Ілону Маску присвячується.

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59222
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Ілону Маску присвячується.

Повідомлення Фрося » 02 жовтня 2023, 11:08


Американский миллиардер Илон Маск спровоцировал новый скандал, опубликовав в своей соцсети X мем о президенте Украины Владимире Зеленском, граничащий с оскорблением.

Украинские СМИ отмечают, что изображение старое, но к мему добавлены новые слова: «Когда прошло пять минут, а ты не попросил помощи в миллиард долларов».

Дискуссия о военной и финансовой помощи Киеву — одна из центральных тем американской политики. Эта тема актуализировалась в конце прошлой недели в связи с шатдауном, которого смогла избежать бюджетная система США.

В итоге президент США Джо Байден поддержал проект временного бюджета, который не включает помощь Украине. В то же время Байден исключил, что американская поддержка Украины будет прервана.

Фигура Маска неоднократно играла заметную роль в войне в Украине, в том числе гибридной. Купив Twitter, миллиардер смягчил ограничения для российских пропагандистских аккаунтов. Летом скандал возник, когда стало известно, что Маск получил от властей Украины экстренный запрос на активацию Starlink «на всем пути до Севастополя». Бизнесмен предположил, что Украина хочет «потопить большую часть российского флота, стоящего на якоре», и отклонил запрос.

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59222
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Ілону Маску присвячується.

Повідомлення Фрося » 02 жовтня 2023, 14:07



Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59222
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Ілону Маску присвячується.

Повідомлення Фрося » 02 жовтня 2023, 16:21


Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59222
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Ілону Маску присвячується.

Повідомлення Фрося » 02 жовтня 2023, 16:34

мем

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59222
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Ілону Маску присвячується.

Повідомлення Фрося » 02 жовтня 2023, 18:28


Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59222
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Ілону Маску присвячується.

Повідомлення Фрося » 03 жовтня 2023, 08:36


Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25021
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Ілону Маску присвячується.

Повідомлення Sintez » 04 жовтня 2023, 13:51

Маск - аутист.

🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59222
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Ілону Маску присвячується.

Повідомлення Фрося » 04 жовтня 2023, 23:40

Художник Альоша Ступин (Ігор Поночевний) в останні роки створив кілька художніх образів Ілона Маска.
Здається, реальний Ілон у наші дні намагається все більше і більше відповідати їм.


Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59222
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Ілону Маску присвячується.

Повідомлення Фрося » 28 жовтня 2023, 18:38


Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25021
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Ілону Маску присвячується.

Повідомлення Sintez » 29 жовтня 2023, 20:57

Кацапи на своєму тб облизують маска взахльоб. Хоча звичайно від облизування до маскчьмо чи якоїсь маскаки у кацапів один крок. Втім, як і у нас.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59222
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Ілону Маску присвячується.

Повідомлення Фрося » 12 листопада 2023, 17:34

🚀🇺🇸 Расследование Reuters показало отвратительную изнанку работ, которые SpaceX ведет на территории своего предприятия в Бока-Чика (Техас). Reuters зафиксировало по меньшей мере 600 нигде не зарегистрированных травм на рабочем месте: переломы конечностей, ампутации, поражения электрическим током, ранения головы и глаз и один смертельный случай. Сотрудники SpaceX говорят, что они расплачиваются за стремление Илона Маска как можно скорее отправиться на Марс. По словам работников компании, сварщики работали с деталями ракет до 12 часов в день шесть дней в неделю, часто при температуре почти +38 градусов. Когда становилось слишком жарко, им внутривенно вводили специальные жидкости и отправляли обратно в цех.

Ссылка на материал Reuters в следующем твите

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25021
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Ілону Маску присвячується.

Повідомлення Sintez » 15 листопада 2023, 17:40

Цікаво, ізраїльцям він теж порадить миритися із хамасом?
"Живе у своїй реальності": Ілон Маск назвав Зеленського "м'ясником" (аудіо)
Дар'я Денисова 15 листопада 2023 в 14:53
скандальна заява Маска, заява маска, Ілон Маск
Фото: РБК | Маск видав нову заяву про Зеленського
Американський мільярдер назвав президента України "відірваним від реальності", а Залужного тим, хто "тверезо дивиться на те, що відбувається".

