Обстріляли авто Шефіра – помічника Зе

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Обстріляли авто Шефіра – помічника Зе

Повідомлення главспец » 22 вересня 2021, 13:44

Фрося писав: «Відповідь буде сильною». Зеленський відреагував на обстріл машини з Шефіром
Президент України Володимир Зеленський відреагував на обстріл авто зі своїм першим помічником Сергієм Шефіром.
https://nv.ua/ukr/ukraine/politics/zimo ... 84788.html


ты не поверишь, по ссылке:
Президент України Володимир Зеленський заявив, що країна готується подати офіційну заявку на проведення зимової Олімпіади. Це може стати розумним ходом з боку Зеленського,

п.с.
проверил дважды...

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59200
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Обстріляли авто Шефіра – помічника Зе

Повідомлення Фрося » 22 вересня 2021, 14:46

главспец писав:
Фрося писав: «Відповідь буде сильною». Зеленський відреагував на обстріл машини з Шефіром
Президент України Володимир Зеленський відреагував на обстріл авто зі своїм першим помічником Сергієм Шефіром.
https://nv.ua/ukr/ukraine/politics/zimo ... 84788.html


ты не поверишь, по ссылке:
Президент України Володимир Зеленський заявив, що країна готується подати офіційну заявку на проведення зимової Олімпіади. Це може стати розумним ходом з боку Зеленського,

п.с.
проверил дважды...
вьіше єтой новости то,что я поставила :gs: проверила дваждьі,все на месте

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59200
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Обстріляли авто Шефіра – помічника Зе

Повідомлення Фрося » 22 вересня 2021, 14:47

Наживо | Брифінг помічника президента Сергія Шефіра та МВС щодо замаху на нього. 22.09.2021

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59200
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Обстріляли авто Шефіра – помічника Зе

Повідомлення Фрося » 22 вересня 2021, 14:51

Водій Шефіра зміг вказати слідчим, звідки конкретно здійснювалися постріли - Монастирський
https://www.unn.com.ua/uk/news/1945227- ... n=criminal

Востаннє редагувалось 22 вересня 2021, 16:14 користувачем Фрося, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59200
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Обстріляли авто Шефіра – помічника Зе

Повідомлення Фрося » 22 вересня 2021, 14:57

YURII
@forura80
·
49 мин
#Береза, который на подсосе у Порошенко, подтверждает теорию о синхронности работы порохоботов и кремлеботов. У них все виновные в окружении Зеленского, которые покушались на Шефира. Называется, найдите хоть одно отличие в постах Березы, Шария и Гужвы.
СпойлерРозкрити
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59200
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Обстріляли авто Шефіра – помічника Зе

Повідомлення Фрося » 22 вересня 2021, 14:59


Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59200
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Обстріляли авто Шефіра – помічника Зе

Повідомлення Фрося » 22 вересня 2021, 15:30

Кузнец Вакула
@blacksmithVakul
·
1 ч
Для того,чтобы вычислить заказчиков стрельбы в Шефира нужно лишь определить,кто несколько дней назад начал разгонять фейк про ссору Шефира и Зеленского.Если бы Шефира убили-во всем бы обвинили Зеленского.
Кузнец Вакула
@blacksmithVakul
·
3 ч
"Кого не купят-того убьют"(Сашко Белый). Олигархическая система Украины отвечает на борьбу с ней этими 2 критериями всегда. Черновол,Гетьман и тд.Это не покушение на самого Шефира,это предупреждение Зеленскому. Может теперь Зеленский примет озверин? Пассивная защита-не выход.

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59200
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Обстріляли авто Шефіра – помічника Зе

Повідомлення Фрося » 22 вересня 2021, 15:34

Цензор.НЕТ ✍️
@censor_net
"Атветка олігархів!" - не смішіть! Шефір від Зеленського з ними головний комунікатор ", - ек-заступник генпрокурора Чумак

http://censor.net/ua/n3289733
Зображення
:pop:

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59200
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Обстріляли авто Шефіра – помічника Зе

Повідомлення Фрося » 22 вересня 2021, 15:41

#КоридорОП
Веселят комментарии "патрiотичноi спiльноти", по их мнению обстрел авто Шефира - это инсценировка, а зеленка на лице Петра Алексеевича - это теракт в отношении государственного деятеля.

Кстати, а как там ожог глаз у Петра Алексеевича, прошел?
Andrew Dubinin
9 мин. ·
#Одного_поля
Шарий, кремлевские пропагандисты, медведчуковцы и порохоботы слились в одном нарративе:
- заказ был из команды Зеленского.
Уже достаточно сложно отличить раша СМИ от (к)аналов Порошенко.
Конфліктів і спорів усередині команди із Шефіром не було – ОП
https://ukrinform.ua/rubric-polytics/33 ... lo-op.html

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59200
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Обстріляли авто Шефіра – помічника Зе

Повідомлення Фрося » 22 вересня 2021, 16:19

Mikheil Saakashvili
31 мин. ·
Я був шокований новиною про замах на Сергія Шефіра. Це, до речі, сталося зовсім недалеко від мого будинку в Лісниках.
Сергій Шефір один з найбільш порядних людей, яких я знаю. Повністю виключаю, що по відношенню до нього могли бути якісь особисті мотиви, щоб підняти руку на його життя. Тут, я думаю, однозначно потрібно шукати більш широкий контекст, в цьому Президент Зеленський повністю правий.
Цей напад демонструє, що правоохоронні органи в Україні повністю розхитані через корупцію і безкарність злочинців. Не тільки посадові особи і відомі суспільству люди, всі громадяни України дуже не захищені.
СпойлерРозкрити
🇺🇦
Я был шокирован новостью о покушении на Сергия Шефира. Это, кстати, произошло совсем недалеко от моего дома в Лесниках.
Сергей Шефир один из самых порядочных людей, которых я знаю. Полностью исключаю, что по отношению к нему могли быть какие-то личные мотивы, чтобы поднять руку на его жизнь. Здесь, я думаю, однозначно нужно искать более широкий контекст, в этом Президент Зеленский полностью прав.
Это нападение демонстрирует, что правоохранительные органы в Украине полностью расшатаны из-за коррупции и безнаказанности преступников. Не только должностные лица и известные обществу люди, все граждане Украины очень не защищены.

