Наш друг Польща

Аватар користувача
Нечай
Повідомлень: 3234
З нами з: 06 квітня 2018, 23:30

Re: Наш друг Польща

Повідомлення Нечай » 02 грудня 2023, 13:10

ну так якого біса проблеми українців повинні турбувати московитів, шо як їжаки на кактус пруться сюди з автомтами?
хоча, зрозуміло, вони хочуть своїм м'ясом звільнити Україну від недолугих українців та заселити її своїм високодуховним та богоносним
Так вони московитів і не турбують, вони турбують поляків і вже словаків, які розуміють, що якщо українці і далі будуть себе так вести у відношенні до союзників, то кацапи, дійсно, заселять Україну.

rad
Повідомлень: 1785
З нами з: 17 квітня 2018, 20:17
Звідки: Київ

Re: Наш друг Польща

Повідомлення rad » 02 грудня 2023, 16:59

Нечай писав: вони турбують поляків і вже словаків
не треба за них так перейматись, та й між собою ми все одно порозуміємось,
а от з ординськими виродками - ніколи
нєдолго мучаться старушкам...

Аватар користувача
Нечай
Повідомлень: 3234
З нами з: 06 квітня 2018, 23:30

Re: Наш друг Польща

Повідомлення Нечай » 02 грудня 2023, 17:15

rad писав: не треба за них так перейматись, та й між собою ми все одно порозуміємось,
а от з ординськими виродками - нікол
Та щось не дуже це у вас виходить. Поляків і словаків ви найобуєте, в Міноборони як крали на десятки мільярдів-так і крадуть, тому США і Європа у листопаді скоротили допомогу Україні до мінімуму-3 млрд на місяць. Цього навіть на песії та зарплати не вистачить. А відносно переговорів з ординськими виродками-то це не вони, а ваш Арахамія вже грунт зондує, референдуму хоче. Тіпа якщо українці проголосують, шо треба здаться-то він, конєшно, з усіма "зеленими" не зможе піти проти волі народу, доведеться здаватись.

rad
Повідомлень: 1785
З нами з: 17 квітня 2018, 20:17
Звідки: Київ

Re: Наш друг Польща

Повідомлення rad » 02 грудня 2023, 20:29

маячня
шоб українці здалися - то все кацаплянські забаганки, як й всіляки вибори чи рехверендуми,
проводити які у військовий час - кримінал, опудало Арахамія тут ніхто і звати його ніяк,
навіть на побутовому рівні бабульки пенсянерки проклинають вас, моляться за ЗСУ та бажають їм триматися і перемогти,
ваші ракети вдосталь зцілюють людей від арахамій та недолугих
нєдолго мучаться старушкам...

rad
Повідомлень: 1785
З нами з: 17 квітня 2018, 20:17
Звідки: Київ

Re: Наш друг Польща

Повідомлення rad » 02 грудня 2023, 20:31

і не калькуйте ваші уяви на українців, та й на інші народи
нєдолго мучаться старушкам...

