Як не стати драконом?

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24962
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Як не стати драконом?

Повідомлення Sintez » 09 листопада 2022, 12:44

Саня писав:
Sintez писав: Так звана "наука" теж базуєцця на вірі. Напримєр, що c - максимально можлива швидкість.
Це і є наслідки НОРМАЛЬНОГО НАВЧАННЯ у звичайній школі, щось недочув, десь не зрозумів, але добрехав. Максимально можлива швидкість чого? Оте чого і є ключовим.
? Продовжуй.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24962
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Як не стати драконом?

Повідомлення Sintez » 09 листопада 2022, 12:53

M_M писав: До речі, є різниця між нормальним та звичним станом?
Нагадаю, 8 років війни.
Норма суб'єктивна.
Так, безумовно є. За вісім місяців війни ми звикли до сирен. Але виття сирени не є нормальним. За три місяці ми звикли до артобстрілів і до думки, що кожен твій крок може бути останнім, бо розвідка прозіває артобстріл і не попередить. Цей стан є звичним, але не є нормальним. Нмд, принаймні. Хоча норма звичайно суб"єктивна штука, загалом. Нормально для людей є ПОПЕРЕДИТИ отаку фігню, котра зараз робицця.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24962
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Як не стати драконом?

Повідомлення Sintez » 09 листопада 2022, 12:56

M_M писав: І ще. Людське ставлення до ув'язнених дає очікувані наслідки. Кацапи купами здаються у полон.
Звичайно. Але далеко не всі із цим згодні. https://t.me/gachi_defence/2859 читаємо коменти.

Важко зберегти терпіння під щоденними обстрілами.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24962
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Як не стати драконом?

Повідомлення Sintez » 09 листопада 2022, 13:02

M_M писав: І ще. Людське ставлення до ув'язнених дає очікувані наслідки. Кацапи купами здаються у полон.
Звичайно. Але далеко не всі із цим згодні. https://t.me/gachi_defence/2859 читаємо коменти.

Важко зберегти терпіння під щоденними обстрілами.
oven писав:
Sintez писав: Який може бути "нормальний стан" під час війни, яка сама по собі, за визначенням, є ненормальною?
Та да. Але ж війну не викинеш у вікно і не прикопаєш у землю. Приходиться жити з тим що є і не збожеволіти.
Ну якщо на те пішло, то божевілля почалося дещо раніше, із фейкової "пандемії", котру всі якось стидливо тепер намагаюцця не згадувати, тіпа й не було нічого. "Пандемію" якраз можна було викинути у вікно. Якби розум був. Але не вистачило. Як і підготуватися до війни можна було, але ніколи було й нікому - 99% наввипередки, хизуючись одне перед одним, будували хатинки, котрі тепер масовано і з задоволенням трощать кацапи. Се ля ві.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Саня
Повідомлень: 2675
З нами з: 26 березня 2018, 22:50

Re: Як не стати драконом?

Повідомлення Саня » 09 листопада 2022, 15:34

Sintez писав:
Саня писав: Це і є наслідки НОРМАЛЬНОГО НАВЧАННЯ у звичайній школі, щось недочув, десь не зрозумів, але добрехав. Максимально можлива швидкість чого? Оте чого і є ключовим.
? Продовжуй.
Так от швидкість світла у ВАКУУМІ є максимально досяжною для МАТЕРІАЛЬНОГО ТІЛА, що там Козирєв казав про матеріальне тіло, яке прибуло з Сіріуса?
…самая неистребимая наша иллюзия заключается в том, что мы действуем, воображая, что свободны от всяких иллюзий.
Ролло Мэй

Аватар користувача
Саня
Повідомлень: 2675
З нами з: 26 березня 2018, 22:50

Re: Як не стати драконом?

