по "вагнеровцам".Червінський

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59151
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: ТСК ВР по "вагнеровцам"

Повідомлення Фрося » 15 вересня 2021, 08:08

Марьяна Безуглая
10 ч. ·
⁃ Засідання ТСК відбулося.
⁃ Ми заслухали ОГП, СБУ в закритому режимі.
⁃ З В.Бурбою встановлено зв‘язок та як голова ТСК я провела попередні консультації.
⁃ Засідання продовжили до понеділка.
⁃ Робота буде в закритому режимі.
Я в безпеці, висновки щодо ризиків роботи ТСК зроблено. Буде опрацьовано додатково, зокрема з Управлінням державної охорони.
Щодо деталей, планів, брифінгу, оприлюднення — повідомлю.
А це ми ще до питання Іловайську не перейшли… 🔥Далі буде.

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59151
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: ТСК ВР по "вагнеровцам"

Повідомлення Фрося » 16 вересня 2021, 17:49

Вагнерґейт: суд зобов'язав Офіс генпрокурора порушити справу проти слідчого ДБР документ
Зображення
Представників Офісу генпрокурора на засіданні не було

Печерський суд зобов'язав Офіс генерального внести відомості до ЄРДР та відкрити провадження щодо бездіяльності ДБР у справі розслідування вагнерґейту. Скаржилися на бездіяльність правоохоронців активісти Руху опору капітуляції.

«16 вересня Печерський районний суд розглянув нашу скаргу на бездіяльність Офісу генерального прокурора у справі вагнерґейту, адже Офіс генпрокурора відмовлявся відкрити провадження щодо бездіяльності Державного бюро розслідування. Сьогодні суддя Волкова зобов'язала Офіс генпрокурора надати заявникам Андрієві Тетеруку, Ігорю Лапіну та Юрію Гудименку витяг з Єдиного державного реєстру досудових розслідувань про реєстрацію їхньої заяви і відкрити кримінальне провадження», – йдеться у повідомленні.

Повний текст читайте тут: https://glavcom.ua/country/politics/vag ... 0%B0%D0%BB

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59151
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: ТСК ВР по "вагнеровцам"

Повідомлення Фрося » 17 вересня 2021, 15:35

Фрося писав: Вагнерґейт: суд зобов'язав Офіс генпрокурора порушити справу проти слідчого ДБР документ
У «справі вагнерівців» немає доказів про проведення такої операції на території України – ДБР
https://ukrinform.ua/rubric-polytics/33 ... i-dbr.html

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59151
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: ТСК ВР по "вагнеровцам"

Повідомлення Фрося » 20 вересня 2021, 21:13

Цензор.НЕТ
@censor_net
· 4 ч
"Сьогодні був факт епічної втечі "слуг" від основного свідка - Бурби", - нардеп Осадчук про засідання ТСК у справі "вагнерівців"
http://censor.net/ua/n3289285
Зображення
:facepalm2:
Члены ТСК подписывали в СБУ о неразглашении документов под грифом секретно.То что говорил Бурба-из той же "оперы".
Поэтому,когда на заседание пришли нардепы просто послушать,заседание прервали.Нардепы не знали,что нельзя?я считаю,что это был намеренный срыв заседания.. :pop: Безуглая должна объяснить.

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59151
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: ТСК ВР по "вагнеровцам"

