Штучний інтелект як автор статей

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7589
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Штучний інтелект як автор статей

Повідомлення Pestilence » 19 лютого 2023, 23:05

Дивіться, нова іграшка – чат та штучний інтелект chat.openai.com. Задаєш запитання, а він відповідає. Я поставив питання по партизанському руху, а він мені статтю накропав. :umnik2: :shock: :patient:
Говорять люди вже дипломи пишуть... :sarcastic:

https://durdom.club/analitika/paktychna ... ytoriiakh/

Тексти здебільшого складаються з води, але вони скрізь вода – мало хто вміє писати.

Ось накропав про Укроборонпром:
https://durdom.club/analitika/ukroboron ... rmuvannia/

Розумний аж страшне!

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7589
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: Штучний інтелект як автор статей

Повідомлення Pestilence » 20 лютого 2023, 13:16

И шо, это никому не цикаво?
Я нашел способ наполнять основной сайт. :secret:

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Штучний інтелект як автор статей

Повідомлення главспец » 20 лютого 2023, 13:52

Pestilence писав: И шо, это никому не цикаво?
Я нашел способ наполнять основной сайт. :secret:
а Фрося давно "нашла" способ наполнять ветки форума вторичным и третичным цитированием...
Смысл втыкать тексты, которые не становятся предметом обсуждения, споров? Ну хотя бы тупых "лайков"?

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7589
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: Штучний інтелект як автор статей

Повідомлення Pestilence » 20 лютого 2023, 14:57

главспец писав:
Pestilence писав: И шо, это никому не цикаво?
Я нашел способ наполнять основной сайт. :secret:
а Фрося давно "нашла" способ наполнять ветки форума вторичным и третичным цитированием...
Смысл втыкать тексты, которые не становятся предметом обсуждения, споров? Ну хотя бы тупых "лайков"?
Есть смысл наполнять основной сайт, так как форум может пополняться посетителями именно с него.
Механизм простой - сайт публикует информацию, Гугл приводит на нее посетителей из поиска. Какая-то часть перейдет на форум. Ну и при появлении посещаемости, одним из источников дохода основного сайта может быть реклама. Не будет наполнения - не будет и посетителей.

У меня был доход подобного типа, но я попродавал сайты в свое время. Вот один из проданных - до сих пор работает и кто-то получает прибыль
phoneinfo8.info

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Штучний інтелект як автор статей

Повідомлення главспец » 20 лютого 2023, 15:22

Pestilence писав: так как форум может пополняться посетителями именно с него.
Механизм простой - сайт публикует информацию, Гугл приводит на нее посетителей из поиска.
я просто примеряю на себя - зашел я поисковику и вижу -ни о чём... Я и пойду себе дальше. Контент должен "цеплять".
Другое дело на форуме - ко мне прикреплён личный подчищатель постов, это почетно, значит - цепляет!
п.с.
только вот мотивация у него какая-то сумеречно-загадочная.

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7589
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: Штучний інтелект як автор статей

Повідомлення Pestilence » 20 лютого 2023, 17:19

главспец писав: я просто примеряю на себя - зашел я поисковику и вижу -ни о чём... Я и пойду себе дальше. Контент должен "цеплять".
Другое дело на форуме - ко мне прикреплён личный подчищатель постов, это почетно, значит - цепляет!
п.с.
только вот мотивация у него какая-то сумеречно-загадочная.
Ну поисковик тоже робот, у него другие мотивы, отличные от цеплять. Обычно люди в поиске получают то, о чем спрашивают, а он предлагает варианты. Пустой сайт уж точно никому не интересен. На сотню статей можно получить 5 посетителей в день, если она не новостная, а информационная. Но годами, если актуально. Поэтому наполнение нужно вести не злободневной информацией, а вечной. Но статей должны быть тысячи...копирайтер для таких количеств обойдется в сотни тысяч.
Что касается последнего, я гляну, почти не сижу на форуме, видимо что-то пропустил.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25035
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Штучний інтелект як автор статей

Повідомлення Sintez » 04 березня 2023, 15:37

🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25035
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Штучний інтелект як автор статей

Повідомлення Sintez » 04 березня 2023, 15:45

Pestilence писав: Дивіться, нова іграшка – чат та штучний інтелект chat.openai.com. Задаєш запитання, а він відповідає. Я поставив питання по партизанському руху, а він мені статтю накропав. :umnik2: :shock: :patient:
Говорять люди вже дипломи пишуть... :sarcastic:

https://durdom.club/analitika/paktychna ... ytoriiakh/

Тексти здебільшого складаються з води, але вони скрізь вода – мало хто вміє писати.

