Тимошенко

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Тимошенко

Повідомлення главспец » 21 жовтня 2020, 09:48

DSMechanic писав: Ще один вчив виключно по підручнику.
Ось наприклад.
Screenshot_9.jpg

Якщо заб'єте в гугл фразу "який зміст" - то багато хто використовує саме як "сенс". Якщо ріже - то таке. Жива мова.
Грамар-наці розвелось. Причому чомусь російсько-мовних.
Можете ввжати суржиком, якщо так дуже хочеться, що я вам скажу.
то багато хто вобще, тупо-суржикомовни, и ето их не парит! От слова - совсем... Да и мне оно пофиг, лишь бы понять можно было чего лопочут. А отвечу я им, если не на вишуканий, то на литературний мови - точно. Для соблюдения баланса.

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7598
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: Тимошенко

Повідомлення Pestilence » 21 жовтня 2020, 10:00

DSMechanic писав: Ще один вчив виключно по підручнику.
Ось наприклад.
Screenshot_9.jpg
Якщо заб'єте в гугл фразу "який зміст" - то багато хто використовує саме як "сенс". Якщо ріже - то таке. Жива мова.
Грамар-наці розвелось. Причому чомусь російсько-мовних.
Можете ввжати суржиком, якщо так дуже хочеться, що я вам скажу.
Википедия это несомненно авторитет! :ut:
А чем вам російськомовні не угодили? Я все ждал, когда это напишут. Когда расиянину указываешь на то, что писать на русском "в Украине" неправильно, они меня хохлом называют :pardon: Свой родной язык мало кто знает на отлично, не стесняйтесь этого, а совершенствуйтесь

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7598
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: Тимошенко

Повідомлення Pestilence » 21 жовтня 2020, 10:18

Я лично даже Килю Азирова научил писать "в Украине". Пару месяцев назад он писал в твиторе, я ему указал на ошибку, сослался на классиков - Пушкина, Толстого, Чехова и Гоголя. После этого он стал писать правильно, зато вата под его твитами стала бесноваться :lol: С другими недоносками это не прокатило правда

Аватар користувача
DSMechanic
Повідомлень: 3355
З нами з: 22 березня 2018, 13:58

Re: Тимошенко

Повідомлення DSMechanic » 21 жовтня 2020, 10:20

Pestilence писав: не стесняйтесь этого, а совершенствуйтесь
Ще раз - це допустиме використання. Не зациклюктесь на автоперекладчі гугла, як істиною в останній інстанції.

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Тимошенко

Повідомлення главспец » 21 жовтня 2020, 10:22

DSMechanic писав:
Pestilence писав: не стесняйтесь этого, а совершенствуйтесь
Ще раз - це допустиме використання. Не зациклюктесь на автоперекладчі гугла, як істиною в останній інстанції.
конечно, «допустимое», но уровень пользователя, таки, демонстрирует.


главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Тимошенко

Повідомлення главспец » 21 жовтня 2020, 10:24

а ещё и уровень «нац,упоротости».

Аватар користувача
DSMechanic
Повідомлень: 3355
З нами з: 22 березня 2018, 13:58

Re: Тимошенко

Повідомлення DSMechanic » 21 жовтня 2020, 10:28

главспец писав: конечно, «допустимое», но уровень пользователя, таки, демонстрирует.
Демонструє що крім краткого підручника, я це багато чого читав, щоб мені не різали слух популярні фрази.

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7598
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: Тимошенко

Повідомлення Pestilence » 21 жовтня 2020, 10:32

Смешно. Вы меня не переубедили, даже в примерах пишут о сути, называя ее содержанием.
Смисл, сенс, рація, мета, призначення это совсем не то же самое что содержание...кто писал этот бред, выдавая за правила?

Допустимо? Несомненно, но ужасно.

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13705
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Тимошенко

Повідомлення M_M » 21 жовтня 2020, 10:33

DSMechanic писав: Якщо заб'єте в гугл фразу "який зміст" - то багато хто використовує саме як "сенс". Якщо ріже - то таке. Жива мова.
Забив. В усіх випадках на трьох перших сторінках зміст як сенс не ліпиться. Бо зміст, вміст, змістовний і таке інше має значення внутрішність, що всередині, що містить.

"Сенс", "смисл", такого значення не мають.

"Який зміст повідомлення?" - цілком правильне питання, звучить як "що мається на увазі?"

"який сенс повідомлення?" звучить як "чи варто повідомлення уваги?" (якщо так, то чому?)

З контексту випливає другий варіант, тому перший комусь "ріже очі". Але не переймайтесь, свобода слова дозволяє обидва варіанти. Різниця тільки в іміджі в очах оточуючих.

Аватар користувача
DSMechanic
Повідомлень: 3355
З нами з: 22 березня 2018, 13:58

Re: Тимошенко

Повідомлення DSMechanic » 21 жовтня 2020, 10:40

Pestilence писав: Вы меня не переубедили,
Якось переживу.

