Молох.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25056
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Молох.

Повідомлення Sintez » 16 листопада 2023, 20:31

Та куди мені, справді.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25056
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Молох.

Повідомлення Sintez » 16 листопада 2023, 20:54

Я колись, іще маленьким пацаном, читав бабусині церковні книжки. Вік був такий, читав усе що на очі трапило. Так от, там і "кожен отримає по вірі своїй" було написано. Тодішнім, іще пацанячим розумом, я відмітив собі, що це звичайно ж виключно для церковників. Пройшло дофіга років. І навіть "президент янукович" мене не розбудив від тієї ілюзії. І лише коли жахнув короношизіс, я зрозумів, наскільки вселенського значення цей принцип. І нвскільки він страшний у своїй простоті.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Нечай
Повідомлень: 3234
З нами з: 06 квітня 2018, 23:30

Re: Молох.

Повідомлення Нечай » 16 листопада 2023, 21:34

Sintez писав: Я колись, іще маленьким пацаном, читав бабусині церковні книжки. Вік був такий, читав усе що на очі трапило. Так от, там і "кожен отримає по вірі своїй" було написано. Тодішнім, іще пацанячим розумом, я відмітив собі, що це звичайно ж виключно для церковників. Пройшло дофіга років. І навіть "президент янукович" мене не розбудив від тієї ілюзії. І лише коли жахнув короношизіс, я зрозумів, наскільки вселенського значення цей принцип. І нвскільки він страшний у своїй простоті.
Та я вже зрозумів, що про економіку в тих книжках нічого не було.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25056
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Молох.

Повідомлення Sintez » 17 листопада 2023, 07:10

Про економіку ні в ті часи, ні зараз нічого путнього не було й нема. Ібо якби інакше, то злодюг було б видно, як на долоні. А так "економіка" - "гуманітарна наука", у котрій замість лінійки міряють резинкою від трусів.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25056
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Молох.

Повідомлення Sintez » 17 листопада 2023, 07:40

Про економіку, до речі.

🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Нечай
Повідомлень: 3234
З нами з: 06 квітня 2018, 23:30

Re: Молох.

Повідомлення Нечай » 17 листопада 2023, 08:15

А що вас дивує? Це капіталізм, так було і так буде. І які претензії може мати Україна до інших країн, коли сама досі(!) продає Рашці титанову руду, яка потім повертається у вигляді "Калібрів" та "Кинжалів"? Більшу частину того зерна, що вивозить Україна, купує Китай-головний союзник Рашки. Так, Путіну дають перемогти, і в першу чергу дає сама Україна, яка не робить практично нічого для перемоги. Я писав вище, як швидко перемогти Рашку і для цього потрібні не стільки гроші, стільки бажання. А його немає і, настільки я зрозумів, ви з радом таку політику підтримуєте. То хто вам лікар?

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25056
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Молох.

Повідомлення Sintez » 17 листопада 2023, 10:27

Дофіга вас совєтчиків зі страни совєтов. Із рецептами як зловити пташку, насипавши їй солі на хвіст.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25056
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Молох.

Повідомлення Sintez » 17 листопада 2023, 10:31

Проти України, як і проти Ізраїлю, та й проти всього світу застосовуєцця зброя, про яку жертви й чути не хочуть як про зброю, навпаки вважаючи процес свого знищення "прогресом" і "цінностями". Ти маєш рецепт, як то побороти?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25056
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Молох.

Повідомлення Sintez » 17 листопада 2023, 10:44

Війна, і не перша, розгоряєцця виключно завдяки тому, що ВСЯ система (той самий твій "капіталізм") застаріла, як лайно мамонта, і її труп, розкладаючись, труїть світ. Ось ця проблема мене реально цікавить. А що ти маєш на увазі під "перемогти"? Знову повернути все як було? Із ахмєтовими, пінчуками й іншими підорчуками? Кому й нафіга воно впало? Чи "іти на Захід"? Пардон, я маю чимало знайомих, котрі там живуть, і я НЕ ХОЧУ так жити. Тому що всі їхні "цінності" - фейк і пшик, що ми, до речі, останні роки й спостерігаємо. Одна короношиза чого варта.

