троль Арестович

Аватар користувача
Нечай
Повідомлень: 3234
З нами з: 06 квітня 2018, 23:30

Re: троль Арестович

Повідомлення Нечай » 27 листопада 2023, 12:01

А по цитатах конкретні зауваження є?
Мені навіть влом цитувати, настільки для навіть пересічної людини все виглядить маячнею.
Мы свою войну выиграли
-з яких це пір втрата 20% відсотків території стала означати виграш війни? З таким же успіхом Гітлер у вересні 1941-го року міг казати про виграш війни.
И эту другую войну, мы не могли выиграть без самолетов и дальнобойных ракет и в пять раз большего объема поставок для Сухопутных войск
. А чого тільки в п'ять разів, а не в десять? Звідки в нього такі цифри? Зі стелі. Літаки-річ потрібна, але в цій війні ПВО переважає авіацію. А ПВО і ракети. я вже про це писав, може робити "Південмаш", але не робить, гроші, як і раніше, розкрадаються.
- ну, мы в вас столько вложили, а вы такие коррупционные и бестолковые, у вас не получилось, теперь оставьте Путину четыре области, и - ладушки. Так вот меня эти ладушки не устраивают
. Боюсь, що США і Європі до сраки, що там устраює чи не устраює Арестовича. Бо вони вміють рахувати гроші платників податків і не люблять, коли їх держать за лохів. "Мудрий нарід" думав, що Європа і США буде за свої гроші фінансувати війну в Україні, а він буде, як і далі, розкрадати його на дорогах. А союзники чомусь цього не захотіли. Хто б міг подумать? Союзники зменшували допомогу Україні з однією метою-щоб влада почала менше красти і почала вже виробляти власну зброю. Лошари, не знають вони українського менталітету! Арахамія в своєму інтерв'ю популярно пояснив, що вони краще віддадуть Україну Путіну, ніж перестануть красти. Ну і до чого тут США та Європа?
Я против того, чтобы оплачивать кидок, длящийся с Будапештского меморандума, украинской кровью и нашими землями.
А про який кидок іде мова? Україна перша ротяками своїх "митців" САМА вирішила здати ядерну зброю. Хто їй заважав підписати нормальний договір, а не той папірець з намірами? До речі, Україна САМА ДОСІ той меморандум НЕ ратіфікувала, то хто кого кинув? Я думаю, розумному достатньо. Арестович-хитрий маніпулятор, який грає на менталітеті українців. у яких завжди хтось винний, тільки не вони самі. І, судячи по вас та інших-піпла хаває...

Аватар користувача
Саня
Повідомлень: 2681
З нами з: 26 березня 2018, 22:50

Re: троль Арестович

Повідомлення Саня » 27 листопада 2023, 14:03

Sintez писав: Але більшою частиною ти, як і Саня, намагаєшся приліпити мені те, чого не в силах визнати в собі.
Кацапчику, конкретніше, що я намагаюся тобі приліпити?
…самая неистребимая наша иллюзия заключается в том, что мы действуем, воображая, что свободны от всяких иллюзий.
Ролло Мэй

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25008
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: троль Арестович

Повідомлення Sintez » 27 листопада 2023, 19:10

Нечай писав: А ПВО і ракети. я вже про це писав, може робити "Південмаш", але не робить, гроші, як і раніше, розкрадаються.
Ну так яке ж тоді "може". Не може. І я майже переконаний, що залишилися із того Маша ріжки та ніжки. Чому має бути не так, як із рештою заводів?
Нечай писав: -з яких це пір втрата 20% відсотків території стала означати виграш війни? З таким же успіхом Гітлер у вересні 1941-го року міг казати про виграш війни.
Ти мабуть мав на увазі Сталіна.
Нечай писав: Зі стелі. Літаки-річ потрібна, але в цій війні ПВО переважає авіацію
Ф-16 саме й потрібні у першу чергу як платформа ППО.
Нечай писав: Арестович-хитрий маніпулятор, який грає на менталітеті українців. у яких завжди хтось винний, тільки не вони самі. І, судячи по вас та інших-піпла хаває...
Ну так проблема у менталитеті в першу чергу, а не у персоналіях маніпуляторів.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Нечай
Повідомлень: 3234
З нами з: 06 квітня 2018, 23:30