Американський бізнесмен Ілон Маск зробив чергову заяву щодо президента України Володимира Зеленського. Мільярдер сказав, що український лідер "давно живе у своїй реальності м'ясника, і ця реальність не відповідає дійсності". Про це йшлося в коментарі Маска в одній з аудіокімнат належного йому сервісу мікроблогів X (попередня назва — Twitter).

Маск висловився про президента Володимира Зеленського і прокоментував дії головнокомандувача ЗСУ генерал¹а Валерія Залужного.

"Я думаю, що Залужний точно той, хто цінує життя своїх людей. І тверезо дивиться на те, що відбувається насправді. Зеленський давно вже живе у своїй реальності м'ясника, і ця реальність не відповідає дійсності", ‒ заявив він.



Нагадаємо, що американський мільярдер Ілон Маск неодноразово робив заяви на адресу президента України Володимира Зеленського, чим обурював громадськість. Так 2 жовтня Ілон Маск висміяв Зеленського й потрапив у скандал. Бізнесмен звинуватив українського лідера у зверненнях до Заходу щодо допомоги й підтримки Україні. Окремі дописувачі заявили, що Маск має вибачитися перед Зеленським через свої висловлювання.

Днями Ілон Маск закликав Зеленського розпочати переговори з очільником Кремля Володимиром Путіним.

"Я просто б радив не відправляти цвіт української молоді помирати в окопах. Буде він (Зеленський) розмовляти чи ні, просто не робіть цього", — сказав тоді бізнесмен.

Раніше Ілона Маска звинуватили в умисному блокуванні супутникового інтернету Starlink біля тимчасово окупованого Криму, що завадило операціям ЗСУ на півострові.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Нечай
Повідомлень: 3234
З нами з: 06 квітня 2018, 23:30

Re: Ілону Маску присвячується.

Повідомлення Нечай » 15 листопада 2023, 17:56

Так з Зеленського весь світ сміється і шо? Його візит до Франції місцеві ЗМІ так і назвали-цирк-шапіто. Хуйла ненавидять, а над цим ржуть. Коли небритий криворізький жлоб, в бомжатському прикиді, об який спочатку витерли ноги, а потім ще й обісцяли, зустрічається зі світовою елітою, наплювавши на всі дипломатичні норми та етикети-то яка повинна бути реакція у нормальних людей? А щодо Ілона Маска-то якби не його "Старлінк", то Україна цю війну давно програла би. Тим більше, що сучасна Україна навіть міномети не робить, що вже казати про захищений зв'язок!Знаючи це, нормальні люди просто стулили би пельки і помовчали. Так то ж нормальні...

rad
Повідомлень: 1785
З нами з: 17 квітня 2018, 20:17
Звідки: Київ

Re: Ілону Маску присвячується.

Повідомлення rad » 15 листопада 2023, 21:38

це з московії видно, шо сміються? такого там не бачив, та й зовнішній вигляд якось не викликає гишпанського сорому. Повторюсь, на нього мені особисто плювати, та й більшості українців ЗАРАЗ похрєн, в чому він вдягнений, вдало торгує фейсом на заході - вже якась користь. В умовах ТАКОЇ війни, на фоні загибелі тисяч кращих українців, борода на писку має другорядне значення. Тут Ви один-в-один повторюєте г@вно з рота кінченого виродка соловьова.
Щодо Маску - теж не варто перебільшувати значення його послуг, Україна НЕ ПРОГРАЛА б, а от відключення старлінку завадило завдати більш відчутних ударів по оркам, захищений зв'язок в Україні був забезпечений і без нього. Я трохи маю поняття, як це налаштовано в тому ж ГУР. Як бізненсмен та висококласний фахівець Маск заслуговує найвищої оцінки, але його політичні висери, типу, мир в обмін на території, вже не дають "тулити пельку". Та й його відвідини мацькви і зустріч з міжнародним злочинцем х@йлом може поставити суттєву пляму на репутації. Тим більше, зважаючи на його амбіції, зовсім незрозуміло, який він зможе мати зиск на московських болотах, які в сучасному високотехнологічному світі мають мізерний вплив
нєдолго мучаться старушкам...

