Молох.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25099
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Молох.

Повідомлення Sintez » 09 лютого 2024, 23:27

Olga писав:
Sintez писав: А хто юзатиме цю систему, ти себе не запитувала?
хто і юзав, але менш прогресивні системи, раніш.
Я задоволена тим, що побудовано ними у Канаді досі.

І є проблема - нестача побудованого житла зараз. Китайські громадяни занадились останній час вкладати гроші у нерухомість Канади. В результаті побудованої стало не вистачати - тим же молодятам, щоб вили гніздо.

Тому хай керують і будують бігом.
Ти пам'ятаєш що я тобі писав про китайців дещо раніше? Коли у них жахне (а жахне), вони валонуть до вас, на законних підставах, як я розумію, раз житло ВЖЕ купують? Але КАНАДЦЯМИ вони не стануть, хрін ви їх "переплавите". Повертаючись до мого попереднього поста - хто тебе на старості захищатиме від тріад?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25099
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Молох.

Повідомлення Sintez » 09 лютого 2024, 23:30

Чув що Подоляк - професійний математик. Не вірю. Професійний брехун - це да. Дарма ти Міша із ними зв'язався... Кашляй тепер чи не кашляй.

🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Olga
Повідомлень: 1576
З нами з: 26 березня 2018, 04:45

Re: Молох.

Повідомлення Olga » 10 лютого 2024, 02:43

Sintez писав:
Olga писав:
тобі нема про що поговорити?
У Канаді більш ніж третина людей - абсолютно атеїсти та поза релігією. Та і ті що ще себе так не позиціонують - часто ведуть і відчувають себе так само.

До такого стану людство призвів науково-технічний прогрес.

Він же дозволяє не обробляти ручною важкою працею поля та ниви, чи мати предмети домашнього вжитку вироблені вручну, і таке інше - а механізовано, і тепер вже й автоматизовано.

Тому діти - це діти, а не вкрай необхідна для виживання сім'ї робоча сила...
Нема більше про що, ця тема вкрай, кричуще важлива.

Ті, кого ти маєш на увазі під "атеїстами", (можливо причисляючи до них і себе) насправді - могутня деструктивна секта, котра під гаслом "наукового прогресу" ФІЗИЧНО гробить колись і справді могутню й процвітаючу Цивілізацію Заходу. Інше питання за чий рахунок процвітаючу, але то таке.

Знищує шляхом ідіотизації, промивки мізків і формування призвичаєння (толерантності) до постійної брехні й всякої руйнівної гидоти.

Щодо дітей - ти реально не доганяєш? Ти вважаєш, що тебе, дряхлою старушенцією, Трюдо любитиме й, головне, ЗАХИЩАТИМЕ більше, аніж твоя власна дитина? Нє, ну справа смаку, звичайно... А від мусліків із ножичками хто захистить? Яким чином ви "готуєтеся дати відсіч", якщо не секрет? Запасаєте тушонку, сухарі, свічки, стволи й набої? Чи репитируєте дзвінки на 911?
нас тут дуже мало, як українців, так і арабів. В мій час з України сюди емігрувало не більше аніж тисяча сімей за рік, потім ще менше. Від бажаючих потребувалась освіта, навички, знання. І ми, як виховані люди, ніякий устав тут не змінюємо, і до існуючого тут до нас загалу атеїстів додаєм лише свою одну душу.

Я не відчуваю ніякого знищення нічого тут, і мої діти теж.

Аватар користувача
Olga
Повідомлень: 1576
З нами з: 26 березня 2018, 04:45

Re: Молох.

Повідомлення Olga » 10 лютого 2024, 03:03

Sintez писав:
Olga писав:
хто і юзав, але менш прогресивні системи, раніш.
Я задоволена тим, що побудовано ними у Канаді досі.

І є проблема - нестача побудованого житла зараз. Китайські громадяни занадились останній час вкладати гроші у нерухомість Канади. В результаті побудованої стало не вистачати - тим же молодятам, щоб вили гніздо.

Тому хай керують і будують бігом.
Ти пам'ятаєш що я тобі писав про китайців дещо раніше? Коли у них жахне (а жахне), вони валонуть до вас, на законних підставах, як я розумію, раз житло ВЖЕ купують? Але КАНАДЦЯМИ вони не стануть, хрін ви їх "переплавите". Повертаючись до мого попереднього поста - хто тебе на старості захищатиме від тріад?
Біженці з Китаю тут з позаминулого століття. Дуже давня і міцна діаспора. У мене була подруга-китаянка, співробітниця. Вона вже тут народилася і була справжньою КАНАДКОЮ. Мені дуже добре з нею працювалося. Вона знала і свою мову - така дивна, на слух... Ніякої відмінності по культурі я між нами не відчувала. А що таке тріади? Підглянула у мережу. Ну, як бачиш, я не знаю що це таке, щодо китайців тут.
Зате про італійську тут - знаю)

Аватар користувача
Olga
Повідомлень: 1576
З нами з: 26 березня 2018, 04:45

Re: Молох.

