Жизнь больше никогда не будет прежней

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13701
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Жизнь больше никогда не будет прежней

Повідомлення M_M » 28 березня 2022, 08:38

Спостерігаю на власному прикладі радикальну зміну почуттів та поведінки. Підвищена чутливість до будь-яких вібрацій та низьких за тембром відголосків раніше звичних звуків. Двері, вікна, ліфт, деякі автівки. І це не страх. Це зміна реакції на зовнішні подражники. І врешті незнана досі постійна втома у другій половині дня. Завжди був совою по життю. Зараз підіймаюсь до сходу сонця. Схожі метаморфози і в інших. Чомусь дуже хочу томатного соку, а його ніде нема.

Аватар користувача
oven
щира українка
Повідомлень: 1299
З нами з: 22 березня 2018, 14:29
Звідки: місто Кия

Re: Жизнь больше никогда не будет прежней

Повідомлення oven » 28 березня 2022, 09:44

Все змінилося, так
"Володіти собою - найбільша влада." Сенека

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25056
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Жизнь больше никогда не будет прежней

Повідомлення Sintez » 28 березня 2022, 10:08

Життя або змінюєш сам відповідно до реальності, або реальність змінює тебе, іноді обухом проміж очей. Се ля ві, як кажуть жабоїди-підх¥йлятники.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
costashu
князь
Повідомлень: 5691
З нами з: 22 березня 2018, 15:02

Re: Жизнь больше никогда не будет прежней

Повідомлення costashu » 31 березня 2022, 05:37

M_M писав: Чомусь дуже хочу томатного соку, а його ніде нема.
з цим треба щось робить. Купи помідорів і надави
ХЖВСУ

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13701
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Жизнь больше никогда не будет прежней

Повідомлення M_M » 31 березня 2022, 06:33

costashu писав: Купи помідорів і надави
Так і зробив. Допомогло.

Аватар користувача
costashu
князь
Повідомлень: 5691
З нами з: 22 березня 2018, 15:02

Re: Жизнь больше никогда не будет прежней

Повідомлення costashu » 31 березня 2022, 06:57

M_M писав:
costashu писав: Купи помідорів і надави
Так і зробив. Допомогло.
:good:
ХЖВСУ

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13701
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Жизнь больше никогда не будет прежней

Повідомлення M_M » 31 березня 2022, 07:40

У Києві інженери підключили до Wi-Fi близько 700 укриттів, — перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

"Це дозволить школярам активно долучитися до онлайн-навчання, яке стартувало в столиці 28 березня. Це дозволить зменшити фокус уваги дітей на військових подіях", — заявив Поворознік.

Навчання проводитиметься без об'ємних домашніх завдань, щоб воно стало психологічною підтримкою дитини.

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7598
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: Жизнь больше никогда не будет прежней

Повідомлення Pestilence » 05 квітня 2022, 17:52

Хотелось бы прочитать выжимки Фридман "Наступні сто років". Читать 300 страниц нет желания. Может кто видел обзор, касающийся именно Украины?

Очень стремно все это выглядит на фоне сегодняшней статьи на Цензоре
СпойлерРозкрити
Президент України Володимир Зеленський вважає, що питання тимчасово окупованих територій Донбасу та Криму не варто прив'язувати до переговорного процесу з Росією щодо припинення війни та виведення російських військ із тих територій нашої держави, куди вони зайшли з 24 лютого.

Про це глава держави заявив у інтерв’ю представникам українських ЗМІ, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу Офісу Президента.

Він переконаний, що розв'язувати пакетно всі питання й таким чином закінчувати війну з Росією – складно та малоймовірно. Особливо коли на нашій території стоять танки, до нас прилітають ракети, коли є складні ситуації в заблокованих містах, як-от у Маріуполі.

"Росія має своє бачення щодо Донбасу, а Україна – своє. Тому в мене була проста пропозиція. Я вважаю, що ми не зможемо домовитися одразу за всіма пунктами. Це неможливо, навіть якщо в нас будуть перемовини", – зазначив Зеленський.

Відповідаючи на заклики щодо звільнення військовим шляхом усіх тимчасово окупованих територій, президент наголосив, що на Донбасі, в зоні проведення Операції об'єднаних сил, воюють одні з найпотужніших угруповань українських військ. Вони протистоять супротивнику, який значно переважає за кількістю. І якщо зараз дати їм команду йти в наступ, це коштуватиме тисяч людських життів.

"Нашій державі потрібна міцна армія. І якщо ми хочемо найпотужніших, найдосвідченіших людей втратити через те, що "я зараз хочу", ми повинні зрозуміти, що до нас повернуться (ворожі сили. – Ред.), і вже не за два-три роки, а того ж місяця. Всі військові про це знають і про це думають. Це дуже серйозна історія", – пояснив він.