Аватар користувача
Нечай
Повідомлень: 3234
З нами з: 06 квітня 2018, 23:30

Re: Наш друг Польща

Повідомлення Нечай » 02 грудня 2023, 21:47

rad писав: маячня
шоб українці здалися - то все кацаплянські забаганки, як й всіляки вибори чи рехверендуми,
проводити які у військовий час - кримінал, опудало Арахамія тут ніхто і звати його ніяк,
навіть на побутовому рівні бабульки пенсянерки проклинають вас, моляться за ЗСУ та бажають їм триматися і перемогти,
ваші ракети вдосталь зцілюють людей від арахамій та недолугих
Пістеть-нє мєшкі ворочать, я опираюся виключно на західні та українські ЗМІ. Якщо Арахамія ніхто і звати його ніяк, то чому він в парламенті очолює панівну парламентську фракцію і їздив на перемовини з Рашкою? А що стосується маячні, то маєчнею було вже після Криму і Донбасу знищувати ракетні програми та завод ракетного палива в Павлограді, але ж ви це зробили. Маячнею було розміновувати Чонгар, але ж ви розмінували. Маячня під час війни знищувати свою військову промисловість, що зараз робить Гетьманцев, але ж він це робить. Якщо перераховувати всю маячню, що ви зробили за роки незалежності, то це буде книга по об'єму тіпа "Война и мир". А щодо ракет, які летять вам на голови, то п'ять тисяч з них-то колишні українські ракети, Х-55, які ви колись віддали кацапам разом з ТУ-95 за дешевий газ. Я, до речі, завжди був проти передачі будь-якої зброї Рашці, але ж патріоти тіпа вас тоді мені доводили, що я ідіот і ніхуя не розумію в політиці та економіці. А новіші зроблені з титанової руди, яку ДОСІ(!) Україна люб'язно постачає Росії. І це не мої дані, це встановили америкоси, коли спробували накласти санкції на російський титан, який раптом виявився українським. Спробували порєшать з Зєлєнським, але той відморозився, сказав, шо тіпа нє при дєлах, і взагалі у вас же там капіталізм, выльний ринок, кому хочете-тому і продаєте. Свобода, не те, що в Рашці. Як ви гадаєте, що переважить та вплине на перемогу тої чи іншої сторони-прокльони пенсіонерів чи титанова руда? Питання, звісно, риторичне.

rad
Повідомлень: 1785
З нами з: 17 квітня 2018, 20:17
Звідки: Київ

Re: Наш друг Польща

Повідомлення rad » 02 грудня 2023, 22:54

і до чого це все зараз? примусити нас посипати собі голову попелом, стати раком до московитів та булки роздвинути?
ще років зо 10 тому я б ще прислухався до цього потоку "свідомості", може й припустив би дискусію,
зараз часи змінилися, люди змінилися, лише від вас читаю тут одне і теж, як і попередні 30 років
ще раз: НЕ ВАМ вказувати на наші помилки, тим більше, шо при владі ВАШИХ завжди було як тарганів на кухні старого єврея,
більше нічого доказувати не буду, я ТУТ живу, серед НАШИХ людей, а не в океані позарєбрікових та світових змі, на які ті ж західники просять особливо не зважати, для них попервах важлива думка перших особ, а те, шо написали десь у WP, можна злити в унітаз.
Декілька поправок.
Ту-95 в Україні НІКОЛИ не було, хоча при совку єрадромів накліпали тут поза вуха. Були Ту-160, від яких здихалися, інша розмова як, але утримувати цих монстрів було б ще більшою дурістю. Та і навряд би у світи хтось згодився купувати цих прожерливих потвор
Ракети. Їх запускають ЛЮДИ, хоча не можу називати людьми тих гнид, що кидають їх на голови наших дітей.
Так, вина і на нас, і на західниках, які не змогли дотумкати, шо ви станете НАСТІЛЬКИ ПРИДУРКАМИ, шоб починати подібну бійню у центрі юропи, засиділись ср@аками у теплих ваннах, але трохи прозрівають, шо жити поряд з нелюдьми собі дорожче
нєдолго мучаться старушкам...

