Трагедия в Днепре

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Трагедия в Днепре

Повідомлення главспец » 13 лютого 2022, 13:31

Sintez писав: Зате я спеціаліст напримєр щодо металоконструкцій, котрими були "башні-близнюки", і тут я можу абсоолютно однозначно стверджувати, що башти ЗНЕСЛИ, акуратно, планомірно, точно, й - маю визнати - надзвичайно видовищно/красиво. "Сам" метал так не поводицця. Але піпл хаває(с). Тому саме з 2001, коли я У ПРЯМОМУ ЕФІРІ SNN по всіх українських телеканалах у своїй милій українській Жмеринці спостерігав "брейкінг ньюз", а потім чудово зрежисований концерт за участі всіх американських суперстарз (внєзапний теж, ага), то у мене якось недовіра одразу закралася... Як каже один дядько, "Так не бува!(с).
простой вопрос: а зачем так сложно?! Для создания рекламы терроризму, достаточно было протаранить самолетами.
Упадут башни, не упадут уже было бы неважно. Факт терракта есть, можно отвечать.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25326
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Трагедия в Днепре

Повідомлення Sintez » 13 лютого 2022, 13:51

Фрося писав:
singel писав: Постановки ФСБ «Керченский стрелок» и еще кучка "стрелков малолеток"
Постановки квартал95 "маршрутиК" "шеФир - Покушение на десницу Зе."
в Днепре наверно все таки квартал95, хоть и под чутким руководством кацапов.
"Допрос" 100пудово - квартал95-расмеши комика. :pardon: лысый бы луТше сыграл...
какой бред :facepalm2: твои вьісерьі -єто "расмеши адекватньіх".
РаЗсмеши.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25326
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Трагедия в Днепре

Повідомлення Sintez » 13 лютого 2022, 14:13

Віра писав: А взагалі шкода хлопця. Не за тим він йшов служити... Не тих він розстріляв.
Взагалі, надзвичайно широка тема для роздумів. А ЗА ЧИМ він йшов служити? Чи розумів суть тексту тієї присяги, котру йому БЕЗАЛЬТЕРНАТИВНО підсунули для приймання і саме за порушення котрої, зокрема, його намагатимуцця зараз посадити геращенки? Питань дуже багато. І вони потребуть відповідей, котрих за 30 років "незалежності" якось не давав ніхто. Ніколи, а солдатики ті... Кому вони впали. Не вистачило грошей відкупитися у воєнкоматі? Лох!(с),tm

А перестріляв схоже якраз таки ТИХ, тому й шухер такий у мусарні. Інша справа що безпосередньо до геращенок не дотягся, але це, як кажуть, поправимо...
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25326
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Трагедия в Днепре

Повідомлення Sintez » 13 лютого 2022, 15:13

Фрося писав:
"Буде звільнений": адвокати Рябчука кажуть про його невинуватість

https://24tv.ua/bude-zvilneniy-advokati ... o_n1865875
юрист
holodovska@holodovska·11 мин
Зачем вешать лапшу? Максимум чего они могут добиться, это 15, вместо пожизненно. Если будут и дальше нести фигню, то что бы ни было... получит пожизненно
Адвокатам всяким, до речі, слід би не умнічять, а подумати - крєпко! - що з ними МОЖЕ бути у близькому майбутньому. Році так у 37-му, плюс-мінус. Ібо їхня братія задовбала вже конкретно.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Трагедия в Днепре

Повідомлення главспец » 13 лютого 2022, 15:32

Sintez писав: Адвокатам всяким, до речі, слід би не умнічять, а подумати - крєпко! - що з ними МОЖЕ бути у близькому майбутньому. Році так у 37-му, плюс-мінус. Ібо їхня братія задовбала вже конкретно.
и шо ж им делать? Менять фах?

