троль Арестович

Аватар користувача
Саня
Повідомлень: 2685
З нами з: 26 березня 2018, 22:50

Re: троль Арестович

Повідомлення Саня » 29 листопада 2023, 09:37

Паноптикум :lol:
…самая неистребимая наша иллюзия заключается в том, что мы действуем, воображая, что свободны от всяких иллюзий.
Ролло Мэй

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59240
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: троль Арестович

Повідомлення Фрося » 29 листопада 2023, 23:50

:pop:

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59240
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: троль Арестович

Повідомлення Фрося » 03 грудня 2023, 18:23


Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59240
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: троль Арестович

Повідомлення Фрося » 05 грудня 2023, 23:38


Аватар користувача
Mack Mack
Повідомлень: 3480
З нами з: 27 березня 2018, 16:27

Re: троль Арестович

Повідомлення Mack Mack » 08 грудня 2023, 03:40

Якась нарізка. Остання фраза могла відноситися до чого завгодно. Фрося, я з вашої розмови з сусідкою можу нарізати такий монолог, за який вас звинуватять у державній зраді. :lol:
От навіщо подібне лайно (у квадраті, бо крім нарізки там ще і Люся) сюди тягати? Чи то ваш рівень сприйняття світу, чи то ви інших за дурнів тримаєте?

Широков Егор
Повідомлень: 21
З нами з: 15 грудня 2023, 23:48

Re: троль Арестович

Повідомлення Широков Егор » 19 грудня 2023, 17:03

Sintez писав: Сегодня мы спорим - виноват ли Б.Джонсон в срыве стамбульских соглашений...
Напевно, мається на увазі фраза Д. Арахамії
Приїхав Борис Джонсон до Києва (навесні 2022 року) й сказав: "Ми взагалі не будемо з ними нічого підписувати й давайте будемо просто воювати!"
див. відеоролик нижче, 26:40


Але слова " будемо воювати " означають, що воювати будуть той, хто це говорить, і ті, кому він це говорить.
Однак самі британці воювати не стали.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25037
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: троль Арестович

Повідомлення Sintez » 20 грудня 2023, 14:14

Якби арахамії вчилися у школі, то знали б історію колоніальних війн. Можливо й історія була б зовсім іншою.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25037
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: троль Арестович

Повідомлення Sintez » 31 грудня 2023, 10:45

🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59240
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: троль Арестович

Повідомлення Фрося » 16 лютого 2024, 11:11

це не троль,це ворог
дно він вже дістав
https://x.com/Info53917080/status/17583 ... 21604?s=20

rad
Повідомлень: 1787
З нами з: 17 квітня 2018, 20:17
Звідки: Київ

Re: троль Арестович

Повідомлення rad » 16 лютого 2024, 11:47

послухав Шейтельмана, він як завжди іронічно сказав, шо спочатку пропустив повз вуха інфо, шо арештович засвітився у монако,
а потім згадав, шо є такий вираз "батальон монако" - тих збитих біло-голубих, шо повтікали у князівство, ну так це чмо серед них не біла ворона

колись давно подільник ХАМа Юра Єнакіївський видавав свою дочку у монако за "мєстного",
ну і пьодрич там видав тост: "за морє монако, за гори данбаса!"
нєдолго мучаться старушкам...

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25037
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: троль Арестович

Повідомлення Sintez » 16 лютого 2024, 21:37

Фрося писав: це не троль,це ворог
дно він вже дістав
https://x.com/Info53917080/status/17583 ... 21604?s=20
А нмд, це дно саме для зелеботів. Що, все уже настільки печально?

Нагадаю, що згідно Конституції (це така книжка, на котрій взагалі-то базуєцця держава) ВСІМ так званим "національностям" гарантуюцця рівні права. Зелені про це не чули? А ще жахливіші речі написані у міжнародних угодах, котрі ВИЩЕ за місцеве законодавство... Жах, одним словом!

Користуючись нагодою, даю ВСЕ інтерв'ю. Це відповідь на висери Путіна, нічого подібного ніхто із української "еліти" не сподобився видати. А навіщо, справді?..

🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

rad
Повідомлень: 1787
З нами з: 17 квітня 2018, 20:17
Звідки: Київ

Re: троль Арестович

Повідомлення rad » 16 лютого 2024, 21:50

цей муд@к і до війни був кінченим муд@ком,
самозакоханий нарцис, шо нахапався по верхам, ніяких глибоких думок там ніколи не було і не буде, класичний інтелігент який г@вно нації, хоча по риториці до багаторічного актора Зе не дотягує
але хтось напхав в його пусту макітру, шо воно чи не геній сучасності, та ж сама дунька алтиніна,
я стримано намагався довести це людям, які слухали його, але під час війни переважають емоції,
слава Перуну, зараз вже він сприймається таким, яким і є в реальності
нєдолго мучаться старушкам...

Аватар користувача
Olga
Повідомлень: 1549
З нами з: 26 березня 2018, 04:45

Re: троль Арестович

Повідомлення Olga » 17 лютого 2024, 07:11

rad писав: цей муд@к і до війни був кінченим муд@ком,
самозакоханий нарцис, шо нахапався по верхам, ніяких глибоких думок там ніколи не було і не буде, класичний інтелігент який г@вно нації, хоча по риториці до багаторічного актора Зе не дотягує
але хтось напхав в його пусту макітру, шо воно чи не геній сучасності, та ж сама дунька алтиніна,
я стримано намагався довести це людям, які слухали його, але під час війни переважають емоції,
слава Перуну, зараз вже він сприймається таким, яким і є в реальності

він просто зовсім не є українським націоналістом, що не дивно, адже українська йому мабуть не знайома змалку, бо він править свої лекції переважно російською. В той же час він, мабуть, дещо під стать свому колишньому товаришу, Дугіну - трохи просякнений російським націоналізмом. І тому мовить ті вражаючі речі :facepalm2: вище. Але йому пощастило бути на світлій стороні, і не вляпатися так, як Дугін, у шовінізм і фашизм.

Аватар користувача
Olga
Повідомлень: 1549
З нами з: 26 березня 2018, 04:45

Re: троль Арестович

Повідомлення Olga » 17 лютого 2024, 07:14

Sintez писав: А нмд, це дно саме для зелеботів. Що, все уже настільки печально?

Нагадаю, що згідно Конституції (це така книжка, на котрій взагалі-то базуєцця держава) ВСІМ так званим "національностям" гарантуюцця рівні права. Зелені про це не чули? А ще жахливіші речі написані у міжнародних угодах, котрі ВИЩЕ за місцеве законодавство... Жах, одним словом!
Ніякий захист національних меншин не передбачає говорити про ті меншини, що вони кращі за інші.
А саме це каже твій Арестович. Що русскіе, на відміну від західних людей - вільні, не зажаті дисципліною, за правду, за справедливість. Від імені наразі своєї західної меншини на планеті заявляю що Арестович утискає її.

Аватар користувача
Olga
Повідомлень: 1549
З нами з: 26 березня 2018, 04:45

Re: троль Арестович

Повідомлення Olga » 17 лютого 2024, 07:23

Коротше, Синтез, як ти правильно підмітив, мені властиво часом керуватися емоціями.
Саме ці емоції (любов до Залужного як і у майже всіх людей в Україні) похитнули мою довіру до Зеленського.
Але я ніколи ще не почула від президента Зеленського нічого нерозумного чи неправильного...

Щодо Арестовича - ти ледве мене був вмовив, що він навмисне каже дурне та неправильне - щоб сподобатися російському глядачу та мати на нього вплив. Я погодилася тоді, бо може - хто його знає.
Але в тім відео вище він каже вже настільки дурне і неправильне - що навряд чи треба кому той російський глядач, щоб його вловлювати на такі негідні думки, що в нього в голові.

Аватар користувача
Olga
Повідомлень: 1549
З нами з: 26 березня 2018, 04:45

Re: троль Арестович

Повідомлення Olga » 17 лютого 2024, 07:36

Sintez писав: зелеботів
нема ніяких зелеботів. І навіть та Безугла, на яку тут прийнято нарікати - ні разу не зелебот.
Мене вразило кілька місяців тому, коли вона саме почала виступати з шаленою критикою - як зреагувала одна жінка у твітері, з Маріуполя, нинішнього Маріуполя - але вона досі пише з нього і про нього у твітер, для українців. Вона одна з усіх моїх твітерян почала підтримувати Мар'яну, і сподіватися на зміни від її критики...

