Якби Президентом став я. (Жанр: альтернативна історія)

antik
Повідомлень: 95
З нами з: 08 січня 2020, 21:01

Якби Президентом став я. (Жанр: альтернативна історія)

Повідомлення antik » 22 серпня 2022, 22:30

Жовтень 2021. Мій виступ перед народом:
"Леді та джентльмени, пані та панове, друзі мої! Настає час доленосних випробовувань. Наші союзники поділилися зі мною супутниковими фотографіями великої кількості російської військової техніки на наших кордонах. Їхні розвідники, котрих чимало в оточенні Путіна доповідають що, як співається в тій пісні "Вчера в палате номер семь один рехнулся насовсем - кричал даёшь Украину и санитаров бил!"
Іншими словами, кремлівський диктатор остаточно з’їхав з глузду - планує захопити Україну до настання потепління. Вороги знають, що усі п’ять наших арсеналів злетіли в повітря, ракети та літаки ми ще при колишніх керманичах віддали Росії в обмін за дешевий газ, усю іншу військову техніку наші можновладці розпродали а достатньої кількості сучасної так і не виготовили. Більше того: за 30 років Незалежності не побудували жодного патронного чи снарядного заводу! В результаті наша військова техніка розпродана, армія розвалена, захищатись проти ворожої армади нам практично нічим. Якщо робити вигляд, що ми нічого не помічаємо, нехтуємо попередженнями наших союзників то ворог зітре з лиця землі наші міста та селища, знищить сотні тисяч наших громадян!
З огляду на вищевказані плачевні факти наказую:
"Оголосити військовий стан, оголосити мобілізацію, економіку перевести на військові рейки. Створити тероборону, роздати населенню всю наявну зброю. Росіяни планують наступ зі своєї території, а також з Криму та Білорусії отож пропоную цивільному населенню прилеглих до зони бойових дій територій евакуюватися з усім цінним. ЗСУ в зоні ворожого наступу замінувати мости та дороги, викопати окопи та протитанкові рови. Я ж в свою чергу попрошу у союзників якомога більше озброєнь - від джавелінів та стінгерів до високоточних гармат та систем залпового вогню. Україна в небезпеці! До зброї, брати та сестри!
………………………..
І ось в результаті прилеглі до Росії, Криму та Білорусії території опустіли – там лише військові. Одна половина біженців за кордоном, друга – в західних областях України. Гривня знецінюється. Усі гроші йдуть на закупку озброєнь, оборонку та виплату зарплат військовим. Державна скарбниця порожня. Назріває суспільно-економічна криза а Захід кредитів більше не дає - мовляв самі вирішуйте свої проблеми. От якби у вас сталося стихійне лихо, кривава війна – тоді інша справа!
А час спливає, економіка щомісяця втрачає 7 мільярдів доларів! А кремлівський карлик все не нападає. Союзники повідомляють остаточну дату нападу – 16 лютого. Пізніше нападати безглуздо тому що – потепління перетворить дороги в непрохідні болота.
Та ось минуло 16 лютого, 17 минуло, 18 минуло, 19 минуло а нападу все нема. Значить не буде ніякого нападу, хуйло блефує.
З огляду на цю обставину я вдруге звертаюсь до нації:
"Леді та джентльмени, пані та панове, друзі мої! Кремлівський карлик блефує а ми тим часом щомісяця втрачаємо 7 мільярдів доларів. Оголошую демобілізацію, знімаю військовий стан, біженцям наказую повернутися у свої домівки. ЗСУ наказую засипати окопи та протитанкові рови, мости та дороги розмінувати, зброю здати. Форму теж. Наприкінці 23 лютого доповісти про виконання наказу!"
Нервово виснажений падаю на диван, наливаю склянку віскі й сам собі кажу: - Накуа я дурний поліз в Президенти. Накуа мені були ті передвиборчі перегони із Зеленським. Нехай би той клоун переміг а я пожив би собі спокійно. Подивився б як би він розрулив цю ситуйовину…
:smoke:

antik
Повідомлень: 95
З нами з: 08 січня 2020, 21:01

Re: Якби Президентом став я. (Жанр: альтернативна історія)

