ВІЙНА

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59151
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: ВІЙНА

Повідомлення Фрося » 06 серпня 2019, 20:20

Зеленський кличе Путіна, Меркель і Макрона на переговори
Заява Міноборони України
"Із сумом повідомляємо, що внаслідок ворожих обстрілів сьогодні, за наявною інформацією, четверо наших героїв отримали поранення несумісні з життям", - повідомило у вівторок Міністерство оборони.

Там зазначили що усі загибелі є результатом "двох російсько-окупаційних обстрілів".

Перший із них було здійснено близько 1 години ночі по українських позиціях в селі Богданівка, що на Донеччині.

Другий обстріл був вчинений після 10 ранку поблизу Павлополя (Донецька область).

Впродовж останніх днів штаб ООС повідомляв про регулярне порушення режиму тиші з боку ворога - зокрема, із мінометів калібру 82 мм, застосування яких заборонене мінськими угодами.

Втрати української армії 6 серпня - одні з найбільших одномоментних втрат від початку президентства Володимира Зеленського.
Володимир Зеленський
2 ч. назад
Четверо українських військових загинули біля Павлополя від обстрілів з ручного протитанкового гранатомета. Хлібне перемир’я тривало 17 днів. Сьогоднішній інцидент спрямований на підрив не тільки цього перемир’я, але й переговорного процесу в цілому. Україна щиро прагне миру. І наше прагнення незмінне. Сьогодні весь світ побачив, хто саме миру не хоче.

Саме тому я закликаю лідерів країн-учасниць Нормандського переговорного формату – Еммануеля Макрона, Ангелу Меркель та Володимира Путіна – якомога швидше зібратися для відновлення перемовин.

Мої щирі співчуття родинам загиблих героїв. Ми не припинимо працювати над закінченням бойових дій і не залишимо без відповіді жодну атаку на наших військових. Україна обов’язково буде єдиною і мирною.

Слава Україні!
"Хлібне перемир'я"
Раніше повідомлялося, що з 21 липня у зоні бойових дій на Донбасі почався режим перемир'я по всій лінії зіткнення - про це сторони домовилися під час переговорів у Мінську.

"На виконання рішення ухваленого у Мінську під час засідання Тристоронньої контактної групи, з 00 годин 01 хвилин за київським часом 21 липня 2019 року уздовж всієї лінії розмежування в районі проведення ООС у Донецькій та Луганській областях встановлюється "режим тиші", що передбачає обопільне припинення ведення вогню з будь-яких видів озброєння", - йшлося у повідомленні штабу операції Об'єднаних сил.

При цьому у відомстві наголошували, що в разі порушення режиму тиші ворогом українська сторона відповідатиме на них "адекватно".

За 11 місяців минулого року бойові втрати української армії на Донбасі склали 110 бійців.

Ще 776 військовослужбовців були поранені у боях.

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59151
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: ВІЙНА

Повідомлення Фрося » 08 серпня 2019, 09:52


Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59151
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: ВІЙНА

Повідомлення Фрося » 10 серпня 2019, 21:27


Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59151
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: ВІЙНА

Повідомлення Фрося » 12 серпня 2019, 09:12

Зображення

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59151
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: ВІЙНА

Повідомлення Фрося » 15 серпня 2019, 19:46

3й тиждень «перемир’я»: ООС подає на 31% менше обстрілів ніж ОБСЄ. Інфографіка
13 серпня Секретар РНБО Олександр Данилюк визнав зрив “хлібного перемир’я” на Донбасі, але при цьому він висловив сподівання, що інтенсивність обстрілів з боку окупантів буде меншою. Про це він заявив у ефірі Радіо НВ.
“До кінця липня у нас було різке падіння обстрілів – до 15 обстрілів окупаційних військ. Це значно менше, ніж раніше. І далі також, на початку серпня, було помітне зменшення кількості обстрілів. Але був певний період, коли дійсно не було обстрілів, і це фіксувалося і підтверджувалося, зокрема і нашими військовими“, – заявив секретар РНБО.

Проте волонтери міжнародної розвідувальної спільноти InformNapalm не погоджуються з такими оптимістичними оцінками, бо з самого початку “хлібного перемир’я” слідкували та порівнювали щотижнево звіти СММ ОБСЄ та ООС щодо обстрілів з боку гібридних окупаційних російських військ на Донбасі.

