Молох.

Відповісти
Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24916
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Молох.

Повідомлення Sintez » 15 березня 2022, 14:08

Єдиний мір, котрий може наступити у такій країні як наша - лише русскій. Невже це досі не стало ясно? Віднині й до кінця віків у українця має бути за плечами автомат. Пофігу, чи існуватиме расєя чи розсиплецця у порох. Звідти все одно надходитиме загроза - китайська, чеченська, просто тупо бандицька. Віднині країна МАЄ бути на боєвому чергуванні. Постійно. Якщо ні - всі жертви собаці під хвіст.
Востаннє редагувалось 01 травня 2022, 10:23 користувачем Sintez, всього редагувалось 1 раз.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13674
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: ВІЙНА

Повідомлення M_M » 15 березня 2022, 14:50

Sintez писав: Віднині й до кінця віків у українця має бути за плечами автомат
І який саме автомат маєте за плечами?

Аватар користувача
Babasha
Штучний інтелект
Повідомлень: 3556
З нами з: 25 березня 2018, 16:41
Звідки: Донецк, гостиница "Цирк", бар "Арена"

Re: ВІЙНА

Повідомлення Babasha » 15 березня 2022, 14:54

M_M писав:
Sintez писав: Віднині й до кінця віків у українця має бути за плечами автомат
І який саме автомат маєте за плечами?
:lol:
Устоявшаяся форма государственности — политический кризис.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24916
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: ВІЙНА

Повідомлення Sintez » 15 березня 2022, 18:07

M_M писав:
Sintez писав: Віднині й до кінця віків у українця має бути за плечами автомат
І який саме автомат маєте за плечами?
Поки що ніякого. Не вважав за потрібне придбати, надіявся що голова компенсує. Помилка виявлена й буде виправлена за першої ж можливості.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Babasha
Штучний інтелект
Повідомлень: 3556
З нами з: 25 березня 2018, 16:41
Звідки: Донецк, гостиница "Цирк", бар "Арена"

Re: ВІЙНА

Повідомлення Babasha » 15 березня 2022, 18:13

Sintez писав:
M_M писав: І який саме автомат маєте за плечами?
Поки що ніякого. Не вважав за потрібне придбати, надіявся що голова компенсує. Помилка виявлена й буде виправлена за першої ж можливості.
Тебя с твоей то головой можно в качестве подкалиберного противотанкового снаряда использовать. Прошьет броню танка насквозь и в макитре даже ничего не сотрясется)))
Устоявшаяся форма государственности — политический кризис.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24916
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: ВІЙНА

Повідомлення Sintez » 15 березня 2022, 18:17

Ти мене недооцінюєш. Слава Богу що моя макітра засекречена, а то кацапи звинуватили б Україну у застосуванні ЗМВ.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Babasha
Штучний інтелект
Повідомлень: 3556
З нами з: 25 березня 2018, 16:41
Звідки: Донецк, гостиница "Цирк", бар "Арена"

Re: ВІЙНА

Повідомлення Babasha » 15 березня 2022, 18:49

Sintez писав: Ти мене недооцінюєш. Слава Богу що моя макітра засекречена, а то кацапи звинуватили б Україну у застосуванні ЗМВ.
Не поспоришь - тупость и глупость твои поражают… тебя б в Ирпень с Бучей запустить, орки б воя волком от такого лютого пиздеца б обратно в Белоруссию б сбежали… ага, поди как заразное :rofl:
Устоявшаяся форма государственности — политический кризис.

