Молох.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25102
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Молох.

Повідомлення Sintez » 08 лютого 2024, 19:03

Olga писав:
Sintez писав:
(дуже допомогло, що стрічка з текстом йшла. Я таки каліка - на слух сприймаю набагато гірше, ніж текст...)
Треба враховувати, що найімовірніше глобалізатори переможуть - вони більш прогресивна форма організації, ніж національні структури. І Китай - мабуть теж частка цієї системи.
Згадай, що виробляв Трамп, будучи президентом, як намагався не віддати владу - а дзуськи.

І ідеологічно вони прогресивніші. Люди, як ти кажеш, з частковим ПГМ, відсіюються на старті, їм там не місце
"Перемога" буде за глобалізацією, але аж ніяк не за так званими глобалізаторами. І Шваб, і Байден, і дитя чиказької синагоги Обама разом із Клінтонами - сміття. Їхня псевдо"глобалізація" накриєцця мідним тазиком, як весь лівий "інтереаціонал". Питання лише у ціні. Згідно реальних законів природи ця бредятина не має майбутнього в принципі.

Спробуй втямити просту річ - тобі ЗАВЖДИ пропонують "вибір" між двома половинками кавалка лайна. Спробуй глянути вище.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25102
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Молох.

Повідомлення Sintez » 08 лютого 2024, 19:21

Olga писав: У Мексиці скоріше всього ось-ось оберуть ту, що за глобалізацію. Аргентинський президент теж виглядає, як більше за неї. Канада цілком може Трюдо і на четвертий строк обрати, як прем'єр-міністра. Це про континент в цілому
Нє, ну оберуть, я не сумніваюся. Але що дасть це обирання?

Барани не розуміють, що вони - м'ясо і шерсть.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25102
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Молох.

Повідомлення Sintez » 08 лютого 2024, 19:23

Olga писав: Дуже довге відео як для мене. Мені працювати треба,
Ото ж і біда.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Olga
Повідомлень: 1578
З нами з: 26 березня 2018, 04:45

Re: Молох.

Повідомлення Olga » 08 лютого 2024, 21:26

Sintez писав:
Olga писав: Дуже довге відео як для мене. Мені працювати треба,
Ото ж і біда.
В чому біда? Що саме мої знання і навички потрібні Канаді?

Аватар користувача
Olga
Повідомлень: 1578
З нами з: 26 березня 2018, 04:45

Re: Молох.

Повідомлення Olga » 08 лютого 2024, 21:31

Sintez писав: Барани не розуміють, що вони - м'ясо і шерсть.
не всі такі розумні, як ти.
А на цім континенті аборти були заборонені ще зовсім недавно, всього кілька десятків років тому, і жінки втрачали здоров'я або й життя, йдучи підпільно на них (почитай Стефана Цвейга "Амок" на цю тему).
На цім континенті чорношкірі люди ще зовсім недавно не мали права їсти поряд з білошкірими у кафе, вони мусили лише стояти, коли там білошкірі сидять і їдять - всього кілька десятків років тому.

Тому цей континент обиратиме тих, хто проти такого, духом. Ясно?

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25102
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Молох.

Повідомлення Sintez » 08 лютого 2024, 21:51

Olga писав:
Sintez писав: Ото ж і біда.
В чому біда? Що саме мої знання і навички потрібні Канаді?
В ширині світолгяду, скажімо так. Або у пріоритетах, якщо завгодно.

Це не претензія, а інформація до роздумів. Всі зарилися у корито повсякденності, впевнені що "там і без нас розберуцця".
Впевненість абсолютно необгрунтована, нічим, просто "освітньою" дресировкою втюхана в голови. Результат - катастрофа.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Olga
Повідомлень: 1578
З нами з: 26 березня 2018, 04:45

Re: Молох.

Повідомлення Olga » 08 лютого 2024, 21:58

Sintez писав: корито повсякденності
бути розробником мені подобається, я згодна на таку повсякденність назавжди
Sintez писав: "освітньою" дресировкою
і дресировку, що зробила мене ним, хоч якимось - теж згодна повторювати і повторювати.

Щодо того, що все погано - так погано було і у другу світову, ще зовсім невеликий проміжок часу пройшов, щоб світ став значно і скрізь кращим...

