Чому лише неадеквати?

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25003
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Чому лише неадеквати?

Повідомлення Sintez » 12 березня 2021, 19:49

Pestilence писав: Я сделал то же самое, что до меня делал ты. Ничего не изменилось.
Цікаво виходить. Коли це самоє робив я, ти так кипів, заходячи на форум, що навіть кушать не мог. Так чому ж не показав, як треба, образєц?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25003
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Чому лише неадеквати?

Повідомлення Sintez » 12 березня 2021, 20:04

Pestilence писав: Хочу заметить что при твоей модерации ушли или практически перестали писать постоянные пользователи
asmodey
oven
Мавка
costashu
Харитон
тигрик паласатий
VVV_VVV
Крам
Тетяна_Д
Перехожий
и т.д., всех не перечислить, но почти весь костяк не прижился на новой площадке. Причины могут быть разными, но факт остается фактом.
Я не збираюся сперечатися. Хоча реально можу погодитися лише із Косташу. Ну тут, звичайно, дуже зручно зписати все на цапа-відбувайла, традиція стійка, як і в "реальній" політиці.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25003
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Чому лише неадеквати?

Повідомлення Sintez » 12 березня 2021, 20:14

Ну от, напримєр:
Pestilence писав: Регистрируются и пишут только люди с явными психическими отклонениями, как вот новый as2.
На чому обгрунтований "явний" "діагноз"? На тому, що тролить, косячи під порохобота? Ну й у чому "психіатрія"? Стандартний посполитий українець, котрий невзірая ні на що продовжує вірити телевізорові (хоча осбисто мені щось він дуже Аеліта нагадує, але це лише моє суб'єктивне враження). Ну отак от склалося, іншого народу у нас для вас нема. Не всі люблять Бубочьку і хочуть його всиновити. Буває таке.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25003
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Чому лише неадеквати?

Повідомлення Sintez » 12 березня 2021, 20:18

главспец писав:
Sintez писав: Ти замкнув форумну політику на себе, хоча якби було трошки ума, то не робив би цього. А по факту - на сьогодні є два мнєнія - твоє і неправильне. Відповідно, ті, хто згодні із вашою зеленою квадригою - молодці, хто не згоден - психи, придурки, порохоботи етк. Ну так то й так. Ти ж начебто грамотний, невже тут важко відслідкувати причинно-наслідковий зв'язок?
ты каким-то образом ощутил это на себе?!
Я - нет. При почти полном несовпадении взглядов.

п.с.
кста, а как там з визначенням термина «розпуста», забыл?
А про тебе й мови немає, ти як той із Біблії - ні холодний, ні гарячий, щоб щось ощущять.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7589
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: Чому лише неадеквати?

Повідомлення Pestilence » 12 березня 2021, 20:50

Sintez писав: На тому, що тролить, косячи під порохобота? Ну й у чому "психіатрія"? Стандартний посполитий українець, котрий невзірая ні на що продовжує вірити телевізорові (хоча осбисто мені щось він дуже Аеліта нагадує, але це лише моє суб'єктивне враження). Ну отак от склалося, іншого народу у нас для вас нема. Не всі люблять Бубочьку і хочуть його всиновити. Буває таке.
Это не Аэлит. Если это был троллинг, то не нужно было его начинать с оскорблений...как-то по-дыбильному. Сутки охолонет, а там посмотрим, если вернется.


главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Чому лише неадеквати?

Повідомлення главспец » 13 березня 2021, 09:07

Sintez писав:
главспец писав: ты каким-то образом ощутил это на себе?!
Я - нет. При почти полном несовпадении взглядов.

п.с.
кста, а как там з визначенням термина «розпуста», забыл?
А про тебе й мови немає, ти як той із Біблії - ні холодний, ні гарячий, щоб щось ощущять.
я не спрашивал о себе!
Я спрашивал:
главспец писав: ты каким-то образом ощутил это на себе?!
, т.е., тебя щемят?

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25003
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Чому лише неадеквати?

