Тимошенко

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24972
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Тимошенко

Повідомлення Sintez » 30 березня 2020, 20:00

Pestilence писав: Я такого на форуме терпеть долго не буду.
Pestilence писав:
30 березня 2020, 15:19
Я буду игнорировать форум. Хостинг будет автоматически оплачиваться. Совет вам да любовь.
Ти можеш все. Маєш всі кнопки. Але я б порадив просто не поспішати, якщо мої поради чогось варті.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7589
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: Тимошенко

Повідомлення Pestilence » 30 березня 2020, 20:15

Sintez писав: Ролік не замєдлєн. Я перевірив. Хоча нмд, скоріш за все він може бути дуже стомленим, йому страшно хочецця спати, а його смикають.
Я специально дал ссылку на оригинал
https://zik.ua/tv/video/236160
На видео, которое запостил Волмер, Зеленский двигается словно и правда под наркотой. Это достигается определенными спецэффектами - вовремя ускорить или замедлить кадры. На видео по ссылке мимика Зеленского его обычная, как уставшего человека, говорящего без бумажки и подбирающего слова.
Это уже не первый монтаж в интернете, вот один из первых

Оба видео смонтированы одной и той же конторой, на которую работает порохобот Олешко. И выдаются за реальные.
Мне совершенно не нравится то что происходит, но я считаю что это низко, надо использовать здоровую критику. Завтра то же самое начнут монтировать и про ЮВТ...думаю многим тут это не понравится.

Я все сказал, выбор за форумчанами, форум будет продолжать работать и без моего вмешательства. Зачем я тут нужен? Если будет недоступен, я увижу и починю.
Проходит все, и эти моменты тоже пройдут, и потом многим может быть стыдно...или нет.

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Тимошенко

Повідомлення Vollmer » 30 березня 2020, 20:23

Pestilence писав: .................................................................................................................................
На видео, которое запостил Волмер, Зеленский двигается словно и правда под наркотой. Это достигается определенными спецэффектами - вовремя ускорить или замедлить кадры. На видео по ссылке мимика Зеленского его обычная, как уставшего человека, говорящего без бумажки и подбирающего слова.
Это уже не первый монтаж в интернете,
.................................................................................................................................
Проходит все, и эти моменты тоже пройдут, и потом многим может быть стыдно...или нет.

В принципі, з певного кута зору, ця дискусія - жмаканої яєчної шкаралупи варта.
Я заміню короткий ролик довгим, який навів ти, а тоді - поясниш, що зміниться?
Добре?
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
Clone
незнайомець
Повідомлень: 5120
З нами з: 22 березня 2018, 14:14
Звідки: берег правий

Re: Тимошенко

Повідомлення Clone » 30 березня 2020, 20:29

Главпец, скорее, просто неу дел.
Його невгамовна энергия не зацикливается на форуме, он профи.
Но сейчас нет примения, но есть импульс.
Gravissima calamitas umquam supra Occidentem accidents erat relidgio Christiana. (c)
Зображення

Аватар користувача
Clone
незнайомець
Повідомлень: 5120
З нами з: 22 березня 2018, 14:14
Звідки: берег правий

Re: Тимошенко

Повідомлення Clone » 30 березня 2020, 20:29

Как и у меня.
Gravissima calamitas umquam supra Occidentem accidents erat relidgio Christiana. (c)
Зображення

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24972
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Тимошенко

Повідомлення Sintez » 30 березня 2020, 20:39

Pestilence писав: На видео, которое запостил Волмер, Зеленский двигается словно и правда под наркотой. Это достигается определенными спецэффектами - вовремя ускорить или замедлить кадры. На видео по ссылке мимика Зеленского его обычная, как уставшего человека, говорящего без бумажки и подбирающего слова.
Это уже не первый монтаж в интернете, вот один из первых
Я щойно перевірив, запустивши два уривки на різних пристроях. Ніякого "замєдлєния" чи "ускорєнія" немає, маленький уривок починаєцця із 1хв 40 сек більшого уривка й триває теж близько 1 хв 40 сек, триваючи АБСОЛЮТНО у тому ж темпі, як і на більшому уривку.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24972
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Тимошенко

Повідомлення Sintez » 30 березня 2020, 20:44

Pestilence писав: Мне совершенно не нравится то что происходит, но я считаю что это низко, надо использовать здоровую критику. Завтра то же самое начнут монтировать и про ЮВТ...думаю многим тут это не понравится.
Про ЮВТ уже не раз був монтаж, при чому на центральних телеканалах. Так що їй не звикати.

Зєлі, звичайно, можна було б співчувати, який він стомлений і заморений. Але розуйте очі. Віра толпи в Зєлю була штучно роздутою ейфорією, як зараз ми маємо справу, навпаки, зі штучно роздутим страхом.
Я ніколи не мав ілюзій щодо нього, і писав про це давно, куди раніше, аніж навіть приснитися могло, що він потрапить на табуретку. Голосувати у другому турі довелося за нього, бо Порох іще гірше. Жаліти його я не збираюся, хай він хоч падатиме від втоми. Бо він робить недобру справу для України, про що Юля й каже, як той галасуючий в пустелі. Взявся - тягни. Юля пропонувала допомогу - Зєля не просто відмовився, а ще й смачно плюнув їй у морду. Тепер он устал...
Pestilence писав: Я все сказал, выбор за форумчанами,
Який вибір?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7589
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: Тимошенко

Повідомлення Pestilence » 30 березня 2020, 20:57

Sintez писав: Який вибір?
Да выбор собственно у меня. Посещать или не посещать. Я никого ни к чему не принуждаю и не собираюсь никого ограничивать или закрывать-выгонять. Это свободная площадка, модерируемая избираемым модератором. Так было обещано еще 2 года назад, так и будет. Все вопросы организации так же регулируются всеми вами. Мне не очень комфортно временами, в последние полгода.