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7589
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: ВІЙНА

Повідомлення Pestilence » 15 березня 2022, 21:34

Фрося писав: и еще.Сегодня уже в 4 раз разбомбили вертолеты русни в аэропорту Чернобаевки.Там какой-то для них бермудский треугольник или петля не возврата.Или тупое уничтожение как саботаж.Там столько сейчас металлолома,что все удивляются .
Пишут что бегут суки. Вы там йод держите наготове и в убежища бы спустились. 1 кубик йода (45 капель) на стакан молока/воды, лучше за 30 минут или в момент.
СпойлерРозкрити
Если есть угроза радиоактивного заражения, нужно принять внутрь обычный йод, тогда щитовидная железа будет занята этим йодом и мы сможем ее уберечь от поражения. Это нужно сделать, когда угроза реальна, или в первые минуты-часы после того, как объявлена тревога. Если мы сделаем это в первые два часа, защита превышает 90%, если за 30 минут до взрыва - защита почти 100%

Раствор 5% йода
Взрослые и дети старше 14 лет – 40 капель внутрь
Дети 5 – 14 лет – 20 капель внутрь
Дети 2 – 5 лет – 20 капель на кожу
Дети младше 2 лет – 10 капель на кожу

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24916
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: ВІЙНА

Повідомлення Sintez » 16 березня 2022, 16:42

Pestilence писав:
Фрося писав: и еще.Сегодня уже в 4 раз разбомбили вертолеты русни в аэропорту Чернобаевки.Там какой-то для них бермудский треугольник или петля не возврата.Или тупое уничтожение как саботаж.Там столько сейчас металлолома,что все удивляются .
Пишут что бегут суки. Вы там йод держите наготове и в убежища бы спустились. 1 кубик йода (45 капель) на стакан молока/воды, лучше за 30 минут или в момент.
СпойлерРозкрити
Если есть угроза радиоактивного заражения, нужно принять внутрь обычный йод, тогда щитовидная железа будет занята этим йодом и мы сможем ее уберечь от поражения. Это нужно сделать, когда угроза реальна, или в первые минуты-часы после того, как объявлена тревога. Если мы сделаем это в первые два часа, защита превышает 90%, если за 30 минут до взрыва - защита почти 100%

Раствор 5% йода
Взрослые и дети старше 14 лет – 40 капель внутрь
Дети 5 – 14 лет – 20 капель внутрь
Дети 2 – 5 лет – 20 капель на кожу
Дети младше 2 лет – 10 капель на кожу
Звідки інфа? Я ще з чорнобильських часів пам'ятаю що 3 краплі йоду на склянку води... 40 крапель то дофігіщя, мабуть.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
costashu
князь
Повідомлень: 5691
З нами з: 22 березня 2018, 15:02

Re: ВІЙНА

Повідомлення costashu » 16 березня 2022, 16:51

Sintez писав:
Pestilence писав: Пишут что бегут суки. Вы там йод держите наготове и в убежища бы спустились. 1 кубик йода (45 капель) на стакан молока/воды, лучше за 30 минут или в момент.
СпойлерРозкрити
Если есть угроза радиоактивного заражения, нужно принять внутрь обычный йод, тогда щитовидная железа будет занята этим йодом и мы сможем ее уберечь от поражения. Это нужно сделать, когда угроза реальна, или в первые минуты-часы после того, как объявлена тревога. Если мы сделаем это в первые два часа, защита превышает 90%, если за 30 минут до взрыва - защита почти 100%

Раствор 5% йода
Взрослые и дети старше 14 лет – 40 капель внутрь
Дети 5 – 14 лет – 20 капель внутрь
Дети 2 – 5 лет – 20 капель на кожу
Дети младше 2 лет – 10 капель на кожу
Звідки інфа? Я ще з чорнобильських часів пам'ятаю що 3 краплі йоду на склянку води... 40 крапель то дофігіщя, мабуть.
я би порадив спрей Люгс, але де його зараз знайти
ХЖВСУ

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24916
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: ВІЙНА

Повідомлення Sintez » 16 березня 2022, 16:53

https://playforukraine.life/

Комп'ютерники, ваша думка, воно реально гадить кацапам? Начебто ДДОС генерує...
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59197
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: ВІЙНА

Повідомлення Фрося » 16 березня 2022, 16:55

у меня йод есть ,но..я думаю до этого не дойдет

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7589
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: ВІЙНА

