Каховська ГЕС,що очікуємо?

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13704
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Каховська ГЕС,що очікуємо?

Повідомлення M_M » 06 червня 2023, 13:28

уже известна и фамилия дегенерата, который отдал приказ о подрыве ( генерал макаревич, командующий группировкой войск «Днепр». Непосредственно минировали и замыкали проводочки - умельцы из 205 МТС части

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13704
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Каховська ГЕС,що очікуємо?

Повідомлення M_M » 06 червня 2023, 13:31

Але головне - підрив ГЕС кваліфікується як застосування зброї масового ураження. Ядеркою можна вже не лякати. Червона лінія позаду.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25056
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Каховська ГЕС,що очікуємо?

Повідомлення Sintez » 06 червня 2023, 14:44

главспец писав:
Sintez писав: Ну шо, можливо тепер маса придурків нарешті зрозуміє, як корисно розбиратися у політиці. Хоча все одно вірицця з трудом.
ты вдел хоть одного, который бы сказал, типа, мне не хватает политграмоты, надо подучиться?
п. с.
а давай на конкретных примерах - вот тутошняя Фрося, разбирается в "политике"? Как бы ты оценил её уровень политпросвета по вторичному цитированию полоумных допысувачей, на заданные темы?
Кажу ж, вірицця з трудом.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25056
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Каховська ГЕС,що очікуємо?

Повідомлення Sintez » 06 червня 2023, 14:46

M_M писав:
уже известна и фамилия дегенерата, который отдал приказ о подрыве ( генерал макаревич, командующий группировкой войск «Днепр». Непосредственно минировали и замыкали проводочки - умельцы из 205 МТС части
Тобто, без наказу із москви? Не вірю. Звіздьож. Х¥%ло відмазуєцця.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25056
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Каховська ГЕС,що очікуємо?

Повідомлення Sintez » 06 червня 2023, 14:48

M_M писав: Але головне - підрив ГЕС кваліфікується як застосування зброї масового ураження. Ядеркою можна вже не лякати. Червона лінія позаду.
Між іншим, левова частка вини за цю хню лежить на колективному Заходові.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25056
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Каховська ГЕС,що очікуємо?

Повідомлення Sintez » 06 червня 2023, 14:53

главспец писав: а давай на конкретных примерах - вот тутошняя Фрося, разбирается в "политике"?
Ну думаю всяко більше аніж на початку цієї невійни. Як і стадо "позаполітичних", котрі "вірили" сальдам, що з окупацією нічого не зміницця чи що кацапи "просто проїдуть" через місто. Щеплення буде на десятиліття. Але чудес не буде, якщо їм не допомогти.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Каховська ГЕС,що очікуємо?

Повідомлення главспец » 06 червня 2023, 15:07

Sintez писав:
главспец писав: а давай на конкретных примерах - вот тутошняя Фрося, разбирается в "политике"?
Ну думаю всяко більше аніж на початку цієї невійни. Як і стадо "позаполітичних", котрі "вірили" сальдам, що з окупацією нічого не зміницця чи що кацапи "просто проїдуть" через місто. Щеплення буде на десятиліття. Але чудес не буде, якщо їм не допомогти.
т.е., ты видишь некий прогресс? Ок, тогда дай критерий, применив который я мог бы сказать: да, вот етот блогер-допысувач разбирается в "политике"! Или нет.
Кста, вот я даже не понимаю что значит
Sintez писав: корисно розбиратися у політиці
а в экономике? А в квантовой механике или животноводстве?
Ты как, разбираешься?

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25056
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Каховська ГЕС,що очікуємо?

Повідомлення Sintez » 06 червня 2023, 15:09

Sintez писав:
M_M писав: Але головне - підрив ГЕС кваліфікується як застосування зброї масового ураження. Ядеркою можна вже не лякати. Червона лінія позаду.
Між іншим, левова частка вини за цю хню лежить на колективному Заходові.
Тому вони й нас пробують звинуватити:
Кулеба обурився висвітленням підриву Каховської ГЕС у західних ЗМІ
ВІВТОРОК, 6 ЧЕРВНЯ 2023, 11:16
ПОДІЛИТИСЬ:
Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба обурився тим, що деякі західні медіа натякають на можливу відповідальність України за підрив Каховської ГЕС.