Повідомлення Фрося » 20 вересня 2021, 21:20

Фрося писав: Безуглая должна объяснить.
Зображення
Марьяна Безуглая
3 ч. ·
➡️ Сьогодні під час засідання ТСК відбулись дії, які мають усі ознаки порушення Закону України про державну таємницю.
➡️ До заслуховування колишнього керівника ГУР МОУ В.Бурби у приміщення, де мало відбутися заслуховування, вірвалися народні депутати, які не є членами ТСК, Величкович Микола, Герасимов Артур, Забродський Михайло, Іонова Марія, Княжицький Микола, Федина Софія з «Європейська солідарність» та Роман Костенко, Осадчук Андрій з «Голос», зловживаючи своїм статусом. Не будучи в складі Комісії, вони відмовилися покидати приміщення, не зважаючи на відповідні зауваження від мене як голови комісії та членів ТСК.
➡️ Слід зазначити, що під час заслуховування розглядалася інформація з грифом «таємно», для отримання доступу (не тільки допуску!) до якої згідно ЗУ «Про ДТ» треба певні дії.
➡️ Це приміщення спеціально обладнене та охороняється для того, щоб виключити витік таємної інформації.
➡️ Отже, зловживаючи статусом, народні депутати Величкович Микола, Герасимов Артур, Забродський Михайло, Іонова Марія, Княжицький Микола, Федина Софія з «Європейська солідарність» та Роман Костенко, Осадчук Андрій з «Голос» зірвали проведення заслуховування таємної інформації і намагалися перетворити дуже чутливе для безпеки України засідання на політичне шоу, яке зараз намагаються продовжити у медіа.
❗️Як голова ТСК відповідально заявляю:
- Розцінюю таку спробу (вже другу), як свідому спробу ЗІРВАТИ отримання парламентом, медіа та суспільством реальної інформації по справі.
- Вбачаю дії, що містять у собі ознаки навмисного порушення законодавства, про що підготовлю та спрямую до ДБР відповідне звернення.
❗️Від себе особисто можу додати:
Якщо б окремим народним депутатам нема чого було боятися, у них не виникло б бажання другий раз поспіль зривати засідання та порушувати закони України.
➡️ Хочу ще раз звернути вашу увагу на поведінку окремих представників опозиції. Багато разів я запрошувала представників опозиції приєднатися до ТСК у якості її учасників.
Вони відмовляються і висувають у якості головного аргументу її, нібито упередженість. Але ж і запрошували їх до складу ТСК, оскільки їх участь в ході розслідування є кращим запобіжником упередженості.
Вони відмовилися це робити.
⁉️ Але що вони роблять натомість?
Як розцінювати ці раптові появи, галас, вимоги?
Як розцінювати намагання осіб, які не є членами ТСК зірвати її роботу?
➡️ Ми розцінюємо це як свідомі спроби зірвати планову роботу ТСК, як політичний саботаж.
⁉️А які причини примушують цих шановних народних депутатів втрачати обличчя?
Метушитися?
Кричати?
Порушувати закон України?
⁉️ У мене питання, а для чого знадобилося зривати роботу ТСК?
Чого Ви боїтеся?
Питання, вважайте, риторичне, якщо пригадати, що Петро Порошенко взагалі відмовився дати свідчення Комісії, а натомість почав засилали сюди тих, хто намагається її роботу зірвати.
Засідання продовжиться відповідним чином. Дату і час повідомлю окремо.

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7589
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: ТСК ВР по "вагнеровцам"

Повідомлення Pestilence » 20 вересня 2021, 21:57

Пороховатники все обставляют так, будто работа ТСК сорвана Безуглой - типа Бурбу не захотели заслушать. Это киселевско-скабееская реальность у нас появилась. Не брезгуют любыми фейками, а Цензор стал намного хуже, чем гужвинская страна. И факты перекручивают, и боты в каментах вообще как кремлевские...куда спецслужбы смотрят? :shock:

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59151
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: ТСК ВР по "вагнеровцам"

Повідомлення Фрося » 21 вересня 2021, 08:42

Пан Л.И.С
@Snejiko_83
·
10 мин
А тепер уявіть: йде доповідь розвідки щодо спецоперації на якомусь критичному об'єкті економічної інфраструктури ворога(ви розумієте, про що я), прибігають песики з опзж, користуючись депутатськими посвідченнями, приводять журналістів, влаштовують цирк та галас. Уявили?