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25102
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Молох.

Повідомлення Sintez » 09 лютого 2024, 03:07

Olga писав:
Sintez писав: корито повсякденності
бути розробником мені подобається, я згодна на таку повсякденність назавжди
Sintez писав: "освітньою" дресировкою
і дресировку, що зробила мене ним, хоч якимось - теж згодна повторювати і повторювати.

Щодо того, що все погано - так погано було і у другу світову, ще зовсім невеликий проміжок часу пройшов, щоб світ став значно і скрізь кращим...
Якщо ти думаєш, що океан врятує, як тоді, то глибоко помиляєшся. Визирни у вікно - он вони ходять, обожнювані тобою мусліки. Коли вони до тебе із ножиками завітають, надієшся що зачаруєш лекціями про ООП, напримєр?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25102
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Молох.

Повідомлення Sintez » 09 лютого 2024, 03:20

Olga писав: і дресировку, що зробила мене ним, хоч якимось - теж згодна повторювати і повторювати.
А арабським тьоткам подобаєцця плодитися й розмножуватися, доки білі придурки й придурочьки захищають гендерне казнащо. Тут уже вступає в дію чиста математика. Що ти скажеш на це як розробник? Теж не твого розуму діло?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Olga
Повідомлень: 1578
З нами з: 26 березня 2018, 04:45

Re: Молох.

Повідомлення Olga » 09 лютого 2024, 03:36

Sintez писав:
Olga писав: бути розробником мені подобається, я згодна на таку повсякденність назавжди і дресировку, що зробила мене ним, хоч якимось - теж згодна повторювати і повторювати.

Щодо того, що все погано - так погано було і у другу світову, ще зовсім невеликий проміжок часу пройшов, щоб світ став значно і скрізь кращим...
Якщо ти думаєш, що океан врятує, як тоді, то глибоко помиляєшся. Визирни у вікно - он вони ходять, обожнювані тобою мусліки. Коли вони до тебе із ножиками завітають, надієшся що зачаруєш лекціями про ООП, напримєр?
більше чим ти думаєш знаю про них (чоловік допомагає убезпечити місто від потенційних їх нападів).
Від ерефівців може й врятує, але ж крім них вистачає. І що?

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25102
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Молох.

Повідомлення Sintez » 09 лютого 2024, 03:38

Та нічьо. Не відволікайся, розробляй далі.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Olga
Повідомлень: 1578
З нами з: 26 березня 2018, 04:45

Re: Молох.

Повідомлення Olga » 09 лютого 2024, 03:41

Sintez писав:
Olga писав: і дресировку, що зробила мене ним, хоч якимось - теж згодна повторювати і повторювати.
А арабським тьоткам подобаєцця плодитися й розмножуватися, доки білі придурки й придурочьки захищають гендерне казнащо. Тут уже вступає в дію чиста математика. Що ти скажеш на це як розробник? Теж не твого розуму діло?
Не гендерні пошуки заважають молодятам - а відсутність релігії, яка спонукає зараз мусульман до багатодітності, та відсутність потреби у дітях як робочій силі, яка спонукала до багатодітності більшість населення Землі раніш.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25102
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Молох.

Повідомлення Sintez » 09 лютого 2024, 03:45

🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Olga
Повідомлень: 1578
З нами з: 26 березня 2018, 04:45

Re: Молох.

Повідомлення Olga » 09 лютого 2024, 03:46

Sintez писав: Та нічьо. Не відволікайся, розробляй далі.
спасибі. Випало старатися, щоб промислові міністерства мали гідну цифрову систему обліку і управління, в міру сил...

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25102
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Молох.

Повідомлення Sintez » 09 лютого 2024, 03:50

Olga писав: Не гендерні пошуки заважають молодятам - а відсутність релігії, яка спонукає зараз мусульман до багатодітності, та відсутність потреби у дітях як робочій силі, яка спонукала до багатодітності більшість населення Землі раніш
І все? Як же відсутність? Ти зовсім не знайома із християнством?

Як це "відсутність потреби"? А старість твою хто обслужить, не кажучи про захист від тих же мусліків, коли чоловік стане дідом?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25102
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Молох.

