Позаблоковий статус України

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Позаблоковий статус України

Повідомлення главспец » 07 квітня 2022, 13:55

Sintez писав: І? Ти хочеш сказати, що нічого не зроблено? Одні магістральні дороги чого варті!
а ещё классные видосики этих дорог...
главспец писав: главспец писав: ↑
война была неизбежной, а когда власть это поняла, за сутки, за неделю, а почему не раньше, опять я помешал?
п.с.
сейчас ещё одна тенденция наверху нарисовалась -дресскод - гламурный камуфляж и ухоженные бородки. Меня ето радует - значит, всё осталное в полном ажуре.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25056
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Позаблоковий статус України

Повідомлення Sintez » 07 квітня 2022, 16:11

главспец писав: а ещё классные видосики этих дорог...
Мені доводилося чимало поїздити по тих дорогах як ДО "великого будівництва", так і ПІСЛЯ. Якби війна прийшла на "ті" дороги, був би 3,14. Ні про яку логістику із Заходу на Схід не було б і мови.

Це я пишу не для вихваляння Зєлєнського, це просто голий факт. ПеПе був і є зрадником, це теж очевидно, і він принаймні як політик має відійти у небитіє.

Я не можу пояснити, усвідомлено Зєлєнський не дав зпалити гроші на фейко"вірус", а направив на дороги, чи просто попав пальцем у небо, але попадання було стопудове.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Позаблоковий статус України

Повідомлення главспец » 07 квітня 2022, 18:00

Sintez писав: Я не можу пояснити, усвідомлено Зєлєнський не дав зпалити гроші на фейко"вірус", а направив на дороги, чи просто попав пальцем у небо, але попадання було стопудове.
а может оружия надо было в первую очередь подкупить, систем ПВО и пр.?

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25056
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Позаблоковий статус України

Повідомлення Sintez » 07 квітня 2022, 20:32

главспец писав:
Sintez писав: Я не можу пояснити, усвідомлено Зєлєнський не дав зпалити гроші на фейко"вірус", а направив на дороги, чи просто попав пальцем у небо, але попадання було стопудове.
а может оружия надо было в первую очередь подкупить, систем ПВО и пр.?
Систем ППО й зброї слід не підкупить, а наробить собі. Чи скаже хтось, яка кількість хвалених свого часу "Оплотів" воює проти кацапів? Щось я не чув про жоден.

(Зараз група в смугастих купальниках ввімкне гугл і виправить мою неосвідомленість.)

Але тут, знову, впираємося у дефіцит кадрів (котрі, як відомо, вирішують усе), зумовлений системним знищенням освіти, плюс ідіоцькі "теорії" про "постіндустріальну епоху".

Правда, падаючі на голови бомби й ракети колосально, не в рази, а на порядки, прискорює мислення й позбавлення ілюзій, так що є серйозна надія що помилки будуть виправлені. Бо занадто дорого обходяцця.

Щодо доріг - без них найсучашніша зброя просто не добралася б вчасно у потрібне місце. Від слова "зовсім".

Сьогодні натрапив на інтерв'ю Арестовича, де він пояснив, чому власне не оголосили про неминучий напад кацапів завчасно. Ібо мільйони біженців тупо заблокували б всі мости, і ми ТОЧНО втратили б Лівобережну Україну. Точно така ж катастрофа була б, якби рулював Педро, чий саботаж уже очевидний.

Дивно, чому Арестович, щєгол малолітній, розуміє такі речі, а ти, такий спеціаліст, ні.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Babasha
Штучний інтелект
Повідомлень: 3557
З нами з: 25 березня 2018, 16:41
Звідки: Донецк, гостиница "Цирк", бар "Арена"

Re: Позаблоковий статус України

Повідомлення Babasha » 07 квітня 2022, 20:38

Sintez писав:
главспец писав: а может оружия надо было в первую очередь подкупить, систем ПВО и пр.?
Систем ППО й зброї слід не підкупить, а наробить собі. Чи скаже хтось, яка кількість хвалених свого часу "Оплотів" воює проти кацапів? Щось я не чув про жоден.