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59151
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: ТСК ВР по "вагнеровцам"

Повідомлення Фрося » 21 вересня 2021, 19:09

Допит Бурби, Брехня Федини і мат.часть для Бутусова

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59151
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: ТСК ВР по "вагнеровцам"

Повідомлення Фрося » 24 вересня 2021, 22:17

Прибрежный(Rezerv) ретвитнул(а)
АndReo
@Reo___An
·
59 мин
Окончательно рассыпался хваленый "вагнергейт" кнуряки, как мыльный пузырь - Грозев просто хочет показать, что наша разведка лучше рашкинской и осуждает попытки ужаленных в попу "деятелей" политизировать ситуацию.
Ок, ждем!

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59151
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: ТСК ВР по "вагнеровцам"

Повідомлення Фрося » 26 вересня 2021, 11:29

Info
@Info53917080
Бляха, люди, ви здуріли?
Літак з 30 головорізами і звичайними пасажирами хотіли посадити в країні, де вони є злочинцями з довічними термінами?
Якби я дивився фільм з таким сюжетом, то вимкнув би через абсурдність сюжету.
А ви реально обговорюєте деталі цієї маячні???
anna katalkina
@AnnaKatalkina
1.Все знают,что пассажиры получают места при регистрации-случайным образом,т.е. бандиты были бы рассредоточены по салону-локализовать их невозможно.
2.Вы когда-нибудь летели рейсом, в котором бы не было детей разных возрастов и пожилых людей?
Опытные бойцы такое не проигнорируют
Украина, кроме санкций, могла получить еще десятки трупов - это не пацана-блогера с самолета снять. Такая бойня привела бы не просто к санкциям, а и международным судам и миллиардным искам.
Горлум
@q7Efb9KljU3TKms
· 14 ч
В ответ @AnnaKatalkina и @O22780
Луакашенко посадил самолет и получил санкции.Таую операцию могли планировать только враги Украины. Украина получает санкции и плавно переходит из жертвы в преступники.
Востаннє редагувалось 26 вересня 2021, 11:56 користувачем Фрося, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59151
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: ТСК ВР по "вагнеровцам"

Повідомлення Фрося » 26 вересня 2021, 11:30

Зображення

Українська правда ✌️
@ukrpravda_news
ТСК щодо "Вагнера" викликає Бутусова: опублікував "свідчення" Бурби
https://pravda.com.ua/news/2021/09/25/7308399/

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59151
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: ТСК ВР по "вагнеровцам"

Повідомлення Фрося » 28 вересня 2021, 15:31

:umnik2: тут такой материал на Бурбу...афигеть..
Сказ о ПОПе и работнике его - БУРБЕ
оригинал взят у https://diana-mihailova.livejournal.com/54775.html
https://ofigeev.livejournal.com/23773.h ... mdz_hCh3OA

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59151
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: ТСК ВР по "вагнеровцам"

Повідомлення Фрося » 02 жовтня 2021, 09:44

Марьяна Безуглая
9 ч. ·
Писатиму емоційно. Через 7(!) днів після мого запрошення на ТСК «генерал» Юрій Бутусов нарешті щось відповів. Опосередковано. Ну і знову приліпив до повідомлення всі свої #зрада вироки про вагнерівців.
Для чого суд? Для чого правоохоронці? Є ж генерал Юра, який розбереться на місці і винесе вирок?
Може, повернути НКВС?
Напишу мовою блогу Бутусова:
«Товарищ Юрий, хотите этого, правда, фантазируете? Вынести самому приговор и привести в исполнение?»
Блог блогера-«генерала» став джерелом витоків і псевдо-витоків, а отже, інструментом інформаційних спецоперацій РФ.
Чому? Як? Для чого?
«В темну» чи свідомо?
Товарищ Юрий, где Ваша Родина?
Для чего Вы цитируете Комсомольскую правду? Зачем?
Питань до Юрія багато. По вагнерівцям, по Іловайську і трохи ще. Так що все буде, і запрошення, і розслідування. Час і місце теж буде, все напишу.
Ласкаво просимо і Слава Україні!