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Тимошенко

Повідомлення Vollmer » 30 березня 2020, 21:18



Юля, про сутність голосованого законопроекту, щодо банківської діяльності.
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24972
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Тимошенко

Повідомлення Sintez » 30 березня 2020, 21:20

Pestilence писав:
Sintez писав: Який вибір?
Да выбор собственно у меня. Посещать или не посещать. Я никого ни к чему не принуждаю и не собираюсь никого ограничивать или закрывать-выгонять. Это свободная площадка, модерируемая избираемым модератором. Так было обещано еще 2 года назад, так и будет. Все вопросы организации так же регулируются всеми вами. Мне не очень комфортно временами, в последние полгода.
Покажи мені людину, котрій останні півроку комфортно. Он у ж-пі ВНЄЗАПНО опинилися навіть ті, хто думав що у них-то все зхвачено... Чи ти маєш на увазі що некомфортно тут?

Те, що відбуваєцця зараз - чергова атака на форум. Ти спєц у всяки ДДОСах, тут же атака іншого плану, вищого рівня. Так і має бути, по суті ми вічно опозиційні. Із квадратного нас вишибли, звідси - підбирають ключі.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Тимошенко

Повідомлення Vollmer » 30 березня 2020, 21:27

Вячеслав Ільченко
8 ч. ·
А після голосування за розпродаж землі я знаєте чого очікую? Так, вони його заднім числом внесли в порядок денний. Всупереч регламенту, але кого трахає регламент, коли треба підтримати доходи світових фінансових спекулянтів.

Зелебобіки аж на попу падали, що це закон про повернення земель, і що після його прийняття "всі, хто накрав мільйони гектарів будуть змушені їх повернути".

Так от я очікую, як будуть повертати земельку Веревський, Косюк, Порошенко - і персонально пан Сольський. Чи ви думаєте, що всі ці люди свої гектарчики легітимно придбали?

А найбільше я чекатиму розслідування про "мільйони гектарів, які належать особисто Тимошенко", якими зараз в коментах потрясають зелебобіки. От і подивимось, чесні вони інсайдери, чи після першого ж масового викупу земель поховаються - як поховались після того, як в Мінську було підписано ганебні "статті Єрмака".

Нас очікує зривання всіх і всячеських масок. І да, буде боляче і жертовно.

Українці ж цього хотіли, чи не так?

https://www.facebook.com/ashnar.lynx?fr ... VLgVME3_Sh
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24972
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Тимошенко

Повідомлення Sintez » 30 березня 2020, 21:33

Vollmer писав: Українці ж цього хотіли, чи не так?
Мене оце уже починає задовбувати. Невже досі не дійшло, що "вибори" - маніпулятивний балаган, заснований на масовій промивці мізків?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Тимошенко

Повідомлення Vollmer » 30 березня 2020, 21:36

Sintez писав:
Vollmer писав: Українці ж цього хотіли, чи не так?
Мене оце уже починає задовбувати. Невже досі не дійшло, що "вибори" - маніпулятивний балаган, заснований на масовій промивці мізків?

Та, то він жартує, риторичний прийом.
Участь в голосуванні - є формою колаборації

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Тимошенко

Повідомлення главспец » 30 березня 2020, 22:11

Sintez писав:
главспец писав:
30 березня 2020, 11:49


а если это исключительно из лучших побуждений? Ну вот дети передразнивают сверстников-заик. И косоглазых. Видимо, с целью указать на недостатки и стимулировать устранение оных!
Тобі не терпицця переплюнути в блазнюванні "кварталівців"?
не, я готовлюсь к соревнованию по использованию смайликов в постах! А ты?

Archer
Повідомлень: 2366
З нами з: 27 березня 2018, 01:39

Re: Тимошенко

Повідомлення Archer » 30 березня 2020, 22:51

Та ладно. Зеленский давно ведет себя несколько неадекватно. Там половина в парламенте таких же. Его профессионально снимают с этого. Есть успехи. Не стоит ни расстраиваться ни париться по этому поводу.

Аватар користувача
Clone
незнайомець
Повідомлень: 5120
З нами з: 22 березня 2018, 14:14
Звідки: берег правий

Re: Тимошенко

Повідомлення Clone » 30 березня 2020, 23:44

Парится только пестиленс.
Он боится, что нам пизда.
Пусть уже перестанет бояться,
Gravissima calamitas umquam supra Occidentem accidents erat relidgio Christiana. (c)
Зображення

Аватар користувача
Clone
незнайомець
Повідомлень: 5120
З нами з: 22 березня 2018, 14:14
Звідки: берег правий

Re: Тимошенко

Повідомлення Clone » 30 березня 2020, 23:46

СOVID-19 подтвердили у 27 медиков и пяти детей в Монастырисском районе Тернопольской области, - замглавы РГА Дронь
Gravissima calamitas umquam supra Occidentem accidents erat relidgio Christiana. (c)
Зображення

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Тимошенко

Повідомлення Vollmer » 31 березня 2020, 00:55

Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Тимошенко

Повідомлення Vollmer » 31 березня 2020, 01:07

Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Тимошенко

Повідомлення Vollmer » 31 березня 2020, 01:20

Участь в голосуванні - є формою колаборації

Відповісти