Позаблоковий статус України

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59242
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Позаблоковий статус України

Повідомлення Фрося » 16 серпня 2023, 13:02

Mack Mack писав:
Фрося писав: треба. :gs: Я вчора була така зла,коли прочитала ,що якійсь секретарь висловлює якби свої думки ,але я не вірю,його запустили як пробний каменец,як ми відповімо,а раптом згодимося.
Пошукайте тут, рік тому обговорювалася думка Кісенджера на цю ж тему. А взагалі скажіть, якщо завтра Захід припине постачання зброї та БК, що будемо робити? Я можу воювати без зарплатні, що вже і було перші два місяці. Але без БК воювати неможливо.
я не думаю,що запад припине давати нам бк.Він не готовий воювати.

Аватар користувача
Mack Mack
Повідомлень: 3480
З нами з: 27 березня 2018, 16:27

Re: Позаблоковий статус України

Повідомлення Mack Mack » 16 серпня 2023, 14:57

Фрося писав:
Mack Mack писав:
Пошукайте тут, рік тому обговорювалася думка Кісенджера на цю ж тему. А взагалі скажіть, якщо завтра Захід припине постачання зброї та БК, що будемо робити? Я можу воювати без зарплатні, що вже і було перші два місяці. Але без БК воювати неможливо.
я не думаю,що запад припине давати нам бк.Він не готовий воювати.
А хто каже про готовність воювати? Я про те, що як Захід скаже, так ми і зробимо. Скаже йти на перемовини, бо інакше перестає нам допомагати, то і підемо. :pop:

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13701
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Позаблоковий статус України

Повідомлення M_M » 16 серпня 2023, 16:24

Mack Mack писав: Скаже йти на перемовини, бо інакше перестає нам допомагати, то і підемо.
Якщо Захід скаже цілувати дупу пуйлу, підете?

Аватар користувача
Mack Mack
Повідомлень: 3480
З нами з: 27 березня 2018, 16:27

Re: Позаблоковий статус України

Повідомлення Mack Mack » 16 серпня 2023, 16:53

M_M писав:
Mack Mack писав: Скаже йти на перемовини, бо інакше перестає нам допомагати, то і підемо.
Якщо Захід скаже цілувати дупу пуйлу, підете?
Ще раз, для тупорилих тилових бабаків: без БК багато не навоюєш. У штикові атаки вже давно ніхто не ходить.

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59242
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Позаблоковий статус України

Повідомлення Фрося » 16 серпня 2023, 19:05

Mack Mack писав:
Фрося писав: я не думаю,що запад припине давати нам бк.Він не готовий воювати.
А хто каже про готовність воювати? Я про те, що як Захід скаже, так ми і зробимо. Скаже йти на перемовини, бо інакше перестає нам допомагати, то і підемо. :pop:
не підемо.Або після того як рашка війска виведе.

Аватар користувача
Mack Mack
Повідомлень: 3480
З нами з: 27 березня 2018, 16:27

Re: Позаблоковий статус України

Повідомлення Mack Mack » 16 серпня 2023, 19:40

Фрося писав:
Mack Mack писав: А хто каже про готовність воювати? Я про те, що як Захід скаже, так ми і зробимо. Скаже йти на перемовини, бо інакше перестає нам допомагати, то і підемо. :pop:
не підемо.Або після того як рашка війска виведе.
Не підемо. А стріляти чим? Пропонуєте штикову атаку?

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59242
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Позаблоковий статус України

Повідомлення Фрося » 16 серпня 2023, 20:10

Mack Mack писав:
Фрося писав: не підемо.Або після того як рашка війска виведе.
Не підемо. А стріляти чим? Пропонуєте штикову атаку?
не пропоную,бо маю надію що без бк не залишимся

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13701
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Позаблоковий статус України

Повідомлення M_M » 16 серпня 2023, 21:46

Mack Mack писав:
M_M писав: Якщо Захід скаже цілувати дупу пуйлу, підете?
Ще раз, для тупорилих тилових бабаків: без БК багато не навоюєш. У штикові атаки вже давно ніхто не ходить.
Ще раз. Конретна пропозиція від Заходу. Підете, чи ні? Питання не стосується загалу, штикових чи ще якихось цікавих та не дуже заходів. Особисто Ви. Підете, чи ні?