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59151
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: ТСК ВР по "вагнеровцам"

Повідомлення Фрося » 02 жовтня 2021, 14:18

Лукашенко заперечив, що Зеленський телефонував йому щодо «вагнерівців»
Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко в розмові з журналістом CNN Метью Чансом заявив, що про «вагнерівців» йому доповіли білоруські спецслужби, а ніхто з українського боку йому з цього приводу не дзвонив.

Про це пише білоруське державне агентство «БЕЛТА».

«Абсолютна брехня, Метью (про те, що його повідомили про бойовиків - ДМ). Ніхто з українського уряду, ні президент України мене не інформував. Мене інформували власні спецслужби. Комітет державної безпеки, який контролював шлях "вагнерівців" від кордону до готелю і в зворотному напрямку. Ніхто ні з України, ні з Росії мені з цього питання не дзвонив», – сказав він.
СпойлерРозкрити
Це суперечить словам президента України Володимира Зеленського, який раніше казав, що дзвонив Лукашенкові та попереджав про «вагнерівців».

Нагадаємо, що на пресконференції для преси 9 серпня Лукашенко заявив, що «вагнерівці» після затримання самі попросили відправити їх в Росію.

За його словами, ніякого «зливу» спецслужбам не було. «Вагнерівців» помітив білорус, який і повідомив правоохоронців про підозрілих, на його думку, чоловіків. Лукашенко заперечує причетність РФ до їхнього затримання.

29 липня 2020 року в Білорусі силовики повідомили про затримання 33 бойовиків неофіційної приватної військової компанії «Вагнер». Попри запити України про екстрадицію бойовиків, білоруська влада передала їх РФ.

Головний редактор видання «Цензор.нет» Юрій Бутусов пізніше повідомив, що це була спецоперація Служби безпеки України, яка хотіла виманити російських найманців, які брали участь у бойових діях на Донбасі. Однак після того, як силовики доповіли про ці плани в Офіс президента, спецоперація провалилася. Цю версію підтвердили журналістки Яніна Соколова та Любов Величко.

ЗМІ підозрюють, що в найближчому оточенні президента є люди, які могли «злити» цю інформацію противнику. Офіс президента, СБУ, Служба зовнішньої розвідки України та Головне управління розвідки Міністерства оборони України відкидають цю інформацію.

Крім того, 25 серпня 2020 року Служба безпеки України просила Любов Величко розкрити джерела інтерв’ю з куратором української спецоперації із затримання бойовиків приватної військової компанії «Вагнер», яке опублікувало видання Mind.ua 24 серпня та, яке «кидає тінь» на президента Володимира Зеленського, голову Служби безпеки України Івана Баканова, керівника Офісу президента Андрія Єрмака.

9 вересня 2020 року Шевченківський районний суд Києва зобов’язав Службу безпеки України відкрити провадження проти керівника Офісу президента Андрія Єрмака через спецоперацію із затримання в Білорусі 28 членів ПВК «Вагнера». Провадження відкрили за статтями про державну зраду (ст. 111 ККУ) та шпигунство (ст. 114 ККУ). Андрій Єрмак, своєю чергою, назвав відкриття справи «політичним піаром».

28 вересня 2020 року ведуча Яніна Соколова та головний редактор видання «Цензор.нет» Юрій Бутусов повідомили, що Державне бюро розслідувань викликало її на допит у справі про спецоперацію із затримання в Білорусі 28 членів ПВК «Вагнера».

6 березня Zn.ua 2021 року написало, що Офіс президента України начебто намагався вмовити службу британської розвідки МІ6 завадити виходу фільму-розслідування Bellingcat про зрив операції із затримання «вагнерівців» у Білорусі в 2020 році. У британській розвідці відповіли, що нічого не можуть зробити з розслідуванням журналістів через свободу слова. За даними «Української правди», в Офісі президента побоюються виходу розслідування Bellingcat, однак про відставку керівника Офісу Андрія Єрмака наразі не йдеться.