Ось накропав про Укроборонпром:
https://durdom.club/analitika/ukroboron ... rmuvannia/

Розумний аж страшне!
Вони не здебільшого складаються, а 100% вода.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7589
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: Штучний інтелект як автор статей

Повідомлення Pestilence » 04 березня 2023, 15:59

Sintez писав: Вони не здебільшого складаються, а 100% вода.
У нас нет сервиса, проверить на водность, но рашистские сервисы показывают текст, как весьма качественный, с точки зрения поисковых систем. Но слегка переспам ключевыми словами. Может источник рерайта был такой - вода.
Вот можно сравнить 2 вчерашних текста, я не проверял на ошибки, просто бот отрерайтил, а я опубликовал:

https://zn.ua/project/anevrizmy/ua
и
https://durdom.club/analitika/de-mozhe- ... t-u-sviti/

Если время есть почитай.
Повторюсь, я даже не читал, было некогда, там могут быть косяки.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25035
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Штучний інтелект як автор статей

Повідомлення Sintez » 04 березня 2023, 17:27

З орфографією все у порядку. Справа не у тому.

У нас із тобою різні підходи. Тебе цікавить інформація як продавця, мене - як споживача. Так от, якщо порівнювати скажімо із їжею, то оці статєйки - джангфуд, а то й гірше. Вони виглядають як їжа, пахнуть як їжа, але якщо джангфудом можна - таки набити пузо, то тут - пожував-пожував і голодним залишився. Фор екземпл, я теж можу дати пораду подібну.

- Як спіймати пташку?

- Ловіння пташок - нетривіальна задача. Для ловлі пташок слід мати неабияку кмітливість, гарний зір і окомір. Щоб піймати пташку, слід виконати дві задачі - 1) непомітно підркрастися до пташки 2) швидко вхопити її, попутно уникаючи поранень її дзьобом і кігтями.

Ну як, навчив я тебе ловити пташок?
Така ж користь і з тих статєйок. Як і зі, прости господи, "спеціалістів", ЗА котрих той АІ писатиме курсові й дипломні.

Насправді це біда сучасності, нмд. Якщо раніше, років 40 тому, було проблемою знайти потрібну інформацію ібо був тупо дефіцит книжок, то тепер проблема зворотня - толкову інфу кожного разу слід викопувати серед мегатон інформаційного лайна. І не факт, що знайдеш. Отой чувак з відео зверху каже, що AI може вирішити цю проблему. Але тут же й сумнівається, ібо вплив грошей ніхто не відміняв, і як гугл продає перші місця у списку своїх пошуків, так і AI, точніше його хазяї, цілком собі продаватимуть. Розруха не у клозетах, а у головах.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25035
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Штучний інтелект як автор статей

Повідомлення Sintez » 04 березня 2023, 17:33

З моєї точки зору, ніякого інтелекту там немає. Просто удосконалений алгоритм. Чому б і ні, при нинішніх-то обчислювальних потужностях.

Інтелект же справжній - здатнісь створювати НОВЕ, при чому часто таке, що решті людей на той момент взагалі може здаватися абсурдом і єрессю.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13701
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Штучний інтелект як автор статей

Повідомлення M_M » 04 березня 2023, 17:55

Катя, скільки сонця в твоїх очах
Катя, скільки радості в твоєму сміху
Катя, скільки ласки в твоїх словах
Катя, я хочу з тобою бути разом

Приспів:
Ну і що, що ти не знаєш мене,
Ми з тобою як вітер і поле
Ну і що, що ми не бачились давно,
Ми з тобою, як вогонь і вода

Катя, скільки тепла в твоїх долонях
Катя, скільки мрій у твоєму серці
Катя, скільки краси в твоїх очах
Катя, я хочу з тобою бути разом

Приспів:
Ну і що, що ти не знаєш мене,
Ми з тобою як вітер і поле
Ну і що, що ми не бачились давно,
Ми з тобою, як вогонь і вода

Ми з тобою, як вітер і поле,
Ми з тобою, як вогонь і вода.
Шукайте автора.

