Як не стати драконом?

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13664
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Як не стати драконом?

Повідомлення M_M » 20 жовтня 2022, 15:39

Sintez писав: Як мінімум все екс-СНГ
Ви його хоч бачили, те "все екс-СНГ"?
Sintez писав: При чому тут мракстзм?
Бо автори КОБ - спєци саме у даній галузі.
Sintez писав: Яка може бути "різниця", якщо псевдопараметр "нація" для окремої людини не застосовний фізично, а є всього лиш ЯРЛИЧКОМ приналежності до певного роду-племені у тому самому родо-племінному устрої, котрого "нема"?
О! А тепер так само про "товпоелітаризм" щодо окремої людини. :lol:
Для того, щоб грати у шахи, треба спочатку навчитись розрізняти пішака від слона. А потім засвоїти ще багато чого.

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13664
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Як не стати драконом?

Повідомлення M_M » 20 жовтня 2022, 15:52

Sintez писав: під час війни, яка сама по собі, за визначенням, є ненормальною?
Якщо щось триває місяцями, люди, як і тварини, звикають до цього щось, пристосовуються до нових умов. Або мігрують. Або вмирають.
В Ізраїлі озброєна автоматом людина давно нікого не шонує. У Києві вже півроку як до цього звикли. Це стало нормою.

Ненависть до ворога - це зрозуміло. Інстинкт самозбереження.
А от що робити зі зміною почуттів до дітей ворога... Зараз вони нікому не загрожують. Тільки вчаться у своїх батьків. Але ж повзрослішають... І візьмуться продовжувати "справу" батьків.
Діти не винні? То як вберегти своїх дітей від дітей ворога у майбутньому?

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24764
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Як не стати драконом?

Повідомлення Sintez » 20 жовтня 2022, 16:05

M_M писав:
Sintez писав: Як мінімум все екс-СНГ
Ви його хоч бачили, те "все екс-СНГ"?
Sintez писав: При чому тут мракстзм?
Бо автори КОБ - спєци саме у даній галузі.
Sintez писав: Яка може бути "різниця", якщо псевдопараметр "нація" для окремої людини не застосовний фізично, а є всього лиш ЯРЛИЧКОМ приналежності до певного роду-племені у тому самому родо-племінному устрої, котрого "нема"?
О! А тепер так само про "товпоелітаризм" щодо окремої людини. :lol:
Для того, щоб грати у шахи, треба спочатку навчитись розрізняти пішака від слона. А потім засвоїти ще багато чого.
Словоблуддя й вигадки. Щодо шахів... Ти намагаєшся мені вперто втулити їхні правила, не помічаючи, що з тобою грають в "Чапаєва".
Востаннє редагувалось 20 жовтня 2022, 16:27 користувачем Sintez, всього редагувалось 1 раз.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24764
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Як не стати драконом?

Повідомлення Sintez » 20 жовтня 2022, 16:26

M_M писав: Якщо щось триває місяцями, люди, як і тварини, звикають до цього щось, пристосовуються до нових умов. Або мігрують. Або вмирають.
Дивно. Я вважаю, що під час війни люди, перебуваючи у НЕНОРМАЛЬНОМУ, сиріч стресовому, стані, з усіх сил намагаюцця перемогти (для чого й передбачений стресовий стан), щоб встановити НОРМАЛЬНЕ життя.
M_M писав: В Ізраїлі озброєна автоматом людина давно нікого не шонує. У Києві вже півроку як до цього звикли. Це стало нормою.
Фігово, що людина із автоматичною зброєю стала нормою. Не дай Бог нам такої "ізраїльської норми". До речі, повертаючись до наших баранів - от Ізраїль. Націоналістична держава. Результат - перманентна війна.
M_M писав: Ненависть до ворога - це зрозуміло. Інстинкт самозбереження.
От що мені подобаєцця, так це залізобетонна впевненість, із котрою ти викладаєш абсолютно відфонарні сентенції. Так-таки й "інстинкт"? А інстинкти передаюцця через телевізор?
M_M писав: А от що робити зі зміною почуттів до дітей ворога... Зараз вони нікому не загрожують. Тільки вчаться у своїх батьків. Але ж повзрослішають... І візьмуться продовжувати "справу" батьків.
Діти не винні? То як вберегти своїх дітей від дітей ворога у майбутньому?
Хм. Не знаю. Це свою "антисталінісську" шизу запитуй. Забув? Як там "діти не відповідають за батьків", чи якось так... Тепер до вас, нажаль не через розумово-розсудочну діяльність, а через биту с-ку, починає врешті дещо доходити, хоч і з диким скрипом.... Реальність таки постукала приклАдом у двері, про що я вас, тупих, з десяток років силкувався попередити. Але куди там...
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24764
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Як не стати драконом?