Про це він написав у Twitter, повідомляє "Європейська правда".

"Викликає обурення публікації деяких ЗМІ про те, що "Київ і Москва звинувачують одне одного" у руйнуванні Каховської дамби. Це ставить факти і пропаганду в один ряд", – зазначив Кулеба.

Міністр наголосив, що Україна зіткнулася з величезною гуманітарною та екологічною кризою.
-
"Ігнорувати цей факт означає грати в російську гру "не все так однозначно", – додав Кулеба.


Вранці 6 червня Оперативне командування "Південь" повідомило, що російські окупанти підірвали Каховську ГЕС, згодом ОВА підтвердила цю інформацію. Голова Херсонської ОВА Олександр Прокудін повідомив, що почалася евакуація місцевого населення з небезпечних районів.

За словами Прокудіна, через п'ять годин вода досягне критичного рівня.

Раніше Кулеба назвав підрив Росією Каховської ГЕС жахливим воєнним злочином і, ймовірно, найбільшою техногенною катастрофою в Європі за останні десятиліття.

Генсек Ради Європи Марія Пейчинович-Бурич назвала руйнування Каховської ГЕС злочинним і безрозсудним. Президент Євроради Шарль Мішель шокований підривом, за його словами, це буде обговорюватися на червневому саміті ЄС.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25056
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Каховська ГЕС,що очікуємо?

Повідомлення Sintez » 06 червня 2023, 15:14

главспец писав:
Sintez писав: Ну думаю всяко більше аніж на початку цієї невійни. Як і стадо "позаполітичних", котрі "вірили" сальдам, що з окупацією нічого не зміницця чи що кацапи "просто проїдуть" через місто. Щеплення буде на десятиліття. Але чудес не буде, якщо їм не допомогти.
т.е., ты видишь некий прогресс? Ок, тогда дай критерий, применив который я мог бы сказать: да, вот етот блогер-допысувач разбирается в "политике"! Или нет.
Кста, вот я даже не понимаю что значит
Sintez писав: корисно розбиратися у політиці
а в экономике? А в квантовой механике или животноводстве?
Ты как, разбираешься?
Політика включає в себе, чи якщо завгодно, "пронизує" все тобою перечислене.

Не обов'язково досконально розбиратися у всьому, але взагалі, "рамочно" - необхідно. Щоб не вірити аферистам на слово, принаймні. Не панацея, але шанси не здохнути підвищуюцця.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Саня
Повідомлень: 2691
З нами з: 26 березня 2018, 22:50

Re: Каховська ГЕС,що очікуємо?

Повідомлення Саня » 06 червня 2023, 15:17

главспец писав:
Sintez писав:

Ну думаю всяко більше аніж на початку цієї невійни. Як і стадо "позаполітичних", котрі "вірили" сальдам, що з окупацією нічого не зміницця чи що кацапи "просто проїдуть" через місто. Щеплення буде на десятиліття. Але чудес не буде, якщо їм не допомогти.
т.е., ты видишь некий прогресс? Ок, тогда дай критерий, применив который я мог бы сказать: да, вот етот блогер-допысувач разбирается в "политике"! Или нет.
Кста, вот я даже не понимаю что значит
Sintez писав: корисно розбиратися у політиці
а в экономике? А в квантовой механике или животноводстве?
Ты как, разбираешься?
ПНХ муділа, знайшов коли розважатись.
…самая неистребимая наша иллюзия заключается в том, что мы действуем, воображая, что свободны от всяких иллюзий.
Ролло Мэй

Аватар користувача
Mack Mack
Повідомлень: 3480
З нами з: 27 березня 2018, 16:27

Re: Каховська ГЕС,що очікуємо?

