Смерть недолюдкам!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25035
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Військовий гуманізм

Повідомлення Sintez » 17 квітня 2022, 12:21

Пестиленс, ви€боси цього суб'єкта із МОЇМИ дописами очевмдно тепер уже стали системою, тебе воно не парить? Не роби вигляд, що ти не при ділах. Цей ушльопок без дозволу опублікував мій мейл, що само по собі є безпредєлом, твоє реакції - нуль. Тепер він довільно створює ПСЕВДО"теми" від МОГО тіпа імені. Теж норм?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Військовий гуманізм

Повідомлення главспец » 17 квітня 2022, 12:24

папа, а если поубивать всех плохих людей, останутся только хорошие?
- нет. Останутся только убийцы(с )

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25035
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Військовий гуманізм

Повідомлення Sintez » 17 квітня 2022, 12:27

M_M писав: Политика вообще очень сложная штука,
Та ти шо? Ти зад собі зпершу навчись підтирать, потім будеш про "політику" розсуждать. Політик вишукався.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25035
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Військовий гуманізм

Повідомлення Sintez » 17 квітня 2022, 12:29

главспец писав: папа, а если поубивать всех плохих людей, останутся только хорошие?
- нет. Останутся только убийцы(с )
Скажи це тим, хто у Бучі вижив. Тільки близько не підходь, про всяк випадок.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
costashu
князь
Повідомлень: 5691
З нами з: 22 березня 2018, 15:02

Re: Військовий гуманізм

Повідомлення costashu » 17 квітня 2022, 12:34

Sintez писав:
M_M писав: Политика вообще очень сложная штука,
Та ти шо? Ти зад собі зпершу навчись підтирать, потім будеш про "політику" розсуждать. Політик вишукався.
сралініст-імбецил вчить життю :rofl:
ХЖВСУ

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13700
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Військовий гуманізм

Повідомлення M_M » 17 квітня 2022, 12:44

costashu писав:
M_M писав:
Тобто спроба гуманізму ціною ризику власним життям?
який ризик?
Бій триває. Йде стрілянина. Арешт чи взяття у полон потребує часу, якого у Вас нема. І Ви витрачаєте час на гуманізм тоді, коли потрібно продовжувати бій.

Гуманізм потребує часу, який зовсім не завжди є у наявності. І цим падлюки користуються. У різних варіаціях. Коять злочини швидше ніж є можливість покарати. Скільки часу потрібно на збиття MH17? А скільки на розслідування?

Гуманізм проти орків - це спроба виграти у шахи, коли суперник грає у чапаєва. Чи взагалі б'є дошкою по голові. Орки користуються повільністю людей, що звикли до цивілізації, з її неквапливим та зручним життям. А війна потребує миттєвих рішень та вміння відмовлятись від деяких звичних речей.

Я за гуманізм, бо теж вважаю пожиттєве більш ефективним засобом. Але тільки за умови наявності можливості це зробити без зайвих втрат для оточуючих. Тому іноді у найгуманніших суспільствах злочинців у перестрілці все ж знищуюють, тобто "життя понад усе" має певні обмеження.

Аватар користувача
costashu
князь
Повідомлень: 5691
З нами з: 22 березня 2018, 15:02

Re: Військовий гуманізм

Повідомлення costashu » 17 квітня 2022, 12:46

M_M писав:
costashu писав: який ризик?
Бій триває. Йде стрілянина. Арешт чи взяття у полон потребує часу, якого у Вас нема. І Ви витрачаєте час на гуманізм тоді, коли потрібно продовжувати бій.
чи не занадто штучною ти робиш ситуацію? вище ти написав що кадировець здається
ХЖВСУ

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13700
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Військовий гуманізм

Повідомлення M_M » 17 квітня 2022, 12:52

costashu писав: вище ти написав що кадировець здається
А потім уточнив, що бій ще триває. Ситуація типова для війни.
І є навіть накази "кадирівців у полон не брати". Накази, мабуть, злочинні? А тих, хто кадирівців у полон не бере, тре арештувати та на нари? А ще є вбивства війскових цивільними. Окрема справа. Теж на нари?

