Позаблоковий статус України

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25056
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Позаблоковий статус України

Повідомлення Sintez » 07 квітня 2022, 10:40

Pestilence писав:
главспец писав: ок, отмерь мою личную долю ответственности.
Я не линейка. Хочу надеяться, что каждый получит свое в итоге. Разворовывали, за это строили себе хатки, которые потом пуйло развалило, ибо оказалось, что нечем защитить. Верх расчетливости и грамотного хозяйствования :sarcastic:
А отут питання у тому, що потрібна якась наукова система оцінки дій конкретного персонажа. Поки що здебільшого така оцінка здійснюєцця на основі емоцій. А емоціями легко керувати, уміючи..
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13701
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Позаблоковий статус України

Повідомлення M_M » 07 квітня 2022, 10:47

Sintez писав: чувак із адмінкнопкою пішов безпредєлить
Це каже той, хто безпредэлів, і навіть не вибачився? Судить всіх по собі, нє? :negative:
Як здоров'ячко білоруського таргана?

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25056
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Позаблоковий статус України

Повідомлення Sintez » 07 квітня 2022, 10:49

Pestilence писав:
главспец писав: А вот кто ответит за Мариуполь, Бучу и остальных?
Ты. Я тебе в последний раз пишу - 30 лет вы ломали, грабили и уничтожали это государство. Вы ответственны за все происходящее. Все кто принимал решения за бюджетные средства.
Але напримєр Януковича реально підтримувала туєва хуча народу.

Питання зовсім не таке просте. Зараз задля Перемоги відсунуті назад конкуренція, "ринкову економіку" посунуло нафік волонтнрство... А далі? Повернення назад, олігархи сидять на "потоках", чиновники пиляють відкати... Так? А якщо ні - то як? Куди подіти ту ж алкомафію, котра зараз притихла, але нікуди не поділася?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Babasha
Штучний інтелект
Повідомлень: 3557
З нами з: 25 березня 2018, 16:41
Звідки: Донецк, гостиница "Цирк", бар "Арена"

Re: Позаблоковий статус України

Повідомлення Babasha » 07 квітня 2022, 10:54

costashu писав:
Babasha писав: Та засуньте старого ДеГенера(л)та уже в шестую… Заебал он тут спамить и еще про Бучу старый гондон рассуждает… аполитичные там, он еблина, никогда лежачую мать или отца не вывозил и куда в пустоту… Расстрелять прилюдно опущенца в шестую нахуй.
підтримую
Консенсус найден… Старого мудака в шестую :ireful1:
Устоявшаяся форма государственности — политический кризис.

Аватар користувача
costashu
князь
Повідомлень: 5691
З нами з: 22 березня 2018, 15:02

Re: Позаблоковий статус України

Повідомлення costashu » 07 квітня 2022, 10:55

Babasha писав:
главспец писав: не истери, убогий не о тебе лично речь, к фискалам тебя пока никто не тащит, а ты уже оправдываешься?! Ты придрался к «если оккупант захватил некую территорию, то чьим становится госмайно на окк. территории?» Ну так блесни знанием на предмет юр.статуса такого майна.
Иди нахуй тупица… поебитесь с Синтезом в глаза с друг-другом
підтримую
ХЖВСУ

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7598
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: Позаблоковий статус України

Повідомлення Pestilence » 07 квітня 2022, 10:55

Sintez писав: Але напримєр Януковича реально підтримувала туєва хуча народу.
Это тоже к разного рода главспецам претензия. Почему стал возможен овощ? Потому что все разворовано, нищета, очень просто бедными манипулировать. При минимальной зарплате от 800 баксов, мало кто бы хотел овоща и рашку. А нищета делает соседские зарплаты завидными, при правильной пропаганде - желанными.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25056
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Позаблоковий статус України

Повідомлення Sintez » 07 квітня 2022, 11:20

главспец писав: повторяю: почти три года было у нынешней власти дл подготовки, не?
І? Ти хочеш сказати, що нічого не зроблено? Одні магістральні дороги чого варті! Що було б, якби колосальний потік біженців рвонув по підрових колдобинах? Це був би не транспортний колапс, на грані котрого була країна Й ТАК у перші два тижні, це був би просто транспортний апокаліпсис. Але за три роки тупо неможливо відродити напримєр промисловість, котру гробили ще із брежнєвських часів ти й твої "вчителі". Ти можеш щось доводити всяким Венедиктовим, і вона робитиме вигляд що все в ажурі, бо ви одного поля ягоди. Але ніяк все одно не зможете відмазатися, ібо уже до 95% дійшло, що далі терпіти вашу комедійну"боротьбу з корупцією" просто тупо сметрельно небезпечно. А раз так, то висновки будуть зроблені.