Повідомлення antik » 23 серпня 2022, 17:42

Нечай, твій спітч нагадав мені сцену із відомого фільму: "Я бежала за Вами километр чтоб сказать как Вы мне безразличны!"
Якщо немає що сказати по темі - переходять на особистості. А на ФУПі ще простіше - банять.
Якщо серйозно то скажу по темі таке: Президент США у 1941 із донесення розвідників знав про планований японцями напад на тихоокеанську військово-морську базу Перл-Харбор. Чому ж намисне проігнорував донесення розвідників? А тому, що просто так оголосити війну Японії було незручно. Амери би не зрозуміли. Потрібен був привід, серйозний ляпас усім американцям.
Напередодні президент США наказав вивести авіаносці в море - зажирно це було б японцям.
Атака на Перл-Харбор сталася. Кадри руйнувань та жертв облетіли весь світ. Америка була в шоці, праведний гнів переповнював серця американців. Американці штурмували військкомати! Що і потрібно було.урядовцям.
До чого це я? А просто так, нам би союзники не надали серйозної допомоги - ні війскової, ні моральної, ні фінансової.. Потрібен був шок, кадри руйнувань, гори трупів і усвідомлення того факту, що країни Європи після Укравїни у Хуйла будуть наступними... Інакше ж ніяк... Так і Зеленський - знав про напад рашистів але мовчав.
Жорстоко? Так! Чим вище людина піднімається тим дрібнішими стають прості громадяни. Пригадайте знаменитий монолог Голохфаства. Словами радянського командування це звучить: Бабы ещё нарожают!
Отакеє то воно от...

antik
Повідомлень: 95
З нами з: 08 січня 2020, 21:01

Re: Якби Президентом став я. (Жанр: альтернативна історія)

Повідомлення antik » 24 серпня 2022, 21:08

А от уявімо, що я таки став Президентом України й застережений союзниками у жовтні 2021 оголосив описаний мною вище військовий стан. Все для фронту - все для перемоги. Усі риють окопи, усі бідівельники будують військові укріпрайони тощо...
Усі підприємства виготовляють продукцію для оборони а людям то що?
Економіка в сраці. Роботи не на війну немає... Кордони закриті. податки астрономічні - % на війну тому що...
Іншими словами гармат море, масла нуль. ;)
І в цей момент Хуйло... вирішив відкласти напад на рік!
Витримаємо без соціальних заворунень? Ні? :umnik2:

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7589
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: Якби Президентом став я. (Жанр: альтернативна історія)

Повідомлення Pestilence » 24 серпня 2022, 21:39

antik писав: А от уявімо, що я таки став Президентом України й застережений союзниками у жовтні 2021 оголосив описаний мною вище військовий стан. Все для фронту - все для перемоги. Усі риють окопи, усі бідівельники будують військові укріпрайони тощо...
Усі підприємства виготовляють продукцію для оборони а людям то що?
Економіка в сраці. Роботи не на війну немає... Кордони закриті. податки астрономічні - % на війну тому що...
Іншими словами гармат море, масла нуль. ;)
І в цей момент Хуйло... вирішив відкласти напад на рік!
Витримаємо без соціальних заворунень? Ні? :umnik2:
Это была совместная операция хуйла и пети порошенко, но Зеленский оказался умнее.

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13698
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Якби Президентом став я. (Жанр: альтернативна історія)

Повідомлення M_M » 25 серпня 2022, 22:05

Pestilence писав: Зеленский оказался умнее
Порядочнее.

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7589
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: Якби Президентом став я. (Жанр: альтернативна історія)

Повідомлення Pestilence » 25 серпня 2022, 23:55

M_M писав:
Pestilence писав: Зеленский оказался умнее
Порядочнее.
Согласен

Аватар користувача
Віра
Тимчасово переміщена в нікуди
Повідомлень: 3321
З нами з: 22 березня 2018, 14:14
Звідки: де мене вже не буде

Re: Якби Президентом став я. (Жанр: альтернативна історія)

Повідомлення Віра » 26 серпня 2022, 09:15

пане antik, про яке президентство ви ведене мову?
ви ж себе не здатні забезпечити, а що говорити за таку велику проблемну країну?
*проблемну, бо сусід весь час намагається її такою робити

antik
Повідомлень: 95
З нами з: 08 січня 2020, 21:01

Re: Якби Президентом став я. (Жанр: альтернативна історія)

Повідомлення antik » 26 серпня 2022, 10:27

Віра, розумієте в чому фішка? А в тому, що наші союзники знали про неминучий напад раші на Україну але... Але до нападу серйозної військової допомоги не надавали. Чому? А знали як ми без жодного пострілу здали (продали) Крим та частину Донецької та Луганської областей. Знали про допущенні командуванням Іловайський та Дебальцевський "котли".
З огляду на ці істини мислили так: - От надамо ми Україні багато важкого озброєння а вони всю ту зброю в перші дні війни проїпуть або продадуть оркам. Тут ризик і неабиякий. Дамо ми Україні трохи джавелінів та стінгерів а там побачимо. Так й вчинили.
Зеленський ігнорував попередження й палець об палець не вдарив, щоб організувати оборону - замінувати мости і т. д.
В перші дні війни українці продемонстрували небачену досі мужність та витримку. Світ зрозумів, що якщо з"їхавший з глузду хуйло захопить Україну то посуне далі на Європу! От і надали та надають доволі важкої зброї. Там не дурні - захищають наданою зброєю свої інтереси чужими руками на чужій території.
П.С. Я не про своє президенство. Це такий жанр - альтернативна історія. ;)

