На «Прямому» палають дупи

Аватар користувача
Віра
Тимчасово переміщена в нікуди
Повідомлень: 3320
З нами з: 22 березня 2018, 14:14
Звідки: де мене вже не буде

Re: На «Прямому» палають дупи

Повідомлення Віра » 17 лютого 2022, 15:06

Вони заздрять Зеленському, бо той в свої юні, як для президента, роки спокійно, впевнено, грамотно поводиться по сути в екстремальній ситуації. Жодних зайвих невивірених рухів чи дій. Не допускає паніки ані серед своїх підлеглих, ані серед населення. Уявляю, що б робив папєрєднік: мітингував, істеричів, щоб населення панікувало.

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: На «Прямому» палають дупи

Повідомлення главспец » 17 лютого 2022, 15:11

Віра писав: Вони заздрять Зеленському, бо той в свої юні, як для президента, роки спокійно, впевнено, грамотно поводиться по сути в екстремальній ситуації. Жодних зайвих невивірених рухів чи дій. Не допускає паніки ані серед своїх підлеглих, ані серед населення. Уявляю, що б робив папєрєднік: мітингував, істеричів, щоб населення панікувало.

глубокое наблюдение!
п.с.
а попередник папередника?

Аватар користувача
Mack Mack
Повідомлень: 3480
З нами з: 27 березня 2018, 16:27

Re: На «Прямому» палають дупи

Повідомлення Mack Mack » 17 лютого 2022, 15:29

Віра писав: Вони заздрять Зеленському, бо той в свої юні, як для президента, роки спокійно, впевнено, грамотно поводиться по сути в екстремальній ситуації. Жодних зайвих невивірених рухів чи дій. Не допускає паніки ані серед своїх підлеглих, ані серед населення.
:facepalm2:
Віра писав: Уявляю, що б робив папєрєднік: мітингував, істеричів, щоб населення панікувало.
Уявляю, що б робив Зе на місці папєрєдніка у 2014-му... :rofl:
Але тоді Зе никався від воєнкомату. :lol:

Аватар користувача
Babasha
Штучний інтелект
Повідомлень: 3557
З нами з: 25 березня 2018, 16:41
Звідки: Донецк, гостиница "Цирк", бар "Арена"

Re: На «Прямому» палають дупи

Повідомлення Babasha » 17 лютого 2022, 16:11

Mack Mack писав:
Віра писав: Вони заздрять Зеленському, бо той в свої юні, як для президента, роки спокійно, впевнено, грамотно поводиться по сути в екстремальній ситуації. Жодних зайвих невивірених рухів чи дій. Не допускає паніки ані серед своїх підлеглих, ані серед населення.
:facepalm2:
Віра писав: Уявляю, що б робив папєрєднік: мітингував, істеричів, щоб населення панікувало.
Уявляю, що б робив Зе на місці папєрєдніка у 2014-му... :rofl:
Але тоді Зе никався від воєнкомату. :lol:
Педрососишь, еврогей?! :lol:
Устоявшаяся форма государственности — политический кризис.

Аватар користувача
Mack Mack
Повідомлень: 3480
З нами з: 27 березня 2018, 16:27

Re: На «Прямому» палають дупи

Повідомлення Mack Mack » 17 лютого 2022, 16:23

Babasha писав: Педрососишь, еврогей?! :lol:
Ти двічі помиляєшся, даунбасянин. :lol:

Аватар користувача
Babasha
Штучний інтелект
Повідомлень: 3557
З нами з: 25 березня 2018, 16:41
Звідки: Донецк, гостиница "Цирк", бар "Арена"

Re: На «Прямому» палають дупи

Повідомлення Babasha » 17 лютого 2022, 17:02

Mack Mack писав:
Babasha писав: Педрососишь, еврогей?! :lol:
Ти двічі помиляєшся, даунбасянин. :lol:
Да, я даунбассянин... А ты педрилка на шоколадном подсосе. И скоро окажешь в 6-ой в обществе таких же ПИДРОнутых залупоглазых муроводов. :lol:
Устоявшаяся форма государственности — политический кризис.