Re: троль Арестович

Повідомлення Нечай » 27 листопада 2023, 19:39

Ну так яке ж тоді "може". Не може. І я майже переконаний, що залишилися із того Маша ріжки та ніжки. Чому має бути не так, як із рештою заводів?
Знаєте, чому Рашка перестала свої супутники запускати? Тому що вони раніше користувалися носіями "Зеніт", які робилися на "Південмаші". Україна лише в останні чотири-п'ять років перестала їх поставляти, так що багато з чого на заводі залишилось. А своїх "Зенітів" Росія робити не може. Головне, що є підземні сховища, хвала СРСР, розраховані на тактичний ядерний удар, є документація та креслення ракет, є спеціалісти. Верстати, якби було бажання. можна було б вже сто разів закупити за кордоном. Але ж бажання робити ракети немає, бо є бажання красти на дорогах та на дронах. Тридцять шість мільярдів на зброю зникли при Рєзнікові, сорок мільярдів на дрони зникли вже при Умерові-ви так збираєтесь Рашку перемагати? І хочете, щоб америкоси та європейці вам повірили? Ну-ну, дурень думкою багатіє. А щодо Ф-16-то це чергова вундервафля, якою зелена влада дурить довірливих лохів. Тому америкоси їх і давать не хочуть, хоча ці літаки вже давно морально застарілі. Вони ж прекрасно розуміють, що рашисти, маючи тотальну перевагу в ракетах, просто знищать ці літаки ще на аеродромах і ніякого впливу на хід війни вони не матимуть.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25008
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: троль Арестович

Повідомлення Sintez » 28 листопада 2023, 15:45

До яких "ви" ти апелюєш? Я і Ахмєтов, напримєр, ніякі не "ми".
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25008
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: троль Арестович

Повідомлення Sintez » 28 листопада 2023, 15:50

Ти ломишся у відкриті двері. Про все це я знаю не набагато гірше тебе. Питання у тому, подолати ідіотизм, котрий є головною і по суті єдиною перепоною на шляху до... навіть не до перемоги, бо без ідіотизму і війни-то ніякої не було б.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25008
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: троль Арестович

Повідомлення Sintez » 28 листопада 2023, 15:58

Америкоси не хочуть давати зброю, бо "хуйло" - їхній партнер. Принаймні для "демократів" - стопудово. Головна перепона у їхньому спільному бізнесові - норовливий народ, що населяє Україну. Некерований, непередбачуваний, безбашенний і у доброму, й у поганому сенсі.

Не давати зброю тупо й відверто вони не можуть, тому діють втіхаря й підло, щоб їхній народ їм голови не звернув. Паскуди, типу Ющенка. Чомусь уксучнарід вірує у протилежне. Без всяких на те підстав.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Olga
Повідомлень: 1549
З нами з: 26 березня 2018, 04:45

Re: троль Арестович

Повідомлення Olga » 28 листопада 2023, 16:23

Sintez писав: Америкоси не хочуть давати зброю, бо "хуйло" - їхній партнер. Принаймні для "демократів" - стопудово. Головна перепона у їхньому спільному бізнесові - норовливий народ, що населяє Україну. Некерований, непередбачуваний, безбашенний і у доброму, й у поганому сенсі.