(Зараз група в смугастих купальниках ввімкне гугл і виправить мою неосвідомленість.)

Але тут, знову, впираємося у дефіцит кадрів (котрі, як відомо, вирішують усе), зумовлений системним знищенням освіти, плюс ідіоцькі "теорії" про "постіндустріальну епоху".

Правда, падаючі на голови бомби й ракети колосально, не в рази, а на порядки, прискорює мислення й позбавлення ілюзій, так що є серйозна надія що помилки будуть виправлені. Бо занадто дорого обходяцця.

Щодо доріг - без них найсучашніша зброя просто не добралася б вчасно у потрібне місце. Від слова "зовсім".

Сьогодні натрапив на інтерв'ю Арестовича, де він пояснив, чому власне не оголосили про неминучий напад кацапів завчасно. Ібо мільйони біженців тупо заблокували б всі мости, і ми ТОЧНО втратили б Лівобережну Україну. Точно така ж катастрофа була б, якби рулював Педро, чий саботаж уже очевидний.

Дивно, чому Арестович, щєгол малолітній, розуміє такі речі, а ти, такий спеціаліст, ні.
Все он понимает. Просто ты - демагог-теоретик, обсуждающий сферического коня в вакууме на лавочке под подъездом (какой тут спрос - «мели Емеля - твоя неделя»). А главспец - демагог-практик. Знающий, что никакого коня, вакуума и сферы не существует… просто привыкший перекладывать эти знания размазывая ответственность на других.
Устоявшаяся форма государственности — политический кризис.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25056
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Позаблоковий статус України

Повідомлення Sintez » 07 квітня 2022, 20:42

Бабаша, жуй свої сємочки мовчки, може за розумнішого зійдеш.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Babasha
Штучний інтелект
Повідомлень: 3557
З нами з: 25 березня 2018, 16:41
Звідки: Донецк, гостиница "Цирк", бар "Арена"

Re: Позаблоковий статус України

Повідомлення Babasha » 07 квітня 2022, 20:50

Sintez писав: Бабаша, жуй свої сємочки мовчки, може за розумнішого зійдеш.
Та не вопрос… но вы не останавливайтесь… поебите друг-друга в оченята! Забавно и смешно битва титанов-геморроя)))
Устоявшаяся форма государственности — политический кризис.

Archer
Повідомлень: 2366
З нами з: 27 березня 2018, 01:39

Re: Позаблоковий статус України

Повідомлення Archer » 08 квітня 2022, 00:04

Sintez писав:
главспец писав: а может оружия надо было в первую очередь подкупить, систем ПВО и пр.?
Систем ППО й зброї слід не підкупить, а наробить собі. Чи скаже хтось, яка кількість хвалених свого часу "Оплотів" воює проти кацапів? Щось я не чув про жоден.

(Зараз група в смугастих купальниках ввімкне гугл і виправить мою неосвідомленість.)

Але тут, знову, впираємося у дефіцит кадрів (котрі, як відомо, вирішують усе), зумовлений системним знищенням освіти, плюс ідіоцькі "теорії" про "постіндустріальну епоху".

Правда, падаючі на голови бомби й ракети колосально, не в рази, а на порядки, прискорює мислення й позбавлення ілюзій, так що є серйозна надія що помилки будуть виправлені. Бо занадто дорого обходяцця.

Щодо доріг - без них найсучашніша зброя просто не добралася б вчасно у потрібне місце. Від слова "зовсім".

Сьогодні натрапив на інтерв'ю Арестовича, де він пояснив, чому власне не оголосили про неминучий напад кацапів завчасно. Ібо мільйони біженців тупо заблокували б всі мости, і ми ТОЧНО втратили б Лівобережну Україну. Точно така ж катастрофа була б, якби рулював Педро, чий саботаж уже очевидний.

Дивно, чому Арестович, щєгол малолітній, розуміє такі речі, а ти, такий спеціаліст, ні.
У Арестовича полно всякого. На любой вкус. И это утверждение знали и не сообщили - полный бред.