Аватар користувача
Mack Mack
Повідомлень: 3480
З нами з: 27 березня 2018, 16:27

Re: Позаблоковий статус України

Повідомлення Mack Mack » 16 серпня 2023, 22:37

M_M писав:
Mack Mack писав: Ще раз, для тупорилих тилових бабаків: без БК багато не навоюєш. У штикові атаки вже давно ніхто не ходить.
Ще раз. Конретна пропозиція від Заходу. Підете, чи ні? Питання не стосується загалу, штикових чи ще якихось цікавих та не дуже заходів. Особисто Ви. Підете, чи ні?
Я скоріше у штикову піду. Але не таким щурам тиловим, як ви, про це базікати. Ви права голосу не маєте. Йдіть на передок, тоді поговоримо.

Аватар користувача
Mack Mack
Повідомлень: 3480
З нами з: 27 березня 2018, 16:27

Re: Позаблоковий статус України

Повідомлення Mack Mack » 16 серпня 2023, 22:43

Фрося писав:
Mack Mack писав: Не підемо. А стріляти чим? Пропонуєте штикову атаку?
не пропоную,бо маю надію що без бк не залишимся
Я теж маю надію. Дуже класно було відчувати на початку липня 22-го результати роботи хаймарсів. Трішки попустило з оркською артою. Але до кінця липня вони переорганізували логістику і все повернулося, хоча і не на той рівень. Але нашої арти як не вистачало, так і було далі. Тому я згоден з Т.Купером, що в першу чергу нам необхідно більше арти, снарядів/ракет та важкого піхотного озброєння з БК.

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13701
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Позаблоковий статус України

Повідомлення M_M » 17 серпня 2023, 00:31

Mack Mack писав: Я скоріше у штикову піду.
Тобто "то і підемо" - вигадка. Краще відповідайте за себе. Інші якось без сопель розберуться.

Аватар користувача
Mack Mack
Повідомлень: 3480
З нами з: 27 березня 2018, 16:27

Re: Позаблоковий статус України

Повідомлення Mack Mack » 17 серпня 2023, 01:14

M_M писав:
Mack Mack писав: Я скоріше у штикову піду.
Тобто "то і підемо" - вигадка. Краще відповідайте за себе. Інші якось без сопель розберуться.
За себе я впевнений. А ось такі як ви, що відсиджуються в тилу, ви і з БК не йдете воювати, що казати про штикову атаку. Що будете робити, коли ми скінчимося? Повтікаєте за кордон? Он Пестеленс на словах пару-трійку років тому збирався далі тікати. Але не встиг, бідолашний.
Та і не буде вас ніхто про те питати. А нас вже не буде...

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13701
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Позаблоковий статус України

Повідомлення M_M » 17 серпня 2023, 08:06

Mack Mack писав:
M_M писав: Тобто "то і підемо" - вигадка. Краще відповідайте за себе. Інші якось без сопель розберуться.
За себе я впевнений. А ось такі як ви, що відсиджуються в тилу, ви і з БК не йдете воювати, що казати про штикову атаку. Що будете робити, коли ми скінчимося? Повтікаєте за кордон? Он Пестеленс на словах пару-трійку років тому збирався далі тікати. Але не встиг, бідолашний.
Та і не буде вас ніхто про те питати. А нас вже не буде...
Проблема фронтовиків та тих, хто поруч крутився набуває актуальності з кожним днем. Ще війна не скінчились, а вже дехто бикує.
Якщо не буде кому готовати їжу та зброю, вибір невеликий. Або втеча або дупа пуйла. Тому дехто все ж таки не втік, хоч і мав можливості, і просто працює. Для того, щоб якось забезпечити захисників необхідним.

Відповісти