Пам'ятаєш, я писав, що ваша лафа матиме кінець? Так от я не жартував.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25056
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Позаблоковий статус України

Повідомлення Sintez » 07 квітня 2022, 11:35

Pestilence писав:
Sintez писав: Але напримєр Януковича реально підтримувала туєва хуча народу.
Это тоже к разного рода главспецам претензия. Почему стал возможен овощ? Потому что все разворовано, нищета, очень просто бедными манипулировать. При минимальной зарплате от 800 баксов, мало кто бы хотел овоща и рашку. А нищета делает соседские зарплаты завидными, при правильной пропаганде - желанными.
Я б не зводив все до такого примітиву. Згадай нині забутого пацана, котрий вчинив стрілянину у Дніпрі на Південмаші. Тут ВНЄЗАПНО виявилося, що у славній нацгвардії є дідівщина! Боролися із нею всім миром? Та ні. Хто втрапив у халепу, терпів, багаті батьки відмазували своїх пацанів, відкупляли... Один мужик мені розповідав, що був свідком, як при славному палковніку Гриценку у бутність його мінобороном різали на брухт новісінькі танки... Я навіть не став питати того мужика, чому він мовчав. Бо я мабуть теж змовчав би, вирішив що все правильно й дуже дороге задоволення.

Згадай, тут ми обкашлювали тему про те, як фактично викинули на брухт стратегічну авіацію. Аргумент - дорого. Чи актуальним би він був зараз?

Та ж пріснопам'ятна "Фаїна", вантажена танками, котрі випадково виявили на світ Божий сомалійські пірати...

І так далі. Промовчали ВСІ. Бо не нашого ума діло. У нас інших справ вистачає. Треба грошей на заробітках заробити й ремонт у хаті зробити, щоб не гірше за сусіда. Аж раптом виявилося, що це порожня мишина возня, котру просто змітають нафік "впливи непереборної сили", як пишуть у контрактах. А "непереборні" тому, що приборенням своєчасно ніхто не турбувався.

От і маємо.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25056
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Позаблоковий статус України

Повідомлення Sintez » 07 квітня 2022, 11:52

Реально катастрофа почалася ще у глухому совку, коли дітвора почала засвоювати "геніальну" тезу про те, що вчацця лише лохи, "крутитися" треба й "робити гроші". Відповідно у вчителі стали втрапляти не найкращі з найкращих, а хто попало, й охота до навчання взагалі впала катастрофічно, бо дітвору стало тошнити від таких з дозволу сказати "вчителів". Відповідно, у 90-х, коли ОБХСС посипався й замість боротьби із злочинністю її очолив, куди подалася молодь? Правильно, у торгаші й бандити. Зверни увагу, ні перші, ні другі не зпроектують і не побудують ні "Джавеліна", ні "Нлава", ні навіть патронного заводіка. А от попиляти існуючу техніку й заводи - льогко. Це робили одиниці? Та ні, у процесі дофіга народу було задіяно... Потім бандити начепили замість трєніків і кросівок дорогі костюми й страусові туфлі, й з'явилися "бізнесмени" Ахмєтов і Коломойський, а потім і "президент" Янукович... От у чому штука.

А презрєнні англосакси й самі вчацця шо потєрпєвші, й ЗКУПОВУЮТЬ найкращі мізки з усього світу. Тому й мають дофіга можливостей, і те, що для нас - "непереборна сила", для них - всього лиш питання часу й ресурсів..
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7598
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: Позаблоковий статус України

Повідомлення Pestilence » 07 квітня 2022, 11:53

Sintez писав: Я б не зводив все до такого примітиву. Згадай нині забутого пацана, котрий вчинив стрілянину у Дніпрі на Південмаші. Тут ВНЄЗАПНО виявилося, що у славній нацгвардії є дідівщина! Боролися із нею всім миром? Та ні. Хто втрапив у халепу, терпів, багаті батьки відмазували своїх пацанів, відкупляли... Один мужик мені розповідав, що був свідком, як при славному палковніку Гриценку у бутність його мінобороном різали на брухт новісінькі танки... Я навіть не став питати того мужика, чому він мовчав. Бо я мабуть теж змовчав би, вирішив що все правильно й дуже дороге задоволення.