Повідомлення Sintez » 13 березня 2021, 10:11

Амосенко Олег писав: Зараз такий час. Політикою стали цікавитися менше людей.
До виборів далеко.
А посміятися з таких як Ківа, Оксана Марченко, Татаров, Лукаш і подібні - можна в ютубі. Багато каналів є, ті ж самі Рагулі, Ознаки, скрипін.юа, Маркус, Соколова, цензор.нет, Стерненко, Мухарський, Буткевич і Ярмолаєва, ВатаТВ, Сергій Притула і інші.
Так відбуваєцця тому, що 99,99% (я не перебільшую, можливо й 99,999%) житєлів України під словом "політика" мають на увазі якусь невєдому фігню, котра їх не стосуєцця, і котрою хтось десь там, далеко, має займатися за них.
Щодо "посміятися" - ну так із бандицької системи начебто "сміявся" ще Райкін. І як, допомогло? Хоч один мафіозі самовбився об стінку від "нищівного сміху"? Шось ніфіга не видно, більш того, вони сидять собі у залі й заливаюцця сміхом разом із усіма... Й справді, чому б не посміятися?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25003
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Чому лише неадеквати?

Повідомлення Sintez » 13 березня 2021, 10:16

главспец писав:
Sintez писав: А про тебе й мови немає, ти як той із Біблії - ні холодний, ні гарячий, щоб щось ощущять.
я не спрашивал о себе!
Я спрашивал:
главспец писав: ты каким-то образом ощутил это на себе?!
, т.е., тебя щемят?
Перечитай ще раз, яке питання дало старт темі.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Babasha
Штучний інтелект
Повідомлень: 3557
З нами з: 25 березня 2018, 16:41
Звідки: Донецк, гостиница "Цирк", бар "Арена"

Re: Чому лише неадеквати?

Повідомлення Babasha » 13 березня 2021, 12:28

Pestilence писав: Регистрируются и пишут только люди с явными психическими отклонениями, как вот новый as2.
Это реально патаму шо у нас дурдом?
Ну пациентов привозят, но надо же и персонал иметь! :lol:
Нет, это потому... что ты изначально заложил мину под этот форум позволив «фиолетовые штаны» и разделение на угодных и неугодных. Позволил протащить на модераторское кресло старого пердуна с двумя никами. Ну и дальше начал как уж на сковородке юлить - типа «это не место для срачей, а площадка для отдыха единомышленников». :( Все разбежались или были выпиздины маразматиком с ютупчиком... Все, отдыхай в кругу единомышленников)))
Устоявшаяся форма государственности — политический кризис.

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7589
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: Чому лише неадеквати?

Повідомлення Pestilence » 13 березня 2021, 12:56

Babasha писав: Нет, это потому... что ты изначально заложил мину под этот форум позволив «фиолетовые штаны» и разделение на угодных и неугодных.
Так везде, на всех форумах

Аватар користувача
Babasha
Штучний інтелект
Повідомлень: 3557
З нами з: 25 березня 2018, 16:41
Звідки: Донецк, гостиница "Цирк", бар "Арена"

Re: Чому лише неадеквати?

Повідомлення Babasha » 13 березня 2021, 13:36

Pestilence писав:
Babasha писав: Нет, это потому... что ты изначально заложил мину под этот форум позволив «фиолетовые штаны» и разделение на угодных и неугодных.
Так везде, на всех форумах
Мне вот это рассказывать не нужно))) Расскажи это на ФУПе тем кто ушел отсюда ;)
Устоявшаяся форма государственности — политический кризис.

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7589
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: Чому лише неадеквати?

Повідомлення Pestilence » 13 березня 2021, 13:49

Babasha писав: Расскажи это на ФУПе тем кто ушел отсюда
А сколько на фупе нетерпимости от юзеров и одменисрации расскажешь? Мнея там зобанили за неделю, хотя я просто высказывался за ЮВТ и не хамил. Правда давненько это было, больше не ходил

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Чому лише неадеквати?

Повідомлення главспец » 13 березня 2021, 16:49

Sintez писав:
главспец писав:

я не спрашивал о себе!
Я спрашивал:
, т.е., тебя щемят?
Перечитай ще раз, яке питання дало старт темі.
и шо?!
Неинтересно гостям зарегиться? Или тут произошли большие потери от ушедших «мислителей»?
Кста, а чего «гости» тут ожидают, некую инфу из твитера, которую они сами найти не способны?
Или может, свежие идеи от конспирологии...
Как по мне - драйва тупо нет.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25003
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Чому лише неадеквати?