Аватар користувача
Нечай
Повідомлень: 3234
З нами з: 06 квітня 2018, 23:30

Re: Наш друг Польща

Повідомлення Нечай » 02 грудня 2023, 23:34

і до чого це все зараз? примусити нас посипати собі голову попелом, стати раком до московитів та булки роздвинути?
ще років зо 10 тому я б ще прислухався до цього потоку "свідомості", може й припустив би дискусію,
зараз часи змінилися, люди змінилися, лише від вас читаю тут одне і теж, як і попередні 30 років
ще раз: НЕ ВАМ вказувати на наші помилки, тим більше, шо при владі ВАШИХ завжди було як тарганів на кухні старого єврея,
більше нічого доказувати не буду, я ТУТ живу, серед НАШИХ людей, а не в океані позарєбрікових та світових змі, на які ті ж західники просять особливо не зважати, для них попервах важлива думка перших особ, а те, шо написали десь у WP, можна злити в унітаз.
Декілька поправок.
Ту-95 в Україні НІКОЛИ не було, хоча при совку єрадромів накліпали тут поза вуха. Були Ту-160, від яких здихалися, інша розмова як, але утримувати цих монстрів було б ще більшою дурістю. Та і навряд би у світи хтось згодився купувати цих прожерливих потвор
Ракети. Їх запускають ЛЮДИ, хоча не можу називати людьми тих гнид, що кидають їх на голови наших дітей.
Так, вина і на нас, і на західниках, які не змогли дотумкати, шо ви станете НАСТІЛЬКИ ПРИДУРКАМИ, шоб починати подібну бійню у центрі юропи, засиділись ср@аками у теплих ваннах, але трохи прозрівають, шо жити поряд з нелюдьми собі дорожче
Я вам теж не збираюсь нічого доводити. Але з якого хєра ви взяли, що ви єдині, хто може говорити від імені України? Що ви для неї зробили, що ви в ній збудували? Ніхуя, всі ці роки ви тільки те й робили, що крали і пройобували створене ще в СРСР, в тому числі і моїми батьками та дідами. В мене один дід загинув під Львовом, другий помер під час віни, в прабабки загинуло п'ять її синів. Ви ж вижили практично всіх нормальних людей з України, які не вміли красти і бачили наперед, до чого призведе ваш ідіотизм. Той же Сінтез ще до війни приводив цифри, що в Україні з 52 мільйонів, що були в СРСР, ззосталося, якщо рахувати по споживанню харчів, 35 мільйонів, тобто вимерла та виїхала ТРЕТИНА населення, плять! Теж всі були зрадниками? У мене в Україні стажу було більше десяти років і шо? Зарплата була така, що я собі електричну дрель не міг купити. А тут за сім років собі квартиру купив, у центрі міста. Правда, зараз на пенсії, бо живу на кордоні з Україною, тут і ментальність українська-хабарі, доноси, інтриги, працювати стало неможливо.

Я не претендую ні на що в Україні, хоча маю на це право, але вибачте мене, я не можу спокійно дивитись, як ви просираєте по своїй дурості те, що збудували в тому числі і мої предки. В СРСР я гордився Україною, а ви перетворили її в найкорумпованішу державу Європи. І це не кацапське ІПСО, це пише вся західна преса, можете і їх назвати виродками, брехать так брехать. вам не вперше! Донбас, якщо розібратися, зробив єдину помилку-вирішив, що "русскій мір" кращий, хоча це те саме гівно, тільки в профіль. Все, годі, ви спробуйте переконати Захід, якому вже набридло фінансувати цей ваш цирк-шапіто, який за два роки війни не може налагодити випуск власних мінометів, зате добре вміє створювати різні хитромудрі корупційні схеми, куди з бюджету вимиваються десятки мілярдів гривень. що могли б піти на виробництво зброї. Але ж ви цього не бачите, то хай в усьому будуть винні зрадники, такі, як я, якщо вам від цього полегшає. Але не ВАМ мені моралі читати, в мене совість чиста, я не продавав кацапам ракети і не крав мільярдами гроші з бюджету.

P.S. А відносно цього
примусити нас посипати собі голову попелом, стати раком до московитів та булки роздвинути?
то може просто перестати красти? Я розумію, що це ваша сакральна ідея, ваше всьо і ви ніколи не поступитесь принципами, але, для початку, може крастимете менше? Скажімо, не мільярдами, а мільйонами. Розумію, що для щирого українця це звучить як фантастика, але ви спрбуйте, а раптом вийде?

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59238
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Наш друг Польща

Повідомлення Фрося » 03 грудня 2023, 11:54

В Польському парламенті Моравецького і Дуду звинувачують у зв"язках з мокшанськими енергетичними компаніями і парламентарі вимагають створення спец.комісії з рослідування таких можливих відносин. А ми тепер дивуємося чого це нам блокують наші фури. Офігєні друзяки...(с)

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59238
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Наш друг Польща

Повідомлення Фрося » 04 грудня 2023, 20:48

Маровецький - "Вимагатимемо відновлення системи дозволів на провезення укр вантажних автомобілів та укр водіїв"
Почему блокируют Украину, а не Брюссель? Завтра будут другие, хотя сомневаюсь и те шо-то замутят. Шо за херня - решение Еврокомиссии блокирует страна ЕС и всем похер?