Аватар користувача
Саня
Повідомлень: 2684
З нами з: 26 березня 2018, 22:50

Re: Якби Президентом став я. (Жанр: альтернативна історія)

Повідомлення Саня » 26 серпня 2022, 11:12

antik писав: Це такий жанр - альтернативна історія.
Попаданцєв тільки ще не вистачало.
…самая неистребимая наша иллюзия заключается в том, что мы действуем, воображая, что свободны от всяких иллюзий.
Ролло Мэй

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25025
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Якби Президентом став я. (Жанр: альтернативна історія)

Повідомлення Sintez » 26 серпня 2022, 11:20

antik писав: З огляду на вищевказані плачевні факти наказую:
"Оголосити військовий стан, оголосити мобілізацію, економіку перевести на військові рейки. Створити тероборону, роздати населенню всю наявну зброю. Росіяни планують наступ зі своєї території, а також з Криму та Білорусії отож пропоную цивільному населенню прилеглих до зони бойових дій територій евакуюватися з усім цінним. ЗСУ в зоні ворожого наступу замінувати мости та дороги, викопати окопи та протитанкові рови. Я ж в свою чергу попрошу у союзників якомога більше озброєнь - від джавелінів та стінгерів до високоточних гармат та систем залпового вогню. Україна в небезпеці! До зброї, брати та сестри!
………………………..
І ось в результаті прилеглі до Росії, Криму та Білорусії території опустіли – там лише військові. Одна половина біженців за кордоном, друга – в західних областях України. Гривня знецінюється. Усі гроші йдуть на закупку озброєнь, оборонку та виплату зарплат військовим. Державна скарбниця порожня. Назріває суспільно-економічна криза а Захід кредитів більше не дає - мовляв самі вирішуйте свої проблеми. От якби у вас сталося стихійне лихо, кривава війна – тоді інша справа!
А час спливає, економіка щомісяця втрачає 7 мільярдів доларів! А кремлівський карлик все не нападає. Союзники повідомляють остаточну дату нападу – 16 лютого. Пізніше нападати безглуздо тому що – потепління перетворить дороги в непрохідні болота.
Та ось минуло 16 лютого, 17 минуло, 18 минуло, 19 минуло а нападу все нема. Значить не буде ніякого нападу, хуйло блефує.
З огляду на цю обставину я вдруге звертаюсь до нації:
"Леді та джентльмени, пані та панове, друзі мої! Кремлівський карлик блефує а ми тим часом щомісяця втрачаємо 7 мільярдів доларів. Оголошую демобілізацію, знімаю військовий стан, біженцям наказую повернутися у свої домівки. ЗСУ наказую засипати окопи та протитанкові рови, мости та дороги розмінувати, зброю здати. Форму теж. Наприкінці 23 лютого доповісти про виконання наказу!"
Нервово виснажений падаю на диван, наливаю склянку віскі й сам собі кажу: - Накуа я дурний поліз в Президенти. Накуа мені були ті передвиборчі перегони із Зеленським. Нехай би той клоун переміг а я пожив би собі спокійно. Подивився б як би він розрулив цю ситуйовину…
Коля, вказуй звідки дрова.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

antik
Повідомлень: 95
З нами з: 08 січня 2020, 21:01

Re: Якби Президентом став я. (Жанр: альтернативна історія)

Повідомлення antik » 26 серпня 2022, 19:42

А чи не здається вам, шановні, що озвучення ЦРУшикими Зеленеському плану вторгнення в Україну орків й цілковите ігнорування ним ції інфи є державною зрадою! :facepalm2:

Аватар користувача
Віра
Тимчасово переміщена в нікуди
Повідомлень: 3321
З нами з: 22 березня 2018, 14:14
Звідки: де мене вже не буде

Re: Якби Президентом став я. (Жанр: альтернативна історія)

Повідомлення Віра » 26 серпня 2022, 19:55

antik писав: А чи не здається вам, шановні, що озвучення ЦРУшикими Зеленеському плану вторгнення в Україну орків й цілковите ігнорування ним ції інфи є державною зрадою! :facepalm2:
скільки заплатили?
тобі, звичайно, не доповіли, що Зе з військовими все ж таки робили те що треба. А до народу не довели це, щоб не баламутити і не викликати нездоровий ажіотаж та паніку

Починати каламутити воду під час війни - це не зрада? Це перше.
А друге - коли сивочолий віддав Донбас та Крим, не став за них боротися, а з окупантом став сюсюкатися, жати руку та обнімати - ЦЕ ЩО? Претензій немає? А до Зе раптом з'явилися? А в мене, нарешті, з'явилася надія, що я повернусь додому. Для чого, то інша справа, жити там я більше не буду. То яка ціна твого питання?