Зеленський зазначив, що на Донбасі справді спостерігається скупчення російських військ, і Україна чудово розуміє мету й можливі плани РФ.

Глава держави також відкинув можливість повернення окупованого Криму силовим шляхом. Президент пояснив, що пропозиції України на переговорах із Росією щодо Криму не означають, що 10-15 років тема деокупації півострова не порушуватиметься. Навпаки, за його словами, домовленість має передбачати, що упродовж цього строку сторони повинні розв'язати питання Криму дипломатичним шляхом.

"Пропонується формат – не вирішувати це зараз, але вирішити це хоч завтра, упродовж цього терміну. Я вважаю, що це рішення непогане. Але я так зараз вважаю. На сьогодні, якби були такі домовленості щодо Криму, я вважаю, що це – перемога України", – сказав президент. Джерело: https://censor.net/ua/n3331541
По своей тупости я делаю простой вывод - уже есть какой-то договорняк между штатами и кацапами. По нему нас могут на много лет лишить тех территорий, которые уже оккупированы. Вангую что это может привести к тому, что Западная Украина может отказаться признавать такой договорняк и откажется сотрудничать с Киевом. То есть мы можем получить по факту 3 части Украины...чего и хотят кацапы - им легче будет подчинить центр через очень короткое время...

Опять же. Я не понимаю многих вещей. У нас уже 3 волны призыва, что в целом может составить около 600 тыс. Я понимаю, что они растянуты и не все боеспособны, но много фактов противоречивых. Судя по статье с Цензора, руководство считает что мы не сможем выстоять если будет удар с Востока, что он будет фатальным.

То была где-то инфа что у нас разных ПТРК в сумме в 10 раз больше чем танков у кацапов, но их не хватает. Все так запутано, что я уже ничего не понимаю. Хочется прояснить для себя.

Кстати, я сегодня слышал про закрытие каналов под Пецей, и одобряю. Но! Почему сейчас, на фоне выше приведенной информации, из которой можно сделать вывод, что руководство не собирается отбивать оккупированные территории? Ведь блокирование каналов аж кричит о том, что так и будет.

Еще вчера я писал вот это viewtopic.php?f=4&t=3461&p=180232#p180232 и по сути выше нарисовал продолжение

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13701
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Жизнь больше никогда не будет прежней

Повідомлення M_M » 05 квітня 2022, 19:17

Pestilence писав: Фридман "Наступні сто років"
Глобальный предиктор. Версия США, корректируется по ходу дела. Одесса - отдельное государство, итд итп.
В условиях непредсказуемости спрос на предсказания резко возрастает. Люди хотят привычно строить какие-то планы. А по факту - хаос, И рулетка выбора между "предикторами" всех мастей. Кто-то из них через год-два окажется ближе к реальности. На основании такого успеха рейтинг угадавшего возрастает до небес, до очередного прогноза, который... хм... ведь это просто рулетка истории, в которой выиграть может кто угодно, а предсказать что-либо - примерно как погоду. Общие тенденции ясны, но иногда и снег в Сахаре выпадает.

Archer
Повідомлень: 2366
З нами з: 27 березня 2018, 01:39

Re: Жизнь больше никогда не будет прежней

Повідомлення Archer » 05 квітня 2022, 20:22

Pestilence писав: По своей тупости я делаю простой вывод - уже есть какой-то договорняк между штатами и кацапами. По нему нас могут на много лет лишить тех территорий, которые уже оккупированы. Вангую что это может привести к тому, что Западная Украина может отказаться признавать такой договорняк и откажется сотрудничать с Киевом. То есть мы можем получить по факту 3 части Украины...чего и хотят кацапы - им легче будет подчинить центр через очень короткое время...

Опять же. Я не понимаю многих вещей. У нас уже 3 волны призыва, что в целом может составить около 600 тыс. Я понимаю, что они растянуты и не все боеспособны, но много фактов противоречивых. Судя по статье с Цензора, руководство считает что мы не сможем выстоять если будет удар с Востока, что он будет фатальным.

То была где-то инфа что у нас разных ПТРК в сумме в 10 раз больше чем танков у кацапов, но их не хватает. Все так запутано, что я уже ничего не понимаю. Хочется прояснить для себя.