Аватар користувача
oven
щира українка
Повідомлень: 1299
З нами з: 22 березня 2018, 14:29
Звідки: місто Кия

Re: Позаблоковий статус України

Повідомлення oven » 08 квітня 2022, 15:33

главспец писав:
oven писав: так я і не про сьогодні. Я про той час коли буде можливо провести референдум. Передісторію ви знаєте. І все розумієте. Відповідь дасте?
на "той час" не будет необходимости в референдуме, есть Конституция. Пригласят - немедленно вступать.
демагогія - зручна штука
"Володіти собою - найбільша влада." Сенека

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Позаблоковий статус України

Повідомлення главспец » 08 квітня 2022, 16:15

oven писав:
главспец писав: на "той час" не будет необходимости в референдуме, есть Конституция. Пригласят - немедленно вступать.
демагогія - зручна штука
примитивно...
Демагогия - это подобный референдум. Типа, бабка Параска и дед Панас определятся, глубоко разбираясь в сути? Или "галасуватимуть серцем"? Предполагаю, что далеко не каждый с ходу расшифрует абревиатуру названия. Но то такое...
Теперь к технической, точнее юридической стороне, допустим - за. Это будет круче визначення в Конституции? И шо, нас быстрее впустят? Допустим - против, опять Конституцию переделывать?

Аватар користувача
oven
щира українка
Повідомлень: 1299
З нами з: 22 березня 2018, 14:29
Звідки: місто Кия

Re: Позаблоковий статус України

Повідомлення oven » 08 квітня 2022, 21:35

главспец писав: Теперь к технической, точнее юридической стороне, допустим - за. Это будет круче визначення в Конституции? И шо, нас быстрее впустят? Допустим - против, опять Конституцию переделывать?
Що ж ви так боїтеся відповісти. Це ж ви написали? От я вас особисто і запитала. А ви як вуж на пательні. От і знову я питаю, так що для України краще, відмовлятись від вступу в НАТО чи ні. Питання стоїть зараз. Ви мені скажіть, а я бабам параскам передам. Ну щоб вони підковані були.
Вкладення
главспец.jpg
главспец.jpg (71.55 Кіб) Переглянуто 728 разів
"Володіти собою - найбільша влада." Сенека

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Позаблоковий статус України

Повідомлення главспец » 08 квітня 2022, 22:46

oven писав:
главспец писав: Теперь к технической, точнее юридической стороне, допустим - за. Это будет круче визначення в Конституции? И шо, нас быстрее впустят? Допустим - против, опять Конституцию переделывать?
Що ж ви так боїтеся відповісти. Це ж ви написали? От я вас особисто і запитала. А ви як вуж на пательні. От і знову я питаю, так що для України краще, відмовлятись від вступу в НАТО чи ні. Питання стоїть зараз. Ви мені скажіть, а я бабам параскам передам. Ну щоб вони підковані були.
я уже отвечал:
главспец писав: на "той час" не будет необходимости в референдуме, есть Конституция. Пригласят - немедленно вступать.
могу уточнить: отказываться нельзя, отказаться - это проявить непоследовательность и прогнуться под РФ!
Так понятно? Вот и передайте бабкам-параскам моё мнение, думаю им - пофиг. Странно, что оно Вас так интересует...

Аватар користувача
oven
щира українка
Повідомлень: 1299
З нами з: 22 березня 2018, 14:29
Звідки: місто Кия

Re: Позаблоковий статус України

Повідомлення oven » 09 квітня 2022, 00:18

главспец писав: могу уточнить: отказываться нельзя, отказаться - это проявить непоследовательность и прогнуться под РФ
Дякую. Я зрозуміла вашу позицію. Але я подумаю, чи передавати бабцям вашу пораду.
"Володіти собою - найбільша влада." Сенека

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Позаблоковий статус України

Повідомлення главспец » 09 квітня 2022, 13:02

oven писав:
главспец писав: могу уточнить: отказываться нельзя, отказаться - это проявить непоследовательность и прогнуться под РФ
Дякую. Я зрозуміла вашу позицію. Але я подумаю, чи передавати бабцям вашу пораду.
на самом деле их мнение никого не интересует. Равно как и моё и Ваше. Подобные референдумы любая власть проводит с заранее предусмотренным результатом.