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25326
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Трагедия в Днепре

Повідомлення Sintez » 13 лютого 2022, 15:48

главспец писав:
Sintez писав: Зате я спеціаліст напримєр щодо металоконструкцій, котрими були "башні-близнюки", і тут я можу абсоолютно однозначно стверджувати, що башти ЗНЕСЛИ, акуратно, планомірно, точно, й - маю визнати - надзвичайно видовищно/красиво. "Сам" метал так не поводицця. Але піпл хаває(с). Тому саме з 2001, коли я У ПРЯМОМУ ЕФІРІ SNN по всіх українських телеканалах у своїй милій українській Жмеринці спостерігав "брейкінг ньюз", а потім чудово зрежисований концерт за участі всіх американських суперстарз (внєзапний теж, ага), то у мене якось недовіра одразу закралася... Як каже один дядько, "Так не бува!(с).
простой вопрос: а зачем так сложно?! Для создания рекламы терроризму, достаточно было протаранить самолетами.
Упадут башни, не упадут уже было бы неважно. Факт терракта есть, можно отвечать.
Ти допускаєш характерну помилку. Маючи розум і приймаючи рішення переважно за результатами застосування того розуму, ти автоматично вважаєш що так роблять всі. А це не так. Толпа керуєцця не розумом, а емоціями. Поривом, да. Голосуй серцем!(с),tm. Пам'ятаєш? А для емоцій потрібен шок, жирна картинка. Так, для розумних достатньо й слова, книжки, напримєр. Але толпа загалом лінива, текст книжки слід зпершу "завантажити" у моск, потім СОобразити, тобто на основі тексту намалювати в уяві певну картинку... Так от, це робота. А лєнь. Тому умовний "Голівуд" робить простіше - берецця готова картинка й завантажуєцця з екранів прямо у моски. Пряме управління через емоції. Могутня штука, й вони, до речі, й не приховують цього. А у цій сфері свої закони, і "терористам", напримєр, перед тим як відрізати голови кільком десяткам людей, потрібно не просто так відрізати, а зпершу нарядити жертв у рожеві балахони. Ти можеш раціонально це пояснити? Раціональне пояснення тільки одне - той, хто їм платить, дав балахони й наказав їх на жертв вдягти.

Повертаючись до 9/11 2001 - картинка була зрежисована на найвищому рівні, толпа захавала, ніхто й не пікнув, коли Штати почали війну.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25326
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Трагедия в Днепре

Повідомлення Sintez » 13 лютого 2022, 15:56

главспец писав:
Sintez писав: Адвокатам всяким, до речі, слід би не умнічять, а подумати - крєпко! - що з ними МОЖЕ бути у близькому майбутньому. Році так у 37-му, плюс-мінус. Ібо їхня братія задовбала вже конкретно.
и шо ж им делать? Менять фах?
Звідки я знаю? Я можу лише написати, що бачу й думаю. Відповідальність за своє життя кожен несе асабіста. Якщо вони якось візьмуцця за ум, й припинять ту ідіотію, котру творять, буде краще всьому суспільству, й мені серед інших.

Чи ти, може, скажеш, що поточні події - не фестиваль ідіотизму?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25326
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Трагедия в Днепре

Повідомлення Sintez » 13 лютого 2022, 16:09

главспец писав: достаточно было протаранить самолетами.
Ніяких самольотів схоже й не було. Покадровий розбір "репортажу" показав, що то мультік. Але нікого воно, єссно, "не зацікавило". Все було вирішено, а кому не подобаєцця - той іде в сад. Як Трамп із своїми протестами.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Трагедия в Днепре

Повідомлення главспец » 13 лютого 2022, 16:15

Sintez писав: Якщо вони якось візьмуцця за ум, й припинять ту ідіотію, котру творять, буде краще всьому суспільству, й мені серед інших.
какие у тебя претензии к адвокатам?! Чего они делают не так?

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Трагедия в Днепре

Повідомлення главспец » 13 лютого 2022, 16:17

Sintez писав: Ніяких самольотів схоже й не було. Покадровий розбір "репортажу" показав, що то мультік. Але нікого воно, єссно, "не зацікавило".

и очевидцев не было? Им внушили картинку-мультик...
Кста, а куда тогда делись угнанные самолёты вместе с экипажами и паксами?
Или угонов тоже не было?

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25326
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Трагедия в Днепре

Повідомлення Sintez » 13 лютого 2022, 17:42

главспец писав:
Sintez писав: Ніяких самольотів схоже й не було. Покадровий розбір "репортажу" показав, що то мультік. Але нікого воно, єссно, "не зацікавило".