Аватар користувача
Нечай
Повідомлень: 3234
З нами з: 06 квітня 2018, 23:30

Re: Наш друг Польща

Повідомлення Нечай » 05 грудня 2023, 10:39


Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59238
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Наш друг Польща

Повідомлення Фрося » 07 грудня 2023, 20:13

Блокада кордону: торговельні спілки чотирьох країн ЄС закликали бойкотувати польських перевізників
ukrinform.ua/rubric-economy…

Профспілки чотирьох країн ЄС закликали бойкотувати польських перевізників, які встановили транспортну блокаду на польсько-українському кордоні. Йдеться про Бельгію, Австрію, Нідерланди та Італію.
«Закликаємо всі компанії ЄС та представників їх відповідних транспортних секторів не поновлювати транспортні контракти та не укладати нові контракти з польськими транспортними компаніями, поки вони продовжуватимуть блокувати польсько-український кордон», - йдеться у зверненні.
Востаннє редагувалось 08 грудня 2023, 00:22 користувачем Фрося, всього редагувалось 2 разів.

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59238
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Наш друг Польща

Повідомлення Фрося » 07 грудня 2023, 23:26

поезд

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59238
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Наш друг Польща

Повідомлення Фрося » 08 грудня 2023, 08:25

меклео

Аватар користувача
Нечай
Повідомлень: 3234
З нами з: 06 квітня 2018, 23:30

Re: Наш друг Польща

Повідомлення Нечай » 08 грудня 2023, 11:25

Фрося писав: поезд
Ну да, на що не підеш, аби тільки корупційну систему "Шлях" не закривати! А нічого, що після таких фінтів ушамі нас спочатку вся Польща, а потім і Європа почне ненавидіти, а Хуйло вийде і скаже: "Ну от бачите, а я ж попереджав. вони ж там усі кончені!"?

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59238
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Наш друг Польща

Повідомлення Фрося » 11 грудня 2023, 16:37

FAKE OFF
@fakeofforg
Польща розблокувала кордон
Рішення поляків про зняття блокади було суто політичним, жодна з вимог російських шльондр з «Конфедерації» на чолі з курвою Рафалем Меклером не була виконані!
Після внутрішніх перемовин команди Туска та протестувальників було ухвалено рішення про негайне розблокування кордону.
Дякуємо що в Польщі до влади прийшов Туск, а не російська «Конфедерація»!
4:19 пп · 11 груд. 2023

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59238
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Наш друг Польща

Повідомлення Фрося » 11 грудня 2023, 20:15

Польський Сейм проголосував за нового премʼєр-міністра країни — Дональда Туска.

Перед цим парламент не надав вотум довіри прем‘єру Матеушу Моравецькому, відправивши сформований ним уряд у відставку.

Джерело: Польська агенція преси. Фото: Павел Супернак

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59238
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Наш друг Польща

Повідомлення Фрося » 19 грудня 2023, 15:27

Польські фермери союзу"Об'єднане село" приєдналися до прикордонної блокади в Дорогуську, заявив Рафал Меклер.

Нові умови,висунуті Меклером:
призупинення імпорту цукру з України;
негайна виплата субсидій;
підтримка акцизної компенсації на паливо;
компенсація виробникам кукурудзи.
11:27 дп · 19 груд. 2023

:pop: мабуть в назві гілки треба ? ставити..

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59238
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Наш друг Польща

Повідомлення Фрося » 21 грудня 2023, 19:34

Островок2
@Zzn2Jane
Поляки воювати не хочуть, а от блокувати кордон вони можуть
Лише 15% за результатом дослідження IBRiS:
22% не робитимуть нічого відносно військової служби;
11,6% – не визначились;
29% громадян готові стати волонтерами;
37% намагатимуться евакуюватись;
12% виїдуть за кордон

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59238
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Наш друг Польща

Повідомлення Фрося » 09 лютого 2024, 12:48

це друзі?
министр сх
https://x.com/MKava0224/status/1755892639650525536?s=20

блокируют все кпп и поезда
https://x.com/UA__oleg/status/1755910090270396446?s=20

Відповісти