Каховська ГЕС,що очікуємо?

Аватар користувача
Mack Mack
Повідомлень: 3488
З нами з: 27 березня 2018, 16:27

Re: Каховська ГЕС,що очікуємо?

Повідомлення Mack Mack » 06 червня 2023, 15:28

главспец писав:
Mack Mack писав: Главспец, не пересмикуйте. Певною мірою це потрібно всім. І квантова хромодінамика тут ні до чого. Але таблицю множення корисно знати. Ні?
бинго! Легко проверить - либо знает, и может научить других, либо пургу метёт с видосиками.
Це ви зараз про кого?

Аватар користувача
Mack Mack
Повідомлень: 3488
З нами з: 27 березня 2018, 16:27

Re: Каховська ГЕС,що очікуємо?

Повідомлення Mack Mack » 06 червня 2023, 15:30

Саня писав: Він інакше не розуміє.
Все він розуміє. І ваша така реакція облизує його ЧВВ. ;)

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Каховська ГЕС,що очікуємо?

Повідомлення главспец » 06 червня 2023, 15:33

Mack Mack писав: Це ви зараз про кого?
- а шо ваш кот так орёт?
- протестует!
- против чего конкретно?
- в целом!(С)

Аватар користувача
Саня
Повідомлень: 2713
З нами з: 26 березня 2018, 22:50

Re: Каховська ГЕС,що очікуємо?

Повідомлення Саня » 06 червня 2023, 15:35

Mack Mack писав:
Саня писав: Він інакше не розуміє.
Все він розуміє. І ваша така реакція облизує його ЧВВ. ;)
Я так і думав, що це йому подобається. Тож передай йому ще раз його улюблене:
СпойлерРозкрити
ПНХ муділа
хай йому буде приємно.
…самая неистребимая наша иллюзия заключается в том, что мы действуем, воображая, что свободны от всяких иллюзий.
Ролло Мэй

Аватар користувача
Mack Mack
Повідомлень: 3488
З нами з: 27 березня 2018, 16:27

Re: Каховська ГЕС,що очікуємо?

Повідомлення Mack Mack » 06 червня 2023, 15:36

главспец писав:
Mack Mack писав: Це ви зараз про кого?
- а шо ваш кот так орёт?
- протестует!
- против чего конкретно?
- в целом!(С)
абафсьом і ніачьом?

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59815
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Каховська ГЕС,що очікуємо?

Повідомлення Фрося » 06 червня 2023, 15:48


главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Каховська ГЕС,що очікуємо?

Повідомлення главспец » 06 червня 2023, 15:54

Mack Mack писав:
главспец писав: - а шо ваш кот так орёт?
- протестует!
- против чего конкретно?
- в целом!(С)
абафсьом і ніачьом?
мля...
я о том, что таблица умножения - конкретное знание, а "корисно розбиратися у політиці." - бессмысленный набор слов.

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13731
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Каховська ГЕС,що очікуємо?

Повідомлення M_M » 06 червня 2023, 17:33

Перед тем, как разрушить Каховскую ГЭС, россияне подняли уровень воды в водохранилище до рекордных 17,5 метров и оставили ворота закрытыми.
Это явно показывает, что россияне специально хотели нанести максимальный ущерб путем затопления обширной территории, чтобы помешать украинской армии в проведении контрнаступления.
Но в результате, помимо ущерба мирному населения и природе, оккупанты своими руками затопили свою первую линию обороны на левом берегу Днепра - потому что левый берег ниже. А на островах Днепра их солдаты в критической ситуации.
Ну никто же не знал этого. То кривизна земли, то высоты всякие - задолбали своей географией МО и Генштаб РФ.

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13731
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Каховська ГЕС,що очікуємо?

Повідомлення M_M » 06 червня 2023, 17:35

Хронологія теракту від російських терористів. Або як обісратись і розмазати гівно собі по обличчу.