Згадай, тут ми обкашлювали тему про те, як фактично викинули на брухт стратегічну авіацію. Аргумент - дорого. Чи актуальним би він був зараз?

Та ж пріснопам'ятна "Фаїна", вантажена танками, котрі випадково виявили на світ Божий сомалійські пірати...

І так далі. Промовчали ВСІ. Бо не нашого ума діло. У нас інших справ вистачає. Треба грошей на заробітках заробити й ремонт у хаті зробити, щоб не гірше за сусіда. Аж раптом виявилося, що це порожня мишина возня, котру просто змітають нафік "впливи непереборної сили", як пишуть у контрактах. А "непереборні" тому, що приборенням своєчасно ніхто не турбувався.

От і маємо.
В чем я не прав? Нищие финансово беднеют и умом.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25056
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Позаблоковий статус України

Повідомлення Sintez » 07 квітня 2022, 11:56

А ще до совка був указ якогось сцаря про "кухаркиних дітей"..
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

rad
Повідомлень: 1792
З нами з: 17 квітня 2018, 20:17
Звідки: Київ

Re: Позаблоковий статус України

Повідомлення rad » 07 квітня 2022, 12:00

Sintez писав: А ще до совка був указ якогось сцаря про "кухаркиних дітей"..
до речі, улюблений персонаж недоцаря х@йла та його вірного прислужника - недомитця микитки
нєдолго мучаться старушкам...

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25056
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Позаблоковий статус України

Повідомлення Sintez » 07 квітня 2022, 12:04

Pestilence писав: В чем я не прав? Нищие финансово беднеют и умом.
Нмд навпаки. Хоча мабуть тут взагалі ці поняття обоє є похіднИми від ліні ума, котра виникає у дітей через руйнівний вплив суспільства.

Згадай Макса Каца,
СпойлерРозкрити
Культ безделья
Одна из наиболее удивительных для меня особенностей россиян это культ безделья. Не то, чтобы в Израиле или в других странах о которых я знаю народ был очень уж труболюбив, однако нигде из тех мест где я был безделье не культивируется, не одобряется, им не хвастаются.

В первый раз я столкнулся с этим в универе, когда стал в него ходить. Сокурсники совершенно не интересовались изучаемыми предметами, максимум что они рассказывали о учебе это как они круто забивают на пары, сидят в инете во время лекций, и самое главное как ловко они сдают сессию при том, что совершенно не владеют предметом.
Я совершенно искренне не понимал: зачем же они туда ходят?! Это же универ, туда ходить никто не обязан. Ты ходишь туда по собственному желанию, и платишь за это деньги (или родители платят за тебя). Зачем в него ходить, если ты не собираешься узнавать то, что там преподают?

Это всегда казалось мне настолько логичным, что я спрашивал сокурсников прямым текстом, а сам пытался вести диалог с преподавателями, узнавать что же там у них есть сказать.

Но сокурсники надо мной только смеялись, на вопросы понятное дело не отвечали, но между собой переглядывались мол «что это за псих?». Как будто есть что-то всем известное и понятное, что знают они и их друзья но не знает странный человек выросший в Израиле, что превращает эти действия из вопиюще нелогичных в совершенно адекватные.

Но это не всё: преподаватели в дискуссии о своих предметах не вступали. На моё предложение распечатать свою лекцию и раздать нам текстовый вариант, чтобы не нужно было много писать обижались и говорили «ты что, самый умный что ли? 5 лет уже читаю, и дальше буду читать, а ты пиши, думать тебе ещё рано».
Мозг и желание чему-то научить был обнаружен только у старенького профессора математики, а также профессора философии который приходил в аудиторию, курил, садился на стол, и рассказывал интересные вещи без туфты и без «чтения лекции».

Моя беседа с ректором этого учебного заведения тоже не встретила понимания — они мол преподаватели, им веднее. Я ему «ну посмотрите объективно, человеку 82 года, как он может преподавать «теорию и практику бизнеса»? Он нам читал вчера курс про регистрацию ООО, я его попытался поправить, что мол данные в его лекции устарели лет на 5, и ООО теперь регистрируют в налоговой, а не в другой инстанции, а он и ухом не повёл».
«А преподаватель английского никогда в жизни небыл ни в одной англоязычной стране, и говорить по английский не умеет. Времена конечно по книже хорошо преподает, но не более ли эффективно взять, как в Израильской школе делали, англоговорящего студента, и чтобы он курс вёл?

