Антиваксери атакують

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59215
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Антиваксери атакують

Повідомлення Фрося » 03 листопада 2021, 11:49

Из СБУ передают информацию, что не менее 90% организаторов сегодняшней акции «антивакцинаторов» были засвечены в тарифных протестах прошлой зимой. Деньги не пахнут.

БАНКОВАЯ

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59215
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Антиваксери атакують

Повідомлення Фрося » 03 листопада 2021, 11:50

"Москва, Питер - низкий вам поклон. Спасибо за поддержку. Мы - единый народ", - учасниця мітингу "антивакцинаторів" біля ВР подякувала Росії за гроші. ВІДЕО

Панове дебіли, йдіть лісом...
@AllaUkraine2015
·
40 мин
Им нужен хаос в стране и чем больше, тем лучше похвалят в кремле. В ВР и на каналах олигархов они критикуют власть за "провал борьбы с ковидом" и в тоже время выводят народ на протест против карантинных ограничений и вакцинации, Савченко в первых рядах...
Везли из всех городов
Lisa Голова лисицыдубль2
@Lisa227795877

Автобусами вночи везли. Поліція, де встигла, там повисаддувала. Бо ні в кого немає а ні тестів, а ні сертифікатів
Востаннє редагувалось 03 листопада 2021, 12:19 користувачем Фрося, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59215
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Антиваксери атакують

Повідомлення Фрося » 03 листопада 2021, 12:08

Ляшко: Антивакцинаторський дух швидко зникає в реанімації https://pravda.com.ua/news/2021/11/3/7312625/
Leothecat
@leva10102002
·
А у жены умер дядька.
Умерли несколько знакомых.
Друг потерял жену, с которой прожил 41 год.
Сам он еле выжил в реанимации вместе с дочкой.
Рассказывайте дальше шо"ковида нет" и "маски с вакуинами - заговор рептилоидов"

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59215
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Антиваксери атакують

Повідомлення Фрося » 03 листопада 2021, 12:21

#Порошенко возмутился действием постановления №6154 о допуске в раду по COVID-сертификатам. Сам Порошенко не колол себе вакцину и является антиваксом.
:pop:
и собрал таких же..


Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59215
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Антиваксери атакують

Повідомлення Фрося » 03 листопада 2021, 13:26

:facepalm2: гопники на зарплате

Аватар користувача
Mack Mack
Повідомлень: 3480
З нами з: 27 березня 2018, 16:27

Re: Антиваксери атакують

Повідомлення Mack Mack » 03 листопада 2021, 13:30

Фрося писав:

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25007
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Антиваксери атакують

Повідомлення Sintez » 03 листопада 2021, 13:31

M_M писав:
Фрося писав: Це захист суспільного інтересу та прав інших громадян на життя.
Не зрозуміють.
Захист прав мафії? Й прав стада на намордник? Не зрозуміємо.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25007
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Антиваксери атакують

Повідомлення Sintez » 03 листопада 2021, 13:37

Фрося писав: Людською мовою це звучить так: ви звісно можете не вакцинуватись, це ваше право.
Але і громадськість має право, з метою захисту свого здоров’я/життя, відмежуватися від такої принципової людини: тобто заборонити вам користуватися громадським транспортом, закладами громадського харчування, іншими громадськими місцями.
Події, що тільки-но розгортаюцця, свідчать що по факту є уже ДВІ "громадськості", як би мафія не намагалася маргіналізувати тих, хто ще у стані адекватно зприймати реальність. При чому різниця між "громадськостями" колосальна. Втім, з часів потистояння "помаранчевих" й "біло-синіх" українцям не звикати. Не що поробиш, не всім подобаєцця вірнопіддано бути піддослідним стадом.

ПС. ЄСПЛ може йти куди хоче.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Mack Mack
Повідомлень: 3480
З нами з: 27 березня 2018, 16:27

Re: Антиваксери атакують

Повідомлення Mack Mack » 03 листопада 2021, 13:44

Sintez писав: Не що поробиш, не всім подобаєцця вірнопіддано бути піддослідним стадом.
І які досліди зараз в Україні проводять над вакцинованими українцями?

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25007
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Антиваксери атакують

Повідомлення Sintez » 03 листопада 2021, 13:51

M_M писав: Нехай собі вільно пересуваються, чхають, хворіють, мруть без 'намордників'. Але без втручання у моє життя.
Навіть якщо я ніяк не контактую з антиваксерами напряму, вони все одно мене дістають. Через обмеження пересування для мене. Через гроші, які бюджет не отримує через зниження активності усіх підприємств окрім, мабуть, Нової Пошти. Через гроші, які бюджет витрачає на лікування, страхування та карантинні засоби. Через вимушене відволікання від основної діяльності. Від чергової напруги у суспільстві на межі розбірок "стінка на стінку". Від зниження рейтингу країни, що впливає на товарообіг взагалі та зниження доходів у кожного хто щось виробляє. Від інфляційної ями у яку ця погань єретична затягує країну. І робить ця погань з гаслами про свободу слова, свободу руху, намордники, фашисти, зелень і таке інше, тобто просто гасла, тобто лапша на вухах. І компенсує відсутність аргументів агресивністю.
Які "аргументи" вам можна ще перед'являти? Все, що можна пред'явити, пред'явлено, але хіба аргументи колись переконували сліпоглухих навіжених самовбивць-параноїків, котрі вірять лише телевізору й жидівській "статистиці"? Так, економіка, зокрема транспорт, туризм, курорти вмирають. Але НЕ Я їх вбиваю! Їх вбивають ідіоти-клоуни і віруючі у них фанати, як, до речі, й тут ваша квадрига вбиває форум.