Аватар користувача
Mack Mack
Повідомлень: 3480
З нами з: 27 березня 2018, 16:27

Re: На «Прямому» палають дупи

Повідомлення Mack Mack » 18 лютого 2022, 09:47

Babasha писав: Да, я даунбассянин... А ты педрилка на шоколадном подсосе. И скоро окажешь в 6-ой в обществе таких же ПИДРОнутых залупоглазых муроводов. :lol:
Твої вологі фантазії на тему форумчан мені "до лампочкі". Ти тут льєш багнюку на Україну. Нагадив у себе в регіоні та поїхав гадити далі? Їдь вже до Мордору, там таких як ти багато. До Дурдома був на одному форумі. Так там такі як ти раділи у квітні 2014-го колорадскім блок-постам. Один купував цигарки хлопцям, інша супчики в судочках носила. А вже в жовтні: "Який жах коїться!" І всі втекли хто до Харкова, хто до Києва. Тут знайома з Донецька, вже скільки років у Києві. А коли нещодавно почалась евакуація мешканців прифронотових населених пунктів, каже, що наша влада цим самим провокує... :bad:

Аватар користувача
Babasha
Штучний інтелект
Повідомлень: 3557
З нами з: 25 березня 2018, 16:41
Звідки: Донецк, гостиница "Цирк", бар "Арена"

Re: На «Прямому» палають дупи

Повідомлення Babasha » 18 лютого 2022, 13:36

Mack Mack писав:
Babasha писав: Да, я даунбассянин... А ты педрилка на шоколадном подсосе. И скоро окажешь в 6-ой в обществе таких же ПИДРОнутых залупоглазых муроводов. :lol:
Твої вологі фантазії на тему форумчан мені "до лампочкі". Ти тут льєш багнюку на Україну. Нагадив у себе в регіоні та поїхав гадити далі? Їдь вже до Мордору, там таких як ти багато. До Дурдома був на одному форумі. Так там такі як ти раділи у квітні 2014-го колорадскім блок-постам. Один купував цигарки хлопцям, інша супчики в судочках носила. А вже в жовтні: "Який жах коїться!" І всі втекли хто до Харкова, хто до Києва. Тут знайома з Донецька, вже скільки років у Києві. А коли нещодавно почалась евакуація мешканців прифронотових населених пунктів, каже, що наша влада цим самим провокує... :bad:
Это ты муровод з"лупоглазый не фантазируй то.
Где это я кому нагадил? Примеры и ссылки в студию... На каких ты там форумах "сигарето-супоносцев" засидаешь - как-раз очень тебя характеризует ;)
:fuck: :fuck: :fuck:

СУШИ СЕПАРОК СУХАРИКИ В ШЕСТУЮ!

Ольо, модер, тут казачок с сепарских форумов нарисовался, пидрилка наш Мак-Мак там заседает... :)
Устоявшаяся форма государственности — политический кризис.

Аватар користувача
Mack Mack
Повідомлень: 3480
З нами з: 27 березня 2018, 16:27

Re: На «Прямому» палають дупи

Повідомлення Mack Mack » 18 лютого 2022, 14:55

Babasha писав:
Mack Mack писав:
Твої вологі фантазії на тему форумчан мені "до лампочкі". Ти тут льєш багнюку на Україну. Нагадив у себе в регіоні та поїхав гадити далі? Їдь вже до Мордору, там таких як ти багато. До Дурдома був на одному форумі. Так там такі як ти раділи у квітні 2014-го колорадскім блок-постам. Один купував цигарки хлопцям, інша супчики в судочках носила. А вже в жовтні: "Який жах коїться!" І всі втекли хто до Харкова, хто до Києва. Тут знайома з Донецька, вже скільки років у Києві. А коли нещодавно почалась евакуація мешканців прифронотових населених пунктів, каже, що наша влада цим самим провокує... :bad:
Это ты муровод з"лупоглазый не фантазируй то.
Где это я кому нагадил? Примеры и ссылки в студию... На каких ты там форумах "сигарето-супоносцев" засидаешь - как-раз очень тебя характеризует ;)
:fuck: :fuck: :fuck:

СУШИ СЕПАРОК СУХАРИКИ В ШЕСТУЮ!

Ольо, модер, тут казачок с сепарских форумов нарисовался, пидрилка наш Мак-Мак там заседает... :)
Довбень. Той форум закрився у 2014-му. І був не то проуа чи щось схоже, вже не пам'ятаю. А твоя божевільна фанатазія не дивує. Чи це все отой твій бот "Хрю-хрю" якого ти запускав сюди спочатку?