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25035
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Військовий гуманізм

Повідомлення Sintez » 17 квітня 2022, 12:53

M_M писав: Речь не о военной, но о послевоенной деятельности.
Якой-якой дєятєльності?! Арестович уже намалював "ізраілізацію" до 2035 року! Чи ти, Наполєон, уже "виграв" війну?

Я УЖЕ чітко бачу настрої. Як 8 років "не бачили" віджатий Крим і "ОРДЛО", так і тепер, відігнавши від Києва, тема якось гальмуєцця, починаюцця мульки про "позиційну війну", виокремлюєцця тема "Київська область" (що за умовчанням має на увазі що всі решта вам покуй). Якось воно буде?.. Так от, нікуя "якось" воно не буде. Мовчазна здача Криму й частини Донбасу лише посилила хуйло тоді. Хочете повотрити фокус ще раз? Порєшать? Історія нічому не вчить?
Востаннє редагувалось 17 квітня 2022, 12:55 користувачем Sintez, всього редагувалось 1 раз.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
costashu
князь
Повідомлень: 5691
З нами з: 22 березня 2018, 15:02

Re: Військовий гуманізм

Повідомлення costashu » 17 квітня 2022, 12:55

M_M писав:
costashu писав: вище ти написав що кадировець здається
А потім уточнив, що бій ще триває. Ситуація типова для війни.
придумай, як можна здаватись в полон, якщо бій продовжується, цікаво почитати
ХЖВСУ

Аватар користувача
costashu
князь
Повідомлень: 5691
З нами з: 22 березня 2018, 15:02

Re: Військовий гуманізм

Повідомлення costashu » 17 квітня 2022, 12:56

M_M писав: є навіть накази "кадирівців у полон не брати". Накази, мабуть, злочинні?
так. На решту питань і всі наступні такого ж роду відповідь одна - хто вчиняє злочин той є злочинцем
ХЖВСУ

Аватар користувача
costashu
князь
Повідомлень: 5691
З нами з: 22 березня 2018, 15:02

Re: Військовий гуманізм

Повідомлення costashu » 17 квітня 2022, 12:59

Sintez писав: всі решта вам покуй
тобі все похуй крім сраліна, імбецил
ХЖВСУ

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13700
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Військовий гуманізм

Повідомлення M_M » 17 квітня 2022, 13:01

costashu писав:
M_M писав:
А потім уточнив, що бій ще триває. Ситуація типова для війни.
придумай, як можна здаватись в полон, якщо бій продовжується, цікаво почитати
Тю. Патрони скінчилися в пацана, більше нічого не вміє, тобто автомат кидає, падає на коліна, руки вгору, намагається якось врятуватись. Це чи не найчастіший сюжет.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25035
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Військовий гуманізм

Повідомлення Sintez » 17 квітня 2022, 13:08

M_M писав:
costashu писав: призупинку гуманізму
Війна сильно впливає на межі гуманізму. А ще на гуманізм впливає репутація конкретних злочинців та емоційна складова. Декого принципово, іноді за наказом, в полон не беруть. Ото й увесь гуманізм на війні. "Війна все спише". Межі скоєного ... дуже дискусійне питання. Одне з цих питань - принципова можливість покарати злочинця, який ховається за гуманізмом. Я б не дуже розраховував на можливість суду над усіма 100+тис мародерів, вбивць та гвалтівників.
Подібні вам придурки вже раз (мінімум) угробили укрдержавність. За те з подачі КГБ їх легендизували й героїзували. Грушевський, Вінниченко і їм подібні. "Бресський мир" через сто років майже повністю був зкалькований у "Мєнських угодах". Можем повторіть"? Так ні, рєбята, іпав я ваші варіанти. Ібо кацапи у мене під боком, у лічених кілрметрах, і я чудово знаю, що так, як за Київ, за моє маленьке місто ніхто с-ку рвати не буде. Отака політика. У мене БАГАТО питань, і я шукатиму й даватиму на них відповіді, подобаєцця це комусь чи ні.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25035
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Військовий гуманізм