1 березня 2021 року головний редактор видання «Цензор.нет» Юрій Бутусов повідомив, що журналіст Bellingcat Христо Грозєв з командою 10 березня приїздили до Києва, де записували для фільму інтерв’ю з журналістами, чиновниками, депутатами та п’ятим президентом Петром Порошенком. За словами журналіста, Грозєв розповів йому, що Андрій Єрмак попросив у Bellingcat записати для фільму інтерв'ю з держдіячами, які представлять у фільмі позицію ОПУ, однак відмовився в останній момент. Очільник Офісу президента Андрій Єрмак вважає, що в історії з операцією із затримання групи ПВК Вагнера «багато фантазій і намагань видати бажане за дійсне». Сам Грозєв не коментував цю інформацію, але закликав українські ЗМІ не маніпулювати щодо фільму.

Президент Володимир Зеленський сказав в інтерв’ю «VIP з Наталією Мосейчук», що особисто попередив Олександра Лукашенка про бойовиків ПВК «Вагнер», коли вони були вже в Білорусі.
https://detector.media/infospace/articl ... nerivtsiv/

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59151
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: ТСК ВР по "вагнеровцам"

Повідомлення Фрося » 03 жовтня 2021, 20:33

Фрося писав: Лукашенко заперечив, що Зеленський телефонував йому щодо «вагнерівців»

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59151
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: ТСК ВР по "вагнеровцам"

Повідомлення Фрося » 03 жовтня 2021, 22:35

обрий Халіфат
@boom__lay
· 8 ч
Ответ Зе журнашлюхе "прямого" по вагнеровцам: - Власник вашого каналу- гетьман порошенко, говорив що він особисто санкціонував цю операцію( регіт в залі). Його і допитайте,а я в російських спецопераціях участі не беру.

Аватар користувача
Mack Mack
Повідомлень: 3466
З нами з: 27 березня 2018, 16:27

Re: ТСК ВР по "вагнеровцам"

Повідомлення Mack Mack » 04 жовтня 2021, 09:52

Фрося писав: Silent Hunter @SilentHunterPro
До речі, ось цитати Зеленського про цю "операцію":
- "Це точно не була наша операція" (00:33:51 таймінг з інтерв'ю).
- "Ідея цієї операції, це була ідея, скажімо так, інших країн. Точно не України і те, що Україну максимально затягували в це питання - це правда".
А спочатку казав, що ніякої операції не було взагалі. Збрехав?

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7589
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: ТСК ВР по "вагнеровцам"

Повідомлення Pestilence » 04 жовтня 2021, 14:59

Mack Mack писав: А спочатку казав, що ніякої операції не було взагалі. Збрехав?
Смотри. Кто-то, кого я знаю, хочет ограбить магазин. Я об этом узнаю когда крадия задержали, и у меня спрашивают - зачем вы готовили кражу? Что я должен ответить? Я не готовил кражу и не имею к ней отношения.
Л - логика! ;)

Аватар користувача
Mack Mack
Повідомлень: 3466
З нами з: 27 березня 2018, 16:27

Re: ТСК ВР по "вагнеровцам"

Повідомлення Mack Mack » 05 жовтня 2021, 10:39

Pestilence писав:
Mack Mack писав: А спочатку казав, що ніякої операції не було взагалі. Збрехав?
Смотри. Кто-то, кого я знаю, хочет ограбить магазин. Я об этом узнаю когда крадия задержали, и у меня спрашивают - зачем вы готовили кражу? Что я должен ответить? Я не готовил кражу и не имею к ней отношения.
Л - логика! ;)
Ви про що? Крадій тут у вас - це вагнерівці чи наші спецслужби?

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7589
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: ТСК ВР по "вагнеровцам"

Повідомлення Pestilence » 05 жовтня 2021, 11:13

Mack Mack писав:
Pestilence писав: Смотри. Кто-то, кого я знаю, хочет ограбить магазин. Я об этом узнаю когда крадия задержали, и у меня спрашивают - зачем вы готовили кражу? Что я должен ответить? Я не готовил кражу и не имею к ней отношения.
Л - логика! ;)
Ви про що? Крадій тут у вас - це вагнерівці чи наші спецслужби?
Слово "аналогия" для вас секретное?

Відповісти