Зрадники

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13705
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Зрадники

Повідомлення M_M » 27 березня 2022, 19:08

⚡️ Російськими окупантами в Бучі командує зрадник України із Криму

💭 Військами рф, які атакували Бучу під Києвом, керує капітан першого рангу ЗС рф Ігор Татарченко з Криму, який 2014 року зрадив українську присягу.

Татарченко народився у місті Вишгород, тож орієнтується у столичному регіоні.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25056
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Зрадники

Повідомлення Sintez » 29 березня 2022, 07:56

Сповідуючись попам масковського пархату, прихожани мають розуміти, що рапортують у ФСБ.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13705
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Зрадники

Повідомлення M_M » 29 березня 2022, 10:10

Российских солдат на войну в Украину отправляет комиссар родом из Киевщины:

В Яготине до сих пор живет его мать и сестра Российский полковник Валерий Грицай, занимающий должность военного комиссара Белгородской области, родился в городе Яготин под Киевом, сообщил офицер ВСУ Юрий Задоя.

В Украине он прожил 30 лет, а теперь отправляет русских солдат воевать против родной страны.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25056
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Зрадники

Повідомлення Sintez » 29 березня 2022, 10:36

Такі ненавидять незалежність України куди сильніше, аніж пересічні рязанські Ваньки.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25056
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Зрадники

Повідомлення Sintez » 29 березня 2022, 10:41

Але сам він думаю не дуже поспішатиме у бій.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Зрадники

Повідомлення главспец » 29 березня 2022, 10:47

Sintez писав: Такі ненавидять незалежність України куди сильніше, аніж пересічні рязанські Ваньки.
а чего так? Ну вот какие побудителные мотивы этих фантазий, какая ему разница, его личный доход и уровень жизни зависит от незалежности України?

rad
Повідомлень: 1792
З нами з: 17 квітня 2018, 20:17
Звідки: Київ

Re: Зрадники

Повідомлення rad » 29 березня 2022, 10:49

главспец писав:
Sintez писав: Такі ненавидять незалежність України куди сильніше, аніж пересічні рязанські Ваньки.
а чего так? Ну вот какие побудителные мотивы этих фантазий, какая ему разница, его личный доход и уровень жизни зависит от незалежности України?
ну точно тільки з погребу виліз...
нєдолго мучаться старушкам...

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25056
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Зрадники

Повідомлення Sintez » 29 березня 2022, 10:56

Венедиктова фактично відмовилася оголошувати хуйла і лошадь злочинцями. Бо у них "дипломатична недоторканість".
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Зрадники

Повідомлення главспец » 29 березня 2022, 10:58

rad писав:
главспец писав: а чего так? Ну вот какие побудителные мотивы этих фантазий, какая ему разница, его личный доход и уровень жизни зависит от незалежности України?
ну точно тільки з погребу виліз...
ну так поясните етот посыл, ненависть до "незалежність України" заложена на национально-генетическом уровне? Да начхать тому полковнику-военкому, шла бы служба, а в Украину или Гондурас пойдут призывники...

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Зрадники

Повідомлення главспец » 29 березня 2022, 11:01

Sintez писав: Венедиктова фактично відмовилася оголошувати хуйла і лошадь злочинцями. Бо у них "дипломатична недоторканість".
а прикинь - заочный арест и суд. С заочным расстрелом...
Не хочет она глупо выглядеть.

rad
Повідомлень: 1792
З нами з: 17 квітня 2018, 20:17
Звідки: Київ

Re: Зрадники

Повідомлення rad » 29 березня 2022, 11:44

Sintez писав: Венедиктова фактично відмовилася оголошувати хуйла і лошадь злочинцями. Бо у них "дипломатична недоторканість".
вважаю подібні "оголошення" по відношенню до цих потвор дещо безглуздими,
московія давно вже плювала зі спаської вежі на подібні "засуди", за ними не стоять ніякі механізми реалізації,
навіть вирок гаазького трибуналу для тих, хто в бункері, несе більш символічне значення

більш дієвим може стати лише ПОВНА конфіскація рухомого/нерухомого майна по всім дрібним шпаринкам всього світу,
тоді любий бункер стане буцигарнею,
ну й паровозиком (моє улюблене) - поголовний розстріл усіх членів родини включно з домочадцями, спанієлями та попугайчиками

але для подібного повноважень венідіктових все ж замало
нєдолго мучаться старушкам...

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25056
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Зрадники

Повідомлення Sintez » 29 березня 2022, 18:47

главспец писав:
Sintez писав: Такі ненавидять незалежність України куди сильніше, аніж пересічні рязанські Ваньки.
а чего так? Ну вот какие побудителные мотивы этих фантазий, какая ему разница, его личный доход и уровень жизни зависит от незалежности України?
Тому що я деяких із таких знаю.