О другій годині ночі, росіяни підривають Каховську ГЕС, але не бачать наскільки сильно. Не дуже видно, а світити і прилетіти може.

1. Росіяни ще думають, що вони акуратно підірвали невелику частину ГЄС і підтоплюють наших військових на островах. Гауляйтер Нової Каховки Леонтьев о 6:06 ранку каже що підрив ГЄС це бред. Ну типу ми не знаємо чого там піднялась вода. Ось посилання Ріа новості https://archive.is/aTyK8

2. Російське OSINT розвідувальна спільнота Рибарь, підхоплює тезу і каже, підрив невеликого участка о 6:51 Посилання https://archive.ph/flapa

3. О 6: 51 в новій Каховці бачать що дамбі повна срака, до мамкіних стратєгов починає доходити, що вони влипли. Гауляйтер Нової Каховки різко змінює риторику і каже, підрива не було, то вже був обстріл з боку ЗСУ. Посилання https://archive.ph/LFFKF

4. Але пропагандони які ще не знають що скоїлась срака продовжують працювати по методичках і продовжують закидувати в інформпростір, про дамбу, які раніше обстрілювали, а потім вона сама трохи втомилась і трохи поламалась. Ось пост пропагандиста Подолякі https://archive.ph/DgQIV. І пропагандистського каналу війна з фейками https://archive.ph/GRN55

5. Інші телеграм канали що співпрацюють з військовими радісно скачуть на одній ножці, ура, через підрив каховської дамби позиції ЗСУ на островах підтоплює, ЗСУ намагаються евакуюватись і спаситись, далі публікують радісні відоси, як вони наносять ураження позицій наших хлопців на островах. 08:25 Посилання https://archive.ph/c0iHL

6. Тут потроху до русні доходить що вони створили масштабну техногенну екологічну катастрофу, за обсягом майже як Чорнобиль. І вони починають включати задню. Російський вплив на інформпростір різко змінює тональність. Вони миттєво переобуваються і починають звинувачувати українську сторону в провокаціях. Типу це операція Банкової Посилання на ту ж саму "войну з фейками", яка казала що дамба якось сама розрушилась.... https://archive.ph/x8uwT
Але навіть у своїх відмазках рашисти все одно налажали. То дамбу підірвали, то обстріляли з РЗСО Ольха.... https://archive.ph/uF0Xm Хоча будь який спеціаліст саперної справи дасть сто відсоткову гарантію, що зовні неможливо зробити такі руйнування, тут пошкодження методом закладки вибухівки

Ну і далі вони вже починають дотримуватись цієї тези, бо те що вони накоїли, це величезна міжнародна трагедія, особливо у екологічному сенсі.

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59815
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Каховська ГЕС,що очікуємо?

Повідомлення Фрося » 06 червня 2023, 18:03


Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59815
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Каховська ГЕС,що очікуємо?

Повідомлення Фрося » 06 червня 2023, 19:41


Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25317
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Каховська ГЕС,що очікуємо?

Повідомлення Sintez » 06 червня 2023, 19:56

главспец писав:
Sintez писав: Політика включає в себе, чи якщо завгодно, "пронизує" все тобою перечислене.

Не обов'язково досконально розбиратися у всьому, але взагалі, "рамочно" - необхідно. Щоб не вірити аферистам на слово, принаймні. Не панацея, але шанси не здохнути підвищуюцця.
ок, я хочу провериться! Дай критерий или протестируй меня!
Желательно с получением сертификата.
?! Нє, бюрократією я не займаюся. А протестувати... Ти далеко не дурень, але моральні якості, наслідувані тобою, допускаю, від твоїх "учителів", нівелюють твій потенціал, бо ти не бачиш сенсу застосовувати його для загального блага.

"Тільки для себе". Що, загалом, типово як для рагулячої української "еліти" (якщо називати речі своїми іменами), так і для великої маси сіроманців. Саме слідування цим установкам і призвело до катастрофічної ситуації сьогодні. Отакий "сертифікат". Піде?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25317
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Каховська ГЕС,що очікуємо?