Это же очевидное лицемерие и чушь, вот оно тут, перед глазами. Нет никаких сомнений что это именно оно, оно никак не маскируется. Чего вы тут все делаете в этом заведении, от ректора до студента? Чем вы все тут занимаетесь? Что на вас нашло, что вы, люди у которых природно был мозг изначально при рождении, отключаете его и не анализируете происходящее вокруг?

Всё как в тумане. На меня смотрели непонимающие затуманенные глаза, которые просто не хотели видеть реальность.
В их мире на уроке английского не обязательно изучать английский. И они все с этим согласны, от ректора до студента. Так и живут.

Но ладно ещё универ. Когда я стал заниматься бизнесом, на каждом шагу попадалось всё тоже самое.
При аварии интернета в телекомуникационной компании с которой мне довелось работать задача всех участвующих сторон кроме директора сводилась к перекладыванию друг с друга ответственности. На чьей территории авария? Кто должен решать именно такую проблему? Его сегодня нет? Не моя проблема! Рабочий день закончен...
Как только нет четко прописанного или оговоренного случая люди моментально делают всё чтобы избавится от работы или ответственности.
При этом этих людей ни на миллиметр не волнует, что у тех, кто платит им зарплату нет интернета, и что если они будут работать так то завтра им могут прекратить платить зарплату.
Да и вообще, что если ты работаешь техником в телекомуникационной компании, то твоя задача состоит не в том чтобы как можно искуснее маневрируя избавить себя от работы а в том, чтобы интернет был.

Но самое главное, когда этим всем людям пытаешься об этом сказать — они не воспринимают. Они ведут себя так, как будто ты задел какой-то всем понятный и известный вопрос, который не понимает только младенец. По существу никто не разговаривает.

Но самое интересное это слушать этих людей в курилках, на кухнях или в кафе вечером. О своих победах на фронтах безделья эти люди рассказывают как о воинских подвигах.
Как круто были обведены вокруг пальца начальники, преподаватели, родители, глупые клиенты и как круто получилось ничего не делая урвать себе хороший кусок.
Идеалом у этих людей служит человек, сидящей на рабочем месте целый день читая газету, и разруливший ситуацию вокруг себя так, что ему платят за это зарплату при том что от него нет никакого прока.

Слушатели при этом тихо восхищаются такими историями, а на попытку вставить что-то типа «а я вот пахал пол года и у меня получилось наконец поставить автоматы на завод рено» отвечают вялыми кивками, мол чего ты нам тут про «работу» рассказываешь, у нас тут сейчас «жизнь».

Даже в покере это вовсю присутствует: кучи людей пишут мне письма содержания «привет, я играю год, хороший плюс — ничего не читал и не изучал». «Не читал и не изучал» это нынче плюс такой.
Что-то делать для получения спонсорского контракта или контракта с бэккером считается даже как-то некорректным, в почёте те, к кому спонсоры обратились сами, а они лёжа на диване приняли предложение.

Думаю легко понять, что таким отношением пронизано всё с ног до головы. Именно такие люди уже 50 лет выпускают у нас в стране одну и ту же модель Фиата, убивая своих сограждан в авариях. Именно они строят дома которые начинают осыпаться через 2 года после постройки, именно они строят дороги стоимостью дороже американских по качеству походящие на египетские. Они везде.

Именно эти люди берут взятки, и потом также как вы рассказываете как круто провели вокруг пальца профессора и списали на сессии, также рассказывают своим знакомым и друзьям как они круто наворовали. И никто не плюёт им в лицо, не считает их ничтожеством, так же как и не считают ничтожеством студента купившего зачёт. Подменивается реальность, убогие ничтожные действия становятся нормальными принятыми и правильными.

В стране культ безделья. Кто что-то делает и тем более чего-то достигает считается прокаженным, его не любят. В почёте рассказчики о том, как отлично им сидится в офисе по 12 часов в день вконтакте, и как круто они держаться таким образом на работе 6 месяцев получая зарплату.

На мой взгляд есть очень много процессов, которые становятся возможным, или как минимум ускоряются из-за того, что другие их ободряют. Это один из них, пока так жить для нас приемлемо мы будем жить в дерьме, наши дороги будут разбиты, машины небезопасны и постоянно ломаться. Всё будет хуже, и никакому даже суперадекватному правительству или президенту с места это всё не сдвинуть.

