Цікаві події газ-Байден-Зе ..

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Цікаві події газ-Байден-Зе ..

Повідомлення главспец » 13 серпня 2021, 08:50

Sintez писав: В основному саме так, якщо не брати до уваги деякі відхилення, зумовлені зокрема неправильним способом життя. Звідки беруцця тупі уроди? Культура-с форміруєт. "Учителі", найрізноманітніші, починаючи звичайно з батьків.
я правильно понял: берём любого младенца и целенаправленно делаем из него Энштейна, Черчиля, Сталина? Или Алехина, Бубку и пр.?
Вспомнилось: "воспитаем человека нового типа", воспитали?!

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Цікаві події газ-Байден-Зе ..

Повідомлення главспец » 13 серпня 2021, 08:59

Sintez писав: Пападробнєй. Що значить "проф.інтересно"? Це має бути професія? Яка? Де вчать їй?
Яку стєпєнь "мотивірування" вважати достатньою й у чому воно має виражовуватися? В ЦОВВ, напримєр, малі зряплати? Чи у "наглядових радах"? Знову ж таки, "мотивування" має бути авансовим? А чому? А якщо "профі" просере справу, тоді як? До речі, таке уже було, як там його, Бальцерович, чи шо, все проср@в і утьок. І шо?
упрощаю. Для тебя. Вот ты хочешь построить домовладение, эффектно вписать его в ландшафт. Ты нанимаешь архитектора-профи, платишь ему деньги и получаешь результат.
Или не получаешь, если по своей тупости и жадности наймёшь проходимца.
И тебе вовсе не надо быть строителем, ландшафным дизайнером. управленцем и пр. Достаточно иметь здравый смысл и ресурс.
Так же и в державе.

Аватар користувача
Mack Mack
Повідомлень: 3480
З нами з: 27 березня 2018, 16:27

Re: Цікаві події газ-Байден-Зе ..

Повідомлення Mack Mack » 13 серпня 2021, 09:02

Sintez писав: Давайте. Колонія - це та територія чи держава, котру експлуатує не лише місцева банда/мафія, а й іноземна, нерідко використовуючи як своїх слуг банди/мафії місцеві. Вистачить такої дифініції? І що далі?
Тоді що у вашому випадку "експлуатує"? І це питання, повірте, не тролінг, не думайте.

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Цікаві події газ-Байден-Зе ..

Повідомлення главспец » 13 серпня 2021, 09:45

Mack Mack писав: Тоді що у вашому випадку "експлуатує"? І це питання, повірте, не тролінг, не думайте.
Тонкий вопрос! Вот, к примеру, изучив РЛЭ (руководство по лётной эксплуатации самолета), я его юзаю! В своё удовольствие.
Негативный(условно!) оттенок некоторых терминов сути предмета не меняет.
Хоть благородный разведчик, хоть подлый шпиён. Суть одна.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25042
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цікаві події газ-Байден-Зе ..

Повідомлення Sintez » 13 серпня 2021, 10:39

главспец писав:
Sintez писав: В основному саме так, якщо не брати до уваги деякі відхилення, зумовлені зокрема неправильним способом життя. Звідки беруцця тупі уроди? Культура-с форміруєт. "Учителі", найрізноманітніші, починаючи звичайно з батьків.
я правильно понял: берём любого младенца и целенаправленно делаем из него Энштейна, Черчиля, Сталина? Или Алехина, Бубку и пр.?
Вспомнилось: "воспитаем человека нового типа", воспитали?!
Саме так. Все від батьків і вчителів залежить. Звичайно, якщо, як у пізньому совку, вчительсько/викладацький корпус формувати із неліквідів, то й результат відповідний буде. 1993-1953=40. Знайома цифра?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13701
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Цікаві події газ-Байден-Зе ..

Повідомлення M_M » 13 серпня 2021, 10:46

Sintez писав: Знайома цифра?
Дуже знайома.
1953-1913 = 40

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25042
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цікаві події газ-Байден-Зе ..

Повідомлення Sintez » 13 серпня 2021, 10:46

главспец писав:
Sintez писав: Пападробнєй. Що значить "проф.інтересно"? Це має бути професія? Яка? Де вчать їй?
Яку стєпєнь "мотивірування" вважати достатньою й у чому воно має виражовуватися? В ЦОВВ, напримєр, малі зряплати? Чи у "наглядових радах"? Знову ж таки, "мотивування" має бути авансовим? А чому? А якщо "профі" просере справу, тоді як? До речі, таке уже було, як там його, Бальцерович, чи шо, все проср@в і утьок. І шо?
упрощаю. Для тебя. Вот ты хочешь построить домовладение, эффектно вписать его в ландшафт. Ты нанимаешь архитектора-профи, платишь ему деньги и получаешь результат.
Или не получаешь, если по своей тупости и жадности наймёшь проходимца.
И тебе вовсе не надо быть строителем, ландшафным дизайнером. управленцем и пр. Достаточно иметь здравый смысл и ресурс.
Так же и в державе.
Не вийожуйся, а відповідай на конкретні питання. Ваші дурні чиновницькі мантри вас не врятують. Хто "я" у наведеній тобою псевдоаналогії? Ім'я! Яких спеціалістів найматиме те "я"? Імена кандидатур! Звідки візьме те "я" гроші на "мотивацію", ще й авансову?
Інакше це все - голімий кіздьож.
Хоча чому "інакше"? Це він і є.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Цікаві події газ-Байден-Зе ..