Повідомлення Olga » 10 лютого 2024, 03:45

Olga писав:
Sintez писав: Барани не розуміють, що вони - м'ясо і шерсть.
не всі такі розумні, як ти.
А на цім континенті аборти були заборонені ще зовсім недавно, всього кілька десятків років тому, і жінки втрачали здоров'я або й життя, йдучи підпільно на них (почитай Стефана Цвейга "Амок" на цю тему).
На цім континенті чорношкірі люди ще зовсім недавно не мали права їсти поряд з білошкірими у кафе, вони мусили лише стояти, коли там білошкірі сидять і їдять - всього кілька десятків років тому.

Тому цей континент обиратиме тих, хто проти такого, духом. Ясно?
Зображення

rad
Повідомлень: 1817
З нами з: 17 квітня 2018, 20:17
Звідки: Київ

Re: Молох.

Повідомлення rad » 10 лютого 2024, 08:58

Olga писав: А що таке тріади? Підглянула у мережу. Ну, як бачиш, я не знаю що це таке, щодо китайців тут.
Зате про італійську тут - знаю)
краще тоді не знати,
поряд з усіми світовими мафіями чи не найжорстокіша,
але дуже важко вписується в західний світ, бо їх здалеку видно не по пашпорту, а по пиці, але коли діяспора розростеться, місцевим мало не буде,
у себе в чайні плаває як щука у річці, бо практично зрослася з держапаратом, там корумпованих чиновнків стріляють, тріаду майже ні
нєдолго мучаться старушкам...

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25099
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Молох.

Повідомлення Sintez » 10 лютого 2024, 09:21

Арестович писав: - Посмотрел я интервью Путина.

Увы, я не разделяю (слава Богу) общего мнения про «…никчемного дедушку».

И сейчас я вам постараюсь помассировать копчик, ибо сами думать вы не хотите, а хотите повторять чужие мантры, не желая проанализировать последствия того, что вы увидели.

1. Путин в полном адеквате. Он отлично понимает, что он делает, в хорошей физической, психологической и эмоциональной форме. Привет тем, кто хоронил его год назад.
2. Путин излагает стройную систему взглядов, в которую верит сам (привет, шуточки про Меровингов и Ладогу).
3. Путин психологически все быстрее избавляется от про-западной ориентации - единственное, что сдерживало его самого изнутри.

- Ах, это оторванная от реальной истории мифология!..- пыхтит обыватель в соцсетях и бежит прятаться в ванную от летящих в него путинских ракет.

У меня простой вопрос:

- когда вы начнете думать - хотя бы по поводам, которые напрямую определяют вашу жизнь?..

1. Миф. А ну-ка, назовите мне хоть одну государственную идеологию, которая не опирается на мифологию, в той или иной степени не соответствующей реальной истории? Кому и когда это мешало действовать в настоящем?..
2. Допустим, хорошо: злодей Путин - единственный, кто опирается на выдуманную идеологию и мифологию.

Что из того, если он ввиду этой мифологии предпринимает совершенно материальные действия?..

«-Идея, овладевая массами, становится материальной силой» - помните такое?..

Конкретная мифология овладела массами и сорок тысяч добровольцев приходит в российские военкоматы каждый месяц.

И они не собираются останавливаться.

А сколько добровольцев приходит в военкоматы у нас каждый месяц, уважаемые реальные историки?..

Ась?..

Какие такие невыдуманные истории рассказываем мы, если у нас «добровольцев» приходится силой хватать на улице?..

И какие истории рассказывает Запад, что он совокупно не может произвести миллион снарядов в год, в ситуации, когда Северная Корея производит полтора?..

Путин не остановится.

Он будет выполнять свои задачи, которые ему диктует картина мира, до конца.

Причем, судя по его заявлениям, он в своей картине мира совершенствуется, в смысле приобретения большей и большей мотивации.

Да, он много и сознательно лжет, передергивает, манипулирует.

Хорошо, мы разгромили смешного Путина с его дурацкими мифами.

- Может, кто-то назовет наши умные мифы: наши и Запада?..

Нашу правду, отсутствие манипуляций, прямоту?

Которые позволят этого «…выжившего из ума деда» остановить?..

Это первый серьезный вопрос.