и очевидцев не было? Им внушили картинку-мультик...
Кста, а куда тогда делись угнанные самолёты вместе с экипажами и паксами?
Или угонов тоже не было?
Мене там не було. До речі, це кажись саме ти недавно згадував приказку "Врьот как очєвідєц". Тому про те я можу сказати лише "схоже". Факт же того, що величезні залізні конструкції не могли "випадково" зкластися у одну точку, для мене очевидний. Навіть (навіть!) якщо допустити, що колосальні сталеві ферми могли настільки розм'якнути від керосинового вогню, стрімко, швидко, у ритмі вільного падіння вони не могли впасти. "Так не бува"(с).
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25326
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Трагедия в Днепре

Повідомлення Sintez » 13 лютого 2022, 17:58

главспец писав:
Sintez писав: Якщо вони якось візьмуцця за ум, й припинять ту ідіотію, котру творять, буде краще всьому суспільству, й мені серед інших.
какие у тебя претензии к адвокатам?! Чего они делают не так?
Вони просто вже не нужні. А жеруть дофіга й псують все, до чого доторкнуцця. В результаті виникає явище, деяким відоме як "революційна ситуація". Просто кажучи, так зване "государство", котре замість виконання життєво необхідної суспільству роботи лише невпинно, експоненціально жере, посилаєцця нах. Ну ти ж не зелена поросль, ти ж маєш це знати.

До речі, з огляду на останні події можу допустити, що разом із юриздами битимуть і фармацевтів. І грабуватимуть, як завжди водицця під час революцій та бунтів.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Трагедия в Днепре

Повідомлення главспец » 13 лютого 2022, 18:11

Sintez писав: Мене там не було. До речі, це кажись саме ти недавно згадував приказку "Врьот как очєвідєц". Тому про те я можу сказати лише "схоже". Факт же того, що величезні залізні конструкції не могли "випадково" зкластися у одну точку, для мене очевидний.
Sintez писав: Ніяких самольотів схоже й не було. Покадровий розбір "репортажу" показав, що то мультік.
весь мир видел видосики с самолетами. Допустим - это мультик. Как быть с сотнями (тысячами?) очевидцев, которые были на улицах рядом? Могли им "померещиться" самолеты? Или наоборот - после просмотра новостей, они поверили мультикам, а не тому, что видели?

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Трагедия в Днепре

Повідомлення главспец » 13 лютого 2022, 18:24

Sintez писав: Вони просто вже не нужні. А жеруть дофіга й псують все, до чого доторкнуцця. В результаті виникає явище, деяким відоме як "революційна ситуація". Просто кажучи, так зване "государство", котре замість виконання життєво необхідної суспільству роботи лише невпинно, експоненціально жере, посилаєцця нах. Ну ти ж не зелена поросль, ти ж маєш це знати.
мля... Я достаточно неплохо знаю законодательство. Но я не подпишу ни одного документа без визы дир.юр.департамента! При том, что я "могу знать", а он - обязан. И его виза означает юр.чистоту документа.
И ещё: не дай Бог оказаться в суде, мне понадобится адвокат, т.к. он знает процессуальные тонкости.
Тут на днях одна дописувачка доказывала, что Порошенко - "обвиняемый, раз был суд". И всё.
Представляешь, что может сделать с таким "грамотным" персонажем без адвоката заряженный следак?

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25326
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Трагедия в Днепре

Повідомлення Sintez » 13 лютого 2022, 23:03

главспец писав:
Sintez писав: Мене там не було. До речі, це кажись саме ти недавно згадував приказку "Врьот как очєвідєц". Тому про те я можу сказати лише "схоже". Факт же того, що величезні залізні конструкції не могли "випадково" зкластися у одну точку, для мене очевидний.
Sintez писав: Ніяких самольотів схоже й не було. Покадровий розбір "репортажу" показав, що то мультік.
весь мир видел видосики с самолетами. Допустим - это мультик. Как быть с сотнями (тысячами?) очевидцев, которые были на улицах рядом? Могли им "померещиться" самолеты? Или наоборот - после просмотра новостей, они поверили мультикам, а не тому, что видели?
Хз.

"Вірус" теж бачать. Мільярди, між іншим.