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59200
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Обстріляли авто Шефіра – помічника Зе

Повідомлення Фрося » 22 вересня 2021, 16:24

Sergii Ivanov
2 ч. ·
Коли росіяни збили "Боінг" МН-17 на Донбасі, ще не встигли охолонути його уламки, як відомий дітолюбивий блогер-втікач звинуватив у цьому злочині Україну. В подальшому міжнародне розслідування встановило винних росіян та колаборантів, а дітолюбивій блогер був задокументований на отриманні грошей від співробітників російських спецслужб. Ось такий дивний "збіг".
Сьогодні відбулася аналогічна ситуація. Щойно пролунали постріли по машині Шефіра, а поліція не встигла провести слідчі дії, згаданий вище дітолюбивий блогер вже записав, змонтував і виклав 2 викривальних відео, в одному з яких звучить коментар ще одного великого друга Росії - депутата Шевченка. Знову "збіг"?
СпойлерРозкрити
Версія дітолюбивого блогера про те, що Шефір зазвичай їздить сам за кермом, тож стріляли в нього, не витримує жодної критики, адже засідка завжди координується ззовні, ведеться спостереження, підтримується зв'язок між спостерігачами та стілками. Важко припустити, що злочинці не знали, скільки людей у машині і хто сидить за кермом. І якби дітолюбивий блогер мав хоча б елементарну освіту, він би це знав.
Я маю власні версії того, що сталось з Шефіром, але поки що притримаю їх і поспостерігаю за інформполем, в якому знову почалися напрочуд дивні синхрони між ультрапатріотами і ватою. Розумію, що спільний ворог єднає, але не можна аж настільки зливатися з російськими пропагандистами.
Краще повторю владі те, про що говорю вже сім років: закрийте кордони з Росією та Білоруссю, забороніть в'їзд всім російським громадянам, депортуйте всіх громадян Мордору за винятком тих, хто вже отримав політичний притулок або перебуває в процесії набуття нашого громадянства. Інакше такі феєрверки будть щодня.
Зображення

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Обстріляли авто Шефіра – помічника Зе

Повідомлення главспец » 22 вересня 2021, 16:28

Фрося писав: Конфліктів і спорів усередині команди із Шефіром не було – ОП
https://ukrinform.ua/rubric-polytics/33 ... lo-op.html

верю!
Потому как если были бы, то нам бы так и сказали, не?

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59200
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Обстріляли авто Шефіра – помічника Зе

Повідомлення Фрося » 22 вересня 2021, 16:30

Sergey Naumovich
1 ч ·
Зачем стреляли в нижнюю часть автомобиля? Если предположить, что стрелки имели цель убить тех, кто находился внутри машин, то вспоминаем, какая реакция людей в тот момент, когда становится ясно, что по ним стреляют на поражение. Правильно: пригнуться, лечь на пол. Первое попадание, судя по фото, пришлось на капот. Далее — по дверям.
Водителю пожелаю скорейшего восстановления. Надеюсь, что его жизни ничего не угрожает.

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59200
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Обстріляли авто Шефіра – помічника Зе

Повідомлення Фрося » 22 вересня 2021, 16:32


Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59200
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Обстріляли авто Шефіра – помічника Зе

Повідомлення Фрося » 22 вересня 2021, 17:00

Зеленский – о нападении на Шефира. Эксклюзивный комметарий "Дому"

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59200
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Обстріляли авто Шефіра – помічника Зе

Повідомлення Фрося » 22 вересня 2021, 17:03

Зображення

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59200
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Обстріляли авто Шефіра – помічника Зе

Повідомлення Фрося » 22 вересня 2021, 17:05

Качура
Считаю, что покушение на Сергея Шефира - это сигнал от мафии Президенту

Он показывает то, что Зеленский так наступил на горло ворам в законе, террористам и контрабандистам, что они уже в отчаянии прибегают к крайним мерам.

Сергея Нахмановича знаю с 2017-го года, как сдержанного, дипломатичного и принципиального человека. Уверен, что после этой ситуации он только окреп в своей позициях
Президент дал четко понять, покушение было слабостью, а «Ответ будет сильным». Исполнители и заказчики должны быть задержаны и наказаны, согласно букве закона!
Зображення

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59200
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Обстріляли авто Шефіра – помічника Зе

Повідомлення Фрося » 22 вересня 2021, 18:15

Зображення

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59200
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Обстріляли авто Шефіра – помічника Зе

Повідомлення Фрося » 22 вересня 2021, 18:22

Лікарі повідомили про стан водія Шефіра https://pravda.com.ua/news/2021/09/22/7308058/ через
@ukrpravda_news

Посол Британії очікує якнайшвидшого розслідування обстрілу авто Шефіра https://eurointegration.com.ua/news/2021/09/22/7128119/

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59200
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Обстріляли авто Шефіра – помічника Зе

Повідомлення Фрося » 22 вересня 2021, 19:03

Зображення

Відповісти