ВІЙНА

Аватар користувача
Mack Mack
Повідомлень: 3473
З нами з: 27 березня 2018, 16:27

Re: ВІЙНА

Повідомлення Mack Mack » 03 березня 2020, 09:08

І взагалі, якщо армія отримує зброю від орди, боєзапас, форму, бабло та паспорти, керується з орди - то нема значення громадянство вояків. Ящо там будуть всі ефіопи, то можна казати, що Україна воює з Африкою?

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13674
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: ВІЙНА

Повідомлення M_M » 03 березня 2020, 10:17

Mack Mack писав: якщо армія отримує зброю від орди, боєзапас, форму, бабло та паспорти, керується з орди - то нема значення громадянство вояків.
Он як? Всіх під одну гребінку? Десь я таке вже чув. Хоча начебто гоміків від педофілів все ж таки відрізняєте.

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: ВІЙНА

Повідомлення Vollmer » 03 березня 2020, 12:06

Mack Mack писав: І взагалі, якщо армія отримує зброю від орди, боєзапас, форму, бабло та паспорти, керується з орди - то нема значення громадянство вояків. Ящо там будуть всі ефіопи, то можна казати, що Україна воює з Африкою?

Ікстаті, коцаппи вербують колаборантів - порушуючи Женевську Конвенцію, яка забороняє такі штуки.
Як і видачу паспортів, доречі.

Але - про це всі мовчать, і ніяким покаранням коцаппам не погрожують.
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
Mack Mack
Повідомлень: 3473
З нами з: 27 березня 2018, 16:27

Re: ВІЙНА

Повідомлення Mack Mack » 03 березня 2020, 12:20

M_M писав: Хоча начебто гоміків від педофілів все ж таки відрізняєте.
На відміну від вас, що не відрізняє колаборанта від сепаратиста і якого забанілі в гуглі.

Аватар користувача
Mack Mack
Повідомлень: 3473
З нами з: 27 березня 2018, 16:27

Re: ВІЙНА

Повідомлення Mack Mack » 03 березня 2020, 12:23

Мля, народ, ви б хоча з'ясовували значення слів якими користуєтесь. А то граєтеся дефініціями як жонглери, що крім образу "сказочний ..." нічого від спілкування не уявляється. :sarcastic:

Аватар користувача
DSMechanic
Повідомлень: 3355
З нами з: 22 березня 2018, 13:58

Re: ВІЙНА

Повідомлення DSMechanic » 03 березня 2020, 13:39

Vollmer писав: Ікстаті, коцаппи вербують колаборантів - порушуючи Женевську Конвенцію, яка забороняє такі штуки.
Як і видачу паспортів, доречі.
Але - про це всі мовчать, і ніяким покаранням коцаппам не погрожують.
Тому що на офіційний рівень не підняли. Щось чув що такі подання за Крим є. В першу чергу за призов місцевих в армію.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24929
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: ВІЙНА

Повідомлення Sintez » 03 березня 2020, 14:27

M_M писав:
Sintez писав: Хочете допомагати Меркель зводити все до "бюргерскрігу"
У Вас дивна здатність перевертати все догори дригом. З відсутності рожевих окулярів випливає тільки відсутність рожевих окулярів. Прихильність до конкретних дій Меркель - це Ваша власна вигадка.
Та ну? Чи не бундесфрау всяко намагаєцця допомогти своєму корєшу по комсомольсько/КДБшному минулому хуйлу представити війну як "бюргерскріг", тобто міжсобойну міжукраїнську розборку? І чи не Ви тут твердите, що "українці воюють із українцями"?

Робите Ви це свідомо, а чи здуру - це питання другорядне, але робите, і це - факт.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24929
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: ВІЙНА

Повідомлення Sintez » 03 березня 2020, 16:06

M_M писав: Хто такі колаборанти (сепаратисти)? Юридично. Та на якій підставі деякі з них отримують українську пенсію? Та ще й вихваляються у соцмережах, як укропів дурять.
А це питання не за адресою, на них мав би відповісти г-нокомандувач і гарант П-рошенко і його продовжувач Зелінський. Але вони чомусь вперто включають дурня, ігноруючи проблему, вперто "не помічають" війну й в результаті судять захисників України цивільні суди, і якось так завжди "випадково" зкладаєцця, що у виграші залишаєцця хуйло. Совпадєніє? Не думаю! (с)
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24929
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: ВІЙНА

Повідомлення Sintez » 03 березня 2020, 16:24

DSMechanic писав:
Vollmer писав: Ікстаті, коцаппи вербують колаборантів - порушуючи Женевську Конвенцію, яка забороняє такі штуки.
Як і видачу паспортів, доречі.
Але - про це всі мовчать, і ніяким покаранням коцаппам не погрожують.
Тому що на офіційний рівень не підняли. Щось чув що такі подання за Крим є. В першу чергу за призов місцевих в армію.