Слова й аргументи ніколи не переконували таких, як ви. Може, переконає розлючений натовп із розореної вами провінції, котрий вчергове почне паплюжити Київ? Хоча теж навряд. Горбатого могила виправить, хіба що.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59215
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Антиваксери атакують

Повідомлення Фрося » 03 листопада 2021, 13:59

Зображення


Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59215
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Антиваксери атакують

Повідомлення Фрося » 03 листопада 2021, 14:04

Sintez писав: Які "аргументи" вам можна ще перед'являти?
:lol:

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25007
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Антиваксери атакують

Повідомлення Sintez » 03 листопада 2021, 14:18

Mack Mack писав:
Sintez писав: Не що поробиш, не всім подобаєцця вірнопіддано бути піддослідним стадом.
І які досліди зараз в Україні проводять над вакцинованими українцями?
? Сама "вакцинація" і є дослідом.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25007
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Антиваксери атакують

Повідомлення Sintez » 03 листопада 2021, 14:25

Між тим, поточні "протести" - частина лібретто. Якщо забули, обновіть у пам'яті технологію "вікон Овертона". Ціль - абсурдизувати протест у очах пересічних хом'ячків, перехопити управління ним й завести у тупик.
Технологія випробувана ще як мінімум із часів Горбачова і "боротьби за тверезість", згідно універсального принципу "хочеш діло похоронити - доручи дурневі".
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Mack Mack
Повідомлень: 3480
З нами з: 27 березня 2018, 16:27

Re: Антиваксери атакують

Повідомлення Mack Mack » 03 листопада 2021, 14:26

Sintez писав: ? Сама "вакцинація" і є дослідом.
Ви якось так жонглюєте дефініціями, що я вас не зрозумів. Чи ви не розумієте значення поняття дослід, чи то "Багато речей нам незрозумілі не тому, що наші поняття слабкі; але тому, що ці речі не входять до кола наших понять." (с) :lol:

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59215
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Антиваксери атакують

Повідомлення Фрося » 03 листопада 2021, 14:42

Зображення

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25007
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Антиваксери атакують

Повідомлення Sintez » 03 листопада 2021, 14:46

Mack Mack писав:
Sintez писав: ? Сама "вакцинація" і є дослідом.
Ви якось так жонглюєте дефініціями, що я вас не зрозумів. Чи ви не розумієте значення поняття дослід, чи то "Багато речей нам незрозумілі не тому, що наші поняття слабкі; але тому, що ці речі не входять до кола наших понять." (с) :lol:
Ще раз
?
Як ще називати примусове вколювання НЕПЕРЕВІРЕНОГО хз чого, із одночасним збиранням персональних даних (ідентифікаційних), як не масовим дослідом на людях? НІХТО не бере на себе будь-якої відповідальності за подальшу долю піддослідного. Рєбята грамотні, юридично все передбачено. Одночасно йде такий "добровільний примус", якого я мабуть із совкових часів не бачив.

Ок. Ви можете надати мені текст тієї бумажки, котру підписують перед ширянням піддослідні? Де його можна зкачати?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25007
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Антиваксери атакують

Повідомлення Sintez » 03 листопада 2021, 14:49

Mack Mack писав: "Багато речей нам незрозумілі не тому, що наші поняття слабкі; але тому, що ці речі не входять до кола наших понять." (с)
Саме так. Напримєр, тому Ви не розумієте, що зараз відбувцця у Києві або Трієсті напримєр, і чим це може закінчитися.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Mack Mack
Повідомлень: 3480
З нами з: 27 березня 2018, 16:27

Re: Антиваксери атакують

Повідомлення Mack Mack » 03 листопада 2021, 15:37

Sintez писав: Ще раз
?
Як ще називати примусове вколювання НЕПЕРЕВІРЕНОГО хз чого, із одночасним збиранням персональних даних (ідентифікаційних), як не масовим дослідом на людях? НІХТО не бере на себе будь-якої відповідальності за подальшу долю піддослідного. Рєбята грамотні, юридично все передбачено. Одночасно йде такий "добровільний примус", якого я мабуть із совкових часів не бачив.
Неперевіреного, так? Ви знаєте всі нюанси рандомізованого або подвійного сліпого плацебо-контрольованого дослідження, щоб робити висновок про "неперевіреність"? Чи знаєте досконало, що таке "науковий метод"?
Sintez писав: Ок. Ви можете надати мені текст тієї бумажки, котру підписують перед ширянням піддослідні? Де його можна зкачати?
Не наведу, але скажу, що я підписував стандартну (типографську, дев'ятсот затертого року випуску) анкету на вакцінацію дитини, бо щеплення мені робили у дитячій поліклініці дитячої лікарні.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25007
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Антиваксери атакують

Повідомлення Sintez » 03 листопада 2021, 15:50

Mack Mack писав: Неперевіреного, так? Ви знаєте всі нюанси рандомізованого або подвійного сліпого плацебо-контрольованого дослідження, щоб робити висновок про "неперевіреність"? Чи знаєте досконало, що таке "науковий метод"?
Неперевіреного. Крапка. Я знаю цілком достатньо, щоб зробити для себе й тих, хто до мене прислухаєцця, висновок про
1) Відсутність "пандемії"
2) Настирливе, безпардонне, абсолютно протизаконне силове нав'язування жижі
3) Неперевіреність вищезгаданої жижі на безпеку й вкрай підозрілі обставини всієї цієї афери.

Вам мало цього, а страх перед бацилою переважає здоровий глузд? Дуже радий, не у моїх правилах зтримувати чи обмежувати когось у виборі способу самогубства.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Відповісти