Повідомлення Sintez » 13 березня 2021, 17:55

главспец писав:
Sintez писав:

Перечитай ще раз, яке питання дало старт темі.
и шо?!
Неинтересно гостям зарегиться? Или тут произошли большие потери от ушедших «мислителей»?
Кста, а чего «гости» тут ожидают, некую инфу из твитера, которую они сами найти не способны?
Или может, свежие идеи от конспирологии...
Как по мне - драйва тупо нет.
І нічьо. Звідки я знаю, хто й що шукає на форумах. Я й про себе цього напевне сказати не можу, куди там за інших..
Можливо, надіюцця отримати відповіді на якісь питання. Не всі ж такі грамотні, як ти.
Щодо "потєрь" і "драйву". Якщо під "драйвом" розуміти срач, то безумовно дехто пішов саме через відсутність срачів. Уточнювати не буду, сам мабуть здогадуєшся. Але тоді слід визначитися - або срач, або ні.
Але нмд люди йдуть з іншої причини - новий "владєлєц" розглядає юзерів як генератор контенту, а не як людей. Власне, звинувачувати його немає в чому, бо статус/устрій форуму ніхто на початку не усталював, все було якось самотьоком, аж доки "владєлєц" ВНЄЗАПНО під зелену виборчу кампанію почав чудити, показувати який він крутий і розмишляти, купатись чи не купатись продавати форум за 400$ чи ще почекати. Коротше, все пішло якось не так(с) в результаті "вміняємими" виявилася "зелена" квадрига з "владєльца", Фросі, Віри й М_М, ну ще Бабаша у флігєль-адьютантах, решта ж, особливо хто сумніваєцця у руководящєй ролі зеленої партії, є ренегатами й психами, а за таких умов не дуже хочуть генерувати тут унікальний контент. Якось так мені бачицця/ввижаєцця.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Чому лише неадеквати?

Повідомлення главспец » 13 березня 2021, 18:55

Sintez писав: Але нмд люди йдуть з іншої причини - новий "владєлєц" розглядає юзерів як генератор контенту, а не як людей.
так он их, этих «людей» должен развлекать?!

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7589
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: Чому лише неадеквати?

Повідомлення Pestilence » 13 березня 2021, 18:59

Sintez писав: а за таких умов не дуже хочуть генерувати тут унікальний контент. Якось так мені бачицця/ввижаєцця.
шо ти генерував...теории змов та видосики на 2 часа втыка...мы пожинаем то что ти модерував столько лет.

Аватар користувача
Babasha
Штучний інтелект
Повідомлень: 3557
З нами з: 25 березня 2018, 16:41
Звідки: Донецк, гостиница "Цирк", бар "Арена"

Re: Чому лише неадеквати?

Повідомлення Babasha » 13 березня 2021, 19:43

Pestilence писав:
Babasha писав: Расскажи это на ФУПе тем кто ушел отсюда
А сколько на фупе нетерпимости от юзеров и одменисрации расскажешь? Мнея там зобанили за неделю, хотя я просто высказывался за ЮВТ и не хамил. Правда давненько это было, больше не ходил
Тем не менее... Людям нужны срачи, чтобы говнами в нос тыкали, вата против вышиваты и прочие радости. А не вот это вот все под попёрдывания старых хрычей типа Синтеза и тебя. Чему они с удовольствием и отдаются на ФУПчике в т.ч. отматываясроки в банях)))
Устоявшаяся форма государственности — политический кризис.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25003
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Чому лише неадеквати?

Повідомлення Sintez » 13 березня 2021, 22:31

Pestilence писав:
Sintez писав: а за таких умов не дуже хочуть генерувати тут унікальний контент. Якось так мені бачицця/ввижаєцця.
шо ти генерував...теории змов та видосики на 2 часа втыка...мы пожинаем то что ти модерував столько лет.
О, йа, йа, папірєдніки винуваті! Стопудово!
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25003
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Чому лише неадеквати?

Повідомлення Sintez » 13 березня 2021, 22:42

главспец писав:
Sintez писав: Але нмд люди йдуть з іншої причини - новий "владєлєц" розглядає юзерів як генератор контенту, а не як людей.
так он их, этих «людей» должен развлекать?!
Він взявся створити нову площадку, і створив. Але навіщо - відповідь на це питання вважалася "само собою зрозумілою", однак як виявилося із часом, відповіді не було. "Нафіг від Срайка" - то ясно. Але час пройшов, переїзд забувся, а відповіді так і немає. Срачплощядку?
Намалювалося протиріччя - з одного боку, частина юзвєрів заскучала без срачів, з іншого боку всі в основному однодумці (були). Потрібне щось своє, оригінальне, ібо срачплощядок вистачає і без нас. Версія що все псувала моя мудерація має право на існування, але сівши єдіножопно на табуретку, Пестиленс робить те ж що і я робив. Хз.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Відповісти