В следующий раз, когда знакомый расскажет вам, как круто он обводит вокруг пальца начальника или универ, или как ему ловко удается всего достигать без всяких действий и усилий, скажите ему плз «Макс Кац просил передать тебе что ты мудак».



©maxkatz
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25056
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Позаблоковий статус України

Повідомлення Sintez » 07 квітня 2022, 12:07

rad писав:
Sintez писав: А ще до совка був указ якогось сцаря про "кухаркиних дітей"..
до речі, улюблений персонаж недоцаря х@йла та його вірного прислужника - недомитця микитки
А у Японії у цей же час провадилася так звана "реставрація МейЦзі", якщо не помиляюся, котра відкрила шлях до освіти для бідних. Яскравим результатом була Русько-Японська війна, й Цусіма.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

rad
Повідомлень: 1792
З нами з: 17 квітня 2018, 20:17
Звідки: Київ

Re: Позаблоковий статус України

Повідомлення rad » 07 квітня 2022, 12:15

японці на 100 відсотків підтвердили геніальний вислів Шевченко: і чужого навчайтесь й своєго не цурайтесь
нєдолго мучаться старушкам...

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25056
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Позаблоковий статус України

Повідомлення Sintez » 07 квітня 2022, 13:02

rad писав: японці на 100 відсотків підтвердили геніальний вислів Шевченко: і чужого навчайтесь й своєго не цурайтесь
Це морока. Натомість толпі пропонуєцця набір "автритетів", ЛОМів, і конкретний персонаж пристає до певної команди вболівальників, котрі до упаду підносять свого кумира й хають решту. Думати не треба, головне триматися заданої колії.

І саме тому, повертаючись до теми гілки, всі "вибори" й "ріфірєндуми" не є ніяким "волевиявленням". Ібо особистої точки зору немає.

До речі, й практика це підтверджує. Про це не люблять сьогодні згадувати, але я чудово згадую, як на початку 90-х один за одним пройшли 2 ріфірєндуми, і один буцім-то показав що голосувальники ЗА збереження совка, а наступний - з точністю до навпаки. При одних і тих же голосувальниках, уточню..
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
costashu
князь
Повідомлень: 5691
З нами з: 22 березня 2018, 15:02

Re: Позаблоковий статус України

Повідомлення costashu » 07 квітня 2022, 13:12

блядь, як же задовбав цей тупий самозакоханий графоман
ХЖВСУ

rad
Повідомлень: 1792
З нами з: 17 квітня 2018, 20:17
Звідки: Київ

Re: Позаблоковий статус України

Повідомлення rad » 07 квітня 2022, 13:24

Sintez писав: на початку 90-х один за одним пройшли 2 ріфірєндуми, і один буцім-то показав що голосувальники ЗА збереження совка, а наступний - з точністю до навпаки. При одних і тих же голосувальниках, уточню..
тут така ж підміна понять як середня температура по лікарні,
я чудово пам'ятаю і перший і другий,
вони проходили зовсім у РІЗНИХ умовах та ввідних,
18 березня референдум проходив ще при тотальному контролі совка та коханої партії, хоча в Україні та Балтії результати його просто ошелешили, бо показали повну гниль цієї партії, пам'ятаю наших "правовірних", які просто впали в ступор,
у грудні 91-го була зовсім інша ситуація, серсеру як такого фактично вже НЕ ІСНУВАЛО, на центральному ТБ у розпачі відверто не знали як називати це утворення, тому результати стали цілком закономірними
нєдолго мучаться старушкам...

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13701
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Позаблоковий статус України

Повідомлення M_M » 07 квітня 2022, 13:33

costashu писав: задовбав цей тупий самозакоханий графоман
Ідеальний взірець альтернативного знання. З розумним таким виглядом українською мовою впарює цитату кацапа молотова, кацапську "концепцію", численні відео з видатними на його погляд кацапами... Не банити, але ретельно вивчати треба, де ще таке знайти можна.

Аватар користувача
costashu
князь
Повідомлень: 5691
З нами з: 22 березня 2018, 15:02

Re: Позаблоковий статус України

Повідомлення costashu » 07 квітня 2022, 13:35

M_M писав: взірець альтернативного знання
нема там ніякого знання, тільки альтернатива знанню
ХЖВСУ

Відповісти