Нам СВОЄ потрібне. Але про це хіба що Арестович каже, котрого толпа придурків шельмує зі свистом і улюлюканням. Іде змагання за те, яке "світле вчора" будувати - східне чи західне. Про майбутнє мови нема. Всі "наддержави" перетворилися на великий совок, симптоматично керований престарілими чокнутими придурками, як на підбір. Надіятися на те, що вони раптом породять якесь чудо, я не вважаю можливим. Як будувати НОВИЙ світ, де закопати Молоха й вбити осиковий кілок у його погану могилу - оце тема.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

rad
Повідомлень: 1794
З нами з: 17 квітня 2018, 20:17
Звідки: Київ

Re: Молох.

Повідомлення rad » 17 листопада 2023, 12:16

Sintez писав: Нам СВОЄ потрібне. Але про це хіба що Арестович каже, котрого толпа придурків шельмує зі свистом і улюлюканням
не тільки арештович, але воно пре себе у великі політики, та ще й видає із себе великого полководця,
я ще весною мало не впав, коли почув від нього, шо великий наступ почнеться після того як підсохне багнюка,
мабуть не чув вислів "танкі грязі не бояться", на донбаських черноземах це проблема, але і місцевість для танків малопридатна,
для миколаївських та запорізьких пісків вже не проблема, але за рік московити там збудували три лінії бетонних укріплень, густо всіяних мінами, а у західних танків величезний недолік - дуже мало.

Про це та інше багато говорить Світан, фаховий військовий льотчик, свого часу навіть був "на підвалі бамбаських земляків". Говорить по темі, без огляду на персоналій та "союзників", лає владу за те що, так і не вивела укроборонпром на нормальне військове виробництво, стоіть з протянутою рукою навіть за патронами. Особливо сподобались його коментарі щодо атак наших БПЛА та ракет по території мордору. Зараз поки що це комарині укуси, нормальні удари забезпечать сотні дронів-камікадзе. Я б від себе ще додав, шо не проти атаки на мацьковські болота з чотирьох кінців напалмом, давненько шось "сталіца" не горіла. Але ж треба зберігати лице перед "союзниками"
нєдолго мучаться старушкам...

Аватар користувача
Нечай
Повідомлень: 3234
З нами з: 06 квітня 2018, 23:30

Re: Молох.

Повідомлення Нечай » 17 листопада 2023, 12:21

Дофіга вас совєтчиків зі страни совєтов. Із рецептами як зловити пташку, насипавши їй солі на хвіст.
Та я в курсі, що сперечатися з українцями-все одно що гівно ложками їсти. Але проблема в тому, що якби не ця війна, то відсотків на дев'яносто Хуйла б уже при владі не було. Бо якраз на осінь 2022-го року все йшло до того, що буде черговий русскій бунт, бєссмислєнний і беспощадний, тому що Хуйло довів країну до ручки. Він і війну почав в основному для того, щоб його попередити. "Малєнькая побєдоносная война"-давня російська традиція. Вона дала Путіну можливість задавити опозицію і зробити видимість підйому економіки за рахунок військових замовлень. І перемога в цій війні тільки продлить агонію його режиму, а прості люди житимуть ще гірше. Тому розумні люди в Рашці і хочуть перемоги України, яка стає все більш примарною. Бо українці внаслідок власного распіздяйства програли всі війни, які вели, програють і цю, поки що все йде до того. Ви частково правильно ставите питання відносно того, в якій країні жити, але навіть у більшовиків були програми "мінімум" і "максимум", а у вас зразу "максимум". Бо якщо переможе Хуйло, вам буде не до програм. Хуйло заселить кацапами з Уралу та Сібіру звільнені від українців території і буде потихеньку "відгризати" від України шматки, поки не захопить всю. А ваше СВОЄ-це чергова спроба винайти велосипед, чергове танцювання на граблях.

rad
Повідомлень: 1794
З нами з: 17 квітня 2018, 20:17
Звідки: Київ

Re: Молох.

Повідомлення rad » 17 листопада 2023, 12:46

українці недолугі роздолбаї, ми це сотнями років чули, та ж сімонянша на початку війни хіхікала "ну че там побєждать, ну украина же!"
ну так попросіть фіннів, у них є досвід зимової війни, вони пітер за три дні захоплять, і це з огляду на "другу" у світі цілком реально,
і визволять многостраждальних ординців від ярма босяків з підворотні
нєдолго мучаться старушкам...

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25056
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Молох.

