ВІЙНА

Аватар користувача
Нечай
Повідомлень: 3234
З нами з: 06 квітня 2018, 23:30

Re: ВІЙНА

Повідомлення Нечай » 11 квітня 2018, 20:13

OldBoy писав:
11 квітня 2018, 19:25
СпойлерРозкрити
Эмоциональный пост!
Выбрался сегодня с позиции в один из прифронтовых городов. Заодно решил подстричься под ноль в местной парикмахерской. Сам советую бойцам ещё с начала войны: всегда будьте предельно вежливы с местным населением, не скупитесь на добрые слова, старайтесь обходить политические дискуссии и не встрявайте в беседы о войне, т.к. взрослого человека переубедить очень сложно, а по вашему поведению судят о всей армии. Но сегодня сам нарушил свои же установки после того, как одна из сотрудниц “салона” сходу спросила: “Почему вы не перестанете стрелять и не уйдёте?”
Я: “мы стреляем в ответ потому, что стреляют в нас”;
Она снова: “Так вы просто возьмите и уйдите!”;
Я: “Мы уйдём, путин придёт”.
Тут включилась практически вся парикмахерская: “да при чём тут путин?! Что вы всё путин да путин?! На своего Порошенко посмотрите…”;
Я: “Порошенко такой же мой, как и ваш. И я за него не голосовал. А вот войну может остановить только путин, причём – за пять минут, одним телефонным звонком”;
Моментально начался всеобщий ор черноротого бабья! На мою просьбу остановиться никто не обратил внимание. Все хором кричали, как им “это всё надоело!” и как они устали от войны. Я ещё пытался что-то объяснять: “ну вы хоть понимаете, что у нас не гражданская война, а война с Россией?” На что женщина средних лет моментально возразила: “А американцы за вас не воюют?!”
Я: “Что?! Какие американцы?! За четыре года ещё ни одного не встречал!”
Она: “Ой, да что вы мне тут рассказываете, когда я сама видела этих негров… ни “бэ”, ни “мэ” по русски…”
Хвала небесам, подстригавшая меня и всё время молчавшая девушка говорит: “Всё! Готово”. На вопрос “сколько с меня?” ответила: “20 гривен.” Дал ей пятьдесят со словами “без сдачи только за то, что вы молчали”. Она мило улыбнулась, а остальные почему-то сразу заткнулись. Хотел всех обматерить, но еле сдержался и просто вышел молча, не попрощавшись.
А теперь думаю об одном: “Что будет, когда мы вернём весь Донбасс? Что делать с таким населением и как с ними сосуществовать?” Ведь критическое большинство из них так и не признают, что сами позвали к себе войну и до конца своих дней будут ненавидеть Украину.
Справедливости ради, стоит заметить, что в этом же городе я встречал и таких приятных людей, каких днём с огнём в родном Киеве не сыщешь. Наверно, именно за них и надо воевать, а территория – то таке…
Олексій Скиртач
Хуйня-с.

Аватар користувача
Clone
незнайомець
Повідомлень: 5120
З нами з: 22 березня 2018, 14:14
Звідки: берег правий

Re: ВІЙНА

Повідомлення Clone » 11 квітня 2018, 20:22

Gravissima calamitas umquam supra Occidentem accidents erat relidgio Christiana. (c)
Зображення

Аватар користувача
Sarmat
Повідомлень: 168
З нами з: 04 квітня 2018, 23:33
Звідки: Донецьк

Re: ВІЙНА

Повідомлення Sarmat » 11 квітня 2018, 20:30

На цю годину пока поодинокі вибухи. Півтораи доби довбили добре ... Трохи дісталось Авдіївці , більше Пєскам , але там цілих домів майже не залишилось...
Смерть російським окупантам !!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25037
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: ВІЙНА

Повідомлення Sintez » 11 квітня 2018, 22:03

Нечай писав:
11 квітня 2018, 19:06
Sintez писав:
10 квітня 2018, 17:23
Термін бану Інгвара подовжено ще на дві доби, повідомлення викинуто на смітник.
А де бан-лист і де смітник?
Автоматичного бан-листа немає, Пестіленс іще чаклує. "Ручний" у шостій, але його кожен раз слід правити вручну. А я напримєр зараз по поїздах-автобусах, зв'язок через пень в колоду, яке нафік 4g, вони хоча б 2g по всіх дорогах зробили... Тому хочецця й почитати щось, як зв'язок є.