Не давати зброю тупо й відверто вони не можуть, тому діють втіхаря й підло, щоб їхній народ їм голови не звернув. Паскуди, типу Ющенка. Чомусь уксучнарід вірує у протилежне. Без всяких на те підстав.
ти певен? Бо ось у мене чергова реклама демократів у стрічці (відео):


Аватар користувача
Саня
Повідомлень: 2681
З нами з: 26 березня 2018, 22:50

Re: троль Арестович

Повідомлення Саня » 28 листопада 2023, 17:28

Саня писав:
Sintez писав: Але більшою частиною ти, як і Саня, намагаєшся приліпити мені те, чого не в силах визнати в собі.
Кацапчику, конкретніше, що я намагаюся тобі приліпити?
А ответ тишина(с) Тобто ти, як завжди, збрехав.
…самая неистребимая наша иллюзия заключается в том, что мы действуем, воображая, что свободны от всяких иллюзий.
Ролло Мэй

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25008
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: троль Арестович

Повідомлення Sintez » 28 листопада 2023, 17:34

Чи певен - хз.
Ролік нмд барахло.
І ось чому, просто перечислю факти й мої домисли.
По-перше, ніякої"пандемії" не було, був терористичний експеримент небаченого масштабу. Зараз уже це всім очевидно, просто соромно визнати що дали себе пошити в дурні.
По-друге, ще за часів Обамки я засік момент, коли після зустрічі його із черговим на той момент хуйлом (до речі, у роліку чомусь немає фотки про це) кацапи різко заткнули свою вонь про тодішнє пресування злобними піндосами добродушних іранців. Я ще тоді поставив собі питання - що навзамін отримали московити? У 2014 зрозумів, що.
По-третє, перші "Джавеліни" дав Трамп. Обама окрім балачок і мінських договорняків не дав нічого.
По-четверте, "перемога" Бідона на "виборах" - липа, але газетярська мафія заср@ла лохам голови, плюс зліпили проти Трампончика грубу провокацію зі "штурмом Капітолію". Сьогодні про ту "липу" уже ніхто й не згадує.
Вп'яте, Ленд-Лізом (уже) Бідон так і не скористався. Техніку не треба було купувати, її у Штатів хоч дупою їж. Витрати лише на транспорт. Просто тупо не дали. Ібо не захотіли.

Досить?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25008
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: троль Арестович

Повідомлення Sintez » 28 листопада 2023, 17:34

Саня писав:
Саня писав: Кацапчику, конкретніше, що я намагаюся тобі приліпити?
А ответ тишина(с) Тобто ти, як завжди, збрехав.
Пнх, як завжди.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25008
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: троль Арестович

Повідомлення Sintez » 28 листопада 2023, 17:35

Нагадаю, хто забув - Бідон у Обами віциком був.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Нечай
Повідомлень: 3234
З нами з: 06 квітня 2018, 23:30

Re: троль Арестович

Повідомлення Нечай » 28 листопада 2023, 17:49

До яких "ви" ти апелюєш? Я і Ахмєтов, напримєр, ніякі не "ми".
Боюсь, що американцям і європейцям такі відмазки не прокатять, бо вони розуміють, що кожен народ несе відповідальність за ту владу, яку має та вибирає. Як німці несли відповідальність за Гітлера, а кацапи нестимуть за Путіна. І я, який ніколи не голосував за нього, розумію, що і моя частка вини в цьому є. Але коли українці хоч за щось відповідали?
Америкоси не хочуть давати зброю, бо "хуйло" - їхній партнер. Принаймні для "демократів" - стопудово. Головна перепона у їхньому спільному бізнесові - норовливий народ, що населяє Україну. Некерований, непередбачуваний, безбашенний і у доброму, й у поганому сенсі.
Не давати зброю тупо й відверто вони не можуть, тому діють втіхаря й підло, щоб їхній народ їм голови не звернув. Паскуди, типу Ющенка. Чомусь уксучнарід вірує у протилежне. Без всяких на те підстав.
А свою зброю робити теж демократи українцям не дають? Чи особисто Байден забороняє і красти мільярдами з бюджету теж змушує? Типовий український менталітет-всі винні, тільки не ми. Частково ви маєте рацію, бо за частиною демократів стоять фінансові спекулянти, яким треба звільнити землю від зайвого населення перед її дерибаном вже в наступному році. Але ж роблять вони це руками самих українців! Але ж всі українські блогери в один голос говорять, що під час війни владу змінювати не можна! А в інших, нормальних країнах діяли чомусь навпаки-зрадників у владі усували з посад і судили. До того ж ви, як завжди, показуєте тільки частину правди. Бо США-острівна імперія, левова частина бюджету таких імперій йде на ВМС, ВПС та ракетні війська, так що вони просто не можуть задовольнити потреби України в тих же гаубицях і снарядах до них. У них власних проблем вистачає, к приміру, в багатьох штатах нема кому школярів до школи возити, бо водії масово звільняються через низькі зарплати. То кому сенатори кошти виділять-своїм водіям, до яких ті кошти стопудово дойдуть, чи Україні, де ці кошти, скоріше за все, розікрадуть? І багато інших чинників. А ви спрощуєте проблему, тому й висновки ваші практично завжди помилкові. І якщо ви все-таки не самий дурний з українців, тоді що вже казати про інших?
Востаннє редагувалось 28 листопада 2023, 17:52 користувачем Нечай, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
Саня
Повідомлень: 2681
З нами з: 26 березня 2018, 22:50