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7589
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: Якби Президентом став я. (Жанр: альтернативна історія)

Повідомлення Pestilence » 26 серпня 2022, 20:02

antik писав: А чи не здається вам, шановні, що озвучення ЦРУшикими Зеленеському плану вторгнення в Україну орків й цілковите ігнорування ним ції інфи є державною зрадою! :facepalm2:
Где видно что он игнорировал эту информацию?
Не знаю какая пословица применима в данном случае. Вот такая пришла в голову - "дураку половину работы не показывают". Не совсем то, но другой не припомню.

Аватар користувача
Саня
Повідомлень: 2684
З нами з: 26 березня 2018, 22:50

Re: Якби Президентом став я. (Жанр: альтернативна історія)

Повідомлення Саня » 26 серпня 2022, 20:08

antik писав: А чи не здається вам, шановні, що озвучення ЦРУшикими Зеленеському плану вторгнення в Україну орків й цілковите ігнорування ним ції інфи є державною зрадою! :facepalm2:
А звідки ти взяв, що був озвучений саме ПЛАН ВТОРГНЕННЯ і що було ЦІЛКОВИТЕ ігнорування?
…самая неистребимая наша иллюзия заключается в том, что мы действуем, воображая, что свободны от всяких иллюзий.
Ролло Мэй

antik
Повідомлень: 95
З нами з: 08 січня 2020, 21:01

Re: Якби Президентом став я. (Жанр: альтернативна історія)

Повідомлення antik » 26 серпня 2022, 20:17

Саня, читай Інтернет.

Аватар користувача
Саня
Повідомлень: 2684
З нами з: 26 березня 2018, 22:50

Re: Якби Президентом став я. (Жанр: альтернативна історія)

Повідомлення Саня » 26 серпня 2022, 20:20

Увесь відразу?
…самая неистребимая наша иллюзия заключается в том, что мы действуем, воображая, что свободны от всяких иллюзий.
Ролло Мэй

antik
Повідомлень: 95
З нами з: 08 січня 2020, 21:01

Re: Якби Президентом став я. (Жанр: альтернативна історія)

Повідомлення antik » 26 серпня 2022, 20:39

Сяня, тобі: в США ще у вересні нашим радили рити окопи: є
https://mind.ua/publications/20245750-z ... bezsila-ch

Аватар користувача
Thor Egidijus
Повідомлень: 173
З нами з: 22 березня 2018, 18:09
Звідки: Де сім дзвінків - і всі на обід

Re: Якби Президентом став я. (Жанр: альтернативна історія)

Повідомлення Thor Egidijus » 26 серпня 2022, 21:26

antik писав: Але до нападу серйозної військової допомоги не надавали. Чому? А знали як ми без жодного пострілу здали (продали) Крим та частину Донецької та Луганської областей.
Тут, ПОВНА МАНІПУЛЯЦІЯ, з вашої сторони

вже скільки раз писали і я сам це чув (по литовському ТБ) - просив Захід (меркель і макрон) - НЕ ВІДПОВІДАТИ ЗБРОЙНИМ СУПРОТИВОМ - не нервуйте хуйла......
Востаннє редагувалось 26 серпня 2022, 21:33 користувачем Thor Egidijus, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
Thor Egidijus
Повідомлень: 173
З нами з: 22 березня 2018, 18:09
Звідки: Де сім дзвінків - і всі на обід

Re: Якби Президентом став я. (Жанр: альтернативна історія)

Повідомлення Thor Egidijus » 26 серпня 2022, 21:33

antik писав: А чи не здається вам, шановні, що озвучення ЦРУшикими Зеленеському плану вторгнення в Україну орків й цілковите ігнорування ним ції інфи є державною зрадою! :facepalm2:
десь, через місяць, після початку війни, норги по ТБ показували норвезьського офіцера, який був одним з радників в Україні останні 2-3 роки
так само по Литовським ТБ показували військових радників....

є речі, які нам ніколи не скажуть.... і нам і не потрібно про це докладувати....

доречі, Даля, після каденції, в своїй книзі, написала, що одним з пунктів прийняття Литви в НАТО - була турма ЦРУ в Литві....

Аватар користувача
Саня
Повідомлень: 2684
З нами з: 26 березня 2018, 22:50

Re: Якби Президентом став я. (Жанр: альтернативна історія)

Повідомлення Саня » 26 серпня 2022, 22:08

antik писав: Сяня, тобі: в США ще у вересні нашим радили рити окопи: є
https://mind.ua/publications/20245750-z ... bezsila-ch
Це белетристика дядьку
Як закордонна журналістика бачить перебіг протистояння з путінською навалою
…самая неистребимая наша иллюзия заключается в том, что мы действуем, воображая, что свободны от всяких иллюзий.
Ролло Мэй

Відповісти