Повідомлення Sintez » 09 лютого 2024, 03:52

Olga писав:
Sintez писав: Та нічьо. Не відволікайся, розробляй далі.
спасибі. Випало старатися, щоб промислові міністерства мали гідну цифрову систему обліку і управління, в міру сил...
А хто юзатиме цю систему, ти себе не запитувала?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Olga
Повідомлень: 1578
З нами з: 26 березня 2018, 04:45

Re: Молох.

Повідомлення Olga » 09 лютого 2024, 04:01

Sintez писав:
Olga писав: Не гендерні пошуки заважають молодятам - а відсутність релігії, яка спонукає зараз мусульман до багатодітності, та відсутність потреби у дітях як робочій силі, яка спонукала до багатодітності більшість населення Землі раніш
І все? Як же відсутність? Ти зовсім не знайома із християнством?

Як це "відсутність потреби"? А старість твою хто обслужить, не кажучи про захист від тих же мусліків, коли чоловік стане дідом?
тобі нема про що поговорити?
У Канаді більш ніж третина людей - абсолютно атеїсти та поза релігією. Та і ті що ще себе так не позиціонують - часто ведуть і відчувають себе так само.

До такого стану людство призвів науково-технічний прогрес.

Він же дозволяє не обробляти ручною важкою працею поля та ниви, чи мати предмети домашнього вжитку вироблені вручну, і таке інше - а механізовано, і тепер вже й автоматизовано.

Тому діти - це діти, а не вкрай необхідна для виживання сім'ї робоча сила...

Аватар користувача
Olga
Повідомлень: 1578
З нами з: 26 березня 2018, 04:45

Re: Молох.

Повідомлення Olga » 09 лютого 2024, 04:03

Sintez писав:
Olga писав:
спасибі. Випало старатися, щоб промислові міністерства мали гідну цифрову систему обліку і управління, в міру сил...
А хто юзатиме цю систему, ти себе не запитувала?
хто і юзав, але менш прогресивні системи, раніш.
Я задоволена тим, що побудовано ними у Канаді досі.

І є проблема - нестача побудованого житла зараз. Китайські громадяни занадились останній час вкладати гроші у нерухомість Канади. В результаті побудованої стало не вистачати - тим же молодятам, щоб вили гніздо.

Тому хай керують і будують бігом.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25102
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Молох.

Повідомлення Sintez » 09 лютого 2024, 04:10

Спати все ж треба колись. Продовжимо soon.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25102
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Молох.

Повідомлення Sintez » 09 лютого 2024, 23:18

Olga писав:
Sintez писав:

І все? Як же відсутність? Ти зовсім не знайома із християнством?

Як це "відсутність потреби"? А старість твою хто обслужить, не кажучи про захист від тих же мусліків, коли чоловік стане дідом?
тобі нема про що поговорити?
У Канаді більш ніж третина людей - абсолютно атеїсти та поза релігією. Та і ті що ще себе так не позиціонують - часто ведуть і відчувають себе так само.

До такого стану людство призвів науково-технічний прогрес.

Він же дозволяє не обробляти ручною важкою працею поля та ниви, чи мати предмети домашнього вжитку вироблені вручну, і таке інше - а механізовано, і тепер вже й автоматизовано.

Тому діти - це діти, а не вкрай необхідна для виживання сім'ї робоча сила...
Нема більше про що, ця тема вкрай, кричуще важлива.

Ті, кого ти маєш на увазі під "атеїстами", (можливо причисляючи до них і себе) насправді - могутня деструктивна секта, котра під гаслом "наукового прогресу" ФІЗИЧНО гробить колись і справді могутню й процвітаючу Цивілізацію Заходу. Інше питання за чий рахунок процвітаючу, але то таке.

Знищує шляхом ідіотизації, промивки мізків і формування призвичаєння (толерантності) до постійної брехні й всякої руйнівної гидоти.

Щодо дітей - ти реально не доганяєш? Ти вважаєш, що тебе, дряхлою старушенцією, Трюдо любитиме й, головне, ЗАХИЩАТИМЕ більше, аніж твоя власна дитина? Нє, ну справа смаку, звичайно... А від мусліків із ножичками хто захистить? Яким чином ви "готуєтеся дати відсіч", якщо не секрет? Запасаєте тушонку, сухарі, свічки, стволи й набої? Чи репитируєте дзвінки на 911?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Відповісти