Повідомлення Sintez » 17 квітня 2022, 13:09

Істеричька, ти вже штани відіправ?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
costashu
князь
Повідомлень: 5691
З нами з: 22 березня 2018, 15:02

Re: Військовий гуманізм

Повідомлення costashu » 17 квітня 2022, 13:19

M_M писав:
costashu писав: придумай, як можна здаватись в полон, якщо бій продовжується, цікаво почитати
Тю. Патрони скінчилися в пацана, більше нічого не вміє, тобто автомат кидає, падає на коліна, руки вгору, намагається якось врятуватись. Це чи не найчастіший сюжет.
хай намагається краще. Бо, як ти додав, триває бій
ХЖВСУ

Аватар користувача
costashu
князь
Повідомлень: 5691
З нами з: 22 березня 2018, 15:02

Re: Військовий гуманізм

Повідомлення costashu » 17 квітня 2022, 13:20

Sintez писав:
M_M писав: Війна сильно впливає на межі гуманізму. А ще на гуманізм впливає репутація конкретних злочинців та емоційна складова. Декого принципово, іноді за наказом, в полон не беруть. Ото й увесь гуманізм на війні. "Війна все спише". Межі скоєного ... дуже дискусійне питання. Одне з цих питань - принципова можливість покарати злочинця, який ховається за гуманізмом. Я б не дуже розраховував на можливість суду над усіма 100+тис мародерів, вбивць та гвалтівників.
Подібні вам придурки вже раз (мінімум) угробили укрдержавність. За те з подачі КГБ їх легендизували й героїзували. Грушевський, Вінниченко і їм подібні.
інша річ твій улюблений сралін, імбецил
ХЖВСУ

Аватар користувача
costashu
князь
Повідомлень: 5691
З нами з: 22 березня 2018, 15:02

Re: Військовий гуманізм

Повідомлення costashu » 17 квітня 2022, 13:21

ММ, мені здається, тобі зараз згадується якесь кіно))
ХЖВСУ

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7589
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: Військовий гуманізм

Повідомлення Pestilence » 17 квітня 2022, 13:23

Не понимаю что вообще произошло тут :umnik2:

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25035
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Військовий гуманізм

Повідомлення Sintez » 17 квітня 2022, 13:24

M_M писав:
costashu писав: який ризик?
Бій триває. Йде стрілянина. Арешт чи взяття у полон потребує часу, якого у Вас нема. І Ви витрачаєте час на гуманізм тоді, коли потрібно продовжувати бій.

Гуманізм потребує часу, який зовсім не завжди є у наявності. І цим падлюки користуються. У різних варіаціях. Коять злочини швидше ніж є можливість покарати. Скільки часу потрібно на збиття MH17? А скільки на розслідування?

Гуманізм проти орків - це спроба виграти у шахи, коли суперник грає у чапаєва. Чи взагалі б'є дошкою по голові. Орки користуються повільністю людей, що звикли до цивілізації, з її неквапливим та зручним життям. А війна потребує миттєвих рішень та вміння відмовлятись від деяких звичних речей.

Я за гуманізм, бо теж вважаю пожиттєве більш ефективним засобом. Але тільки за умови наявності можливості це зробити без зайвих втрат для оточуючих. Тому іноді у найгуманніших суспільствах злочинців у перестрілці все ж знищуюють, тобто "життя понад усе" має певні обмеження.
Непогана ілюстрація шизофренії, котра панує у головах ліберастів. В меморіз. А чим ви, ліберасти, ГОДУВАТИМЕТЕ їх пожиттєво, у розореній ними (розуйте очі!) країні?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Відповісти