Re: троль Арестович

Повідомлення Саня » 28 листопада 2023, 17:50

Sintez писав:
Саня писав: А ответ тишина(с) Тобто ти, як завжди, збрехав.
Пнх, як завжди.
Кацапчику, ти щось розходився як гарячий самовар.
…самая неистребимая наша иллюзия заключается в том, что мы действуем, воображая, что свободны от всяких иллюзий.
Ролло Мэй

Аватар користувача
Нечай
Повідомлень: 3234
З нами з: 06 квітня 2018, 23:30

Re: троль Арестович

Повідомлення Нечай » 28 листопада 2023, 17:58

Вп'яте, Ленд-Лізом (уже) Бідон так і не скористався. Техніку не треба було купувати, її у Штатів хоч дупою їж. Витрати лише на транспорт. Просто тупо не дали. Ібо не захотіли.
А яке Україна малє відношення до американської техніки? Вони її робили для себе, а не, як українці-то для білорусів, то для саудитів, то для пакистанців, тільк не для себе. А свою всю продали, часто за копійки. То ЇХНЯ техніка і вони мають право робити з нею, що захочуть. До того ж ви знову несете дурню. Погугліть, чим відрізняється ОСТРІВНА імперія від КОНТИНЕНТАЛЬНОЇ, може, тоді зрозумієте, що у США, дійсно, могло і не бути тої техніки, що потрібна була Україні в достатній кількості.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25008
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: троль Арестович

Повідомлення Sintez » 28 листопада 2023, 19:01

Нечай писав: Боюсь, що американцям і європейцям такі відмазки не прокатять, бо вони розуміють, що кожен народ несе відповідальність за ту владу, яку має та вибирає. Як німці несли відповідальність за Гітлера, а кацапи нестимуть за Путіна. І я, який ніколи не голосував за нього, розумію, що і моя частка вини в цьому є. Але коли українці хоч за щось відповідали?
Ти знову ломишся у відкриті двері. Практично все, що ти тут і нижче пишеш, і ще дофіга іншого я писав, пишу, й буду писати. Але що робити із цим, як вирватися із зашморгу ідіотизму?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Olga
Повідомлень: 1549
З нами з: 26 березня 2018, 04:45