Аватар користувача
Babasha
Штучний інтелект
Повідомлень: 3557
З нами з: 25 березня 2018, 16:41
Звідки: Донецк, гостиница "Цирк", бар "Арена"

Re: На «Прямому» палають дупи

Повідомлення Babasha » 18 лютого 2022, 15:20

Mack Mack писав:
Babasha писав: Это ты муровод з"лупоглазый не фантазируй то.
Где это я кому нагадил? Примеры и ссылки в студию... На каких ты там форумах "сигарето-супоносцев" засидаешь - как-раз очень тебя характеризует ;)
:fuck: :fuck: :fuck:

СУШИ СЕПАРОК СУХАРИКИ В ШЕСТУЮ!

Ольо, модер, тут казачок с сепарских форумов нарисовался, пидрилка наш Мак-Мак там заседает... :)
Довбень. Той форум закрився у 2014-му. І був не то проуа чи щось схоже, вже не пам'ятаю. А твоя божевільна фанатазія не дивує. Чи це все отой твій бот "Хрю-хрю" якого ти запускав сюди спочатку?
Хрю-хрю какой то... :fool: Похоже у Мак-мака по почве порохоботства совсем крыша потекла... Хрюкать начал :patient: Этот порхобот выгорел на работе - несите следующего :sarcastic:
Устоявшаяся форма государственности — политический кризис.

Аватар користувача
Mack Mack
Повідомлень: 3480
З нами з: 27 березня 2018, 16:27

Re: На «Прямому» палають дупи

Повідомлення Mack Mack » 18 лютого 2022, 16:13

Babasha писав: Хрю-хрю какой то... :fool: Похоже у Мак-мака по почве порохоботства совсем крыша потекла... Хрюкать начал :patient: Этот порхобот выгорел на работе - несите следующего :sarcastic:
Та був до тебе тут теж Babasha, який бота запускав замісць себе, який вставляв "хрю-хрю", коли йому не вистачало свого "штучного інтелекту". Ще казав мені, що тетстував цього бота на нашому форумі. Якщо не пам'ятаєш, то ти інший Babasha.

Аватар користувача
Babasha
Штучний інтелект
Повідомлень: 3557
З нами з: 25 березня 2018, 16:41
Звідки: Донецк, гостиница "Цирк", бар "Арена"

Re: На «Прямому» палають дупи

Повідомлення Babasha » 18 лютого 2022, 16:37

Mack Mack писав:
Babasha писав: Хрю-хрю какой то... :fool: Похоже у Мак-мака по почве порохоботства совсем крыша потекла... Хрюкать начал :patient: Этот порхобот выгорел на работе - несите следующего :sarcastic:
Та був до тебе тут теж Babasha, який бота запускав замісць себе, який вставляв "хрю-хрю", коли йому не вистачало свого "штучного інтелекту". Ще казав мені, що тетстував цього бота на нашому форумі. Якщо не пам'ятаєш, то ти інший Babasha.
Я думаю, что просто у тебя крыша хорошо и надежно поехала на почве любви к "дорогому пидру-лексеичу"... :shock: Боты какие то, раздвоение бабаш :patient:
Устоявшаяся форма государственности — политический кризис.

Аватар користувача
Mack Mack
Повідомлень: 3480
З нами з: 27 березня 2018, 16:27

Re: На «Прямому» палають дупи

Повідомлення Mack Mack » 18 лютого 2022, 16:47

Babasha писав:
Mack Mack писав: Та був до тебе тут теж Babasha, який бота запускав замісць себе, який вставляв "хрю-хрю", коли йому не вистачало свого "штучного інтелекту". Ще казав мені, що тетстував цього бота на нашому форумі. Якщо не пам'ятаєш, то ти інший Babasha.
Я думаю, что просто у тебя крыша хорошо и надежно поехала на почве любви к "дорогому пидру-лексеичу"... :shock: Боты какие то, раздвоение бабаш :patient:
Аха, твоє "хрю-хрю" тут пам'ятають. А тоді, коли мені відписав той Babasha, я повідомляв Овен, яка була на той час модераторкою (з наданням приватних повідомленьвід того Babasha) про те що оте "хрю-хрю" від тестування бота на форумі. ;) Я спитав що робити, бота забрано, користувач реальний. Овен сказала, якщо бота забрано, то не чіпаємо. Отаке от. Так що зараз можеш тут дурником виставлятися, мені байдуже.

