Як не стати драконом?

Аватар користувача
Саня
Повідомлень: 2649
З нами з: 26 березня 2018, 22:50

Re: Як не стати драконом?

Повідомлення Саня » 09 листопада 2022, 17:00

Sintez писав: Але - хвилиночку! - ти хочеш сказати, що у "простих" книжках фізика одна, а у "складних" - інша?! Ну це навіть для мене перебор!
У шкільних підручниках тільки намагуються пояснити, у міру розумових можливостей школяра, про що, приблизно, йдеться у тих, що ти називаєш "складними".
…самая неистребимая наша иллюзия заключается в том, что мы действуем, воображая, что свободны от всяких иллюзий.
Ролло Мэй

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24765
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Як не стати драконом?

Повідомлення Sintez » 09 листопада 2022, 17:02

Mack Mack писав:
M_M писав: А мова не про еліту. Що пропонуєте робити з російськими дітьми?
А ми що, вже перемогли? Чи повернули всіх наших депортованих до Орди дітей? Якась висосана з пальця тема.
Мак, привіт!

Чому із пальця? Тема правильна, слід мислити стратегічно, років на 50-100 наперед, як мінімум. Бо нашим онукам тут жити, і велике питання, поряд з ким - з кацапами чи (збави Бог) із китайцями, напримєр. І тут може виявитися, що як дико це не звучить сьогодні, через 15-30-40 років нам чи нашим дітям доведецця підтримувати саме оцих кацапів, щоб не межувати із китайцями.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24765
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Як не стати драконом?

Повідомлення Sintez » 09 листопада 2022, 17:04

Mack Mack писав: Пане Синтезе, про що гілка? Бо почали з орчаток, а закінчили релятивістською? :shock:
Офтоп - один із наріжних каменів Дурдому! :nap:

Так вже тут повелося...
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24765
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Як не стати драконом?

Повідомлення Sintez » 09 листопада 2022, 17:08

Саня писав:
Sintez писав: Але - хвилиночку! - ти хочеш сказати, що у "простих" книжках фізика одна, а у "складних" - інша?! Ну це навіть для мене перебор!
У шкільних підручниках тільки намагуються пояснити, у міру розумових можливостей школяра, про що, приблизно, йдеться у тих, що ти називаєш "складними".
Нє, ну я ж не заперечую. Релігія така штука, да. Головне щоб авторитет був "правильний". А коли ти лізеш із "дурними" запитаннями, тобі відповідають що малий і дурний ще. Відоме діло.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Саня
Повідомлень: 2649
З нами з: 26 березня 2018, 22:50

Re: Як не стати драконом?

Повідомлення Саня » 09 листопада 2022, 17:21

Sintez писав: Головне щоб авторитет був "правильний".
Ти щось чув про педагогіку, ось з царини цієї науки всі шкільні підручники і там дійсно є свої авторитети серед авторів.
Sintez писав: Вичитав у книжці, назву якої вже не пригадаю, щось типу "теорія відносності для чайників".
Ось на авторитеті автора цієї книжки і базуються твої знання про теорію відносності.
Sintez писав: Релігія така штука
Sintez писав: А коли ти лізеш із "дурними" запитаннями, тобі відповідають що малий і дурний ще. Відоме діло.
Цілком слушна відповідь, коли ти лізеш спростовувати, наприклад, "Біблію" на основі знань почерпнутих з " Біблії для дітей". Перш ніж плакатись про догматичність і авторитарність науки, може для початку треба ознайомитись з самою наукою, а не з її адаптованим для дітей викладом?
…самая неистребимая наша иллюзия заключается в том, что мы действуем, воображая, что свободны от всяких иллюзий.
Ролло Мэй

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13664
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Як не стати драконом?

Повідомлення M_M » 09 листопада 2022, 17:41

[
Sintez писав: ЗДУРУ
Так, здуру. І не я один. На кшталт руки мити не обов'язково, якщо навколо їх ніхто не миє. Я й кажу, дурні перемогли. І так, розірвати оточуючих дурнів на шматки - це емоція. А насправді вони нікуди не подінуться, Єдина надія - лагідно довести до когось з них, що вони помиляються. До когось доходить, а хтось роками дурню пропагує, ніщо не бере. Дітей своїх дурні вчить. Дехто з оточуючих повірить, додасться до лав поширювачів дурні. Так і з'являються усілякі сєкти пласкоземельщиків, КОБ, мормонів...

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24765
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Як не стати драконом?

Повідомлення Sintez » 09 листопада 2022, 18:06

Саня писав:
Sintez писав: Головне щоб авторитет був "правильний".
Ти щось чув про педагогіку, ось з царини цієї науки всі шкільні підручники і там дійсно є свої авторитети серед авторів.
Sintez писав: Вичитав у книжці, назву якої вже не пригадаю, щось типу "теорія відносності для чайників".
Ось на авторитеті автора цієї книжки і базуються твої знання про теорію відносності.
Sintez писав: Релігія така штука
Sintez писав: А коли ти лізеш із "дурними" запитаннями, тобі відповідають що малий і дурний ще. Відоме діло.
Цілком слушна відповідь, коли ти лізеш спростовувати, наприклад, "Біблію" на основі знань почерпнутих з " Біблії для дітей". Перш ніж плакатись про догматичність і авторитарність науки, може для початку треба ознайомитись з самою наукою, а не з її адаптованим для дітей викладом?
У тебе єсть що сказати, окрім оцього флуду? Ніхто не оспорює, що ти геній і академік околовсячеських наук. Знаєш скільки я таких як ти бачив? Овердоxy@. Тільки от якщо вам доручити якусь справу реальну, то чортічо виходить. І ви прибігаєте до нас, "петеушників". Як зараз, 30 років гробивши країну, "еліта" затикає свій пр@йоб тілами тих самих мужиків. Так що свою вчьоность краще не випячуй.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Саня
Повідомлень: 2649
З нами з: 26 березня 2018, 22:50

Re: Як не стати драконом?