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Тимошенко

Повідомлення главспец » 21 жовтня 2020, 10:45

а вспомним, как всё начиналось:
DSMechanic писав: І взагалі - який зміст постити спростований фейк?
теперь:
M_M писав: "Сенс", "смисл", такого значення не мають.

"Який зміст повідомлення?" - цілком правильне питання, звучить як "що мається на увазі?"

"який сенс повідомлення?" звучить як "чи варто повідомлення уваги?" (якщо так, то чому?)
как говорится - почувствуйте разницу!

Аватар користувача
DSMechanic
Повідомлень: 3355
З нами з: 22 березня 2018, 13:58

Re: Тимошенко

Повідомлення DSMechanic » 21 жовтня 2020, 10:53

главспец писав: как говорится - почувствуйте разницу!
Теж в грамар-наці записались?
Ще раз зміст і сенс - синоніми, сенс - більш філосовський, ще з латини через поляків прийшло, зміст - щось ближче до людей.
Там навіть "смисл" більше підходить ніж "сенс".
Ось ще почитати, хто хоче (http://centrkum.blogspot.com/2017/10/blog-post_18.html)

А так - нема що заперечити "до''бались до орфоргафії", скільки захисників фейкомета Фросі.

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Тимошенко

Повідомлення главспец » 21 жовтня 2020, 11:00

DSMechanic писав:
главспец писав: как говорится - почувствуйте разницу!
Теж в грамар-наці записались?
Ще раз зміст і сенс - синоніми, сенс - більш філосовський, ще з латини через поляків прийшло, зміст - щось ближче до людей.
Там навіть "смисл" більше підходить ніж "сенс".
Ось ще почитати, хто хоче (http://centrkum.blogspot.com/2017/10/blog-post_18.html)

А так - нема що заперечити "до''бались до орфоргафії", скільки захисників фейкомета Фросі.
ок, так обсуждаемая фраза - безукоризнена с т.з. бытового языка? Или в силу её патриотического наполнения, критика - неуместна...

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13705
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Тимошенко

Повідомлення M_M » 21 жовтня 2020, 11:07

Кожен має право на власне глупство (С).

Аватар користувача
DSMechanic
Повідомлень: 3355
З нами з: 22 березня 2018, 13:58

Re: Тимошенко

Повідомлення DSMechanic » 21 жовтня 2020, 11:08

главспец писав: ок, так обсуждаемая фраза - безукоризнена с т.з. бытового языка? Или в силу её патриотического наполнения, критика - неуместна...
Да критикуйте. Є три слова-синоніми які можна там використати, з різною ступенню адекватності фразі, кому як більше подобається. Як для мене - я вже описав. А чого встряг - мене спочатку взагалі звинуватили що гуглом переклав, хоча якраз гуглом таку фразу не отримати. Це швидше критики нічим крім гугла не користуються, бо все "правильно".
А друге - а по темі? Фрося забиває форум, причому не просто новинами і фейками, а інколи вже спростованими на той момент фейками - а за те що вказав на це - отримав звинувачення що я бот чи кацап з перекладачем. "до''бались до орфоргафії"

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Тимошенко

Повідомлення главспец » 21 жовтня 2020, 11:11

DSMechanic писав: А друге - а по темі? Фрося забиває форум, причому не просто новинами і фейками, а інколи вже спростованими на той момент фейками - а за те що вказав на це - отримав звинувачення що я бот чи кацап з перекладачем. "до''бались до орфоргафії"
да, она тащит шо попало, не вникая в смисль. И шо? Зато в бредовой отсебятине не замечена.
Пусть себе...

Аватар користувача
DSMechanic
Повідомлень: 3355
З нами з: 22 березня 2018, 13:58

Re: Тимошенко

Повідомлення DSMechanic » 21 жовтня 2020, 11:16

главспец писав: да, она тащит шо попало, не вникая в смисль. И шо? Зато в бредовой отсебятине не замечена.
Пусть себе...
Занадто багато. Частково правда, частково - пропаганда, частково очевидна брехня, але яку прям зараз не перебити документами, То хоча б вже спростовані фейки варто вказувати. А то копіює за керманичев - озвучив, а що на справді - хай інші розбираються.

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Тимошенко

Повідомлення главспец » 21 жовтня 2020, 11:22

DSMechanic писав:
главспец писав: да, она тащит шо попало, не вникая в смисль. И шо? Зато в бредовой отсебятине не замечена.
Пусть себе...
Занадто багато. Частково правда, частково - пропаганда, частково очевидна брехня, але яку прям зараз не перебити документами, То хоча б вже спростовані фейки варто вказувати. А то копіює за керманичев - озвучив, а що на справді - хай інші розбираються.
а приставить к ней цензора! И пусть пропускает только истинную правду. Патриотическую.

Аватар користувача
DSMechanic
Повідомлень: 3355
З нами з: 22 березня 2018, 13:58

Re: Тимошенко

Повідомлення DSMechanic » 21 жовтня 2020, 11:28

главспец писав: а приставить к ней цензора! И пусть пропускает только истинную правду. Патриотическую.
Весь час забуваю що ви троль, аби ефір забити, чи просто скучно.

Відповісти