Аватар користувача
Саня
Повідомлень: 2685
З нами з: 26 березня 2018, 22:50

Re: Штучний інтелект як автор статей

Повідомлення Саня » 04 березня 2023, 18:09

главспец писав: я просто примеряю на себя - зашел я поисковику и вижу -ни о чём...
Не тринди, ти ж пошуковиком користуватись не вмієш.
…самая неистребимая наша иллюзия заключается в том, что мы действуем, воображая, что свободны от всяких иллюзий.
Ролло Мэй

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7589
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: Штучний інтелект як автор статей

Повідомлення Pestilence » 04 березня 2023, 18:32

Sintez писав: З орфографією все у порядку. Справа не у тому.
Я специально дал 2 ссылки - оригинал и рерайт. Как по мне - они одинаковые в плане информативности, оригинал ничем не лучше.

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7589
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: Штучний інтелект як автор статей

Повідомлення Pestilence » 04 березня 2023, 18:41

Sintez писав: Інтелект же справжній - здатнісь створювати НОВЕ, при чому часто таке, що решті людей на той момент взагалі може здаватися абсурдом і єрессю.
Вот сейчас на тебя обиделись тысячи копирайтеров и журналистов :lol:

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13701
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Штучний інтелект як автор статей

Повідомлення M_M » 04 березня 2023, 21:28

Самообучаемость методом проб и ошибок, ассоциативность действий (рефлексы) и еще чуток разных мелочей и метод слепой оценки не сможет отличить поведение ИИ от поведения человека. Хотя для реалистичной имитации поведения человека придется ИИ сильно притормаживать, добавить чуток склероза, имитацию тупости, упоротости...
Этот тезис был озвучен еще в 60..70-х годах 20-го века.
OpenAI/Чат Джипит - ребенок, которого непрерывно обучают миллионы людей. С разным IQ, разными хотелками, разным уровнем знаний итд...

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7589
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: Штучний інтелект як автор статей

Повідомлення Pestilence » 04 березня 2023, 23:47

M_M писав: OpenAI/Чат Джипит - ребенок, которого непрерывно обучают миллионы людей. С разным IQ, разными хотелками, разным уровнем знаний итд...
Пытался его научить автоматически менять неправильную раскладку и понимать написанное, но неудачно. Одно слово разобрали, но на втором все по новой. Или я не усидчивый, или он не обучаемый. Даже Гугл переспрашивает - "возможно вы имели ввиду..."

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25035
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Штучний інтелект як автор статей

Повідомлення Sintez » 05 березня 2023, 10:33

Pestilence писав:
Sintez писав: Інтелект же справжній - здатнісь створювати НОВЕ, при чому часто таке, що решті людей на той момент взагалі може здаватися абсурдом і єрессю.
Вот сейчас на тебя обиделись тысячи копирайтеров и журналистов :lol:
:pardon: :lol:
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Штучний інтелект як автор статей

Повідомлення главспец » 05 березня 2023, 11:16

Sintez писав: при чому часто таке, що решті людей на той момент взагалі може здаватися абсурдом і єрессю.
а может так случиться, что это и впрямь, реально окажется абсурдом и ересью? И можно ли ИИ заставить, например, изобретать вечный двигатель?

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25035
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Штучний інтелект як автор статей

Повідомлення Sintez » 07 березня 2023, 13:05

главспец писав:
Sintez писав: при чому часто таке, що решті людей на той момент взагалі може здаватися абсурдом і єрессю.
а может так случиться, что это и впрямь, реально окажется абсурдом и ересью? И можно ли ИИ заставить, например, изобретать вечный двигатель?
Все проходить стадію абсурду і єресі. Кулеподібна Земля, напримєр. І як тоді кулеподібність Землі не годилася для тодішніх попівських "еліт", так і сьогодні напримєр телепортація їм не підходить, принципово. Ібо що ж за життя, якщо можна спокійно "і в банкє стєнку отодвінуть"? Але час іде, і "єресь" бере своє. Нажаль, часто це супроводжується обухом по голові, як у нас зараз.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Відповісти