Хз чому воно так. Мабуть, синдром емігранта. З одного боку, рідну землю покинув, і слід самому собі постійно доводити, що зробив правильний вибір, з іншого боку намагаєцця постійно (хоча може й неусвідомлено) довести новим "землякам", що "свій". Добре, якщо рвонув туди, де емігранів дофігіщя, як то у Штати, а якщо у кацапію... У кацапії по життю буде хахол і унтерменш, хоча вся округа буде ходити по самогон саме до нього. Тому катастрофічні події на екс-батьківщині для таких - бальзам деякий, тіпа, не дарма втік...
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Зрадники

Повідомлення главспец » 29 березня 2022, 19:31

Sintez писав:
главспец писав: а чего так? Ну вот какие побудителные мотивы этих фантазий, какая ему разница, его личный доход и уровень жизни зависит от незалежности України?
Тому що я деяких із таких знаю.

Хз чому воно так. Мабуть, синдром емігранта. З одного боку, рідну землю покинув, і слід самому собі постійно доводити, що зробив правильний вибір, з іншого боку намагаєцця постійно (хоча може й неусвідомлено) довести новим "землякам", що "свій". Добре, якщо рвонув туди, де емігранів дофігіщя, як то у Штати, а якщо у кацапію... У кацапії по життю буде хахол і унтерменш, хоча вся округа буде ходити по самогон саме до нього. Тому катастрофічні події на екс-батьківщині для таких - бальзам деякий, тіпа, не дарма втік...
допустим, есть и такие придурки, но нам с тобой какая разница, тот полкан-военком хахол или бурят? Да хоть негр-иудей!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25056
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Зрадники

Повідомлення Sintez » 30 березня 2022, 12:33

главспец писав: но нам с тобой какая разница,
А звідки у тебе впевненість, що категорія "ми з тобою" має право на існування? Знаходження на одній території чи одному форумі ще нічого не значить. Як і те, що я тебе не посилаю за корабльом прямо зараз. Ібо та страшна... навіть не ж-па уже - це ПРЯМИЙ наслідок діяльності у першу чергу таких моральних недодєлків як ти й твої пріснопам"ятні "вчителі".

Не створюй собі ілюзій.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25056
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Зрадники

Повідомлення Sintez » 30 березня 2022, 12:35

Це ТОБІ "какая разніца". Навіть бомба на голову не примусить вас задуматися над чимось чи поглянути на себе критично.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25056
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Зрадники

Повідомлення Sintez » 30 березня 2022, 12:36

Нда... Іще про те, як Байден грає з хуйлом у чотири руки. Усвідомлено чи ні, от у чому питання.

🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Зрадники

Повідомлення главспец » 30 березня 2022, 13:01

Sintez писав:
главспец писав: но нам с тобой какая разница,
А звідки у тебе впевненість, що категорія "ми з тобою" має право на існування? Знаходження на одній території чи одному форумі ще нічого не значить. Як і те, що я тебе не посилаю за корабльом прямо зараз. Ібо та страшна... навіть не ж-па уже - це ПРЯМИЙ наслідок діяльності у першу чергу таких моральних недодєлків як ти й твої пріснопам"ятні "вчителі".

Не створюй собі ілюзій.
:bad: ок, переформулирую:
главспец писав: но нам с тобой ТЕБЕ какая разница, тот полкан-военком хахол или бурят? Да хоть негр-иудей!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25056
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Зрадники

Повідомлення Sintez » 30 березня 2022, 18:08

Мені різниця у тому, яку загрозу для моєї країни становлять подібні тварі й не лише вони, й відповідно яких заходів слід вжити, щоб цю загрозу нейтралізувати. Ібо ДО війни я системно припускався помилки, безпідставно сподіваючись що ВИ потурбуєтеся про нейтралізацію цих і подібних загроз. Сподівався цілком безвідповідально, ібо загалом все було видно, чого ви варті. Принаймні мені. Ібо вас цікавили не ППО й контррозвідка, а джинси, кросівки й сауна з бл@дями.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Зрадники

Повідомлення главспец » 30 березня 2022, 19:06

Sintez писав: Мені різниця у тому, яку загрозу для моєї країни становлять подібні тварі й не лише вони, й відповідно яких заходів слід вжити, щоб цю загрозу нейтралізувати. Ібо ДО війни я системно припускався помилки, безпідставно сподіваючись що ВИ потурбуєтеся про нейтралізацію цих і подібних загроз. Сподівався цілком безвідповідально, ібо загалом все було видно, чого ви варті. Принаймні мені. Ібо вас цікавили не ППО й контррозвідка, а джинси, кросівки й сауна з бл@дями.
ок, переформулирую:
главспец писав: ↑
но нам с тобой ТЕБЕ какая разница, тот полкан-военком хахол или бурят? Да хоть негр-иудей!
Догори
[/quote]



я правильно понял - его этническое происхождение тебя не беспокоит? Ну и чудненько. А ведь именно на этом и был построен эмоционал исходника.

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59333
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Зрадники

Повідомлення Фрося » 30 березня 2022, 20:55

⚡️Мэру Славутича Киевской области Юрию Фомичеву грозит уголовное дело за госизмену. Об этом сказал секретарь СНБО Алексей Данилов в эфире телемарафона.

Відповісти