Аватар користувача
Babasha
Штучний інтелект
Повідомлень: 3557
З нами з: 25 березня 2018, 16:41
Звідки: Донецк, гостиница "Цирк", бар "Арена"

Re: На «Прямому» палають дупи

Повідомлення Babasha » 18 лютого 2022, 22:13

Mack Mack писав:
Babasha писав: Я думаю, что просто у тебя крыша хорошо и надежно поехала на почве любви к "дорогому пидру-лексеичу"... :shock: Боты какие то, раздвоение бабаш :patient:
Аха, твоє "хрю-хрю" тут пам'ятають. А тоді, коли мені відписав той Babasha, я повідомляв Овен, яка була на той час модераторкою (з наданням приватних повідомленьвід того Babasha) про те що оте "хрю-хрю" від тестування бота на форумі. ;) Я спитав що робити, бота забрано, користувач реальний. Овен сказала, якщо бота забрано, то не чіпаємо. Отаке от. Так що зараз можеш тут дурником виставлятися, мені байдуже.
Перечитай свои сообщения… Ты просто больной придурок, в терминальной стадии распада сознания, оттраханого шоколадом мозга. Овен-херовен)))
Устоявшаяся форма государственности — политический кризис.

Аватар користувача
Віра
Тимчасово переміщена в нікуди
Повідомлень: 3320
З нами з: 22 березня 2018, 14:14
Звідки: де мене вже не буде

Re: На «Прямому» палають дупи

Повідомлення Віра » 19 лютого 2022, 12:20

Mack Mack писав: Один купував цигарки хлопцям, інша супчики в судочках носила.
а третій вирішив використати момент і присвоктався до педроцицьки
а може й до педродупи

Аватар користувача
Babasha
Штучний інтелект
Повідомлень: 3557
З нами з: 25 березня 2018, 16:41
Звідки: Донецк, гостиница "Цирк", бар "Арена"

Re: На «Прямому» палають дупи

Повідомлення Babasha » 19 лютого 2022, 12:44

Віра писав:
Mack Mack писав: Один купував цигарки хлопцям, інша супчики в судочках носила.
а третій вирішив використати момент і присвоктався до педроцицьки
а може й до педродупи
Вкладення
238D9413-D96A-424B-A121-A2ADC9E43428.jpeg
238D9413-D96A-424B-A121-A2ADC9E43428.jpeg (60.44 Кіб) Переглянуто 830 разів
Устоявшаяся форма государственности — политический кризис.

Аватар користувача
Mack Mack
Повідомлень: 3480
З нами з: 27 березня 2018, 16:27

Re: На «Прямому» палають дупи

Повідомлення Mack Mack » 20 лютого 2022, 10:57

Віра писав:
Mack Mack писав: Один купував цигарки хлопцям, інша супчики в судочках носила.
а третій вирішив використати момент і присвоктався до педроцицьки
а може й до педродупи
У вашій уяві, кожен хто має критичне мислення - кудись причмоктався. :lol:

Аватар користувача
Віра
Тимчасово переміщена в нікуди
Повідомлень: 3320
З нами з: 22 березня 2018, 14:14
Звідки: де мене вже не буде

Re: На «Прямому» палають дупи

Повідомлення Віра » 20 лютого 2022, 22:02

а ви вважаєте, що хтось супчики носив?
чи борщики?
не пробачу супчиків

rad
Повідомлень: 1785
З нами з: 17 квітня 2018, 20:17
Звідки: Київ

Re: На «Прямому» палають дупи

Повідомлення rad » 21 лютого 2022, 07:26

Mack Mack писав: У вашій уяві, кожен хто має критичне мислення - кудись причмоктався.
так, це ті хто носив продукти у Михайлівський златоверхий,
особливо ті хлопці, шо там поранені лежали
вони всі тільки і мріяли причмоктатися
нєдолго мучаться старушкам...

Аватар користувача
Mack Mack
Повідомлень: 3480
З нами з: 27 березня 2018, 16:27

Re: На «Прямому» палають дупи

Повідомлення Mack Mack » 21 лютого 2022, 12:32

rad писав:
Mack Mack писав: У вашій уяві, кожен хто має критичне мислення - кудись причмоктався.
так, це ті хто носив продукти у Михайлівський златоверхий,
особливо ті хлопці, шо там поранені лежали
вони всі тільки і мріяли причмоктатися
А зараз Зе їх вчить "родіну любіть"

Відповісти