"Та я у церкві на вас службу за упокій замовлю!" (С)

Відповісти
antik
Повідомлень: 57
З нами з: 08 січня 2020, 21:01

"Та я у церкві на вас службу за упокій замовлю!" (С)

Повідомлення antik » 18 січня 2022, 22:11

У сусіда майстри перекривали дах. Пізніше один із них нам: - Дивну сусідку маєте. Ми зверху бачили як та стоїть перед вашими воротами й щось розсипає. Що промовляла при тому ми не чули але що стояла та розсипала то правда.
Син найняв майстрів перекрити дах на гаражі. Бригадир: - Якась дивина – не клеїться робота хоч плач. Що планували завершити за день робили три дні! Прокляття якесь…
Я на те: - А я все життя так живу з відьмою через дорогу…
Вранці на вулиці ґвалт – сусідка-відьма, котра нам кумою приходиться істерично звинувачує маму, що та… чимось облила її ворота. (!)
Мама на те: - Вночі вулицею проходила п’яна компанія от вони й облили якимсь напоєм і наші ворота, і твої.
- Ні, то ти пообливала! Бач яка – свої ворота облила водою а мої бідою! Маєте одну каліку в хаті отож тіштеся. Почекайте, вам ще не така біда буде! Я в церкві на вас службу за упокій замовлю! Щезнете ви усі!
І полилися прокляття. Що робити? Скандалити з відьмою й цим довести себе до нервового зриву? Так цього цій майстрині скандалів та проклять й треба!
Почувши таке, мама заплакала: - Багато я чого пережила, багато сварок чула але щоб так…
Минуло чотири доби. Ввечері у сусідній кімнаті щось загриміло й почулися крики дружини. Забігаю й бачу: моя лежить на ковику й кричить від нестерпного болю. Поряд перевернуті ходунки.
- Як це сталося!? – шоковано запитую.
- Вставала з дивану й в ту мить мене хтось штовхнув!
Вранці викликали карету швидкої. Обстеження показало перелом зі зміщенням тазобедреного суставу вже правої ноги! Це знову заміна суставу!
Зламати тазобедрений сустав упавши з дивану на коврик!? Звичне явище якщо замовлення відьми виконує її господар - диявол.
Сам колись відбив селезінку при падінні з велосипеда…
Знову неабиякі витрати та клопоти. Якби не працював на чужині то де дома я би такі гроші заробив?
Прооперували аж в середу – не вистачає лікарів тому що. Це ж знову я без заощаджень залишаюсь! Значиться дарма спересердя зарікся більше не їздити працювати на чужину…
Через два тижні мою виписали й син привіз її до хати. Стали виводити з авто й садити на коляску. Помітили, що сусідка заховалася в зарослях тичкової квасолі й спостерігає за цим дійством. Тішиться, напевно, і ще й неабияк...
Значиться таки справді замовила службу "за упокій" над живими. В результаті моя не ходить та не чує – міняємо памперси та садовимо на крісло-каталку. І що ж ти вдієш? А нічого. Апостол Павло заповідав же: "Не мстіться самі, улюблені, але дайте місце гніву Божому, бо написано: Мені помста належить, Я відплачу, говорить Господь".
Мама працювала біля паркану й випадково почула як кума порадувала свого благовірного: - А я курку загнала у двір!
Кум радісно: - Та ти що!?
Чому радісно? А тому, що кума його чародійством привернула на свою сторону отож вони вже обоє відьмують.
Увечері однієї курки не виявилося. Значиться то наша курка перелетіла через паркан й кума гостинно відкрила перед нею ворота.
Скандалити безглуздо – вони вже кістки тієї курки обсмоктали…
В подібних життєвих історіях вся суть поведінки одержимих дияволом істот, котрі свідомо продали свої безсмертні душі - вони мусять магічними дійствами нищити своїх явних та уявних ворогів.
Односельчанка в нашій хаті розповідала: - Люди помітили, що ваша сусідка ночами ходить по селу, заглядає в двори й, очевидно, щось при тому промовляє. Застали і ми з чоловіком її вночі біля воріт нашого будинку. Та у виправдання награно: "О, так ви на роботу разом й разом із роботи!"
А все почалося з цікавості – колись усі домашні побоялися підійти до помираючої відьми а та сміливо підійшла й руку подала.
От й заволодів диявол її душею та тілом. Ні, достаток таки він дав: гроші водяться, великий будинок нафарширований сучасною побутовою технікою та електронікою, поблизу сад та ділянка під городину, іномарка в гаражі, чоловік працьовитий та покірний.
Усе то воно так, але…
Дочекалась мене на перехресті (скоріше всього магічними дійствами довідалася коли я буду там проходити) й гнівно: "Чому ви розпускаєте чутки, що то я поробила твоїй жінці!? Так то ви ж самі їй й поробили! Поробили ви також, щоб молоді люди в селі помирали передчасно!"
І полились прокльони. Промовчав – сперечатись безглуздо. Вступити в сварку – це довести себе до нервового зриву тому що…
В цьому явищі нічого дивного – диявол дає успіх у всьому задуманому, себто "пруху" але примушує чинити усілякі підлості. Так як і чоловік, котрий добровільно чи під тиском підписав угоду про співробітництво із ЧК-ОГПУ-МВД-КДБ мусить писати доноси на співвітчизників й цим відпрацьовувати покровительство та отримані гроші. А дияволу багато відьом не потрібно – на все велике село чи людський колектив достатньо однієї продажної істоти.
І ось на схилі моїх літ ситуація така: Мій Іуда із такими як сам сатаністами неабияк чаклує проти мене тому, що оприлюднення мого життєпису їм смерті подібне. Кума чаклує тому, що так її чинити лукавий примушує. Сестра моєї дружини чаклує проти нас, щоб їй вся спадщина залишилася.
Цікаво, що кума та сестра моєї дружини ради досягнення спільної мети подружилися – стали, як то кажуть, колегами по цеху.
На нашій планеті небачений злет науково-технічного прогресу і разом із тим сатанизм цвіте пишним цвітом!
В результаті моя прикута хворобами до ліжка а я всі гроші на операції та ліки витрачаю. Після всього пережитого отримую мінімальну пенсію та ради виживання прибираю на ринку.
:facepalm2: :facepalm2: Чаклуни у потойбічному житті за всі свої гріхи вічно страждати будуть але кому із нас від того сьогодні легше?..
P.S. Продасте душу дияволу - отримаєте бажане. (Буде вам всюди щастити "перти" але разом із тим сволотою станене неабиякою. :facepalm2: Воно вам тра? ;)

Відповісти