Брудна річ - політика

Аватар користувача
Noex
Повідомлень: 2414
З нами з: 23 березня 2018, 15:24

Re: Брудна річ - політика

Повідомлення Noex » 15 жовтня 2021, 10:05

Ще один зеленофіл, тому всі інші порохоботи :lol:

Аватар користувача
Mack Mack
Повідомлень: 3466
З нами з: 27 березня 2018, 16:27

Re: Брудна річ - політика

Повідомлення Mack Mack » 15 жовтня 2021, 10:08

Noex писав:
M_M писав: Ось тому й показники довіри такі низькі.
А в нас є адекватні показникі? 73% - адекватні?
Турборежимні: це не партія, тому її отримувати глупо.
Чомусь усі забувають, що явка була 61,23%, тому за Зе проголосувало тільки 44,7% всіх виборців. Дома сиділи. Якщо б у 2010-му весь Київ прийшов би на вибори та проголосував за Юльку - не був би Янук презом.

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Брудна річ - політика

Повідомлення главспец » 15 жовтня 2021, 10:13

M_M писав:
главспец писав: Рядовому чл.партии - без надобности.
Тому він і є "рядовий". Але без знання певного мінімуму отримання квитка до спецрозподільника не є можливим :pardon:
откуда инфа, собственные умозаключения?! Так рождаются легенды!

Затащить в партию (выплнить плановые показатели "роста рядов") гегемона - было проблемой.
Рабочему партбилет ничего не давал, кроме как платить взносы и дремать на редких партсобраниях.
Ему достаточно было кивнуть на вопрос: Программу и Устав изучил, выполнять готов?
ИТРовец "получал анкету", только если рассматривался как перспективный кадр.

А те дурачки, которые получали партбилет или канд.карточку, например за время срочной службы в СА, в надежде карьерного роста, быстро понимали, что это не решает никаких проблем, а только создаёт дополнительные!

Аватар користувача
Mack Mack
Повідомлень: 3466
З нами з: 27 березня 2018, 16:27

Re: Брудна річ - політика

Повідомлення Mack Mack » 15 жовтня 2021, 10:17

Noex писав: Ще один зеленофіл, тому всі інші порохоботи :lol:
Ха, мене тут якраз у порохоботстві всі звинувачують. Бо якщо я критикую зєлєбобиків - то для них і я порохобот. :lol:

Аватар користувача
Noex
Повідомлень: 2414
З нами з: 23 березня 2018, 15:24

Re: Брудна річ - політика

Повідомлення Noex » 15 жовтня 2021, 10:18

Mack Mack писав: Ха, мене тут якраз у порохоботстві всі звинувачують. Бо якщо я критикую зєлєбобиків - то для них і я порохобот.
То я не про вас :lol:

Аватар користувача
Mack Mack
Повідомлень: 3466
З нами з: 27 березня 2018, 16:27

Re: Брудна річ - політика

Повідомлення Mack Mack » 15 жовтня 2021, 10:20

главспец писав: А те дурачки, которые получали партбилет или канд.карточку, например за время срочной службы в СА, в надежде карьерного роста, быстро понимали, что это не решает никаких проблем, а только создаёт дополнительные!
Ги-ги. Мене у по весні 89-го намагалися на строковій затягнути у партію. Благо на дємбєль влітку пішов. :smoke:

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13664
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Брудна річ - політика

Повідомлення M_M » 15 жовтня 2021, 10:24

главспец писав: А те дурачки, которые получали партбилет или канд.карточку, например за время срочной службы в СА, в надежде карьерного роста, быстро понимали, что это не решает никаких проблем, а только создаёт дополнительные!
Тобто визнаєте наявність відсутності надії на кар'єрний зріст для непартійних. Це все що треба знати про КПРС як лідера.

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Брудна річ - політика

Повідомлення главспец » 15 жовтня 2021, 10:26

Mack Mack писав:
главспец писав: А те дурачки, которые получали партбилет или канд.карточку, например за время срочной службы в СА, в надежде карьерного роста, быстро понимали, что это не решает никаких проблем, а только создаёт дополнительные!
Ги-ги. Мене у по весні 89-го намагалися на строковій затягнути у партію. Благо на дємбєль влітку пішов. :smoke:
а там был ещё подвох! Армейские выполнили план - приняли солдатика, что приравнивалось к рабочим и колхозникам. Но приняли-то "кандидатом"!
А после дембеля, по месту учёта, канд.стаж - сначала!
И не соскочишь, потому как "не принят в сязи с непрохождением кандстажа"- было черной меткой в биографии. Навсегда.

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Брудна річ - політика

Повідомлення главспец » 15 жовтня 2021, 10:32

M_M писав:
главспец писав: А те дурачки, которые получали партбилет или канд.карточку, например за время срочной службы в СА, в надежде карьерного роста, быстро понимали, что это не решает никаких проблем, а только создаёт дополнительные!
Тобто визнаєте наявність відсутності надії на кар'єрний зріст для непартійних. Це все що треба знати про КПРС як лідера.
формальный признак. Как и диплом. Нельзя было стать директором без диплома хотя бы техникума. Любого.
А вечерний или заочный - без разницы.
п.с.
а ещё был "тонкий" критерий - "моральный облик", и шо? Могли развод припомнить.

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59151
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Брудна річ - політика

Повідомлення Фрося » 15 жовтня 2021, 16:08

Віра писав: Щось незрозуміле коїться. І чи то правду пишуть, чи ні. Що Юля вже знайшла собі партнера для кАоліції - ЄС. І чи то правда, що вона готова об'єднатись будь з ким, аби вилізти нагору?
:pardon: здесь воинствующий фанатик Юли уже все объяснил.
Noex писав: ЄС набагато більше проукраїнська партія ніж монозелень.
Вся оппозиция рвется к власти,любыми способами.И мне очень жаль,что Юля потеряла лицо,не только физически,но и морально. :pardon:

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Брудна річ - політика

Повідомлення главспец » 15 жовтня 2021, 16:15

Фрося писав: И мне очень жаль,что Юля потеряла лицо,не только физически,но и морально.
в смысле? Постарела фэйсом?!
А фигуру сохранила?