Повідомлення Саня » 09 листопада 2022, 18:14

Юпітер, ти гніваєшся, а це означає, що ти не маєш рації(с)
…самая неистребимая наша иллюзия заключается в том, что мы действуем, воображая, что свободны от всяких иллюзий.
Ролло Мэй

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24765
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Як не стати драконом?

Повідомлення Sintez » 09 листопада 2022, 18:19

M_M писав: [
Sintez писав: ЗДУРУ
Так, здуру. І не я один. На кшталт руки мити не обов'язково, якщо навколо їх ніхто не миє. Я й кажу, дурні перемогли. І так, розірвати оточуючих дурнів на шматки - це емоція. А насправді вони нікуди не подінуться, Єдина надія - лагідно довести до когось з них, що вони помиляються. До когось доходить, а хтось роками дурню пропагує, ніщо не бере. Дітей своїх дурні вчить. Дехто з оточуючих повірить, додасться до лав поширювачів дурні. Так і з'являються усілякі сєкти пласкоземельщиків, КОБ, мормонів...
Ну що тобі на це відповісти... Без всякого сарказму постараюся. Я колись подумав, що мабуть найголовніша здатність, надбана людиною - вирізняти небезпеку. Я тобі й іншим казав із самого початку - це фейк. Висновок цей я зробив, просто побачивши й оцінивши масштаб ІНФОРМАЦІЙНОЇ КАМПАНІЇ. явно добре організованої й фінансованої. Я попереджав, що кінчиться нічим, що згадувати стидно буде. Я писав, що боятися не слід, страх вбиває. Але ви сприйняли фейк за реальну загрозу, фейк викликав у вас стрес (цілком закономірно), ви витралили купу ресурсів на "захист" від неіснуючої "загрози"... І декому ресурсів не вистачило. І мені щиро жаль тих людей, котрі піддалися й кому чужа афера коштувала життя. Ти ж намагаєшся МЕНЕ(!) винуватити, позорячись ідіоцьки приплетеними "немитими руками". Нічьо, сойдьот? Ну тобі жить... Тільки жить нам всім як "до того", явно уже не вийде. Світ змінився...(с)
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24765
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Як не стати драконом?

Повідомлення Sintez » 09 листопада 2022, 18:23

Саня писав: Юпітер, ти гніваєшся, а це означає, що ти не маєш рації(с)
Я?! Ні. Я й тебе люблю, і М_Ма люблю. А рації я й справді не маю, обхожуся мобілкою. :lol:
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Саня
Повідомлень: 2649
З нами з: 26 березня 2018, 22:50

Re: Як не стати драконом?

Повідомлення Саня » 09 листопада 2022, 18:39

Ну я теж закінчив ПТУ, як же мене не любити.
…самая неистребимая наша иллюзия заключается в том, что мы действуем, воображая, что свободны от всяких иллюзий.
Ролло Мэй

Аватар користувача
Саня
Повідомлень: 2649
З нами з: 26 березня 2018, 22:50

Re: Як не стати драконом?

Повідомлення Саня » 09 листопада 2022, 18:42

Точніше ГПТУ. У вас як його називали? У нас "бурса".
…самая неистребимая наша иллюзия заключается в том, что мы действуем, воображая, что свободны от всяких иллюзий.
Ролло Мэй

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24765
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Як не стати драконом?

Повідомлення Sintez » 09 листопада 2022, 18:51

Саня писав: Точніше ГПТУ. У вас як його називали? У нас "бурса".
У нас ніяк. Бо я там не вчився.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Саня
Повідомлень: 2649
З нами з: 26 березня 2018, 22:50

Re: Як не стати драконом?

Повідомлення Саня » 09 листопада 2022, 19:01

Sintez писав: І ви прибігаєте до нас, "петеушників".
А як розуміти це?
…самая неистребимая наша иллюзия заключается в том, что мы действуем, воображая, что свободны от всяких иллюзий.
Ролло Мэй

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13664
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Як не стати драконом?

Повідомлення M_M » 09 листопада 2022, 21:00

Sintez писав: це фейк
Місяць у ліжку - це фейк? Перші пару днів запаморочення таке, що не розумієш, що коїться навкруги. Нема про що говорити. Мені ще пощастило, бо було кому витягти з того світу.
Ви, пане Сінтез, хворі на голову. Не вистачає клепки визнати очевидне протягом декількох місяців. Мабуть, таке не лікується. Але проблема не в тому, що Ви вірите у дурню, чи навіть певні на сто відсотків. Проблема у поширенні вигаданої ілюзії. А це вже коштує комусь здоров'я, а комусь життя. Але персонально Ви судом засуджені не будете, як і інші єретики та розповсюджувачі. Тобто не засуджений - значить юридично невинний. Ця схованка захистить від людського суду. Але не захистить від самого себе, а це страшніше. Якщо ще залишилось щось людяне, звісно.

Відповісти