У період першого тижня “перемир’я” з 21 по 27 липня ООС справді подавали у своїх звітах, що обстрілів з боку ворога не було, проте звіти СММ ОБСЄ продовжували фіксувати від 2 до 6 обстрілів. Загалом у звітах військових було на 80% менше повідомлень про обстріли з боку російських військ, ніж у звітах ОБСЄ.

Після оприлюднення цих даних волонтерами InformNapalm у період другого тижня “перемир’я” з 28 липня по 4 серпня ситуація з поданням інформації почала виправлятись і ООС подавало вже на 32% менше даних про обстріли з боку окупантів, ніж СММ ОБСЄ. Ці дані зображені на інфографіці.

3-й тиждень «перемир’я»
Волонтери InformNapalm порівняли звіти за третій тиждень “перемир’я” у період з 5 по 11 серпня і знову відмічають, що ООС подає на 31% менше обстрілів з боку окупантів, ніж ОБСЄ. На фоні заяв секретаря РНБО таке довготривале заниження даних про обстріли виглядає як бажання видати бажане “перемир’я” за дійсне. Детальніше поглянути на статистику підрахунків та характер обстрілів можна у таблиці. Порівняльна характеристика підрахунків обстрілів за третій тиждень “перемир’я” зображена на інфографіці, а також наведені коливання у відсотках щотижневої різниці між звітами ОБСЄ та ООС.
дале
https://informnapalm.org/ua/3i-tyzhden- ... -na-31-me/

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59151
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: ВІЙНА

Повідомлення Фрося » 18 серпня 2019, 12:23

На этом видео перечислены 75 из 98 воинских формирований из состава которых на #Донбасс откомандировывались российские военные преступники для убийства украинцев:

Видео на украинском языке:

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59151
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: ВІЙНА

Повідомлення Фрося » 22 серпня 2019, 20:47


Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59151
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: ВІЙНА

Повідомлення Фрося » 27 серпня 2019, 07:42

Нy A Тeпeр Тpuмaйтecь: Cьoroднi В Cвяткoвuй Дeнь Бiйцям 00С Вiддaнo Довrоочікуванuй Нaкaз
- Серпень 25, 20190

Принцип ведення бойових дій на тимчасово окупованому Донбассі буде змінений: тепер заборона українським військовим давати “відповідь” террористам “ЛДНР” буде знята командуванням ООС.
Тепер бійці самі прийматимуть рішення про удари по бойовикам, передає “Діалог.UA”.
Ми перестали миритися з безнаказанними обстрілами з боку окупаційних військ наших позицій. Рішення про відкриття вогню приймає особисто кожен військовослужбовець, якщо йому загрожує небезпека. За ці два місяці ворог вже переконався в цьому
За словами куратора ООС, російські найомники та бойовики “ЛДНР” вже знають, що на кожну провокацію вони отримають гідну відповідь.
“Український солдат не повинен вмирати як тирі, для охочих розплатитися за пролиту кров наших військових буде неминучою – зараз і в майбутньому. Ворог повинен про це завжди пам’ятати”
Нагадуємо, “ЛДНР” отримали потужну відповідь на мінометні обстріли позицій ЗСУ.
http://www.sulaslova.pp.ua/ny-a-teper-t ... nuj-nakaz/

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59151
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: ВІЙНА

Повідомлення Фрося » 29 серпня 2019, 18:11

Зображення

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59151
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: ВІЙНА

Повідомлення Фрося » 31 серпня 2019, 19:20

Зображення

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59151
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: ВІЙНА

Повідомлення Фрося » 01 вересня 2019, 21:00


Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59151
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: ВІЙНА

Повідомлення Фрося » 02 вересня 2019, 20:33

Наблюдатели ОБСЕ совместно с представителями "ЛНР" патрулируют украинский берег Донца с помощью беспилотника. Станица Луганская, 31 августа 2019 года.
01.09.19 14:40 Наблюдателей ОБСЕ заметили за совместным с оккупантами патрулированием позиций ВСУ. ВИДЕО
Удалось заснять на видео, как наблюдатели СММ ОБСЕ демонстрируют членам незаконных вооруженных формирований видео с дрона, запущенного над позициями украинских войск.
Эти кадры снял и выложил в интернет журналист Константин Реуцкий, информирует Цензор.НЕТ.