"На смітник" - це значить що повідомлення видалено.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Нечай
Повідомлень: 3234
З нами з: 06 квітня 2018, 23:30

Re: ВІЙНА

Повідомлення Нечай » 11 квітня 2018, 22:17

Sintez писав:
11 квітня 2018, 22:03
Автоматичного бан-листа немає, Пестіленс іще чаклує. "Ручний" у шостій, але його кожен раз слід правити вручну. А я напримєр зараз по поїздах-автобусах, зв'язок через пень в колоду, яке нафік 4g, вони хоча б 2g по всіх дорогах зробили... Тому хочецця й почитати щось, як зв'язок є.

"На смітник" - це значить що повідомлення видалено.
Ясно. Я просто думав, що існує такий розділ, куди скидаються видалені повідомлення.

Аватар користувача
Булава
Повідомлень: 114
З нами з: 02 квітня 2018, 08:14

Re: ВІЙНА

Повідомлення Булава » 11 квітня 2018, 22:49

Зображення

Alex N Alex Noyt з Alexx Noyt.

Немного о том, как на оккупированных территориях появляются "укрдрг"...
Квадратіш, практіш, гут

Аватар користувача
Булава
Повідомлень: 114
З нами з: 02 квітня 2018, 08:14

Re: ВІЙНА

Повідомлення Булава » 11 квітня 2018, 22:53

Сергій Притула - офіційна сторінка
Зображення
Фото полоненого сєпара вам для настрою. Де брали в полон не скажу, скажу лишень, що придбаний нами тепловізор став у пригоді!
Залишилось взяти в полон ще 40 000 сєпарів і війна виграна!
Отже:
Був у Дніпрі, завітав на виробництво БПЛА «Лелека» - найкращих станом на сьогодні БПЛА, які надходять у розпорядження наших ЗСУ і ССО. Ну, якщо моє слово вам не авторитет, то зазначу, що в травні наші специ з ССО їдуть в Чехію на міжнародні змагання саме з нами оплаченим бортом! Думаю, що це щось та й важить!
За результатами відвідин + попереднього візиту в розташування 3-го полку спецназу, було прийняте рішення допомогти полку з формуванням двох повноцінних комплексів Лелека-100 з різним функціоналом. Один комплекс аналоговий, другий цифровий. Аналог у них був, зараз до нього прикупимо 1 борт. Цифру ми купили в полк нещодавно, до неї теж добираємо борт. Плюс беремо 2 тепловізійні голови (для роботи комплексів вночі, щоб сєпари не розслаблялись в темну пору доби). Загальна вартість замовлення – 25 500$.
Все б нічого, якби не одне маленьке «але». На момент, коли робилось замовлення ще було не відомо, що любителі гри на балалайках заземлили один з бортів літунів з «Азова». І ті хлопці дуже просять про допомогу. Тож, до вище згаданого бюджету додалось ще 13500$.
Себто треба +\- 1 020 000 (один мільйон двадцять тисяч гривень). Є 960 000. Тобто дуууууже швиденько треба назбирати 60 000грн.
Окрім цього є ще запит від ССО на 2 дрони і на одну гвинтівку, сумарно на 8000$. А ще 23 478 грн на ремонт машини для 24 бригади, яку їм пригнав один депутат, але забув уточнити, що там коробка передач убита .
І є ще купа інших запитів, але вони стоять у листі очікування, поки не закриємо ці питання.
Коротше, панове… сам не потягну. Їй-богу. Того дуже прошу вас про посильну допомогу! Знаю, що всіх вже мабуть дістали ті прохання, але хто як не ми і кому, як не їм?!
Заздалегідь, вдячний! Репост теж допоможе!
Працюємо, панове!
СпойлерРозкрити
Гривні
ПриватБанк
Номер картки 5168 7420 6353 7207
Призначення платежу: поповнення картки 5168742063537207 (Притула Сергій Дмитрович).
№ рахунку 29244825509100
МФО 305299
ЄДРПОУ 14360570
Притула Сергій Дмитрович
ІПН 2975800618
USD
Beneficiary Prytula Serhiy
Account 5168742060489527
Bank of beneficiary PRIVATBANK DNEPROPETROVSK,UKRAINE
SWIFT CODE: PBANUA2X
Intermediary Bank JP MORGAN CHASE BANK NEW YOURK, USA
SWIFT CODE: CHASUS33
Correspondent account 0011000080
EUR
Beneficiary Prytula Serhiy
Account 5168742060489444
Bank of beneficiary PRIVATBANK DNEPROPETROVSK,UKRAINE
SWIFT CODE: PBANUA2X
Intermediary Bank Commerzbank AG Frankfurt am Main Germany
SWIFT CODE: COBADEFF
Correspondent account acc № 400 8867004 01
IBAN - ua703052990005168742060489444
Квадратіш, практіш, гут