Повідомлення Sintez » 20 жовтня 2022, 16:33

До речі, щодо "національності". Якщо вони справді "існують", то Володимир наш Зеленський - він хто? Єврей? Українець? Український єврей? Єврейський українець? Невже це лише мені одному очевидна абсурдність цього "національного" цирку?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13664
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Як не стати драконом?

Повідомлення M_M » 20 жовтня 2022, 16:49

Sintez писав: Ізраїль. Націоналістична держава. Результат - перманентна війна.
Суттєво ближче є Швейцарія. Націоналістичга держава. Війни не бачила дуже довго.
Sintez писав: А інстинкти передаюцця через телевізор?
Через телевізор сповіщається про ворога чи про його ілюзію. А інстинкт підказує все інше. Вбий його або тікай. Або чекай коли ворог тебе вб'є.
Sintez писав: Це свою "антисталінісську" шизу запитуй.
Культ сталіна квітне зараз у кацапії, з подачі пуйла. Приєднуйтесь, навіщо ховатись.
І методи одержання зиску з куп трупів ті самі. Ліікуйте краще свю сталіністську шизу.

Аватар користувача
Саня
Повідомлень: 2647
З нами з: 26 березня 2018, 22:50

Re: Як не стати драконом?

Повідомлення Саня » 20 жовтня 2022, 20:14

Sintez писав: Хм. Не знаю. Це свою "антисталінісську" шизу запитуй. Забув? Як там "діти не відповідають за батьків", чи якось так...
«Сын за отца не отвечает» — слова Сталина на совещании передовых комбайнеров (1 декабря 1935 г.) в ответ на выступление участника совещания А. Г. Тильба, который сказал: «Хоть я и сын кулака, но я буду честно бороться за дело рабочих и крестьян». На это Сталин ответил: «Сын за отца не отвечает» («Правда», за 4 декабря 1935 года).
…самая неистребимая наша иллюзия заключается в том, что мы действуем, воображая, что свободны от всяких иллюзий.
Ролло Мэй

Аватар користувача
Саня
Повідомлень: 2647
З нами з: 26 березня 2018, 22:50

Re: Як не стати драконом?

Повідомлення Саня » 20 жовтня 2022, 23:46

Sintez писав: Ну я думаю амазонським аборигенам підручник сопромату теж зайде не одразу.
КОБа на підручник у загальноприйнятному сенсі. Виклад відрізняється небаченою косолапістю, елементарне багатослівно неоковирно розжовується, а складні речі вважаються само собою зрозумілими. І мені здається, що для того щоб мати думку про цінність, як ти кажеш цього "сопромату", потрібні знання, які значно виходять за шкільний курс, власне як і для вивчення звичайного сопромату.
…самая неистребимая наша иллюзия заключается в том, что мы действуем, воображая, что свободны от всяких иллюзий.
Ролло Мэй

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13664
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Як не стати драконом?

Повідомлення M_M » 21 жовтня 2022, 04:18

Sintez писав: До речі, щодо "національності". Якщо вони справді "існують", то Володимир наш Зеленський - він хто? Єврей? Українець? Український єврей? Єврейський українець? Невже це лише мені одному очевидна абсурдність цього "національного" цирку?
Може згадаєте якогось друга у США? Поживіть там хоча б пару тижнів... Може хоч трохи зрозумієте як чи чому якісь італійці, араби, німці, євреї, японці, індуси, індіанці, афроамериканці вважають себе американцями, американським народом. І залишаються італійцями, арабами, німцями... Або трохи поживіть у Японїї, та спробуйте стати частиною японської цивілізації, та зрозумієте, чому це там майже неможливо. Або ще приклад. Діти, що виросли у лігві тварини. Мауглі, що навіть розмовляти не може навчитись. Може це все спростить власне формулювання базових понять, як то культура, народ, національність, нація, країна, етнос, етика, нацизм, націоналізм...

Archer
Повідомлень: 2366
З нами з: 27 березня 2018, 01:39

Re: Як не стати драконом?

Повідомлення Archer » 21 жовтня 2022, 07:03

Толковые советы. Поживите в Америке, поживите в Японии… :lol:

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24764
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Як не стати драконом?

Повідомлення Sintez » 21 жовтня 2022, 15:31

M_M писав: Суттєво ближче є Швейцарія. Націоналістичга держава. Війни не бачила дуже довго.
Да?! Із трьома різномовними кантонами? І якої ж вона "національності", цікаво?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13664
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Як не стати драконом?