Але давай подумаємо. Їх реально були "сотні"? А з якого дива? На перший "самольот" взагалі фіг би хто заернув увагу - їх шастає дофіга, аеропорт прямо в місті. Наступні? Другий "самольот"? А його можна було помітити-розгледіти толком, знаходячися на вулиці рядом, тобто у вузьких проміжках між кількасотметрової висоти коробками? Сумніваюся, беручи до уваги швидкість літака навіть перед посадкою. Всі чули, скоріше всього, що щось там бахнуло. А коли всі "сотні" кажуть що "бачили", набагато простіше погодитися, аніж сказати, що ви всі гоните, не було нічого такого. Згадай, був фільм про зомбування, де не тільки дітки, а й дорослі досить льогко називали чорне білим після деякої обробки моска. Або прямо тут, згадаємо скільки жовчі я отримав, коли одразу охарактеризував "вірус" як гусіную х¥%ню, чим він і є, й зхарактеризував всю цю терористичну кампанію як масову штучно організовану шизофренію.

Про це чимало людей писали й казали, тим не менше технологія працює аж бігом.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25326
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Трагедия в Днепре

Повідомлення Sintez » 13 лютого 2022, 23:09

главспец писав:
Sintez писав: Вони просто вже не нужні. А жеруть дофіга й псують все, до чого доторкнуцця. В результаті виникає явище, деяким відоме як "революційна ситуація". Просто кажучи, так зване "государство", котре замість виконання життєво необхідної суспільству роботи лише невпинно, експоненціально жере, посилаєцця нах. Ну ти ж не зелена поросль, ти ж маєш це знати.
мля... Я достаточно неплохо знаю законодательство. Но я не подпишу ни одного документа без визы дир.юр.департамента! При том, что я "могу знать", а он - обязан. И его виза означает юр.чистоту документа.
И ещё: не дай Бог оказаться в суде, мне понадобится адвокат, т.к. он знает процессуальные тонкости.
Тут на днях одна дописувачка доказывала, что Порошенко - "обвиняемый, раз был суд". И всё.
Представляешь, что может сделать с таким "грамотным" персонажем без адвоката заряженный следак?
Це все так, я хіба проти? Але тепер трошки розширимо картинку. Введемо у неї хлопця типу Мотороли. Або Артемки. Із АК в руках. Уявляєш, що може зробити із вищеперечисленими тобою персонажами заряжений АК?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Саня
Повідомлень: 2714
З нами з: 26 березня 2018, 22:50

Re: Трагедия в Днепре

Повідомлення Саня » 14 лютого 2022, 01:50

Sintez писав: Зате я спеціаліст напримєр щодо металоконструкцій, котрими були "башні-близнюки", і тут я можу абсоолютно однозначно стверджувати, що башти ЗНЕСЛИ, акуратно, планомірно, точно, й - маю визнати - надзвичайно видовищно/красиво. "Сам" метал так не поводицця.
Так пишно ти іменуєш слюсаря, тобто себе? А ти слюсар з якою спеціалізацією?
…самая неистребимая наша иллюзия заключается в том, что мы действуем, воображая, что свободны от всяких иллюзий.
Ролло Мэй

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Трагедия в Днепре

Повідомлення главспец » 14 лютого 2022, 10:41

Sintez писав: Але давай подумаємо. Їх реально були "сотні"? А з якого дива? На перший "самольот" взагалі фіг би хто заернув увагу - їх шастає дофіга, аеропорт прямо в місті. Наступні? Другий "самольот"? А його можна було помітити-розгледіти толком, знаходячися на вулиці рядом, тобто у вузьких проміжках між кількасотметрової висоти коробками? Сумніваюся, беручи до уваги швидкість літака навіть перед посадкою
я думаю, это были все живые в округе! Рев двигателей на высоте/расстоянии нескольких сот метров заставит повернуть голову и посмотреть в ту сторону даже тугоухих!

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Трагедия в Днепре

Повідомлення главспец » 14 лютого 2022, 10:44

Sintez писав: Введемо у неї хлопця типу Мотороли. Або Артемки. Із АК в руках. Уявляєш, що може зробити із вищеперечисленими тобою персонажами заряжений АК?
мало ли полоумных? А если некто пойдёт косить врачей за то, что ему не хотят выписывать серу с содой и перекись?
И чего врачам теперь делать? Пепреучиваться на адвокатов?

rad
Повідомлень: 1822
З нами з: 17 квітня 2018, 20:17
Звідки: Київ

Re: Трагедия в Днепре

Повідомлення rad » 14 лютого 2022, 10:56

не надо последних, и так уже как собак нерезанных
нєдолго мучаться старушкам...

Відповісти