Повідомлення Pestilence » 16 березня 2022, 16:55

Sintez писав: Звідки інфа? Я ще з чорнобильських часів пам'ятаю що 3 краплі йоду на склянку води... 40 крапель то дофігіщя, мабуть.
Якобы это разовая доза. Я не знаю
https://1plus1.ua/ru/novyny/profilaktik ... marovskogo

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7589
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: ВІЙНА

Повідомлення Pestilence » 16 березня 2022, 16:56

Sintez писав: Комп'ютерники, ваша думка, воно реально гадить кацапам? Начебто ДДОС генерує...
Не знаю что это, но антивирус ругается

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24916
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: ВІЙНА

Повідомлення Sintez » 16 березня 2022, 17:05

Ну кагбе слухати Комаровського?.. Діло звичайно хазяйське, але нмд з нього лікар як із мене балерина.

Я колись пробував розвести три краплі на склянку й сьорбнути. Рідкісна гидота, але при ядерці мабуть склянку випив би. А сорок крапель... Не знаю.
Окрім того, наскільки пам'ятаю (хоча можу й помилятися), радіоактивний йод при вибухові військових боєприпасів майже не утворюєцця, ця гидота - продукт накопичення у ядерних реакторах, тому якраз при вибухові на АЕС актуально.

Хз..
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7589
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: ВІЙНА

Повідомлення Pestilence » 16 березня 2022, 17:09

Sintez писав: Ну кагбе слухати Комаровського?.. Діло звичайно хазяйське, але нмд з нього лікар як із мене балерина.

Я колись пробував розвести три краплі на склянку й сьорбнути. Рідкісна гидота, але при ядерці мабуть склянку випив би. А сорок крапель... Не знаю.
Окрім того, наскільки пам'ятаю (хоча можу й помилятися), радіоактивний йод при вибухові військових боєприпасів майже не утворюєцця, ця гидота - продукт накопичення у ядерних реакторах, тому якраз при вибухові на АЕС актуально.

Хз..
Плюсы опубликовали, хз...я сам не знаю.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24916
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: ВІЙНА

Повідомлення Sintez » 16 березня 2022, 18:09

Радіоактивний йод vs опік стравоходу.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7589
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: ВІЙНА

Повідомлення Pestilence » 16 березня 2022, 19:30

Sintez писав: Радіоактивний йод vs опік стравоходу.
Если дозировка и правда такая, то надо много жидкости выпить. Они пишут что идеально молоко. Я погуглил - везде речь идет о таком огромном количестве йода. Поищи ты, мне тоже очень интересно, надо точно знать на всякий случай - и чернобыль под боком с террористами.

В Марике похоже 1 бомбой тысячу гражданских убили с детьми...театр разбомбили полностью и туда не подойти для разбора завалов - постоянно стреляют...нацисты...будь прокляты до 10 колена...

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24916
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: ВІЙНА

Повідомлення Sintez » 16 березня 2022, 21:06

Ну хз
При загрозі надходження в організм радіоактивного йоду для захисту від опромінення щитовидної залози призначати дорослим та дітям віком від 2 років по 125 мг (1/2 таблетки) 1 раз на добу. Половину таблетки подрібнити і дати з невеликою кількістю солодкого чаю. Препарат застосовувати щодня до зникнення загрози надходження радіоактивного йоду в організм.
https://likicontrol.com.ua/%D1%96%D0%BD ... 8F/?[20309]

Це 125 мг йоду з калієм.

Знайшов, що у одній краплі 5% розчину чистого йоду від 1,5до2,5 мг. Так що може бути й 40 крапель. Хз.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24916
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: ВІЙНА

Повідомлення Sintez » 16 березня 2022, 21:10

Уже не згадаю, колись іще до короношизи купили якийсь розрекламований тоді суперпрепарат від орві, кажись "амізон" - так йодом після однієї таблетки просто воняло у роті, решту таблеток викинув нафік.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Відповісти