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13701
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: ВІЙНА

Повідомлення M_M » 12 квітня 2018, 13:56

Привіт від Інформнапалму
https://informnapalm.org/43584-volonter ... -agressii/

Аватар користувача
Clone
незнайомець
Повідомлень: 5120
З нами з: 22 березня 2018, 14:14
Звідки: берег правий

Re: ВІЙНА

Повідомлення Clone » 12 квітня 2018, 19:16

Gravissima calamitas umquam supra Occidentem accidents erat relidgio Christiana. (c)
Зображення

Аватар користувача
Aelit
Повідомлень: 1920
З нами з: 26 березня 2018, 03:32

Re: ВІЙНА

Повідомлення Aelit » 13 квітня 2018, 02:15

так у нас операція обєднаних сил чи війна. новояз жеж чи ні?)))

Аватар користувача
costashu
князь
Повідомлень: 5691
З нами з: 22 березня 2018, 15:02

Re: ВІЙНА

Повідомлення costashu » 13 квітня 2018, 02:18

Aelit писав: новояз жеж чи ні?
у нас нет, у них да
Востаннє редагувалось 13 квітня 2018, 03:00 користувачем costashu, всього редагувалось 1 раз.
ХЖВСУ

Аватар користувача
Aelit
Повідомлень: 1920
З нами з: 26 березня 2018, 03:32

Re: ВІЙНА

Повідомлення Aelit » 13 квітня 2018, 02:21

Війна́ — комплекс заходів спрямований на захоплення чужих природних, енергетичних та людських ресурсів. Війна - складне суспільно-політичне явище, пов'язане з розв'язанням суперечностей між державами, народами, національними й соціальними групами з переходом до вжитку засобів збройної боротьби, що відбувається у формі бойових дій між їхніми збройними силами. Це специфічна форма вияву соціальних відносин, в якій панує збройна боротьба як продовження політики, що підпорядковує своїм цілям усі сфери суспільного життя. Зазвичай характеризується крайньою колективною агресією, руйнуваннями та високою смертністю. Головний інструмент у війні — армія.
За визначенням Клаузевіца, «Війна є продовження політики іншими засобами».
Військові теоретики зазвичай визначають війну як збройний конфлікт, в якому конкурентні групи мають досить рівні сили, щоб зробити результат бою невизначеним. Збройні конфлікти сильних у військовому відношенні країн з розташованими на примітивному рівні розвитку племенами називаються умиротвореннями, військовими експедиціями або освоєнням нових територій; з невеликими державами — інтервенціями чи репресаліями; з внутрішніми групами — повстаннями і заколотами. Подібні інциденти, якщо опір виявився досить сильним або тривалим у часі, можуть досягти достатнього розмаху, щоб бути класифікованими як «війна»[1].
У той час як деякі вчені бачать війну як універсальний аспект людської природи, що походить від предків,[2] інші стверджують, що це всього лише результат конкретних соціально-культурних або екологічних умов.[3]
Відсутність війни називають миром.

Аватар користувача
Aelit
Повідомлень: 1920
З нами з: 26 березня 2018, 03:32

Re: ВІЙНА

Повідомлення Aelit » 13 квітня 2018, 02:22

costashu писав: у на нет, у них да
.

чути лиш їх)))

Аватар користувача
costashu
князь
Повідомлень: 5691
З нами з: 22 березня 2018, 15:02

Re: ВІЙНА

Повідомлення costashu » 13 квітня 2018, 03:00

твоя правда
ХЖВСУ

Аватар користувача
Clone
незнайомець
Повідомлень: 5120
З нами з: 22 березня 2018, 14:14
Звідки: берег правий

Re: ВІЙНА

Повідомлення Clone » 13 квітня 2018, 08:33

Gravissima calamitas umquam supra Occidentem accidents erat relidgio Christiana. (c)
Зображення

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59252
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: ВІЙНА

Повідомлення Фрося » 13 квітня 2018, 11:39


Аватар користувача
Clone
незнайомець
Повідомлень: 5120
З нами з: 22 березня 2018, 14:14
Звідки: берег правий

Re: ВІЙНА

Повідомлення Clone » 13 квітня 2018, 17:55

Gravissima calamitas umquam supra Occidentem accidents erat relidgio Christiana. (c)
Зображення