"А на этом фото мы видим, как тело в форме "эмчеэс элэнэр" и чел, исполняющий роль журналиста молодой республики, помогают наблюдателю СММ ОБСЕ управлять дроном, летающим над украинскими позициями. Оказывается, так можно", - написал Реуцкий в Facebook.

Зображення
Зображення
Зображення
Зображення

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59151
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: ВІЙНА

Повідомлення Фрося » 03 вересня 2019, 14:41

Патрулируя позиции ВСУ совместно с оккупантами наблюдатели ОБСЕ нарушили базовый принцип миссии:
украинская сторона СЦКК передала СММ письмо об инциденте

https://censor.net.ua/news/3145903/patr ... sip_missii

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59151
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: ВІЙНА

Повідомлення Фрося » 04 вересня 2019, 10:41

Донецк 62.ua
@donetsk62ua
Читать Читать @donetsk62ua

За сутки российско-оккупационные войска 10 раз нарушили перемирие: ранены четверо воинов ВСУ

Противник обстреливал позиции подразделений Объединенных сил с запрещенного минскими соглашениями оружия - минометов калибра 120 мм и 82 мм, а также из гранатометов различных систем #...
:umnik2: в свете предідущего поста о ОБСЕ,Сразу четверо...прямое попадание?

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59151
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: ВІЙНА

Повідомлення Фрося » 04 вересня 2019, 19:35


Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59151
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: ВІЙНА

Повідомлення Фрося » 05 вересня 2019, 15:26


Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59151
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: ВІЙНА

Повідомлення Фрося » 12 вересня 2019, 11:57


Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: ВІЙНА

Повідомлення Vollmer » 12 вересня 2019, 19:42

Фрося писав: Добровольці Яроша віддали озброєння з передової
Бійці батальйонів ім. Шейха Мансура, ОУН та 8-го батальйону Української добровольчої армії передали залишки зброї

Ето просто сказочно.
Що, якихось, інших забот, проблем, труднощів, т.п. - не залишилось ??? Не знайшлося ???
Треба негайно, демонстративно шмонати добровольців ???
І широковєщатєльно оголосити про це в медіях ???
Мало того, для проведення цієї акції ангажувати Барбоськіна, не кого іншого.
Додати символізму до процесу.
Причини - не пояснюються.
Ні шмону.
Ні демонстративності.
Ні залучення Барбоськіна.
Тіпа - здогадайтеся самі.


Зілюкам починає доходити?
Я вже чув, як помірковані, воцерковлені люде, котрі постяться, жертвують, благодіють, і т.д., почувши про чергові антраша льо прєзідона, трохи помовчали, а потім, риторично, спитали, чи не вважає себе льо прєзідон Джоном МакЛодером? Спокійним голосом, без тіні екзальтації.

Вояки завжди мають щось, резервне, для себе, для душі, для безпеки, т.д.
Бо відчувають себе без резерву, - як без штанів.

Моя перша асоціація - льо прєзідон, у особистій бесіді, пообіцяв другу Путєну, запресувати добровольців. Пішов по ступнях Пєціка, слід в слід, як добрий наступнік папірєдніка.
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59151
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: ВІЙНА

Повідомлення Фрося » 12 вересня 2019, 20:22

газета " Про_Йобане Життя"
@antrexsheeld
1 ч.1 час назад

Гольма-бой.

газета " Про_Йобане Життя"
@antrexsheeld
14 мин.14 минут назад

Зайцево-бой.
Зображення

Классика.Принуждение к миру. И к уступкам. :pop:

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59151
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: ВІЙНА

Повідомлення Фрося » 13 вересня 2019, 09:16

12 вересня збройні формування РФ та її найманці 23рази порушили режим припинення вогню
Противник обстрілював ООС із заборонених Мінськими угодами калібрів
За минулу добу під час виконання бойового завдання один військовослужбовець НГУ зі складу ООС-ЗАГИНУВ


Відповісти