Второй:

- а чего стоит эта ваша так называемая «мировая система», такая разумная, такая сильная, такая свободная, если ее сумел разнести в нерабочее состояние «…один смешной, оторванный от реальности псевдо-историк»?..
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

rad
Повідомлень: 1817
З нами з: 17 квітня 2018, 20:17
Звідки: Київ

Re: Молох.

Повідомлення rad » 10 лютого 2024, 10:05

ну моє відношення до арештовича знаєш, ще той казкар, ліпить всяку хєрню, півбочки півправди, решта брехливе лайно,
згоден з думкою Шейтельмана, шо купа "інсайдів" цього розумника злизана зі стелі, а так звану "аналітику" без сліз читати неможливо,
взяти хоча б тези про міфологію, там відверто - ху@ло брехун, а далі все у стилі міністра-адміністратора із казки Шварца "Звичайне чудо":
Ах, дорогая, а кто хорош? Весь мир таков, что стесняться нечего... Люди – мошенники. Все. Даже грудные младенцы только об одном мечтают – как бы пожрать да поспать"
а оце слухаю Шейтельмана про "інтервью", влучно і дотепно
нєдолго мучаться старушкам...

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25099
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Молох.

Повідомлення Sintez » 11 лютого 2024, 14:25

rad писав: ну моє відношення до арештовича знаєш, ще той казкар, ліпить всяку хєрню, півбочки півправди, решта брехливе лайно,
згоден з думкою Шейтельмана, шо купа "інсайдів" цього розумника злизана зі стелі, а так звану "аналітику" без сліз читати неможливо,
взяти хоча б тези про міфологію, там відверто - ху@ло брехун, а далі все у стилі міністра-адміністратора із казки Шварца "Звичайне чудо":
Ах, дорогая, а кто хорош? Весь мир таков, что стесняться нечего... Люди – мошенники. Все. Даже грудные младенцы только об одном мечтают – как бы пожрать да поспать"
а оце слухаю Шейтельмана про "інтервью", влучно і дотепно
Ти бачив африканські алмазні шахти?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25099
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Молох.

Повідомлення Sintez » 11 лютого 2024, 20:11

А що, правда що Притула втік?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25099
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Молох.

Повідомлення Sintez » 11 лютого 2024, 20:20

Скажіть кому-небуть, щоб той хто-небуть ЗАТКНУВ врешті оцього придурка.
Дикий про мітинги на Івано-Франківщині: "Мені дуже не хотілося б, щоб Космач зачищали як ворожу територію"
Читать на русском
Дикий про мітинги на Івано-Франківщині: "Мені дуже не хотілося б, щоб Космач зачищали як ворожу територію"
Дикий про мітинги на Івано-Франківщині: "Мені дуже не хотілося б, щоб Космач зачищали як ворожу територію"
Мешканці села Космач на Івано-Франківщині виступають проти повальної мобілізації. Екскомандир "Айдара" Дикий заявив про можливість "зачистки" цього села.

За його словами, учасників протестів слід судити за держзраду. А якщо цього не зроблять, то "армія вирішить проблему".

"Якщо там будуть жувати, вибачте, соплі, то ми побачимо таких випадків все більше, а потім цивільна влада розведе руками і скаже армії вирішувати проблему. Повірте, армія вирішить. Але мені дуже не хотілося б, щоб Космач зачищали як ворожу територію", – сказав Дикий.

https://antikor.com.ua/articles/683362- ... rrit/print
+ відео
Хоча це мабуть уже нічого не змінить - на фоні ідіотів на верховних табуретках.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25099
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Молох.

Повідомлення Sintez » 11 лютого 2024, 20:32

Втім, скоріше всього зупиняти цю хрінь слід було раніше.
Теробороною буде керувати людина, яка розганяла Майдан
bagnet.org
2 години тому

Нещодавно призначений президентом Володимиром Зеленським на посаду командувача військами Територіальної оборони Ігор Плахута на час Революції Гідності працював у МВС та керував силами Внутрішніх військ під час розгону Майдану.


Як повідомляє hromadske, вночі 10 грудня 2013 року правоохоронці повністю зачистили урядовий квартал від барикад Євромайдану.

Тодішній начальник управління Південного територіального командування внутрішніх військ МВС генерал-майор Плахута заявляв, що для розчищення вулиць, прилеглих до Адміністрації президента, залучили близько 400 бійців внутрішніх військ та спецзагону “Беркут”.

Журналістка Настя Станко поспілкувалася з ним і він сказав, “люди в чорному, які розбирали барикади, були комунальниками”.
Не зупиняйся, Вова.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25099
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Молох.

Повідомлення Sintez » 11 лютого 2024, 20:35

Я давно писав уже, що првернення добровольців додому для "елітних" глистів допустиме лише у одному варіанті - у ящиках. Не вірили? Ну-ну.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25099
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Молох.