Аватар користувача
oven
щира українка
Повідомлень: 1299
З нами з: 22 березня 2018, 14:29
Звідки: місто Кия

Re: Позаблоковий статус України

Повідомлення oven » 09 квітня 2022, 21:08

главспец писав: Подобные референдумы любая власть проводит с заранее предусмотренным результатом.
Ну, побачимо. В цьому випадку все непросто
"Володіти собою - найбільша влада." Сенека

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25056
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Позаблоковий статус України

Повідомлення Sintez » 09 квітня 2022, 23:42

oven писав: - проголосуємо чи ні?
viewtopic.php?p=180553#p180553
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25056
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Позаблоковий статус України

Повідомлення Sintez » 12 квітня 2022, 08:24

oven писав:
главспец писав: в сегодняшней ситуации - не имеет значения результат (он ничего не изменит), более того, лучше эту тему не трогать, съехать с неё.
так я і не про сьогодні. Я про той час коли буде можливо провести референдум. Передісторію ви знаєте. І все розумієте. Відповідь дасте?
Овен, уже давно думку ("мнєніє") порівнюють із транспортом. Хто не має своєї, користуєцця громадською...

Спробую іще раз, з іншого боку. Не буду за марнувати час на запитання, просто констатую факт. Ви НЕ знаєте причин, котрими викликана війна. Ви вважаєте кацапів безумними, а це не так, нажаль. А війна йде за майно і за право управління ним.
І Ви далеко не поодинокі. Зверніть увагу, конкретне питання Спєца щодо власності викликало істерику "патріотичної спільноти", ібо окрім істерики спокійних відповідей нема. Просто нема і всьо. Це при тому, що Спєц явно поскромнічяв, ібо окупант отримує ВСЕ - і держ-, і приватне майно, і життя "мешканців" окупованих територій.

Ну напримєр, найпростіше, на що практично майже не звертають увагу. Причиною і лугандонії й сирійської війни є газ. А не "защіта узькоязичних", захист Асада й інший бред. Лугандонія потрібна хуйлу щоб НЕ ДОПУСТИТИ розробки Юзовського родовища сланцевого газу.
Сирійська війна - щоб завадити протягти газопроводи суходолом із Персидської затоки.
Це я лише окремий штрих навів, щоб продемонструвати. Подібні речі я маю пояснювати Вам, жінці явно не байдужій, котра регулярно цікавицця політичними питаннями. Але на кожного подібного до Вас чи мене буде людей 50, 100, а може й 1000, котрі у предметі не сєкуть абсолютно, а їхня "точка зору" АБСОЛЮТНО й безсумнівно зформована ЗМІ. І тут цим людям пропонуєцця зробити ВИБІР.

Ну спробую аналогію.

Ви пасажир літака. Виходить пілот і каже "У третьому двигуні температура масла піднялася на вісім градусів. що робитимемо?"

Яку відповідь Ви дали б пілоту?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13704
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Позаблоковий статус України

Повідомлення M_M » 12 квітня 2022, 09:48

Sintez писав: А війна йде за майно і за право управління ним.
Далі можна не читати. Боротьба за майно - це коли відібране майно зберігають для себе. Те, що відбувається, це знищення майна. Без шансів отримання права на управління. За виключенням мародерства, яке на стратегічні результати не впливає, хіба що навпаки, погіршує.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25056
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Позаблоковий статус України

Повідомлення Sintez » 12 квітня 2022, 09:52

oven писав:
главспец писав: а это как их подготовить.
І як би ви їх підготували?
Способи є. Найпростіше - часткова правда. У кожного явища є аспекти як позитивні, так і негативні. Якщо потрібен результат "за", позитив роздуваємо, негатив замовчуємо й глузуємо з тих, хто на нього звертає увагу. Якщо потрібен результат "проти" - тоді навпаки.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13704
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Позаблоковий статус України

Повідомлення M_M » 12 квітня 2022, 09:57

Sintez писав: Найпростіше - часткова правда.
Працює виключно у країнах з держмонополією на ЗМІ. В Україні неможливо.

Відповісти