Аватар користувача
Нечай
Повідомлень: 3234
З нами з: 06 квітня 2018, 23:30

Re: Ілону Маску присвячується.

Повідомлення Нечай » 15 листопада 2023, 22:04

це з московії видно, шо сміються? такого там не бачив, та й зовнішній вигляд якось не викликає гишпанського сорому. Повторюсь, на нього мені особисто плювати, та й більшості українців ЗАРАЗ похрєн, в чому він вдягнений, вдало торгує фейсом на заході - вже якась користь. В умовах ТАКОЇ війни, на фоні загибелі тисяч кращих українців, борода на писку має другорядне значення. Тут Ви один-в-один повторюєте г@вно з рота кінченого виродка соловьова.
Щодо Маску - теж не варто перебільшувати значення його послуг, Україна НЕ ПРОГРАЛА б, а от відключення старлінку завадило завдати більш відчутних ударів по оркам, захищений зв'язок в Україні був забезпечений і без нього. Я трохи маю поняття, як це налаштовано в тому ж ГУР. Як бізненсмен та висококласний фахівець Маск заслуговує найвищої оцінки, але його політичні висери, типу, мир в обмін на території, вже не дають "тулити пельку". Та й його відвідини мацькви і зустріч з міжнародним злочинцем х@йлом може поставити суттєву пляму на репутації. Тим більше, зважаючи на його амбіції, зовсім незрозуміло, який він зможе мати зиск на московських болотах, які в сучасному високотехнологічному світі мають мізерний вплив
Ну що там каже Соловйов-вам видніше, бо я його не дивлюсь. Ви праві, вам і більшості українців похрін, як вдягається Зеленський, а як до цього відносяться західні партнери-вам взагалі насрать. бо Україна це ж пуп землі і все повинно крутитися виключно навколо неї! І на дипломатію вам насрать, і на всякі там дрескоди, хай світ підстраюється під вас, а не ви під нього! Вершина української дипломатії-це послати послом в Болгарію, що постачала Україні 155-мм снаряди для гаубиць, вафлістку, пардон, інструкторшу з мін'єту. Після чого Болгарія чомусь снаряди перестала поставлять, а її президент чомусь образився. А чого ображатися, це ж УКРАЇНСЬКА дипломатія, пора вже звикнути!

Відносно Маска-він громадянин США і робить те, що вигідно його країни і йому теж насрать, що подумають про це в Україні. Ви ніяк не можете зрозуміти, що світ не обертається навколо України і в кожной країни є власні інтереси. Так само як і Україні, що поставляла зброю на початку 2000-х років в ту ж Уганду, було похєр, що з цієї зброї хутту вбивали сотні тисяч тутсі, переважно жінок і дітей.

rad
Повідомлень: 1785
З нами з: 17 квітня 2018, 20:17
Звідки: Київ

Re: Ілону Маску присвячується.

Повідомлення rad » 15 листопада 2023, 22:30

вибачте, коли все це читаю, постійно згадується анекдот: "вам єхать ілі шашечкі?"
нєдолго мучаться старушкам...

Аватар користувача
Нечай
Повідомлень: 3234
З нами з: 06 квітня 2018, 23:30

Re: Ілону Маску присвячується.

Повідомлення Нечай » 15 листопада 2023, 22:37

rad » 15 листопада 2023, 23:30

вибачте, коли все це читаю, постійно згадується анекдот: "вам єхать ілі шашечкі?"
Та, схоже, вже приїхали. З усіма перегризлись, навіть друзі-поляки вже тиждень кордон блокують. Що далі?

rad
Повідомлень: 1785
З нами з: 17 квітня 2018, 20:17
Звідки: Київ

Re: Ілону Маску присвячується.