Повідомлення главспец » 13 серпня 2021, 10:50

Sintez писав:
главспец писав: упрощаю. Для тебя. Вот ты хочешь построить домовладение, эффектно вписать его в ландшафт. Ты нанимаешь архитектора-профи, платишь ему деньги и получаешь результат.
Или не получаешь, если по своей тупости и жадности наймёшь проходимца.
И тебе вовсе не надо быть строителем, ландшафным дизайнером. управленцем и пр. Достаточно иметь здравый смысл и ресурс.
Так же и в державе.
Не вийожуйся, а відповідай на конкретні питання. Ваші дурні чиновницькі мантри вас не врятують. Хто "я" у наведеній тобою псевдоаналогії? Ім'я! Яких спеціалістів найматиме те "я"? Імена кандидатур! Звідки візьме те "я" гроші на "мотивацію", ще й авансову?
Інакше це все - голімий кіздьож.
Хоча чому "інакше"? Це він і є.
ты опять не понял... Достаточно иметь здравый смысл.
Вот ввиду отсутствия здравого смысла не всем удаётся иметь домовладение. И нормальную страну.

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Цікаві події газ-Байден-Зе ..

Повідомлення главспец » 13 серпня 2021, 10:54

Sintez писав:
главспец писав:

я правильно понял: берём любого младенца и целенаправленно делаем из него Энштейна, Черчиля, Сталина? Или Алехина, Бубку и пр.?
Вспомнилось: "воспитаем человека нового типа", воспитали?!
Саме так. Все від батьків і вчителів залежить. Звичайно, якщо, як у пізньому совку, вчительсько/викладацький корпус формувати із неліквідів, то й результат відповідний буде. 1993-1953=40. Знайома цифра?

не работает. Даже в спортинтернате не получается сделать всех поголовно чемпионами. при абсолютно равных условиях. И самых лучших тренерах.
Талант - товар штучный. У одних есть, у других нет.

Аватар користувача
Mack Mack
Повідомлень: 3480
З нами з: 27 березня 2018, 16:27

Re: Цікаві події газ-Байден-Зе ..

Повідомлення Mack Mack » 13 серпня 2021, 11:43

главспец писав: Тонкий вопрос! Вот, к примеру, изучив РЛЭ (руководство по лётной эксплуатации самолета), я его юзаю! В своё удовольствие.
Негативный(условно!) оттенок некоторых терминов сути предмета не меняет.
Хоть благородный разведчик, хоть подлый шпиён. Суть одна.
Зовсім товстий. Негативна конотація це другорядне питання. Вище я писав, що "папуасам" ті "експлуататори" важливіші для їх економік, ніж самі "папуаси" з їх ресурсами для економік розвинених країн. Бо "експлуататори" проживуть і без папуасів з їх ресурсами, а от самі "папуаси" без продажу чогось свого за кордон - ні.

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Цікаві події газ-Байден-Зе ..

Повідомлення главспец » 13 серпня 2021, 12:10

Mack Mack писав:
главспец писав: Тонкий вопрос! Вот, к примеру, изучив РЛЭ (руководство по лётной эксплуатации самолета), я его юзаю! В своё удовольствие.
Негативный(условно!) оттенок некоторых терминов сути предмета не меняет.
Хоть благородный разведчик, хоть подлый шпиён. Суть одна.
Зовсім товстий. Негативна конотація це другорядне питання. Вище я писав, що "папуасам" ті "експлуататори" важливіші для їх економік, ніж самі "папуаси" з їх ресурсами для економік розвинених країн. Бо "експлуататори" проживуть і без папуасів з їх ресурсами, а от самі "папуаси" без продажу чогось свого за кордон - ні.
не факт! Вот индейцев белые выкосили, за ненадобностью и, по-видимому, невозможностью сделать рабами. А негров завезли. Хоть экономически это было затратней.

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13701
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Цікаві події газ-Байден-Зе ..

Повідомлення M_M » 13 серпня 2021, 12:27

Mack Mack писав: без продажу чогось свого за кордон - ні.
Деякі досі живуть. Нормальний рівень життя - велике питання. Особливо у довгостроковій перспективі.