Кстати, я сегодня слышал про закрытие каналов под Пецей, и одобряю. Но! Почему сейчас, на фоне выше приведенной информации, из которой можно сделать вывод, что руководство не собирается отбивать оккупированные территории? Ведь блокирование каналов аж кричит о том, что так и будет.
Есть полудоговорняк по ЯО. По территории договорняка нет - по крайней мере Байден открыто об этом заявил. Цензор не официальный рупор генштаба ВСУ. Видно, что не все идет как надо бы и многие вещи идут с задержками, но с нами-то никто и не должен как советоваться так и обьяснять.
Странности есть.
Мне непонятно, почему Венедиктова не потребовыала до сих пор от Генпрокуратуры РБ выдачу мародеров и убийц из Бучи, Ирпеня, Гостомеля -по крайней мере персоналии известны. МИД истерично требует отключить от свифта рашку а вот белорусам никаких пртензий. Использование территории, обстрелы и укрывательство уголовников ??? :1:

Идут победные рапорта о выходе на границы в Чернигове и Сумах а дальше почему не идут ??? Почему рейдом не пройтись по известным базам формирований РФ ? Хотя бы угроза, обозначить вектор - заставило оттягивать с других направлений силы врага. Это бы сняло напряжение с Харькова и возможно Мариуполя ?:: :1: :dash2:

Крым или Ордло ? Без поддержки местного населения нечего туда соваться. Статус на 24.02.022 вполне достижим, при более активных действиях на Юге. Но для этого надо идти на Белгород. А тут воприс....

Застройщики в Киеве собираются освоивать деньги. Значит они более чем уверены в победе.

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7598
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: Жизнь больше никогда не будет прежней

Повідомлення Pestilence » 05 квітня 2022, 20:31

Archer писав: Крым или Ордло ? Без поддержки местного населения нечего туда соваться.
По ордло есть сомнения - думаю что там некому сопротивляться, если говорить о местном населении. По крыму - если рашка зависнет и уйдет из крыма, то наших сил вполне хватит передавить гоблинов, партизанить там никто не будет, военные без поддержки рашки сдадутся сами.

Аватар користувача
costashu
князь
Повідомлень: 5691
З нами з: 22 березня 2018, 15:02

Re: Жизнь больше никогда не будет прежней

Повідомлення costashu » 06 квітня 2022, 02:27

Pestilence писав: 600 тыс.
це дуже сміливий спосіб підрахунку
ХЖВСУ

Аватар користувача
costashu
князь
Повідомлень: 5691
З нами з: 22 березня 2018, 15:02

Re: Жизнь больше никогда не будет прежней

Повідомлення costashu » 06 квітня 2022, 02:29

Archer писав: МИД истерично требует
це точно, що істерично?
ХЖВСУ

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7598
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: Жизнь больше никогда не будет прежней

Повідомлення Pestilence » 06 квітня 2022, 06:19

costashu писав:
Pestilence писав: 600 тыс.
це дуже сміливий спосіб підрахунку
Да, мабуть 400. Якщо було бiльше 200, + 3 волни вже. Чи тут вписана нацгвардія?

Аватар користувача
costashu
князь
Повідомлень: 5691
З нами з: 22 березня 2018, 15:02

Re: Жизнь больше никогда не будет прежней

Повідомлення costashu » 06 квітня 2022, 22:30

Pestilence писав:
costashu писав: це дуже сміливий спосіб підрахунку
Да, мабуть 400. Якщо було бiльше 200, + 3 волни вже. Чи тут вписана нацгвардія?
хвиля мобілізації не означає подвоєння складу, це все що я розумію
ХЖВСУ

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13701
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Жизнь больше никогда не будет прежней

Повідомлення M_M » 15 квітня 2022, 18:01

Сьогодні побачив, що залишилось від будиночка мого друга у Гостомелі. Стільки праці було вкладено, щоб прожити решту життя у затишному, з любов'ю обладнаному місці. Вертатись нема куди. Вік не той, щоб починати все з нуля. Точніше - з розбирання вщент роздолбаних стін. Та й впевненості у безпеці вже ніколи не буде. Ніде у світі. :ireful1:

rad
Повідомлень: 1791
З нами з: 17 квітня 2018, 20:17
Звідки: Київ

Re: Жизнь больше никогда не будет прежней

Повідомлення rad » 15 квітня 2022, 19:22

можу уявити відчай цих людей,
фундамент своєї оселі заклав у 2004-у, пройшов усі круги можливого та неможливого, шоб довести до тями,
особисто шліфував всі стіни болгаркою, клав плитку...
приходять чурки, збивають унітаз та знищують ВСЕ, до чого з любовью приклав свої руки... НЕНАВИДЖУ!!!
нєдолго мучаться старушкам...

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13701
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Жизнь больше никогда не будет прежней

Повідомлення M_M » 15 квітня 2022, 22:46

rad писав: можу уявити відчай цих людей,
Справжний відчай:
У двоюродной сестры моей жены пропала дочь в Буче. Пару дней назад ее нашли - ее изнасиловали и убили выстрелом в затылок. Ей было всего 16 лет.
І це не поодинокий випадок ((

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25056
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Жизнь больше никогда не будет прежней

Повідомлення Sintez » 16 квітня 2022, 19:23

Не те шліфували, що треба було.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25056
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Жизнь больше никогда не будет прежней

Повідомлення Sintez » 16 квітня 2022, 19:28

Хаос існує лише у ваших головах.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Відповісти