Повідомлення Саня » 09 листопада 2022, 16:03

Можна додати, що швидкість світла може бути і меншою ніж у вакуумі, а швидкість точки, наприклад, змикання лез ножиць, може бути набагато більшою від швидкості світла у вакуумі. То таке. У звичайній школі, здається, не вивчається.
…самая неистребимая наша иллюзия заключается в том, что мы действуем, воображая, что свободны от всяких иллюзий.
Ролло Мэй

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24962
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Як не стати драконом?

Повідомлення Sintez » 09 листопада 2022, 16:08

Саня писав:
Sintez писав:

? Продовжуй.
Так от швидкість світла у ВАКУУМІ є максимально досяжною для МАТЕРІАЛЬНОГО ТІЛА, що там Козирєв казав про матеріальне тіло, яке прибуло з Сіріуса?
З яких пір саме для "матераільного тіла"? Коли я в свій час знайомився із тими СТО і ОТО, підкреслювалося, що вона базуєцця на тому, що будь-яка ВЗАЄМОДІЯ не може передаватися швидше за c. Уже переграли? А ЩО тоді може рухатися швидше за c?

Але, загалом, я веду мову не про це. Ок, обком синод учьоний совєт постановить, що аксіоми помінялися. І що? Ти просто почнеш вірувати у оновлену догму. Як той у "вірус". От про що мову я веду.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13687
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Як не стати драконом?

Повідомлення M_M » 09 листопада 2022, 16:09

Sintez писав: стидливо тепер намагаюцця не згадувати, тіпа й не було нічого
Це ви, падли, вкрали в мене, в моїх дітей та онуків щонайменше місяць життя, в кожного. Це саме через вас, "єретиків", загинуло від ковіду більше ніж на реальній війні. А зараз поступово люди починають повертатися до масок. Хоча ніхто не перевіряє, більшість продовжує ходити без масок.

Це ж намордники, ага. А ті, хто помирає - ходячі трупи, ага. :dash2:

Так само й з драконізацією. Простіше позловтішатися з полонених от просто зараз, Всі зрозуміють, ага. Помста, око за око і таке інше. Але це просто ще один прояв відсутності нормальної освіти і відповідної людяності. Униз, до звірячихх інстинктів скотитися набагато легше ніж чомусь навчитися. І назвати будь-що, чого не розумієш, всесвітньою змовою, вигадкою вчених і таке інше - це з тієї ж опери.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24962
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Як не стати драконом?

Повідомлення Sintez » 09 листопада 2022, 16:10

Саня писав: а швидкість точки, наприклад, змикання лез ножиць, може бути набагато більшою від швидкості світла у вакуумі.
Я про фізику, а не про математичні фокуси. Точка змикання лез не може. Бо міжатомна взаємодія не може передаватися швидше за c.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Саня
Повідомлень: 2675
З нами з: 26 березня 2018, 22:50

Re: Як не стати драконом?

Повідомлення Саня » 09 листопада 2022, 16:18

Sintez писав: З яких пір саме для "матераільного тіла"? Коли я в свій час знайомився із тими СТО і ОТО, підкреслювалося, що вона базуєцця на тому, що будь-яка ВЗАЄМОДІЯ не може передаватися швидше за c. Уже переграли?
Це і називається чув дзвін та не знаєш де він. Де ти вичитав, що будь-яка ВЗАЄМОДІЯ не може передаватися швидше за c? Наприклад, точка взаємодіїї двох хвильових фронтів, кожен з яких рухається зі швидкісттю "с", сама рухається зі швидкісттю, яка перевищує "с".
Востаннє редагувалось 09 листопада 2022, 16:36 користувачем Саня, всього редагувалось 1 раз.
…самая неистребимая наша иллюзия заключается в том, что мы действуем, воображая, что свободны от всяких иллюзий.
Ролло Мэй

Аватар користувача
Саня
Повідомлень: 2675
З нами з: 26 березня 2018, 22:50

Re: Як не стати драконом?