Аватар користувача
Віра
Тимчасово переміщена в нікуди
Повідомлень: 3310
З нами з: 22 березня 2018, 14:14
Звідки: де мене вже не буде

Re: Брудна річ - політика

Повідомлення Віра » 15 жовтня 2021, 17:44

Ані фігури, ані фейсу в її 60+ Юля не втратила. Усі б так виглядали в її віці, та ще б мали таку пам'ять та розум.

І я впевнена, що вона багато доброго принесла б країні, будучи при владі і маючи таких самих союзників. Шкода, що не має вона тої кількості прихильників, які має Зе. Пропагандоська машина зробила свою справу. І Юля нічого кращого не змогла видумати, як щукати собі в союзники будь-кого і будь-де. Перша ластівка - Юля робила кроки для поділу влади з янучарою. Той відмовився. А для Юлі з того часу почався початок кінця її політичної кар'єри. І зараз для неї залишився невеликий вибір - тулитися або до ЄС, або до ведмедчуків. Невже саму від цього вибору не нудить? Сумно...

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Брудна річ - політика

Повідомлення главспец » 15 жовтня 2021, 18:06

Віра писав: І я впевнена, що вона багато доброго принесла б країні, будучи при владі і маючи таких самих союзників. Шкода, що не має вона тої кількості прихильників, які має Зе. Пропагандоська машина зробила свою справу. І Юля нічого кращого не змогла видумати, як щукати собі в союзники будь-кого і будь-де. Перша ластівка - Юля робила кроки для поділу влади з янучарою. Той відмовився. А для Юлі з того часу почався початок кінця її політичної кар'єри. І зараз для неї залишився невеликий вибір - тулитися або до ЄС, або до ведмедчуків. Невже саму від цього вибору не нудить? Сумно...
интересный поворот сюжета! Значит, уже полтора десятка лет тому, она билась не за народное счастье, а за власть для себя?!
А Зеленский тогда и не помышлял... И уж конкурентом ей точно - не был.

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59151
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Брудна річ - політика

Повідомлення Фрося » 16 жовтня 2021, 14:07


:pardon: милая беседа..

Аватар користувача
Віра
Тимчасово переміщена в нікуди
Повідомлень: 3310
З нами з: 22 березня 2018, 14:14
Звідки: де мене вже не буде

Re: Брудна річ - політика

Повідомлення Віра » 16 жовтня 2021, 19:42

Безпринципна ....

Аватар користувача
Noex
Повідомлень: 2414
З нами з: 23 березня 2018, 15:24

Re: Брудна річ - політика

Повідомлення Noex » 17 жовтня 2021, 06:05

Безпринципно узурпувати всю владу в країні, топтатися по Конституції, списувати олігархам борги, а людям різати газові труби напередодні морозів, розпродавати землю зате заохочивати лудоманію, хай скоріше повиздихають... а вам все божа роса.
Політик розмовляє з іншими політиками - який жах! Вона рветься до влади - так там тільки монотурбісти не рвуться - вони вже дорвалися.

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7589
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: Брудна річ - політика

Повідомлення Pestilence » 17 жовтня 2021, 09:09

Noex писав: Безпринципно узурпувати всю владу в країні, топтатися по Конституції, списувати олігархам борги, а людям різати газові труби напередодні морозів, розпродавати землю зате заохочивати лудоманію, хай скоріше повиздихають... а вам все божа роса.
Політик розмовляє з іншими політиками - який жах! Вона рветься до влади - так там тільки монотурбісти не рвуться - вони вже дорвалися.
А брехать, як ти, прикладом?
Списание долга и реструктуризация чем отличаются?

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Брудна річ - політика

Повідомлення главспец » 17 жовтня 2021, 10:42

Віра писав: Безпринципна ....
вот оно как...
а ведь еще не так давно: Віра » 20 квітня 2020, 14:40
Віра писав: Я на фупі в темі за кого би ви голосували в двох турах - в обох поставила Тимошенко.
По патогенезу, это прозрение или переобувание?

Аватар користувача
Noex
Повідомлень: 2414
З нами з: 23 березня 2018, 15:24

Re: Брудна річ - політика

Повідомлення Noex » 17 жовтня 2021, 11:51

Pestilence писав: Списание долга и реструктуризация чем отличаются?
Розумник, читай, якщо ліньки самому шукати:
...газовим компаніям Фірташа буде компенсовано куди більше, ніж зазначено в обґрунтуваннях необхідності прийняття закону –від 55 млрд.грн (це понад 2 млрд.доларів), з яких майже 25 млрд.грн пробачать відразу, а 35 млрд.грн – безвідсотково дозволять виплатити в кредит.
Вже і за фірташа вболіваєш, аби на сонцеликого і тінь не впала?

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59151
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Брудна річ - політика

Повідомлення Фрося » 17 жовтня 2021, 11:57

Noex писав: газовим компаніям Фірташа буде компенсовано куди більше, ніж зазначено в обґрунтуваннях необхідності прийняття
очень интересная цитата,и главное не официальная,а из очень крутых источников :pop:
https://www.google.com/search?q=%D0%B3% ... e&ie=UTF-8
А ты не хочешь нам предоставить официальный источник и разъяснение официальное,ну что бы уже все по-честному было.. :pop:

Відповісти