Повідомлення rad » 16 листопада 2023, 09:52

а що далі? українцям далі перебувати у стані меншовартості, який сторіччями товкли в них московити? і які до сих пір важають, шо краще всіх на світі знають про наші бажання і потреби? стати знову перед ними раком та булки роздвинути?

я часто спілкуюсь з тими, хто живе тут, але свідомістю перебуває за порєбриком, є із города-хєроя севастополя, які подумки живуть там, але зовсім не хочуть їхати в той заповідник відставних замполітів. В розмовах вони бачать винними всіх - Україну, НАТО, колективний захід, тільки не московію. Те шо вона творить тут, сприймають як стихійне лихо, типу торнаду, тайфуну, цунамі, засухи, лише не як свідоме силове втручання в нашу державу, прикриваючи це тотальнею брехнею бункерного маніяка. А може хай заберуть звідси свій металолом, звільнять ВСІ наші території та займуться особистими справами, бо НІЧОГО іншого, ніж знищувати все на свєму шляху більше нічого не вміють.

Ми чудово знаємо свої вади, але ординці вважають, шо лише вони нам допоможуть їх здолати, прикриваючись псевдорідством. Я вже писав, що у нас вже виросло нове покоління, що вже не знає свовка, не до ночі згаданого. І яке розуміє, що краще мати справу з адекватними країнами, а не зі східним дикуном. Із поляками ми дясягнемо порозуміння, я теж з ними спілкуюсь і знаю їх настрої. А от з московитами - НІКОЛИ
нєдолго мучаться старушкам...

Аватар користувача
Нечай
Повідомлень: 3234
З нами з: 06 квітня 2018, 23:30

Re: Ілону Маску присвячується.

Повідомлення Нечай » 16 листопада 2023, 10:46

А хто каже про спілку з московитами? До речі, в Рашці не всі московити, є уральці, сібіряки, пітерці, татари, якути та багато інших, які вже зрозуміли, що ця Росія завжди буде агресором і в ній нормально вони ніколи не житимуть, потрібен розпад. Я з пітерськими якось всерйоз обговорював створенні держави Інгерманландії або просто Інгрії. Для цього потрібно, щоб Рашка програла, а Україна перемогла, тоді в Рашці почнуться центробіжні тенденції. Але як Україна може перемогти при такому рівні ідіотизму? Ви мене вибачте, я не хочу нікого ображати, але я медик і знаю, щоб вилікувати людину, потрібні дві речі-правильний діагноз і розуміння пацієнта, що він хворий. А у вас ні першого, ні другого немає, то як вас вилікувати, у більшості українців типовий синдром Данінга-Крюгера. Це коли дурень має такий рівень дурості, який не дозволяє йому зрозуміти, шо він дурень. Ви не розумієте, що бомжатський прикид Зеленського принижує не тільки Україну, він принижує і її союзників. Ну не може американський сенатор чи французький депутат спілкуватись з таким бомжем! Що англійському перові западло навіть стояти поруч зі злодієм Рєзніковим, я вже не кажу, шоб тиснути руку. Україною керують ларьочники, які брешуть в очі, щоб наїбати лоха і гадають, що цього ніхто не бачить. Але всі все бачать, тому брехня Зеленського дістала вже всіх, тому його ніхто вже не хоче слухати. З ним відмовились спілкуватись американські сенатори, Ізраїль послав нахер, коли Зєля хотів там попіаритись.
Від України хочуть одного-щоб вона перестала вийобуватись і вела себе так, як ведуть себе цивілізовані люди. Щоб перестала красти мільярдами під час війни, щоб перевели економіку на військові рейки, а не крали їх на дорогах. Я вже писав вище, як Україна досить швидко може виграти цю війну, але ж з цього нічого не робиться. І якщо ви не перестанете вийобуватись, то світ просто втомиться від України і перестане вам допомагати. Тоді доведеться підписувати мир на умовах Путіна і винити не буде кого, крім самих себе. Так, в Україні виросло покоління, що не знало совка, тому й краде сотнями вагонів та мільярдами гривень, бо хіба в совку таке можливо було? Тоді за це в тюрму садили, а тепер послами роблять. Перемога, нє?

Відповісти