Re: троль Арестович

Повідомлення Olga » 28 листопада 2023, 19:44

Sintez писав: Чи певен - хз.
Ролік нмд барахло.
І ось чому, просто перечислю факти й мої домисли.
По-перше, ніякої"пандемії" не було, був терористичний експеримент небаченого масштабу. Зараз уже це всім очевидно, просто соромно визнати що дали себе пошити в дурні.
По-друге, ще за часів Обамки я засік момент, коли після зустрічі його із черговим на той момент хуйлом (до речі, у роліку чомусь немає фотки про це) кацапи різко заткнули свою вонь про тодішнє пресування злобними піндосами добродушних іранців. Я ще тоді поставив собі питання - що навзамін отримали московити? У 2014 зрозумів, що.
По-третє, перші "Джавеліни" дав Трамп. Обама окрім балачок і мінських договорняків не дав нічого.
По-четверте, "перемога" Бідона на "виборах" - липа, але газетярська мафія заср@ла лохам голови, плюс зліпили проти Трампончика грубу провокацію зі "штурмом Капітолію". Сьогодні про ту "липу" уже ніхто й не згадує.
Вп'яте, Ленд-Лізом (уже) Бідон так і не скористався. Техніку не треба було купувати, її у Штатів хоч дупою їж. Витрати лише на транспорт. Просто тупо не дали. Ібо не захотіли.

Досить?
мені не очевидно, що ми живем у світі, де здійснюються небачені експерименти небачених масштабів. З якого дива? Світ такий, як і досі, і не варто його населяти злими і небачено всемогутніми злодіями-чарівниками. Суцільно і скрізь населяти.

Імхо, в Штатах скоріше більш вартісні особистості, аніж партії. Тому Обаму не згадують ні в якім сенсі. Як і Буша чи Рейгана.
Партія - це просто ідеологія. Якої мають більш-менш притримуватися лідери-президенти. Не забувай, що це світ індивідуалістів.

Чому "липа"? Які в тебе докази? Трамп і респи досить могутні можновладці, підключили море судів - але нічого не довели. Щодо "липи". Ну а що його підставили зі штурмом Капітолію - тут уже я тобі не повірю, ажніяк, бо дуже спостерігала уважно все в ті дні і напередодні, читала все, що проголошував Трамп людям, які його слухали. Так що пробач - ніхто його не підставляв.

У Байдена залізне "моральне" алібі - не наражати світ на небезпеку ядерної війни, заганяючи ерефівських пацюків у куток.
А щодо техніки, що її хоч їж - судячи по Канаді не можу з тобою погоджуватися, тут завжди лише необхідне все, і ґата.

Аватар користувача
Нечай
Повідомлень: 3234
З нами з: 06 квітня 2018, 23:30

Re: троль Арестович

Повідомлення Нечай » 28 листопада 2023, 20:48

Sintez писав: Ти знову ломишся у відкриті двері. Практично все, що ти тут і нижче пишеш, і ще дофіга іншого я писав, пишу, й буду писати. Але що робити із цим, як вирватися із зашморгу ідіотизму?
Те, що я тобі давно кажу-вчи матчастину. Ти мені нагадуєш учня, який хоче викладати вищу математику, не вивчивши звичайної. Звідси й невірні виводи про Мракса, "совок", роль релігії та багато чого іншого. Ти робиш висновки про ефективність чи неефективність тої чи іншої системи, не знаючи достовірно, як саме вона працювала. Ти пишеш, к приміру, про паскудних поляків, які повелись на агентуру Москви, навіть не знаючи причин конфлікту, де поляки, до речі, на 100% праві.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25008
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: троль Арестович

Повідомлення Sintez » 29 листопада 2023, 08:02

🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

rad
Повідомлень: 1785
З нами з: 17 квітня 2018, 20:17
Звідки: Київ

Re: троль Арестович

Повідомлення rad » 29 листопада 2023, 08:20

щодо фармацевтики цілком погоджусь,
людство тоннами вживає сумнівну хімію з такими ж сумнівними висновками "експертів", а потім страждає від дефіциту імунітету, на лікування якого по всьому світу розплодилося десятки тисяч "віл-спеців"
свого часу спілкувався з британським фахівцем, той на адресу ВОЗ епітетів не підбирав, вважає цей гадюшник наскрізь корумпованим,
дещо подібне висловив на адресу голівудщини та вершини кіномистецтва "Оскара"
нєдолго мучаться старушкам...

Відповісти