Повідомлення Sintez » 18 листопада 2023, 11:15

Нечай писав:
Дофіга вас совєтчиків зі страни совєтов. Із рецептами як зловити пташку, насипавши їй солі на хвіст.
Та я в курсі, що сперечатися з українцями-все одно що гівно ложками їсти. Але проблема в тому, що якби не ця війна, то відсотків на дев'яносто Хуйла б уже при владі не було. Бо якраз на осінь 2022-го року все йшло до того, що буде черговий русскій бунт, бєссмислєнний і беспощадний, тому що Хуйло довів країну до ручки. Він і війну почав в основному для того, щоб його попередити. "Малєнькая побєдоносная война"-давня російська традиція. Вона дала Путіну можливість задавити опозицію і зробити видимість підйому економіки за рахунок військових замовлень. І перемога в цій війні тільки продлить агонію його режиму, а прості люди житимуть ще гірше. Тому розумні люди в Рашці і хочуть перемоги України, яка стає все більш примарною. Бо українці внаслідок власного распіздяйства програли всі війни, які вели, програють і цю, поки що все йде до того. Ви частково правильно ставите питання відносно того, в якій країні жити, але навіть у більшовиків були програми "мінімум" і "максимум", а у вас зразу "максимум". Бо якщо переможе Хуйло, вам буде не до програм. Хуйло заселить кацапами з Уралу та Сібіру звільнені від українців території і буде потихеньку "відгризати" від України шматки, поки не захопить всю. А ваше СВОЄ-це чергова спроба винайти велосипед, чергове танцювання на граблях.
Тобто у тому, що вас, жителів московії, грабують і путь у всі дірки хто захоче, винні українці? Цікава "логіка", шо сказать.

Але повернемося до "велосипеда". Тобто, нормальний працюючий вєлік уже є? Це, мабуть, Ульянов/Бланк, котрий о коопєрацыї? Пардон, але я на вєліку із квадратними колесами їздити не хочу.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25056
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Молох.

Повідомлення Sintez » 18 листопада 2023, 11:21

rad писав: лає владу за те що, так і не вивела укроборонпром на нормальне військове виробництво, стоіть з протянутою рукою навіть за патронами.
Існуюча система в принципі не буде нічого цього робити. 30 років вона продавала Заходові металобрухт, тепер, коли метал вичерпався, почали продавати життя холопів. Нотін персонал, джаст бізнес.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25056
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Молох.

Повідомлення Sintez » 18 листопада 2023, 11:23

Оскільки довіра до Зєлі у толпи вичерпуєцця, шукають заміну. Кастінг - Арестович, Залужний, може ще хто.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

rad
Повідомлень: 1794
З нами з: 17 квітня 2018, 20:17
Звідки: Київ

Re: Молох.

Повідомлення rad » 18 листопада 2023, 11:57

згоден,
оце недавно дивився розмову з тим же Романом Світаном, він слів не підбирав, дісталося і нашим і "союзникам"
перші навмисно душать виробництво, ДАСУ під керівництвом єрмаковської дуньки влаштовує "аудит", виробництво передають сумнівним конторам. Свого часу писали, якась така "фірма" взялась за виробництво 20 БПЛА за більше 600 млн грн. При іспитах полетів лише один, і той втратив зв'язок.
Другі весь час шось вовтузять зі зброєю, рік годують тими же Ф-16, хоча заради справедливості, скрізь зуби погодились шо озброєння та БК у тому ж НАТО малувато.
Ще вчора слухав бесіду з одним гамериканським республіканцем, цілком на стороні України і за підтимку фінансами та зброєю. Але так м'якенько відмітив, що керівництво України уникає контактів з республіканцями, які мають доволі великий вплив в їхньому істеблішменті. а на переговори в штати Президент посилає голову офісної канцелярії, який не має ніяких конституційних повноважень
нєдолго мучаться старушкам...

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25056
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Молох.

Повідомлення Sintez » 18 листопада 2023, 12:00

rad писав: Ще вчора слухав бесіду з одним гамериканським республіканцем,
Оцю мабуть. Так, цікаво.

🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25056
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Молох.

Повідомлення Sintez » 18 листопада 2023, 12:50

Я ще хз коли на старому ДД писав, що обамка здав Україну хуйлу в обмін на непідримку кацапами Ірану.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25056
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Молох.

Повідомлення Sintez » 18 листопада 2023, 12:52

А республіканцями лякають українців, як пугалом, "забувши", що першу реальну зброю дав саме Трамп.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25056
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Молох.

Повідомлення Sintez » 18 листопада 2023, 12:55

Як, до речі, "забулося" й те, що "перемога" Бідона добряче тхнула шахрайством, що й викликало обурення Трампа. Але його підвели під провакацію зі "штурмом Капітолія".
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Відповісти