Аватар користувача
Olga
Повідомлень: 1549
З нами з: 26 березня 2018, 04:45

Re: троль Арестович

Повідомлення Olga » 17 лютого 2024, 07:47

Olga писав: Саме ці емоції (любов до Залужного як і у майже всіх людей в Україні)
ба, навіть не лише в Україні, а і поза її межами.
Були тут в Канаді в гостях у сербської родини. Ще більш ніж півтора роки тому. Ясно, що серби часто на боці Росії. І видно що таким, або десь посередині, був і батько тої сербської родини. Я боялася, щоб поміж ним та моїм чоловіком не виникло суперечки, політичної. Але цей серб першим зробив крок назустріч - він сказав: "У вас така є видатна людина в Україні. Мені він дуже подобається." Мій чоловік запитав: "Президент Зеленський?" Серб відповів: "О, ні, ні - Залужний." Дуже тепло мовив про Залужного. Він знав це прізвище. Знав його славу. Отже на той момент Залужний користувався вже неабиякою популярністю і визнанням геть у світі...

rad
Повідомлень: 1787
З нами з: 17 квітня 2018, 20:17
Звідки: Київ

Re: троль Арестович

Повідомлення rad » 17 лютого 2024, 07:48

Olga писав: щоб сподобатися російському глядачу та мати на нього вплив. Я погодилася тоді, бо може - хто його знає.
дурний намір, арештович просто недалекий лицемір,
стан душі московита виражена коротко - "умом расею не пойнять", а Гоголь прямо виразився про "загадочную руськую душу" - пошлость и ничтожность,
великі простори та його природня гнилість зіграли погану роль у долі московита та в історії,
фактично свого часу імперську велич московії створили іноземці і, як не дивно, українці, про це писав той же Чаадаєв,
всередині московит - це ірраціональне створіння, із любої логіки він робить протилежні висновки, частіш за все негативні,
Бог голодных, Бог холодных,
Нищих вдоль и поперек,
Бог имений недоходных
Вот он, вот он, русский бог.
Бог грудей и ж… отвислых
Бог лаптей и пухлых ног,
Горьких лиц и сливок кислых,
Вот он, вот он, русский бог.

/П.А. Вяземський/
нєдолго мучаться старушкам...

Аватар користувача
Olga
Повідомлень: 1549
З нами з: 26 березня 2018, 04:45

Re: троль Арестович

Повідомлення Olga » 17 лютого 2024, 08:16

Щодо порохоботів... Діма Михайленко позавчора згадував у твітері про севастопільський морський завод у Криму, власником якого є Порошенко. І що москалі вирішили десь у 2016-му навіть відшкодувати Порошенку завдані ними збитки, заплатити йому вартість того заводу... Дімі заперечили, що москалі нічого не заплатили.

Але слухайте, той, хто має такі статки - зароблені, до речі, невідомо яким чином - справді у змозі перекуповувати тих, хто підспівуватиме йому. Так що наявність порохоботів цілком реальна.

Друге діло, що неясно - чому він так хоче повернутися до влади... Може можна припустити, що його статків все ж не досить, щоб емігрувати на Захід для зовсім безтурботного життя всієї родини. І захопити для цього свої заводи з собою не вдасться...

Аватар користувача
Olga
Повідомлень: 1549
З нами з: 26 березня 2018, 04:45

Re: троль Арестович

Повідомлення Olga » 17 лютого 2024, 08:39

rad писав: фактично свого часу імперську велич московії створили іноземці і, як не дивно, українці
так, Катерина Друга, з якою постійно листувався сам Вольтер - була іноземкою. І дуже багато іноземців потрапили до Росії і в її часи, і потім. Врешті Петро Перший же прорубував для цього вікно з Росії...

А українці - надали як величезний культурний вплив, так і велику підмогу у всіх тих імперських завоюваннях...

________________

Я не знаю, що той Олесь Бузина мав проти Шевченка, бо його "Ой Богдане, Богданочку - коли б була знала - у колисці задушила б, під серцем приспала" - взагалі пророче. Зараз - як ніколи. Хоча і раніше теж.

Відповісти