Повідомлення Mack Mack » 06 червня 2023, 15:18

Главспец, не пересмикуйте. Певною мірою це потрібно всім. І квантова хромодінамика тут ні до чого. Але таблицю множення корисно знати. Ні?

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13704
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Каховська ГЕС,що очікуємо?

Повідомлення M_M » 06 червня 2023, 15:19

Sintez писав: Між іншим, левова частка вини за цю хню лежить на колективному Заходові
Та й взагалі, пуйло нє прі дєлах, це все Захід винен. І ще деякі українці, що Заходу підігрують. За гроші, звісно.

Аватар користувача
Mack Mack
Повідомлень: 3480
З нами з: 27 березня 2018, 16:27

Re: Каховська ГЕС,що очікуємо?

Повідомлення Mack Mack » 06 червня 2023, 15:21

Саня писав: ПНХ муділа, знайшов коли розважатись.
Саня, ви скочуєтесь до рівня Бабаши.

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Каховська ГЕС,що очікуємо?

Повідомлення главспец » 06 червня 2023, 15:23

Sintez писав: Політика включає в себе, чи якщо завгодно, "пронизує" все тобою перечислене.

Не обов'язково досконально розбиратися у всьому, але взагалі, "рамочно" - необхідно. Щоб не вірити аферистам на слово, принаймні. Не панацея, але шанси не здохнути підвищуюцця.
ок, я хочу провериться! Дай критерий или протестируй меня!
Желательно с получением сертификата.

Аватар користувача
Mack Mack
Повідомлень: 3480
З нами з: 27 березня 2018, 16:27

Re: Каховська ГЕС,що очікуємо?

Повідомлення Mack Mack » 06 червня 2023, 15:23

Sintez писав: Між іншим, левова частка вини за цю хню лежить на колективному Заходові
Левова частка лежить на українцях. Бо це ми обирали Кравчука, КучмуКучму етс. та сиділи чекаючи у моря погоди.

Аватар користувача
Саня
Повідомлень: 2691
З нами з: 26 березня 2018, 22:50

Re: Каховська ГЕС,що очікуємо?

Повідомлення Саня » 06 червня 2023, 15:26

Mack Mack писав:
Саня писав: ПНХ муділа, знайшов коли розважатись.
Саня, ви скочуєтесь до рівня Бабаши.
А, правильно, захищай главспєца, а то йому бідному я тут стєбатится заважаю.
…самая неистребимая наша иллюзия заключается в том, что мы действуем, воображая, что свободны от всяких иллюзий.
Ролло Мэй

Аватар користувача
Mack Mack
Повідомлень: 3480
З нами з: 27 березня 2018, 16:27

Re: Каховська ГЕС,що очікуємо?

Повідомлення Mack Mack » 06 червня 2023, 15:26

главспец писав: Желательно с получением сертификата.
На який рівень бажаєте сертифікат? :lol:

Аватар користувача
Mack Mack
Повідомлень: 3480
З нами з: 27 березня 2018, 16:27

Re: Каховська ГЕС,що очікуємо?

Повідомлення Mack Mack » 06 червня 2023, 15:27

Саня писав: А, правильно, захищай главспєца, а то йому бідному я тут стєбатится заважаю.
Взагалі я про форму, а не зміст. :lol:

Аватар користувача
Саня
Повідомлень: 2691
З нами з: 26 березня 2018, 22:50

Re: Каховська ГЕС,що очікуємо?

Повідомлення Саня » 06 червня 2023, 15:28

Він інакше не розуміє.
…самая неистребимая наша иллюзия заключается в том, что мы действуем, воображая, что свободны от всяких иллюзий.
Ролло Мэй

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Каховська ГЕС,що очікуємо?

Повідомлення главспец » 06 червня 2023, 15:28

Mack Mack писав: Главспец, не пересмикуйте. Певною мірою це потрібно всім. І квантова хромодінамика тут ні до чого. Але таблицю множення корисно знати. Ні?
бинго! Легко проверить - либо знает, и может научить других, либо пургу метёт с видосиками.

Відповісти