Аватар користувача
Mack Mack
Повідомлень: 3480
З нами з: 27 березня 2018, 16:27

Re: ВІЙНА

Повідомлення Mack Mack » 13 квітня 2018, 21:45

Нечай писав:
OldBoy писав:
11 квітня 2018, 19:25
СпойлерРозкрити
Эмоциональный пост!
Выбрался сегодня с позиции в один из прифронтовых городов. Заодно решил подстричься под ноль в местной парикмахерской. Сам советую бойцам ещё с начала войны: всегда будьте предельно вежливы с местным населением, не скупитесь на добрые слова, старайтесь обходить политические дискуссии и не встрявайте в беседы о войне, т.к. взрослого человека переубедить очень сложно, а по вашему поведению судят о всей армии. Но сегодня сам нарушил свои же установки после того, как одна из сотрудниц “салона” сходу спросила: “Почему вы не перестанете стрелять и не уйдёте?”
Я: “мы стреляем в ответ потому, что стреляют в нас”;
Она снова: “Так вы просто возьмите и уйдите!”;
Я: “Мы уйдём, путин придёт”.
Тут включилась практически вся парикмахерская: “да при чём тут путин?! Что вы всё путин да путин?! На своего Порошенко посмотрите…”;
Я: “Порошенко такой же мой, как и ваш. И я за него не голосовал. А вот войну может остановить только путин, причём – за пять минут, одним телефонным звонком”;
Моментально начался всеобщий ор черноротого бабья! На мою просьбу остановиться никто не обратил внимание. Все хором кричали, как им “это всё надоело!” и как они устали от войны. Я ещё пытался что-то объяснять: “ну вы хоть понимаете, что у нас не гражданская война, а война с Россией?” На что женщина средних лет моментально возразила: “А американцы за вас не воюют?!”
Я: “Что?! Какие американцы?! За четыре года ещё ни одного не встречал!”
Она: “Ой, да что вы мне тут рассказываете, когда я сама видела этих негров… ни “бэ”, ни “мэ” по русски…”
Хвала небесам, подстригавшая меня и всё время молчавшая девушка говорит: “Всё! Готово”. На вопрос “сколько с меня?” ответила: “20 гривен.” Дал ей пятьдесят со словами “без сдачи только за то, что вы молчали”. Она мило улыбнулась, а остальные почему-то сразу заткнулись. Хотел всех обматерить, но еле сдержался и просто вышел молча, не попрощавшись.
А теперь думаю об одном: “Что будет, когда мы вернём весь Донбасс? Что делать с таким населением и как с ними сосуществовать?” Ведь критическое большинство из них так и не признают, что сами позвали к себе войну и до конца своих дней будут ненавидеть Украину.
Справедливости ради, стоит заметить, что в этом же городе я встречал и таких приятных людей, каких днём с огнём в родном Киеве не сыщешь. Наверно, именно за них и надо воевать, а территория – то таке…
Олексій Скиртач
Хуйня-с.
СпойлерРозкрити
Напротив 21 отделения «Новой Почты» в Марике есть парикмахерская. Там висит табличка - «нетрезвых и с грязной головой не стрижем».

Я говорю шо трезвый, но голова у меня такой чистоты, что надо хлоркой посыпать и керосином смыть. Потому что на базе даже техническая вода в дефиците, а в море мыть нельзя, оно замерзло на два километра от берега. Тетка смотрит на мое камуфло, и говорит — ничего, я сейчас помою. И моет. И спрашивает — как вы там?

Я отвечаю — стараемся. Все будет нормально. Вы не бойтесь. Она утыкается головой в кресло и начинает плакать. И говорит — если что, вы позвоните, мы сами приедем, пострижем. Бесплатно. У вас там есть чем воду нагреть? Кастрюля, дрова?

Есть, говорю, но лучше мы к вам. Нам же тоже надо в город. На людей посмотреть, и вообще в кино сходить. Она — вам височки под ноль, или шестерочку? - Шестерочку. - Извините, я подружку позову, не могу стричь, у меня руки трясутся. Она хороший мастер. Та-а-аня!.. Здесь нашего постричь надо.

Нашего. Наконец-то "нашего", а не "этого".

И уходит. А я сижу, смотрю на себя в зеркало, у меня небритая шея, на шее догтеги, а на голове чалма из полотенца. И понимаю — ради этого и надо воевать.
https://gorky-look.livejournal.com/2018/04/02/

Аватар користувача
Харитон
винахідник велосипеда
Повідомлень: 416
З нами з: 22 березня 2018, 15:17
Звідки: 50 паралель

Re: ВІЙНА

Повідомлення Харитон » 13 квітня 2018, 22:14

О! Мак-Мак, вітаю!
Бувають моменти, які є обставинами попереднього характеру © В. А. Ющенко

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59252
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: ВІЙНА

Повідомлення Фрося » 13 квітня 2018, 22:52



Відповісти