Повідомлення Sintez » 13 лютого 2024, 12:41

🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25099
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Молох.

Повідомлення Sintez » 13 лютого 2024, 19:31

Авдєєвка покаже.

🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25099
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Молох.

Повідомлення Sintez » 14 лютого 2024, 20:44

🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25099
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Молох.

Повідомлення Sintez » 15 лютого 2024, 22:29

🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

rad
Повідомлень: 1817
З нами з: 17 квітня 2018, 20:17
Звідки: Київ

Re: Молох.

Повідомлення rad » 16 лютого 2024, 08:01

знову к@цаплянську гидоту тягнеш...
єдине, шо ці "хороші" московити заслуговують, шоб їх ховали не в пластикових мішках, а в деревяних трунах
але одночасно з чмобіками
нєдолго мучаться старушкам...

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25099
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Молох.

Повідомлення Sintez » 16 лютого 2024, 20:05

"Швидкого миру не буде": Шольц звернувся до Путіна через Україну (відео)
Олена Бурдейна 16 лютого 2024 в 17:40
Федеральний канцлер Німеччини Олаф Шольц, Шольц Німеччина, Шольц і Путін, Шольц про війну, Шольц про безпекову угоду, Шольц угода про гарантії
Фото: Суспільне | Олаф Шольц звернувся до Володимира Путіна
Росія не зможе реалізувати сценарій "швидкого миру", на який натякав президент Володимир Путін. Натомість Україна отримає від Німеччини та партнерів усю необхідну допомогу.

Укладання безпекової угоди Німеччини й України свідчить про те, що Росія не отримає "швидкого миру", який мав відбутися за сценарієм президента РФ Володимир Путіна. Україна матиме всю необхідну допомогу, щоб здобути перемогу над країною-агресором. Про те, що означає безпекова угода, пояснив Федеральний канцлер Німеччини Олаф Шольц під час підсумкової пресконференції після зустрічі з президентом України Володимиром Зеленським.

Під час виступу на пресконференції Шольц заявив, що Україна здобуде мир, але не за сценарієм, який готувався в Росії. За його словами, сьогодні Кремль демонструє начебто готовність до "швидкого миру", не відмовляючись від жодної з цілей, висунутих на початку вторгнення.

ВАЖЛИВО
Вбивство українського баскетболіста у Німеччині: поліція затримала ще трьох підозрюваних
Канцлер визнав, що росіяни "не готові до тривалого та сталого миру", тому пояснив Путіну, що Німеччина й далі підтримуватиме українців — розмір підтримки не знижуватиметься.

"Ми не знизимо підтримку України. Ми й надалі стоїмо поруч із українками й українцями", — заявив Шольц.

Німецький канцлер окреслив зміст угоди, укладеної 16 лютого:

співробітництво у сфері безпеки;
допомога в розмінуванні, енергетиці, відбудові;
Україна бере на себе зобов'язання продовжувати реформи, необхідні для вступу до ЄС;
Німеччина зобов'язується під час нападу РФ, який може статися в майбутньому, всіляко підтримувати Україну: дипломатично, економічно, військово.
"Ми підтримуватимемо українських партнерів у розбудові сучасних обороноздатних Збройних сил для того, аби запобігти будь-якій майбутній агресії Росії", — наголосив канцлер Шольц під час пресконференції.
Може мені хтось пояснить, що значить таке хитрозроблене формулювання? Себто, якщо рашисти ЩЕ РАЗ нападуть? У наступному житті? Якій "наступній агресії"? Що це за маячня?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25099
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Молох.

Повідомлення Sintez » 16 лютого 2024, 20:16

rad писав: знову к@цаплянську гидоту тягнеш...
єдине, шо ці "хороші" московити заслуговують, шоб їх ховали не в пластикових мішках, а в деревяних трунах
але одночасно з чмобіками
Так НЕМА внятної відповіді хуйлу від записних "правильних" патрійотів - слюні одні. Снайдер спробував відповісти, Арестович, Латиніна теж зацікавилася, Бєлковський... Але звичайно вони - тлєн під ногами величних сонцесяйних укрпатріотів, котрі одним поглядом знищують цілі легіони ворогів, тому "інородці" навіть уваги не достойні. Ну ок, що ж.

Колись мені було страшно спостерігати цей самоїдський, самознищувальний ідіотизм і самонаплювательство. Зараз страх притупився й поступився місцем цікавості. Такій собі специфічній цікавості дослідника у зачумленій місцевості. Коли уже ясно, що тікати нікуди, єдиний хоча й примарний шанс на порятунок а то й перемогу - досліити проблему.

Так із чим саме із наведених тез ти не згоден? Чи за принципом, "не слухав, але засуджую?"
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Відповісти