щодо "технічних способів", і - "юмора і брехні".
Хоча, це - можливо, буде дещо складніше, якщо справа, знов же, у свободній волі.
І - да, кожен є такий, який він є, відомий трюізм.
Меня демагогия не зацепляет никак. Можете засунуть ее себе откуда высунули. Ролик специально замедлен, точно так же можно это сделать с видео любого человека, даже милого вам. Поэтому держите себя в рамках, не выдавайте желаемое за действительное.

Я часто слухаю ролики на швидкості від 0,75 до 2,0, і на швидкість - окремо не реагую, взагалі.
По змісту, я так розумію - різниці жодної.
Ні по заявам, які завдання він поставить парламенту (!!!), ні по намірах взяти, якнайбільше, грошей, причому - не як завжди, а - одразу до бюджету (!!!), ні по сожаліванію, через, внєзапну, нестачу масок, etc.
Це при тому, що 10.000.000. масок - щезли в нікуди, жодних прав розпоряджатися парламентом він - не має, економіку грохнули ще перед кризою, і міністр фінансів утік з посади, всі, хто організував діру на митниці - продовжують діяльність на посадах, і Єрмак, і т.д.
І Ви добре розумієте, що жодне прискорення того ролика, навіть, у два рази понад нормальну швидкість - ніяк ситуацію не виправить, ні з масками, ні з бюджетом, ні з фінансами, ні з митницею, і - взагалі.

Можна заснувати новий жанр, прискорене прокручення роликів бубочькі, дякую за свіжу ідею.
Щоби уже точно - не було опастного замєдлєнія. Про всяк випадок.

Залишається незрозумілим для мене, що малося на увазі, як "желаємоє", але, можна списати на дрібнички.
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7589
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: Тимошенко

Повідомлення Pestilence » 30 березня 2020, 12:02

Vollmer писав: Я часто слухаю ролики на швидкості від 0,75 до 2,0, і на швидкість - окремо не реагую, взагалі.
По змісту, я так розумію - різниці жодної.
Ні по заявам, які завдання він поставить парламенту (!!!), ні по намірах взяти, якнайбільше, грошей, причому - не як завжди, а - одразу до бюджету (!!!), ні по сожаліванію, через, внєзапну, нестачу масок, etc.
Це при тому, що 10.000.000. масок - щезли в нікуди, жодних прав розпоряджатися парламентом він - не має, економіку грохнули ще перед кризою, і міністр фінансів утік з посади, всі, хто організував діру на митниці - продовжують діяльність на посадах, і Єрмак, і т.д.
І Ви добре розумієте, що жодне прискорення того ролика, навіть, у два рази понад нормальну швидкість - ніяк ситуацію не виправить, ні з масками, ні з бюджетом, ні з фінансами, ні з митницею, і - взагалі.

Можна заснувати новий жанр, прискорене прокручення роликів бубочькі, дякую за свіжу ідею.
Щоби уже точно - не було опастного замєдлєнія. Про всяк випадок.

Залишається незрозумілим для мене, що малося на увазі, як "желаємоє", але, можна списати на дрібнички.
Вы мастер демагогии но чем больше пишете, тем хуже. Ролик был сознательно замедлен, чтобы создать впечатление что Зеленский интервьюируется под кайфом. Именно это вы и имели ввиду, когда постили. А теперь врете и выкручиваетесь, пытаясь оправдаться. Жду следующего текста с оправданиями на 2 страницы, так как 5-6 абзацев недостаточно. И смайликов вообще нет, не годится.

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Тимошенко

Повідомлення главспец » 30 березня 2020, 12:04

Pestilence писав: И смайликов вообще нет, не годится.
а вот это тревожный признак! И характерный...

Відповісти