Повідомлення Саня » 09 листопада 2022, 16:23

Sintez писав: Але, загалом, я веду мову не про це. Ок, обком синод учьоний совєт постановить, що аксіоми помінялися. І що? Ти просто почнеш вірувати у оновлену догму. Як той у "вірус". От про що мову я веду.
Нікому не заборонено атакувати будь які постулати, головне самому розуміти що робиш.
…самая неистребимая наша иллюзия заключается в том, что мы действуем, воображая, что свободны от всяких иллюзий.
Ролло Мэй

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13687
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Як не стати драконом?

Повідомлення M_M » 09 листопада 2022, 16:24

Sintez писав: Ок, обком синод учьоний совєт постановить
Це наочний приклад повної відсутності уяви про пост-Ньютонівську епоху науки, що є фактом, що є гіпотезою, що аксіомою, що теорією, що філософією, що термінологією. Звідси й потік свідомості...

Нема ніяких наукових обкомів. Є факти, що можна перевірити. Для цього створили декілька методів. І є фантазії єретиків, жовтої преси та просто дурнів, що мають метою бажання привернути до себе увагу. Привернули. Задача виконана, Відпочивайте.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24962
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Як не стати драконом?

Повідомлення Sintez » 09 листопада 2022, 16:37

M_M писав:
Sintez писав: стидливо тепер намагаюцця не згадувати, тіпа й не було нічого
Це ви, падли, вкрали в мене, в моїх дітей та онуків щонайменше місяць життя, в кожного. Це саме через вас, "єретиків", загинуло від ковіду більше ніж на реальній війні. А зараз поступово люди починають повертатися до масок. Хоча ніхто не перевіряє, більшість продовжує ходити без масок.

Це ж намордники, ага. А ті, хто помирає - ходячі трупи, ага. :dash2:

Так само й з драконізацією. Простіше позловтішатися з полонених от просто зараз, Всі зрозуміють, ага. Помста, око за око і таке інше. Але це просто ще один прояв відсутності нормальної освіти і відповідної людяності. Униз, до звірячихх інстинктів скотитися набагато легше ніж чомусь навчитися. І назвати будь-що, чого не розумієш, всесвітньою змовою, вигадкою вчених і таке інше - це з тієї ж опери.
Побережи голову. У ній мабуть щось таки є. У тому чаті єсть і мій коментар, до речі, можливо ти й здогадався. І там, як і тут, на мене косо подивилася толпа "правильних", тільки у тому випадку - якраз за те, що я написав, що 1)не можна давати волю інстинктам 2) ми обіцяли не кривдити полонених і 3) ми начебто йдемо у цивілізований світ.

Тепер по шизовірусу. 1) Пля... я у тебе нічого не крав. Якщо у голові чогось не вистачає, то не моя вина. 2) Претензії за загиблих - до "медичної" мафії. ЖОДЕН, кого я знаю й хто не повівся на цю хуцпу, не те що не помер, а навіть не хворів всерйоз за ці три роки. Зате кілька із вірусоповернутих таки віддали комусь душу, підписавшись на "лікування по протоколах", кисень, ШВЛ і т.п. Вєчна, як той казав, пам'ять. 3) На початках війни, коли ми допомагали вивозити дітей до ЗУ, я бачив ТАКУ кількість людей, таку скажену мішанину, котрої (надіюся) не побачу більше. ВСІ абсолютно без масок, спали покотом, у самий шо не на є "простужонебезпечний" перод... І шо? А нічого!

Але тобі, зрозуміло, як і іншому якомусь фанатику, це все божія роса, єссно.

Тут тема та ж, що і з раком. Он мамина сусідка готуєцця уже на Той світ, "по-правильному". Онкологи обібрали, як липку, напозичалася у всіх грошей всіма правдами й неправдами, а коли з'ясували, що грошей уже не буде, виписали, "на восстановлєніє". Може і тут я винен? Ні, я їй добросовісно розповів усе, що сам застосував, до чого докопався і що рятує. Але марно. Ібо вона ВІРУЄ у "правильну онкологію". А значить дорога ц неї одна. І фініш предсказуєм.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24962
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Як не стати драконом?