Повідомлення Sintez » 06 червня 2023, 19:59

Mack Mack писав:
Sintez писав: Між іншим, левова частка вини за цю хню лежить на колективному Заходові
Левова частка лежить на українцях. Бо це ми обирали Кравчука, КучмуКучму етс. та сиділи чекаючи у моря погоди.
Не поспішайте брати на себе вину.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25317
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Каховська ГЕС,що очікуємо?

Повідомлення Sintez » 06 червня 2023, 20:01

главспец писав:
Mack Mack писав: Главспец, не пересмикуйте. Певною мірою це потрібно всім. І квантова хромодінамика тут ні до чого. Але таблицю множення корисно знати. Ні?
бинго! Легко проверить - либо знает, и может научить других, либо пургу метёт с видосиками.
Як тебе навчити тому, чому ти в принципі вчитися не хочеш?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59815
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Каховська ГЕС,що очікуємо?

Повідомлення Фрося » 06 червня 2023, 20:14


главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Каховська ГЕС,що очікуємо?

Повідомлення главспец » 06 червня 2023, 20:34

Sintez писав:
главспец писав: ок, я хочу провериться! Дай критерий или протестируй меня!
Желательно с получением сертификата.
?! Нє, бюрократією я не займаюся. А протестувати... Ти далеко не дурень, але моральні якості, наслідувані тобою, допускаю, від твоїх "учителів", нівелюють твій потенціал, бо ти не бачиш сенсу застосовувати його для загального блага.

"Тільки для себе". Що, загалом, типово як для рагулячої української "еліти" (якщо називати речі своїми іменами), так і для великої маси сіроманців. Саме слідування цим установкам і призвело до катастрофічної ситуації сьогодні. Отакий "сертифікат". Піде?
не! Я готов предоставить в общее пользование всё, что знаю, умею и могу - в обмен на соотв. блага. И не когда ни-будь потом, после победы всеобщей справедливости, а здесь и сейчас. Собственно говоря, я это и делаю сегодня. При выборе общественное/личное, я выберу личное. В большинстве случаев.

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59815
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Каховська ГЕС,що очікуємо?

Повідомлення Фрося » 06 червня 2023, 20:38


главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Каховська ГЕС,що очікуємо?

Повідомлення главспец » 06 червня 2023, 20:49

Sintez писав:
главспец писав: бинго! Легко проверить - либо знает, и может научить других, либо пургу метёт с видосиками.
Як тебе навчити тому, чому ти в принципі вчитися не хочеш?
не хочу! На кой мне учиться изобретать вечный двигатель? Чему меня может научить в своих видосиках Арестович, если я его сценарно-режиссерские ходы слёту угадываю? Потому как сам умею лепить не хуже.

Аватар користувача
Саня
Повідомлень: 2713
З нами з: 26 березня 2018, 22:50

Re: Каховська ГЕС,що очікуємо?

Повідомлення Саня » 06 червня 2023, 21:22

главспец писав: Чему меня может научить в своих видосиках Арестович, если я его сценарно-режиссерские ходы слёту угадываю? Потому как сам умею лепить не хуже.
Он воно як, виявляється не тільки антени твій сильний бік. :umnik2:
…самая неистребимая наша иллюзия заключается в том, что мы действуем, воображая, что свободны от всяких иллюзий.
Ролло Мэй

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Каховська ГЕС,що очікуємо?

Повідомлення главспец » 06 червня 2023, 21:48

Саня писав:
главспец писав: Чему меня может научить в своих видосиках Арестович, если я его сценарно-режиссерские ходы слёту угадываю? Потому как сам умею лепить не хуже.
Он воно як, виявляється не тільки антени твій сильний бік. :umnik2:
а не расскажешь, чего ты в жизни достиг, чем на жизнь зарабатываешь, в чем компетентен? В общем, без подробностей. .

Відповісти