Аватар користувача
Mack Mack
Повідомлень: 3480
З нами з: 27 березня 2018, 16:27

Re: Цікаві події газ-Байден-Зе ..

Повідомлення Mack Mack » 13 серпня 2021, 14:09

Зображення
Сама вільна від "експлуатації" людина. :lol:

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13701
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Цікаві події газ-Байден-Зе ..

Повідомлення M_M » 13 серпня 2021, 17:05

Зображення

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59260
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Цікаві події газ-Байден-Зе ..

Повідомлення Фрося » 14 серпня 2021, 13:29

В Польше назвали борьбу с «Северным потоком – 2» битвой Давида с Голиафом

Соглашение Вашингтона и Берлина о завершении строительства газопровода «Северный поток – 2» стало очередным «предательством союзников», пишет в статье издания Myśl Polska
https://myslpolska.info/2021/08/12/nord ... jusznikow/

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59260
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Цікаві події газ-Байден-Зе ..

Повідомлення Фрося » 14 серпня 2021, 16:55

Во время визита в США Зеленский может встретиться с Маском и главой Apple – СМИ
Больше читайте тут: https://gordonua.com/news/politics/vo-v ... 67251.html
Зображення
Востаннє редагувалось 14 серпня 2021, 19:24 користувачем Фрося, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59260
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Цікаві події газ-Байден-Зе ..

Повідомлення Фрося » 14 серпня 2021, 17:45

КОРОНАВИРУС ☢️ОДЕССА 🇺🇦
@Virus19Korona
#Чутки #Розкладка #ГазовийКейс #ДонбасскійКейс
Канцлер Німеччини Ангела Меркель прибуде в Москву 20 серпня, де зустрінеться з президентом РФ, після поїде до нас в Київ до Зеленському.
Така конфігурація зустрічей виник не випадково. Меркель з Путіним буде вирішувати, що
дати Україні за СП-2 і її мовчання.
Як пояснює джерело, в Москву Меркель їде до Путіна затвердити кілька «пакетів» рішення, які будуть пов'язані між собою
СпойлерРозкрити
Зображення
кремлевский источник работает на кремль..дурень думкой богатеет.. :pop:

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25042
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цікаві події газ-Байден-Зе ..

Повідомлення Sintez » 14 серпня 2021, 22:55

Mack Mack писав:
Sintez писав: Давайте. Колонія - це та територія чи держава, котру експлуатує не лише місцева банда/мафія, а й іноземна, нерідко використовуючи як своїх слуг банди/мафії місцеві. Вистачить такої дифініції? І що далі?
Тоді що у вашому випадку "експлуатує"? І це питання, повірте, не тролінг, не думайте.
У НАШОМУ випадку - це ДЕШЕВО за копійки купує наші товари/ресурси/рабів, й ДОРОГО продає свої товари. Із часів зеркалець і намиста змінилося зовсім небагато. Опорою, як і тоді, була відсталість колоній і розшарування іхнього населення, А хто не хоче так "торгувати", у того одразу з'являюцця "проблеми з демократією й правами людини", як у Каддафі покійного напримєр, й припливає лінкор Нью-Джерсі, починаючи гарматами головного калібру "демократію" відновлювати.

🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25042
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цікаві події газ-Байден-Зе ..

Повідомлення Sintez » 14 серпня 2021, 23:20

главспец писав:
Sintez писав: Не вийожуйся, а відповідай на конкретні питання. Ваші дурні чиновницькі мантри вас не врятують. Хто "я" у наведеній тобою псевдоаналогії? Ім'я! Яких спеціалістів найматиме те "я"? Імена кандидатур! Звідки візьме те "я" гроші на "мотивацію", ще й авансову?
Інакше це все - голімий кіздьож.
Хоча чому "інакше"? Це він і є.
ты опять не понял... Достаточно иметь здравый смысл.
Вот ввиду отсутствия здравого смысла не всем удаётся иметь домовладение. И нормальную страну.
А, тепер уже не "проф,інтерес", а "здравий смисл"? І де ж його взяв, напримєр, містер Лі? А з "мотивацією" все ж як бути?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Цікаві події газ-Байден-Зе ..

Повідомлення главспец » 14 серпня 2021, 23:25

Sintez писав:
главспец писав: ты опять не понял... Достаточно иметь здравый смысл.
Вот ввиду отсутствия здравого смысла не всем удаётся иметь домовладение. И нормальную страну.
А, тепер уже не "проф,інтерес", а "здравий смисл"? І де ж його взяв, напримєр, містер Лі? А з "мотивацією" все ж як бути?
проф.интерес и мотивация - для лидеров, здравый смысл - населению.
Мотивация - это не только зп, а ещё и желание оставить след в истории.

Відповісти