Повідомлення Sintez » 09 листопада 2022, 16:44

Саня писав:
Sintez писав: З яких пір саме для "матераільного тіла"? Коли я в свій час знайомився із тими СТО і ОТО, підкреслювалося, що вона базуєцця на тому, що будь-яка ВЗАЄМОДІЯ не може передаватися швидше за c. Уже переграли?
Це і називається чув дзвін та не знаєш де він. Де ти вичитав, що будь-яка ВЗАЄМОДІЯ не може передаватися швидше за c? Наприклад, точка взаємодіїї двох хвильових фронтів, кожен з яких рухається зі швидкісттю "с", сама рухається зі швидкісттю, яка перевищує "с".
Вичитав у книжці, назву якої вже не пригадаю, щось типу "теорія відносності для чайників". Тим-то мене й здивувало, що там В ПРИНЦИПІ заперечувався будь-який рух із швидкістю більшою за c. Перевірити все це пропонувалося за допомогою сумнівних "мисленних експериментів". Тобто ніяк. Віруй, і все.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Саня
Повідомлень: 2675
З нами з: 26 березня 2018, 22:50

Re: Як не стати драконом?

Повідомлення Саня » 09 листопада 2022, 16:48

Sintez писав: Вичитав у книжці, назву якої вже не пригадаю, щось типу "теорія відносності для чайників".
Можу тебе засмутити, весь шкільний курс фізики на цей кшалт і правильно мав би називатись ознайомчим курсом з основами фізики.
…самая неистребимая наша иллюзия заключается в том, что мы действуем, воображая, что свободны от всяких иллюзий.
Ролло Мэй

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24962
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Як не стати драконом?

Повідомлення Sintez » 09 листопада 2022, 16:49

Саня писав:
Sintez писав: Але, загалом, я веду мову не про це. Ок, обком синод учьоний совєт постановить, що аксіоми помінялися. І що? Ти просто почнеш вірувати у оновлену догму. Як той у "вірус". От про що мову я веду.
Нікому не заборонено атакувати будь які постулати, головне самому розуміти що робиш.
Як же не заборонено, он М_М розірвати мене ладен, не бажаючи набратися мужності признатися хоча б самому собі, що ЗДУРУ прогаяв місяць свого життя, у той час як я, гад такий, спокійно гуляв парками, їздив у Карпати, й взагалі радів життю. :ireful1:

Ти вважаєш, що я не розумію що роблю?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24962
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Як не стати драконом?

Повідомлення Sintez » 09 листопада 2022, 16:51

Саня писав:
Sintez писав: Вичитав у книжці, назву якої вже не пригадаю, щось типу "теорія відносності для чайників".
Можу тебе засмутити, весь шкільний курс фізики на цей кшалт і правильно мав би називатись ознайомчим курсом з основами фізики.
Це була не шкільна книжка. Але - хвилиночку! - ти хочеш сказати, що у "простих" книжках фізика одна, а у "складних" - інша?! Ну це навіть для мене перебор!
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Mack Mack
Повідомлень: 3478
З нами з: 27 березня 2018, 16:27

Re: Як не стати драконом?

Повідомлення Mack Mack » 09 листопада 2022, 16:56

M_M писав: А мова не про еліту. Що пропонуєте робити з російськими дітьми?
А ми що, вже перемогли? Чи повернули всіх наших депортованих до Орди дітей? Якась висосана з пальця тема.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24962
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Як не стати драконом?

Повідомлення Sintez » 09 листопада 2022, 16:57

Таки пам'ять працює! https://www.litmir.me/br/?b=149201&p=1
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Mack Mack
Повідомлень: 3478
З нами з: 27 березня 2018, 16:27

Re: Як не стати драконом?

Повідомлення Mack Mack » 09 листопада 2022, 16:58

Пане Синтезе, про що гілка? Бо почали з орчаток, а закінчили релятивістською? :shock:

Відповісти