Зелена команда "Какаяразніца" питання 7про Крим взагалі не підіймає, хіба що на рахунок води туди подати, щоб окупантам комфорт зтворити.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13674
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: ВІЙНА

Повідомлення M_M » 03 березня 2020, 16:53

Sintez писав: А це питання не за адресою
Це питання до кожного, хто використовує термін колаборант чи сепаратист.
Бо кожен з цих термінів відштовхується від чинного стану індивідуума. Тобто обидва є громадянами України. Без такого громадянства обидва терміни не мають змісту.

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13674
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: ВІЙНА

Повідомлення M_M » 03 березня 2020, 17:05

Sintez писав: Робите Ви це свідомо, а чи здуру
Ще раз повторюю, Меркель я не згадував. Це Ваші власні вигадки, з "бюргерскрігом" та іншими викрутасами. І взагалі, про німців - це до пана Vollmer. Більшого знавця на форумі не знайдете.
СпойлерРозкрити
Коли я щось сказав про Ахмєтова, ви з цього зробили висновок що я його підтримую. І ще довго на цьому наполягали. Чисто по аналогії - Ви підтримуєте Меркель у її підіграванні пуйлу. Ні?

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24929
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: ВІЙНА

Повідомлення Sintez » 03 березня 2020, 18:36

M_M писав: Тобто обидва є громадянами України.
От у тому-то й питання, ЯК так виходить, що вони ДОСІ громадянства не позбавлені, хоча відкрито ненавидять Україну, її суспільство, мову, державність і все інше, й відкрито закликають іноземних загарбників.
Так, кажете, питання до мене?!

І вони, по-Вашому, й надалі мають права громадянина України?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24929
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: ВІЙНА

Повідомлення Sintez » 03 березня 2020, 18:39

M_M писав:
Sintez писав: Робите Ви це свідомо, а чи здуру
Ще раз повторюю, Меркель я не згадував. Це Ваші власні вигадки, з "бюргерскрігом" та іншими викрутасами. І взагалі, про німців - це до пана Vollmer. Більшого знавця на форумі не знайдете.
СпойлерРозкрити
Коли я щось сказав про Ахмєтова, ви з цього зробили висновок що я його підтримую. І ще довго на цьому наполягали. Чисто по аналогії - Ви підтримуєте Меркель у її підіграванні пуйлу. Ні?
Н-да.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13674
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: ВІЙНА

Повідомлення M_M » 03 березня 2020, 18:57

Sintez писав: І вони, по-Вашому, й надалі мають права громадянина України?
Як би Вам цього не хотілось (емоції зашкалюють не тільки у Вас, у мене є великий рахунок до тих мерзотників), але вони мають всі права громадянина, окрім тих, що суд обмежив. І навіть з обмеженими правами, і навіть покарані до довічного, вони все одно громадяни України до моменту зміни або позбавлення громадянства.

Анатолій Онопрієнко - теж громадянин України. Є надія, що з цього речення не буде зроблений висновок щодо будь-якої симпатії до цього нелюда. Позиція зрозуміла?

З цього є висновок. Саме Україна має покарати своїх громадян за злочини, якщо такі виявлені. Це її обов'язок. А якщо мова про якихось кацапів під час формальній відсутності війни, ситуація дещо інша. Бо чіпляє міжнародні відносини. Тобто покарання стає дещо складніше.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24929
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: ВІЙНА

Повідомлення Sintez » 03 березня 2020, 20:28

Зашибісь у Вас виходить. Криму нема, пів-Донбасу нема, а підсумку - українці воюють із українцями... Як про рубль і сокиру.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24929
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: ВІЙНА

Повідомлення Sintez » 03 березня 2020, 20:29

А що таке "формальна відсутність війни"?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24929
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: ВІЙНА

Повідомлення Sintez » 03 березня 2020, 20:33

M_M писав: вони все одно громадяни України до моменту зміни або позбавлення громадянства.
І ще. Може підкажете, а то я не в курсі, як визначити громадянство через приціл?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13674
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: ВІЙНА

Повідомлення M_M » 03 березня 2020, 20:43

Пане Sintez, яке Ваше ставлення до такої персони як Отто Куусінен? Такий собі Болотов епохи Сталіна.

А ще спробуйте порівняти українські та кацапські версії сторінок Вікі, присвячених ватажкам ОРДЛО. Особливо у частині громадянства. Гадаю, знайдете дещо цікаве.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24929
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: ВІЙНА

Повідомлення Sintez » 04 березня 2020, 17:16

Увольтє, у тому лайні ритися я не буду, мені пофігу хто й що протих покидьків пише. Вважаєте їх українцями? Діло Ваше, валяйте.
А що з Куусіненом? Там тоді теж фінни воювали із фіннами?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13674
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: ВІЙНА

Повідомлення M_M » 04 березня 2020, 21:22

Sintez писав: Увольтє, у тому лайні ритися я не буду
Не читав, але осуджую... зрозуміло. Хоча там найцікавіше (у обговорюваному контексті) те, що
кацапи бандюганів в українці не записують, це роблять саме українці. От тепер можна запитати, хто саме поширює тезу про громадянську війну, українці проти українців...
Sintez писав:
04 березня 2020, 17:16
А що з Куусіненом? Там тоді теж фінни воювали із фіннами?
Знову питанням на питання... Ну то погугліть "ФДР".

Відповісти