Повідомлення M_M » 21 жовтня 2022, 15:53

Sintez писав: Із трьома різномовними кантонами?
Навіть чотири мови/культури

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24764
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Як не стати драконом?

Повідомлення Sintez » 21 жовтня 2022, 20:15



Искусственная Россия: от Тохтамыша до Путина.

ПЕрша половина - нмд в цю тему.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24764
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Як не стати драконом?

Повідомлення Sintez » 07 листопада 2022, 09:38

Саня писав: КОБа на підручник у загальноприйнятному сенсі. Виклад відрізняється небаченою косолапістю, елементарне багатослівно неоковирно розжовується, а складні речі вважаються само собою зрозумілими.
Ти про що? Яка "КОБа"? Книжка? Я такої книжки не зустрічав.
Саня писав: І мені здається, що для того щоб мати думку про цінність, як ти кажеш цього "сопромату", потрібні знання, які значно виходять за шкільний курс, власне як і для вивчення звичайного сопромату.
Можливо, ти маєш на увазі "Мертву воду" чи "Основи соціології"? Пардон, але я не можу погодитися. Будь-хто, хто НОРМАЛЬНО ВЧИВСЯ у звичайній школі, а не відсижував уроки, здатен зрозуміти написане в них.
З іншого боку - так, назвати їх підручниками не можна. Як, напримєр, не можна назвати підручниками Біблію чи ту ж Бгахават-Гіту. І шо?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Саня
Повідомлень: 2647
З нами з: 26 березня 2018, 22:50

Re: Як не стати драконом?

Повідомлення Саня » 07 листопада 2022, 12:46

Sintez писав: Будь-хто, хто НОРМАЛЬНО ВЧИВСЯ у звичайній школі, а не відсижував уроки, здатен зрозуміти написане в них.
З іншого боку - так, назвати їх підручниками не можна. Як, напримєр, не можна назвати підручниками Біблію чи ту ж Бгахават-Гіту. І шо?
Розуміння і віра дещо різняться. Чи не так?
…самая неистребимая наша иллюзия заключается в том, что мы действуем, воображая, что свободны от всяких иллюзий.
Ролло Мэй

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24764
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Як не стати драконом?

Повідомлення Sintez » 07 листопада 2022, 13:21

Саня писав:
Sintez писав: Будь-хто, хто НОРМАЛЬНО ВЧИВСЯ у звичайній школі, а не відсижував уроки, здатен зрозуміти написане в них.
З іншого боку - так, назвати їх підручниками не можна. Як, напримєр, не можна назвати підручниками Біблію чи ту ж Бгахават-Гіту. І шо?
Розуміння і віра дещо різняться. Чи не так?
Хз. Я не знаю.
Так звана "наука" теж базуєцця на вірі. Напримєр, що c - максимально можлива швидкість. І шо? Мені набридли ці пустопорожні словесні викрутаси.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Саня
Повідомлень: 2647
З нами з: 26 березня 2018, 22:50

Re: Як не стати драконом?

Повідомлення Саня » 07 листопада 2022, 15:02

Sintez писав: Так звана "наука" теж базуєцця на вірі. Напримєр, що c - максимально можлива швидкість.
Це і є наслідки НОРМАЛЬНОГО НАВЧАННЯ у звичайній школі, щось недочув, десь не зрозумів, але добрехав. Максимально можлива швидкість чого? Оте чого і є ключовим.
…самая неистребимая наша иллюзия заключается в том, что мы действуем, воображая, что свободны от всяких иллюзий.
Ролло Мэй

Аватар користувача
oven
щира українка
Повідомлень: 1299
З нами з: 22 березня 2018, 14:29
Звідки: місто Кия

Re: Як не стати драконом?

Повідомлення oven » 07 листопада 2022, 22:27

Sintez писав: Який може бути "нормальний стан" під час війни, яка сама по собі, за визначенням, є ненормальною?
Та да. Але ж війну не викинеш у вікно і не прикопаєш у землю. Приходиться жити з тим що є і не збожеволіти.
"Володіти собою - найбільша влада." Сенека

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13664
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Як не стати драконом?

Повідомлення M_M » 08 листопада 2022, 08:48

До речі, є різниця між нормальним та звичним станом?
Нагадаю, 8 років війни.
Норма суб'єктивна.

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13664
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Як не стати драконом?

Повідомлення M_M » 08 листопада 2022, 08:55

І ще. Людське ставлення до ув'язнених дає очікувані наслідки. Кацапи купами здаються у полон.

Відповісти